Rozmowy konTROLLowane Etolin

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• >>>Bloody<<< napisał(a):

Tak więc zakończ już tą ''Brazylianę'' bo aż mdłe to już.
      Zapraszam na TS o ile masz odwagę tam pokazać jaki waleczny się zrobiłeś.
      Zapraszacie na tsa faceta co ma w domu żone i dzieci i liczycie,że bedzie was wyzywał i darł jape na głos tak jak bocian czy Ty ?
      Jak mnie zaprosiliście na ts Ty poszłaś na Afk a bocian stulił dziób i tylko mówił,że mam pozyczone eq bo biedny nie wiedział co powiedzieć
      i mnie zbanował tak samo z Canabisherem też wszedł do was zaczął wyzywać jak bocian i dostał perma xD....
      Czepiacie sie Magika bo wiecie,że bedzie normalnie gadał albo Loggiki,która nawet nie ma konta na forum...
      Skoro spakowałaś swoje walizki i pro jubilerke po 15 raz kazdego rodzaju i uciekłaś na samos lezeć na glebie to tam leż a nie nagle
      Piszesz wszystkim od kogo to LOGGIKA ma eq . NIKOGO TO NIE OBCHODZI MIXIE.Powinnas pilnować swojego eq do mixu od kazdego
      członka NPI dostawalas 50k+ do 90 :)
      Pozdrawiam
      Rok 2018-16letnie Floriany w kitce i sukience grożą na pw ! Strach się bać!
    • Aaaaa i już wszystko jasne ucieczka z Samosa? ?(
      Czyżby Onimek wam dał popalić? Hahahaha :rofl: ale to z Calatorem to był manewr... X stron wstecz lajki od helerki gdzie? Pod Calatorem :phatgrin:
      Nie lubię go a on nie lubi mnie tyle że on przynajmniej nikogo nie udaje jak wy... A w tym poście napisał coś z czym się zgadzam... Nie jest sztuką doceniać wypowiedzi po znajomości ale docenić prawdę z najmniej oczekiwanej strony... Za trudne dla ciebie? Przyszliście na Etolin poskakaliście po gildiach... i zostaliście sami.
      Milczałem??? Tak to prawda... ciężko się wypowiedzieć gdy taki Funky robił z tobą co chciał traktował jak popychadło... brak słów... jak to mówią każdy ma swój sposób na grę 8|
      Ja to raczej gustuje w rozmowach na poziomie... nie przesadnie... NaLoOzie :mkay: najwidoczniej nie miałaś pojęcia o czym mówię i nadal nie masz... więc na rozmowę ze mną musisz sobie zasłużyć...

PS.
      Calator jak tak dalej będziesz pisał to poproszę moderatora o subskrypcje twoich postów :phatgrin: :phatgrin: :phatgrin:
      Pozdro :mkay:

Pomyslimy o tym :D
      Frescco.

Calator jak wy sobie słodzicie z MAGIKIEM i lajkujecie xDD od kiedy przyjaźń?
      Zawsze wiedziałam, że mam tę moc łagodzenia sporów wśród wrogów.
      Bo jeden drugiemu wybacza i łączy siły przeciwko mnie. Poważnie? warto?
      Sympatycznie, bardzo mnie to cieszy ^^ Nie ma to jak zakopać topór wojenny.
      MAGIK nie wiem komu chcesz zaimponować ale Twoja była gildia wie jak było i na grze i na TS co tu więcej gadać.
      Jeden post i tyle kłamstw, że nawet nie chce mi się tego dementować.
      Ci co mieli z Tobą styczność i LOGGIKĄ, byli członkami Twojej gildii wiedzą... i to mi w zupełności wystarcza.
      Szkoda, że na TS milczałeś i byłeś potulny ale widocznie nie umiesz wytrwać przy swoim zdaniu zabrakło odwagi, rozumiem.
      Tylko nie zapomnij włączyć nagrywania i jeśli już to najlepiej nie na TS bo to widać wiesz? :D

Kto wie... może odwiedzę was ponownie na Etolinie :devil:

Buziaki dla Justynki :love:
      Nawet sie nie waż wracać na ETOLIN wystarczy twojego i tego Bocianiego jadu tutaj ZERO KULTURY w buzi macie jak w rozrzutniku do gnoju taki macie szacunek do innych graczy a zwłaszcza FUNKI PRO SZAMAN

Tylko nie zapomnij włączyć nagrywania i jeśli już to najlepiej nie na TS bo to widać wiesz? :D

Ty już tu zaproszeń nie wysyłaj bo tak trochę średnio by ktoś przyjął zaproszenie i tak strasznie się zawiódł

ps. masz śmiech jak świnia kaszel XD ( po tych slowach bocian się uniósł honorem i Banned pernamently, reason: słowa)

100K KAUCJI I WOLNOŚĆ !!!!!

Calator jak wy sobie słodzicie z MAGIKIEM i lajkujecie xDD od kiedy przyjaźń?
      Zawsze wiedziałam, że mam tę moc łagodzenia sporów wśród wrogów.
      Bo jeden drugiemu wybacza i łączy siły przeciwko mnie. Poważnie? warto?
      Sympatycznie, bardzo mnie to cieszy ^^ Nie ma to jak zakopać topór wojenny.
      MAGIK nie wiem komu chcesz zaimponować ale Twoja była gildia wie jak było i na grze i na TS co tu więcej gadać.
      Jeden post i tyle kłamstw, że nawet nie chce mi się tego dementować.
      Ci co mieli z Tobą styczność i LOGGIKĄ, byli członkami Twojej gildii wiedzą... i to mi w zupełności wystarcza.
      Szkoda, że na TS milczałeś i byłeś potulny ale widocznie nie umiesz wytrwać przy swoim zdaniu zabrakło odwagi, rozumiem.

Kto wie... może odwiedzę was ponownie na Etolinie :devil:

Buziaki dla Justynki :love:
      bla bla bla bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury,nie chciej mnie spotkać na etolinie panno oj nie chciej :)
      Miecislava 55 LEVEL OFF 05.03.2018 :rip:

2008-NOT4YOU :love:
      2015-InColdBlood :/
      2016-Salvame ;:p
      2016-DOMINE 8)
      2017-Divinity :D
      2018-NaLoOzie <3

gg:54257634
      YT:youtube.com/channel/UCzO2h13Qy…e2WBYg?view_as=subscriber
    • Bardziej uwierze Calatorowi że nie okrada innych niż BloodyKisses nie obgaduje innych na TS3 :D
      Arixan 120lvl Archer ( rambo811/ Beyaz ) gg 33403392
      Jeśli ktoś uważa się za Top-kę na swoim serwerze zapraszamy na Samos ( szybko go sprowadzimy do ziemi :D )
      Niektóre osoby powinny zrobić balans masy a potem ogarniać balans gry :D

https://youtu.be/bESE7F8htkE
    • forsyth. napisał(a):

Ale wtopa, fota z google?? :D to xentia juz szuka "głębiej" w internetach żeby ktoś szybko nie ogarnął, że to nie jej zdjęcie tylko kradzione :whistlingbI
      bIDZEJ siedzi 24 na 24 forum zarabia na wycieczki skonczyl szkole wstawia fotki z urlopow :D zyc nie umierać , a ja juz od 5 lat tym samym mercem jezdze :evil: :evil: ;:p

forshyt spokojnie o moja starosc sie nie martw , jak szalec to szalec ;) coś ucichło trzeba rozkrecić temat w pozytywnym kierunku bo nie ma co walczyć na forum :P
      Opiekuję się - Hadron

xentia
      OFF

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MeteoreQ ().

• Magik, zacząłem oglądać ten twój filmik, ale nie zdzierze tego na tyle by dotrwać do momentu, gdzie padł ten kolosalny dmg we mnie, podpowiedz, która to była minuta :P

btw. Wydaje mi się, że nie musze próbować Cię ośmieszyć, bo wrzucając filmik gdzie potrzebujecie 30 chłopa na siedmiu członków 3ody robi swoje :rofl:
      Lecz ... nie powstrzymam się od wrzucenia ci twojego nowego rekordu ;(

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Karlowaty ().

• I co pokazał? :D To znaczy, że kazdy kto sie bije nie szanuje oponentów? :rofl: Ja widziałem, tylko spam "mieczyslawy", która ma całkiem podobny nick do miecia, a który jest w twojej gildii, wiec jak dla mnie to pokazaliscie tylko swoj poziom :) Porównujesz dmg daggera, a bm'a- fair enough, ale tu raczej chodzi o twoj abs, a nie o mój dmg, na klase fizyczną możesz miec 90% bez najmniejszego problemu, a łapiąc po 17k masz +/- 30, wiec skoncz ta spiewke, bo staje się nudna. Pvp ... pvp potrafisz wygrać, a na dymie padasz na 1,5 skila, wniosek? :rofl:

Bez odbioru. (zwróciłem uwage, że zaczynasz używac moich zwrotow- nie ludz sie, nawet w ten sposób nie wskoczysz na nastepny poziom, grzeb sobie dalej w mule, a ja umywam rączki, bo wymiana zdan na twoim poziomie srednio mnie rajcuje :thumbdown: )
    • HAHAHAHA ale macie jazdy w głowach na naszym punkcie :rofl: :rofl:
      A Magik jak sie rozpisał i się tłumaczy ze on tarczy nie mial itp hahaha :rofl: :rofl: Czego jeszcze nie miałeś ? 8o 8o

Przegrałeś pvp nie moja wina że jesteś słaby :marzy: :marzy:

Jak będziesz miał eq daj znać i nie płacz już tyle dosyć że płakałeś na TS jak Cie dedłem 3;0 8| 8|

I jak to było koksie po przegranej ze mna ?

,,JAK TO PRZECIEŻ TO NIEMOŻLIWE CZEMU PRZEGRALEM ,, :rofl: :rofl:
    • Zna ktoś z WAS osobe nr gg62877879 jesli tak bardzo prosze o pw ( dodam ze zlodziej a takich trzeba tepic :) )
      Mi sie przedstawił jako Adrian Nindian , pozniej zmienił opcje i ze jest z gildii disturbed jesusem ..... calą rozmowe mam zapisaną do wglądu !
      Jesli ktos zna ten nr gg lub tą osobe dajcie znac :)
      Opiekuję się - Hadron

xentia
      OFF

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez MeteoreQ ().

• spoko chlopaki sama edit zrobilam ...
      Pomozcie z tym zlodziejem nr gg podalam wczsniej , moze cos znacie wiecie .. nie gram juz mi to rybka .. oszukal mnie w sumie na jakies 2 stowki ale uj z nim :) bo oszukac moze nastepne osoby .... Zlodziej zostanie zlodziejem i jesli gra dalej na tasmani Etolin lub innym serwie mysle ze da sie go wyeliminowac ..złodziei nie lubimy :)

Poprawilem post.
      Frescco.
      Opiekuję się - Hadron

xentia
      OFF

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MeteoreQ ().

• No to mamy trudne sprawy, kradzieże, morderstwa. A i wątek miłosny też się znalazł. Jeszcze coś ciekawego wprowadźcie i można się brać za pisanie scenariusza. Na podstawie przeżyć na metku. Całkiem niezły serial by z tego wyszedł. Zbuntowany Anioł z Natalią O. by przy tym wymiękł. Moda na sukces wypadałaby blado. Także dajecie!!! A ja już zaczynam robić castingi do serialu :w00t: :phatgrin: