Rozmowy konTROLLowane Etolin

• tyle że z florka pol serwera sie smieje, uwaza sie za kozaka, plecie takei głupoty, panisko katakumb, uważa że wygonil z katakumb MoH jak Solista wyjechal do pracy i nie bylo go kilka miesięcy. A teraz placze ... a Ty mowisz ze ma sie dobrze ... A winter? NIkomu w droge nie wchodzi. Zajmuje wolne spoty, nie mowi od rzeczy, nie oopowiada bajek, a przede wszystkim nigdy nie używal autołowów i nie gral na botach. Nie porownuj tych osob to nie Ci sami kolesie :P

==================== TOP 1 DMG PVE Metin2 PL===================
    • Ale Ty jazzy płaczesz o ten ekwipunek, ekwipunek i ekwipunek.. Co drugi Twoj post i każdy z artumentów to EQ EQ EQ i ALCHEMIA. Myślę, że to dlatego, że to jedyne czym możesz argumentować swoje zdanie, bo nic innego nie masz w zanadrzu :) [ciach] Pokazaliśmy swój ekwipunek bijąc się z Wami 3-4 dni temu w lesie, nie będę wymieniał postaci które mają uciekanie na P. Jeszcze myślałeś, że będziesz zabawny i na koniec zadymy napisałeś "nara dropki". Na razie nawet nie mam szafiru (pewnie u Ciebie w depo) a pokazałeś swoje potężne DMG ostatnio w lesie. Nie robiłem eq do pvp, biłem się na zadymach dla zabawy, to wszystko, wrzucałem filmy gdzie ja też dostawałem duże DMG od innych i nie miałem z tym żadnego problemu. Mówiąc, że miałem gdzieś ludzi dużo mówiących i piszących głupoty - mówię, że nie wiadomo co próbujesz sobą i swoimi ludźmi reprezentować, jak tylko ROCKY przyjdzie na zadymę to masz wielki ból, że bez niego w ogóle się nie bijemy. Ależ jakoś ostatnio biliśmy się bez niego przez pierwszą godzinę zadymy w lesie. Twoje DMG nie było powalające, jedynie pozytywnie co można o Tobie powiedzieć, że rzadko padałeś. No ale w sercu zadymy to na xSylwiaa, BattleGirl, Branheric, VitoPL, UselessTrash, StressOut(największy szczekacz a po 20 minutach wylogował), i Jazzego 80% zadymy stoi tylko Jazzzy! Tak, myślę, że skoro lider Dżejzi stoi i nie pada to świadczy o "mocy" i "sile" i "potędze" całej gildii (cały czas próbujesz to udowodnić na forum). Jakoś bez Ciebie Twoi ludzie też nie dają sobie rady nawet jak jest po równo. Dlatego zawsze przychodzi potężny wojownik Jazzzy i walczy za swoją ekipę. Skoro tak jest, to dlaczego gdy Ty jesteś, nie ma przyjść ROCKY? Rocky to też reprezentacja MedalOfHonor, jest u nas dłużej niż rok i gdy do nas dołączył wcale nie miał top1 postaci a wszyscy traktowaliśmy się jak przyjaciół. Więc pytam - skoro my bijemy się bez ROCKIEGO a przychodzi Jazzzy to może czas, żebyśmy my bili się z ROCKYM a Jazzzy przestał przychodzić? Ale przecież nie będziesz narażać swojej gildii. Powiesz, że jestem mixem czy skillowcem, jakoś coraz słabiej to widać gdy biją mnie Useless Vito Branheric Battle czy Ty. Ja, wszystko co zdobyłem, cały IS jaki miałem, całe eq jakie miałem wszystko mam dzięki grze, nie dzięki mojemu potrfelowi. Wystarczy używać mózgu i niekiedy być pracowitym lub wypracować sobie zaufanie u ludzi, a czasu wcale nie trzeba mieć po 12 godzin dziennie. Mówisz, że jesteśmy gildią dropów, że nie wiadomo co robimy z yangami(a uwierz, że wcale nie zarabiamy ich mało), ale mogę Ci powiedzieć tylko jedno. Co Cię to obchodzi co my robimy z naszymi yangami :). Mogę sobie z nudów przemieszać wizerunek za 50 won, a mogę zostać serwerowym bankiem. Ja sam w kwestii gry mam szacunek do siebie, że nie muszę szczekać i nie wiadomo jak się zachowywać w stosunku do innych a wszystko co mam zrobiłem sam. Nie każdy konflikt w tej grze musi mieć podłoże "kto ma lepsze eq i alchemię", ale właśnie o zgranie i to na jakie sposoby potrafimy walczyć. Mógłbym teraz sprzedać moje eq do dropu, żeby Wam pokazać EQ czy alchemię ale nie widzę sensu odcinania sobie drogi to stałego zarobku niemałych pieniędzy na dropieniu do czego dochodzi jeszcze handlowanie i hajs się zgadza. Nie muszę opowiadać niestworzonych historyjek, żeby inni myśleli o mnie coś innego niż ma miejsce. Nie rozumiem tylko dlaczego tak bardzo pochwalasz takie zachowanie wśród swoich ludzi.

Skasowałem aluzję o gruszkach i hackach oraz zaczepną treść. MIND

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MIND ().

• "Sura sama wstaje gdy on leży sobie na łóżku". "D. myśli, że wygra z maszyną"

Pokaż spoiler

Jazzy.tbd napisał(a):

florek pisał wam o maszynie żeby was zniechęcic

Nie wiedziałeś, że są hacki, boty, skrypty do Metin2 PL, a grasz w tą grę x lat doświadczony graczu? Nie wiedziałeś, że są myszki z makro? Gratulujemy, właśnie dowiodłeś, że nie wiesz nic o tej grze.
      Dodam, że piszesz, że Bestiare to nie jego postać bo sprzedana, a 2 dni temu z niej pisał, i sam napisał "będę pisał z drugiej postaci bo nie mam języka"(sparafrazowałem) (Billups)
      Nie, w ogóle to nie jego postać, pisaliśmy sobie sami do siebie i próbowaliśmy dogadać się z Yuhhim. Myślisz że na forum zrobisz z nas idiotów?
      Dodam też, że wczorajszej nocy florek wypchnięty za fokus wstawał co minutę i skille mu się odpalały ale jakoś do mobów już nie biegł. Jak to rozumieć? Brat nie wiedział gdzie pobiec na spota? HAHAHAHAH, dobry brat.

Pokaż spoiler

Jazzy.tbd napisał(a):

ale chodziło mu o jego brata który mu pilnował jak go nie było i napisał że jest jak maszyna

Piszesz, że jego brat był na koncie, ja takie bajki to słyszałem, że się wciskało GMom za fishbota, a nie na forum dorosłym ludziom. Nie ośmieszaj się człowieku. Naprawdę dawno nie słyszałem takiego idiotyzmu.

Dodałem spoilery, połaczyłem posty. MIND

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez MIND ().

• Rudy co ty za głupoty cisniesz, że nie siedzisz w tej grze duzo czasu, że nie trzeba tego robić żeby się dorobić dobrego eq, mam teraz troche wolnego : od rana Cie widzę codzien jak gonisz po sklepach i handlujesz, otwierasz szkaty, potem mniej wiecej od 13 do 1-2 w nocy cały czas latasz na smoki i tak prawie kazdego dnia, to jest lekko 12-15h dziennie w metinie, a Ty piszesz że nie trzeba dużo siedzieć żeby zrobić eq tej grze xD do mnie cisniesz że kupuje wszystko, tylko nie rozumiem co Cie to obchodzi , ty siedzisz w grze po 15 h dziennie, ja wole chodzić do pracy, wiec wolny czas dla siebie i kupić sobie to na co mam ochote, bo traktuje to jak hobby a nie obowiązek, tak samo jak Rocky u was, nie wiem z czym masz tak naprawde problem, co Cie boli choć wiele rzeczy i tak zrobiłem sam bo duzo dropie na tym serwie
      dropków ale i tak nie uwierzysz wiec szkoda wam tłumaczyć

połączyłem posty, MIND
      Jazzzy - Etolin - mental 120

• Pokaż spoiler

Jazzy.tbd napisał(a):

co ty za głupoty cisniesz, że nie siedzisz w tej grze duzo czasu

Nigdzie nic takiego nie napisałem, zdaje sobie sprawę z tego, że siedzę tu dużo czasu. Napisałem, że nie trzeba, browiec już wjechał?

Pokaż spoiler

Jazzy.tbd napisał(a):

od rana Cie widzę codzien jak gonisz po sklepach i handlujesz, otwierasz szkaty, potem mniej wiecej od 13 do 1-2 w nocy cały czas latasz na smoki

Co [ciach], od rana do nocy to na smoki chodzi RoveRee z Dudusiem, praktycznie codziennie, jak ja widzę, że cały czas chodzą to wolę pochodzić na zodiak albo w ogóle wychodzę z gry, niż wejść na co drugiego-trzeciego smoka (ostatnio mam rekord wbiłem im się cudem 4 razy pod rząd). Mój rekord ilości smoków w ciągu jednego dnia to 13 i to było w dzień kiedy dropnąłem sobie medal i smoka biłem 5 minut od ubicia spota, cały dzień robiłem pudła wędkarskie(sobota), więc tak czy inaczej siedziałbym na grze. Taki miałem jeden dzień i nigdy w życiu nie zrobiłem więcej smoków w ciągu 1 dnia, co chyba widać po tym kto cały czas wchodzi na smoka (Grupa KilerFuture/RoveRee zabiła Niebieskiego Smoka), nawiasem mówiąc mam nadzieję, że w końcu im się kręte ograniczą i będę mógł trochę więcej pochodzić :crazy: . Poza tym nie dziwne, że siedziałem w domu i biłem smoki w okres świąteczny(max 6-7 smoków dziennie - 1 smok to 15 minut i 45 minut odpoczywania sobie niekoniecznie przed komputerem więc nie wiem co to za problem podejść do komputera 5 min przed smokiem i podjechać do ducha sury) gdy najprawdopodobniej ja też miałem wolne, więc pewnie dlatego mnie ciągle widziałeś :).
      Od 2 stycznia nie wiem w jakie rano Ty mnie widzisz, chyba w weekendy albo po prostu to się wydarzyło w Twojej głowie.

Skasowałem zaczepną treść, dodałem spoilery, ponieważ wypowiedź zajęła pół strony. MIND

Pokaż spoiler

Jazzy.tbd napisał(a):

tak samo jak Rocky u was, nie wiem z czym masz tak naprawde problem

Z tym, że ROCKY nie rozbija się z tym jaki to jest pro, nie spamuje na forum jaki to jest pro, jaka to jego gildia jest pro, jaka to jego alchemia jest PRO, on po prostu się bije i nie płacze ani nie hiperbolizuje swoich pozytywnych stron. Tylko tyle, przecież to takie proste :).

Pokaż spoiler

Jazzy.tbd napisał(a):

choć wiele rzeczy i tak zrobiłem sam bo duzo dropie na tym serwie dropków ale i tak nie uwierzysz

Uwierzę, czemu mam nie uwierzyć? Przecież nawet kiedyś ze mną pisałeś, że na Jotuna chodzisz. Nie widzę powodu żeby Ci nie wierzyć.

• JedenUczciwy napisał(a):

Z tym, że ROCKY nie rozbija się z tym jaki to jest pro, nie spamuje na forum jaki to jest pro, jaka to jego gildia jest pro, jaka to jego alchemia jest PRO, on po prostu się bije i nie płacze ani nie hiperbolizuje swoich pozytywnych stron. Tylko tyle, przecież to takie proste :).
      Rocky nie pisze, bo to nie jego rola żeby sie za was wypowiadac, nie jest waszym liderem , chodz też ostatnio zdazyło mu sie kozaczyć na forum
      swoją droga ja też nigdy nic takiego nie pisałem, ze jestem w czymś najlepszy itp, to wy tak zawsze piszecie że ja nie wiadomo kogo z siebie robie, chetnie zobacze przykłady skąd macie te teorie, ja zazwyczaj tylko odpowiadam na wasze zaczepki, po prostu bronie swojej gildi którą oczerniacie
      To samo robicie wy, bronicie swoich za wszelką cene

napisałeś że masz dobre eq w porównaniu do nas, napisałeś też że nie trzeba duzo siedziec żeby dobre eq zrobić, napisałeś też że dużo siedzisz, sam sobie to przemyśl co z tego wynika
      Dobranoc
    • Jazzy.tbd napisał(a):

nie opowiada bajek czyli 400 won na miesiac w v3 to prawda, spoko ;)
      bardzo powazny człowiek z niego, pisząc do florka dziewczyny to potwierdził
      lub pisząc do beaty podniecając sie po evencie OK xd
      zwykły gówniarz , jakich u was pełno, zanim oceniasz florka rozejzyj się co masz u siebie, to samo dunio czy solista
      ps. zapomnialem o kanadzie xd , top1 łebek
      Nie napisałem nigdzie, że zarabiam 400W w v3, napisałem że w samym grudniu tyle zarobiłem, a zarabiam na 3 serwery. Pokaż mi screeny, jak piszę do kogoś dziewczyny w grze, bo to bardzo ciekawe co piszesz. Napisałem do beatki na PW tylko ":)", a ona mi napisała, że lecę na IS w evencie okey :)
      Co do tych hełmów florka, których podobno nie wbiłem na +9, mogę Ci w najbliższych dniach filmik wrzucić na YT.
      KONTAKT W GRZE : Wint3rPlay3r , ZwinnaRaczka
      KUPIE ETOLIN:
    • Bardzo fajne to wszystko co o mnie piszecie, musicie mieć naprawdę wielkie kompleksy ;) dawno takich głupot nie słyszałem
      Ts znacie, wpadajcie kiedy chcecie pogadac,
      Ja do was się nie wybieram, bo służbowo to ja rozmawiam poważnie wiec to nie rozmowa dla was, a prywatnie też nie mam poco bo przychodze do was raz na kilka miesiecy, zazwycza po imprezie, bo na trzeźwo nie ma o czym z wami gadac

a po za tym czekamy w m1 , pokażcie na co was stać, chyba wszyscy nie są tacy jak kanada że tylko w pysku mocni, chodź nie do końca bo w pysku też trzeba mieć jakies argumenty a nie tylko krzyk bitego dziecka ;)
    • Tak was czytam i czytam chyba zgodze sie z Waszymi propozycji i zamiast edytowac posty to bedziemy usuwac cala dyskusje dotyczaca wygladu i zycia prywatnego osob grajacych w metina ;) i na 200% tez bedzie zle... opanujcie troche swoje emocje macie ts-y, gre umowcie na dana godzine powysylacie sobie zdjecia poopowiadajcie o swoim zyciu ile kto zarabia i jak mu sie ukada z kobietami itp itd...

Pozdrawiam.
    • Nowy

Panie moderator mimo , że to dziecinne przepychanki mogą stanowić dobre rozładowanie emocjonalne.
      Czytam i stwierdzam, że nie ma tu żadnego większego problemu a zwykła polityczna przepychanka.

Gracze się naładowali w trakcie zadym a tu się rozładowują.
      Obie strony robią to z klasą bez wyzwisk (i tak były by usunięte).
      Na mój szacunek zasługuje postawa gracza Jazzy, który sam broni swojej gildii przeciwko kilku osobom.
    • Nowy

Co do przepychanek slownych lub tam"slodzenia" sobie nie mam osobiscie nic bo ktos/cos musi napedzac ludzi do gry a wrog/rywal robi to najlepiej.

Niestety posty dotyczace pracy bo ten pracuje gdzies tam a drugi sie z niego smieje i do tego niejednokrotnie jak czytam smieje sie osoba bezrobotna na utrzymaniu rodzicow no to faktycznie brawa dla osobnika.

Milego dnia i juz znikam.
    • Nowy

Tak wgl GZ dla GF za udany balans postaci. Podobno krytyki już nie wchodzą xD

Spokojnie, ja sie nie bawię w wycinanki, szkoda że nie mogę wyciąć pierwszych 40 minut bo biłem sie w kostiumie 2k pż 10 do pż 50 wartość zamiast 15 sztyle 15 2reka 10 magia (euforia przepełniła mnie do tego
      stopnia, iż zapomniałem zmienić kostium po smoku) Elo!

Połączyłem posty, dodałem spoiler. MIND

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez MIND ().

• Nowy

nindian napisał(a):

Ewentualnie odwróciłes kamerę a to było 18447 i to jest najbardziej prawdopodobne rozwiązanie tego „krytyka”.
      Tez tak kiedyś zrobiłem i się dziwiłem takiego DMG, a jak doszliśmy do tego co się stało, to Kicka usunęła filmik ze swojego kanału. Wtedy jeszcze ona obrabiała moje filmy xDD
      xDDDD racja, nie wiedziałem o czymś takim ale przetestowaliśmy właśnie

I tak nic nie zastąpi mojego wyrazu twarzy jak dziś obrabiałem ten filmik xDDD