Rozmowy konTROLLowane Etolin

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Ligeja napisał(a):

Rozumiem kogoś nie lubić. Ale komentarze i głupie wpisy na forum gry typu kto z kim się spotyka podchodzi pod ,,stulejarstwo'' i zwykłą zazdrość. Chcecie się dowartościować? To idźcie weźcie pvp albo co tam chcecie ale takim poziomem to reprezentujecie za przeproszeniem ,,gimbazę''
      Przeciez Streesout jest z 2001 rocznika a Karamba troszke pod nim xD
      Rok 2018-16letnie Floriany w kitce i sukience grożą na pw ! Strach się bać!
    • Ligeja napisał(a):

Rozumiem kogoś nie lubić. Ale komentarze i głupie wpisy na forum gry typu kto z kim się spotyka podchodzi pod ,,stulejarstwo'' i zwykłą zazdrość. Chcecie się dowartościować? To idźcie weźcie pvp albo co tam chcecie ale takim poziomem to reprezentujecie za przeproszeniem ,,gimbazę''
      spokojnie, nikt nikomu bez powodu na złośc nie robi, to jest po prostu typek któremu się należy za głupie gadanie ;)
      ale tak odchodzac od tematu patoli z samosa

Co to sie dzieje na etolinie ^^
      takie dymy a nie ma ani PH ani medali
      Jazzzy - Etolin - mental 120
    • SkrooOmny napisał(a):

Z całej twojej wypowiedzi wynika że pozwalasz na to co się u was dzieje. Masz prawo być ignorantem więc nie udawaj inteligenta.
      Jakby nie patrzeć te twoje oskarżenia są bezpodstawne jeśli nie zauważyłeś to ten twój kolega wyzywa wszystkich dookoła. Zmieniając królestwo obiecał wszystkim że im pokaże swoją moc a jedyne co ubijaliście to dropy. Co do oskarżeń do logiki to zastanówmy się... Hmmm... Logika nie grała 2 lata namówiła ją do powrotu Bloodka a chwile później wmawiacie że jest złodziejką. Gdzie ty w tym sens widzisz?
      Logika miała szamankę która jako pierwsza na pl'u wbiła 120,miała eq które wam się nie śniło więc jak uważasz... dla mnie jak masz eq to po co masz kraść Yyyyy? Co więcej większość eq od Logiki ma Bloodka, Funky i zaufane gildie z Samosa ponieważ Logika ma zasady i dala prawo pierwokupu swoim. Ja dowody kradzieży przedstawiłem i to ignorujecie w gruncie rzeczy nie interesuje mnie ten wachlarz ale ja w odróżnieniu od was nie toleruje złodziejstwa i nie zamierzam się z tym godzić. Polecam się zastanowić nad sobą... Troszkę godności bo ten twój okrzesany pies będzie się ciebie wstydził.
      Bez odbioru.

Co do filmu to mogę powiedzieć że Steroid przez dłuższy okres wmawia wszystkim że na odpale bije go 4k więc pokazałem ile bije bez odpału. Co do ubrania pod postać na początku widać pas na potwory i miałem nie ten naszyjnik w co nie musisz uwierzyć... nie mam 2łapy w stroju biorąc pod uwagę naszą intensywność zadym nie mam po co takiego utrzymywać. Riposty na duchowe niestety nie mam a pewności jak on się ubrał i odpalił również nie udowodnię.... za to mogę pokazać jak robi z gęby śmietnik :rofl: plecie na lewo i prawo co mu ślina na język przyniesie a te jego bełkoty nie mają pokrycia. Ale cóż każdy ma prawo do krytyki... sorki za jakość musiałem niestety zmienić rozdzielczość z uwagi na rozmiar.
      Pozdro :mkay:
      Nie no... parsknęłam śmiechem od tych głupot.
      MAGIK nie sądziłam, że Ty aż tak dajesz sobą manipulować, wierzysz w każde słowo LOGGIKI, której nawet nie znałeś, a która najwidoczniej o czym nie wiedziałam, ma tak wybujałą fantazję w opowiadanych przez siebie farmazonach, że aż musiałam udzielić się od czytania tych wypocin.
      Dziwie się, że nie boi się takich kłamstw opowiadać skoro grają ludzie co ją znają i wiedzą jaka prawda jest.
      Po pierwsze mówisz o tej szamance z wspaniała alchemią czyt. matową?, która nadawała się jedynie do wyciągnięcia?
      LOGGIKA nie wbiła jako pierwsza na pl 120!!! tylko szamanka z Wetara. Była pierwszą smoczycą a ja pierwszą healerką na Samosie, które wbiły 120 lvl.
      Ciekawa jestem co ona Ci naopowiadała, że śmiesz twierdzić o itemach nie z tej ziemi :rofl: , których sam na oczy nie widziałeś. Zapewniam Cię, że godnych uwagi nie było, a co było warte uwagi, miała głównie od Bastka21 i po innych naiwnych mężach. Musze niestety Cię zmartwić Twoja ukochana nawet grosza nie wsadziła w grę, co sama wiele razy podkreślała i cała gildia NoVa obecnie jej skład znajdujący się w Lunares może to potwierdzić. Ciekawa jestem co by Bastek powiedział na to wszystko jak LOGGIKA lata i opowiada, że nic od niego nie dostała a nawet SMY jej ładował bo nie miała za co, jakaś parodia.
      Masakra chłopie weź Ty się nie ośmieszaj bo, aż mi Ciebie szkoda po prostu.

SkrooOmny napisał(a):

Co więcej większość eq od Logiki ma Bloodka, Funky i zaufane gildie z Samosa ponieważ Logika ma zasady i dala prawo pierwokupu swoim.
      ha ha ha Boże widzisz to i nie grzmisz... Na jakim Ty świecie żyjesz? A Tobie Gosia gratuluje fantazji, nawet nie chce mi się tego komentować... bo większej głupoty chyba nie widziałam na tym forum.
      Do powrotu ją nie namawiałam, tylko doskonale wiedziała, że przy mnie i Dawidzie zawsze jej coś skapnie dlatego zaczęła grać.
      Tam gdzie są osoby, z których ma korzyści będzie i ona. Nie chciał z nią grać pewien wojownik na Samosie i stwierdziła, że nie ma nic do zaoferowania.
      Dobrze wiedziała, że od nas pomoc otrzyma to przyszła na Etolin. Opowiadając jak to Onim ją zarywa i że przyjdzie na Etolin z nią grać.
      Byłeś świadkiem sam tego co z Insprejem próbowała zrobić a i tak dałeś się omotać lasce, którą 3 dni znałeś przekreślając tym samym grę z zaufaną osobą. Szarpiąc jej opinie.
      Jak dla mnie nie masz kultury i klasy. Ale pamiętaj, że to co zrobiłeś Justynie kiedyś do Ciebie wróci, Karma zawsze wraca.
      Tekst LOGGIKI: 3 dni znajomości - ''Bo wiesz Bloodka my się rozumiemy z MAGIKIEM telepatycznie...'' szkoda tylko, że o każdym tak mówiła ostatnio o Kayubim,
      każdego swojego męża metinowego odbiła innej, przypadek? nie wkładając nic w grę dorobiła się trochę itemów (prezenty) a potem itemy sell i następny...
      Hajs musi się zgadzać.
      Gwarantuje Ci, że jak zjawił by się Bastek od razu by Cię zostawiła, bo on dużo ładował w grę bez urazy i każdy Ci to powie z naszej byłej gildii.
      Tam już była spalona bo ludzie się na niej poznali, tylko ja się za nią wstawiłam bo już żal mi jej było to teraz mam zapłatę.
      Tu kłamie i robi z siebie gwiazdę bo ludzie jej nie znają.
      Na jakim Ty świecie żyjesz? Obudź się! Idź na Samos pogadaj z ludźmi będziesz wiedział z kim grasz.
      I proszę nie pisać głupot na mój temat jeśli nie masz pojęcia jak było.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez >>>Bloody<<< ().

• >>>Bloody<<< napisał(a):

SkrooOmny napisał(a):

Z całej twojej wypowiedzi wynika że pozwalasz na to co się u was dzieje. Masz prawo być ignorantem więc nie udawaj inteligenta.
      Jakby nie patrzeć te twoje oskarżenia są bezpodstawne jeśli nie zauważyłeś to ten twój kolega wyzywa wszystkich dookoła. Zmieniając królestwo obiecał wszystkim że im pokaże swoją moc a jedyne co ubijaliście to dropy. Co do oskarżeń do logiki to zastanówmy się... Hmmm... Logika nie grała 2 lata namówiła ją do powrotu Bloodka a chwile później wmawiacie że jest złodziejką. Gdzie ty w tym sens widzisz?
      Logika miała szamankę która jako pierwsza na pl'u wbiła 120,miała eq które wam się nie śniło więc jak uważasz... dla mnie jak masz eq to po co masz kraść Yyyyy? Co więcej większość eq od Logiki ma Bloodka, Funky i zaufane gildie z Samosa ponieważ Logika ma zasady i dala prawo pierwokupu swoim. Ja dowody kradzieży przedstawiłem i to ignorujecie w gruncie rzeczy nie interesuje mnie ten wachlarz ale ja w odróżnieniu od was nie toleruje złodziejstwa i nie zamierzam się z tym godzić. Polecam się zastanowić nad sobą... Troszkę godności bo ten twój okrzesany pies będzie się ciebie wstydził.
      Bez odbioru.

Co do filmu to mogę powiedzieć że Steroid przez dłuższy okres wmawia wszystkim że na odpale bije go 4k więc pokazałem ile bije bez odpału. Co do ubrania pod postać na początku widać pas na potwory i miałem nie ten naszyjnik w co nie musisz uwierzyć... nie mam 2łapy w stroju biorąc pod uwagę naszą intensywność zadym nie mam po co takiego utrzymywać. Riposty na duchowe niestety nie mam a pewności jak on się ubrał i odpalił również nie udowodnię.... za to mogę pokazać jak robi z gęby śmietnik :rofl: plecie na lewo i prawo co mu ślina na język przyniesie a te jego bełkoty nie mają pokrycia. Ale cóż każdy ma prawo do krytyki... sorki za jakość musiałem niestety zmienić rozdzielczość z uwagi na rozmiar.
      Nie no... parsknęłam śmiechem od tych głupot.MAGIK nie sądziłam, że Ty aż tak dajesz sobą manipulować, wierzysz w każde słowo LOGGIKI, której nawet nie znałeś, a która najwidoczniej o czym nie wiedziałam, ma tak wybujałą fantazję w opowiadanych przez siebie farmazonach, że aż musiałam udzielić się od czytania tych wypocin.
      Dziwie się, że nie boi się takich kłamstw opowiadać skoro grają ludzie co ją znają i wiedzą jaka prawda jest.
      Po pierwsze mówisz o tej szamance z wspaniała alchemią czyt. matową?, która nadawała się jedynie do wyciągnięcia?
      LOGGIKA nie wbiła jako pierwsza na pl 120!!! tylko szamanka z Wetara. Była pierwszą smoczycą a ja pierwszą healerką na Samosie, które wbiły 120 lvl.
      Ciekawa jestem co ona Ci naopowiadała, że śmiesz twierdzić o itemach nie z tej ziemi :rofl: , których sam na oczy nie widziałeś. Zapewniam Cię, że godnych uwagi nie było, a co było warte uwagi, miała głównie od Bastka21 i po innych naiwnych mężach. Musze niestety Cię zmartwić Twoja ukochana nawet grosza nie wsadziła w grę, co sama wiele razy podkreślała i cała gildia NoVa obecnie jej skład znajdujący się w Lunares może to potwierdzić. Ciekawa jestem co by Bastek powiedział na to wszystko jak LOGGIKA lata i opowiada, że nic od niego nie dostała a nawet SMY jej ładował bo nie miała za co, jakaś parodia.
      Masakra chłopie weź Ty się nie ośmieszaj bo, aż mi Ciebie szkoda po prostu.

SkrooOmny napisał(a):

Co więcej większość eq od Logiki ma Bloodka, Funky i zaufane gildie z Samosa ponieważ Logika ma zasady i dala prawo pierwokupu swoim.
      ha ha ha Boże widzisz to i nie grzmisz... Na jakim Ty świecie żyjesz? A Tobie Gosia gratuluje fantazji, nawet nie chce mi się tego komentować... bo większej głupoty chyba nie widziałam na tym forum.Do powrotu ją nie namawiałam, tylko doskonale wiedziała, że przy mnie i Dawidzie zawsze jej coś skapnie dlatego zaczęła grać.
      Tam gdzie są osoby, z których ma korzyści będzie i ona. Nie chciał z nią grać pewien wojownik na Samosie i stwierdziła, że nie ma nic do zaoferowania.
      Dobrze wiedziała, że od nas pomoc otrzyma to przyszła na Etolin. Opowiadając jak to Onim ją zarywa i że przyjdzie na Etolin z nią grać.
      Byłeś świadkiem sam tego co z Insprejem próbowała zrobić a i tak dałeś się omotać lasce, którą 3 dni znałeś przekreślając tym samym grę z zaufaną osobą. Szarpiąc jej opinie.
      Jak dla mnie nie masz kultury i klasy. Ale pamiętaj, że to co zrobiłeś Justynie kiedyś do Ciebie wróci, Karma zawsze wraca.
      Tekst LOGGIKI: 3 dni znajomości - ''Bo wiesz Bloodka my się rozumiemy z MAGIKIEM telepatycznie...'' szkoda tylko, że o każdym tak mówiła ostatnio o Kayubim,
      każdego swojego męża metinowego odbiła innej, przypadek? nie wkładając nic w grę dorobiła się trochę itemów (prezenty) a potem itemy sell i następny...
      Hajs musi się zgadzać.
      Gwarantuje Ci, że jak zjawił by się Bastek od razu by Cię zostawiła, bo on dużo ładował w grę bez urazy i każdy Ci to powie z naszej byłej gildii.
      Tam już była spalona bo ludzie się na niej poznali, tylko ja się za nią wstawiłam bo już żal mi jej było to teraz mam zapłatę.
      Tu kłamie i robi z siebie gwiazdę bo ludzie jej nie znają.
      Na jakim Ty świecie żyjesz? Obudź się! Idź na Samos pogadaj z ludźmi będziesz wiedział z kim grasz.
      I proszę nie pisać głupot na mój temat jeśli nie masz pojęcia jak było.

Hmmmm... Chyba nie pamiętasz jak opowiadałaś jaka to nie jest z niej koleżanka? 120 na Wetarze wbiła helerka i jak wyżej potwierdzono nie była pierwsza na Wetarze tylko na Samosie a skoro na Samosie była pierwsza LOGGIKA to wywnioskuj sama albo poproś kogoś żeby ci wytłumaczył. Jeśli itemy były takie żałosne to po co kupowałaś? Jeśli alchemia i postać kijowe to ty musiałaś być całkiem mierna bo przegrywałaś PVP napisz jeszcze co na turniej pożyczałaś od LOGGIKI? Niech napisze Dawid jakie ma bony w wachlarzu od LOGGIKI i niech napisze ile za niego zapłacił to się dowiemy ile się płaci za itemy mix od złych ludzi ( a sorry wachlarz chyba masz już ty xd). Doskonale wiesz że Gosia niema konta na forum i nie będzie się bronić. Na Samosie byłem i rozmawiałem z kilkoma osobami i przyjemnie było... nikt złego słowa nie powiedział... ?( Myślisz że ona mi nie pokazuje co do niej z 1lvl Funky pisze... Co do Justyny... po 3 latach pięknej znajomości postanowiła mnie okraść Fantastyczna przyjaźń. Wiesz w dzień który odchodziłem pootwierałem jej szczeniaki na dropce żeby nie zostawała z niczym ale to za mało tak 3 lata kupowania kostiumów i dropienia, expienia, szczeniaków. Zastanów się zanim coś napiszesz następnym razem bo nie mam ochoty wertować znaczących słów i wyławiać z bełkotu. Lecz ja mam parę pytań do ciebie jak już jesteś... Opowiedz lepiej co o Funkym opowiadałaś jak chciał cię zostawić... pamiętasz swoje słowa Dawid na pewno poczyta co o nim myślisz... Pamiętasz jak mówiłaś... "Jesteśmy identyczni" wtedy cie Justyna nie obchodziła co? Nie mam ochoty z wami rozmawiać jedyne co potraficie to pisać z 1 lvl . PS To ja wczoraj dałem perma Funkiemu wejdź poczęstuję ciebie też... nie dla kary... po prostu zawiść i zazdrość to cechy poniżej mojej krytyki i nie jestem wam winien kompletnie nic nawet wyjaśnień. Niech ci koleżanka Justyna powie że ten wachlarz był jej... i okłamujcie się szczęśliwi dalej.

• Magik nie osmieszaj sie, dobrze wiesz, ze pierwsza szamanka z 120lvl byla szamanka z Wetara a nie jakas Logika.

A, i sciane placu w moim kierunku sobie odpusc, i tak nie przeczytam, ja tu tylko od czasu do czasu dyscyplinuje osoby, ktore przesadzaja.
      Ius est ars boni et aequi

mogęteżnapisaćbezspacjiijeślitociędenerwujelubmaszztymproblemytopolecampowrótdoszkolycelemdokształceniasięajeślinadalmaszproblemyto....czytaj ze zrozumieniem.
      ~VIKING

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lexio ().