Rozmowy konTROLLowane Etolin

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Aaaaa i już wszystko jasne ucieczka z Samosa? ?(
      Czyżby Onimek wam dał popalić? Hahahaha :rofl: ale to z Calatorem to był manewr... X stron wstecz lajki od helerki gdzie? Pod Calatorem :phatgrin:
      Nie lubię go a on nie lubi mnie tyle że on przynajmniej nikogo nie udaje jak wy... A w tym poście napisał coś z czym się zgadzam... Nie jest sztuką doceniać wypowiedzi po znajomości ale docenić prawdę z najmniej oczekiwanej strony... Za trudne dla ciebie? Przyszliście na Etolin poskakaliście po gildiach... i zostaliście sami.
      Milczałem??? Tak to prawda... ciężko się wypowiedzieć gdy taki Funky robił z tobą co chciał traktował jak popychadło... brak słów... jak to mówią każdy ma swój sposób na grę 8|
      Ja to raczej gustuje w rozmowach na poziomie... nie przesadnie... NaLoOzie :mkay: najwidoczniej nie miałaś pojęcia o czym mówię i nadal nie masz... więc na rozmowę ze mną musisz sobie zasłużyć...

PS.
      Calator jak tak dalej będziesz pisał to poproszę moderatora o subskrypcje twoich postów :phatgrin: :phatgrin: :phatgrin:
      Pozdro :mkay:

Pomyslimy o tym :D
      Frescco.
    • >>>Bloody<<< napisał(a):

Calator jak wy sobie słodzicie z MAGIKIEM i lajkujecie xDD od kiedy przyjaźń?
      Zawsze wiedziałam, że mam tę moc łagodzenia sporów wśród wrogów.
      Bo jeden drugiemu wybacza i łączy siły przeciwko mnie. Poważnie? warto?
      Sympatycznie, bardzo mnie to cieszy ^^ Nie ma to jak zakopać topór wojenny.
      MAGIK nie wiem komu chcesz zaimponować ale Twoja była gildia wie jak było i na grze i na TS co tu więcej gadać.
      Jeden post i tyle kłamstw, że nawet nie chce mi się tego dementować.
      Ci co mieli z Tobą styczność i LOGGIKĄ, byli członkami Twojej gildii wiedzą... i to mi w zupełności wystarcza.
      Szkoda, że na TS milczałeś i byłeś potulny ale widocznie nie umiesz wytrwać przy swoim zdaniu zabrakło odwagi, rozumiem.
      Tak więc zakończ już tą ''Brazylianę'' bo aż mdłe to już.
      Zapraszam na TS o ile masz odwagę tam pokazać jaki waleczny się zrobiłeś.
      Tylko nie zapomnij włączyć nagrywania i jeśli już to najlepiej nie na TS bo to widać wiesz? :D

Kto wie... może odwiedzę was ponownie na Etolinie :devil:

Buziaki dla Justynki :love:
      Nawet sie nie waż wracać na ETOLIN wystarczy twojego i tego Bocianiego jadu tutaj ZERO KULTURY w buzi macie jak w rozrzutniku do gnoju taki macie szacunek do innych graczy a zwłaszcza FUNKI PRO SZAMAN

Tylko nie zapomnij włączyć nagrywania i jeśli już to najlepiej nie na TS bo to widać wiesz? :D

Ty już tu zaproszeń nie wysyłaj bo tak trochę średnio by ktoś przyjął zaproszenie i tak strasznie się zawiódł

ps. masz śmiech jak świnia kaszel XD ( po tych slowach bocian się uniósł honorem i Banned pernamently, reason: słowa)

100K KAUCJI I WOLNOŚĆ !!!!!

Calator jak wy sobie słodzicie z MAGIKIEM i lajkujecie xDD od kiedy przyjaźń?
      Zawsze wiedziałam, że mam tę moc łagodzenia sporów wśród wrogów.
      Bo jeden drugiemu wybacza i łączy siły przeciwko mnie. Poważnie? warto?
      Sympatycznie, bardzo mnie to cieszy ^^ Nie ma to jak zakopać topór wojenny.
      MAGIK nie wiem komu chcesz zaimponować ale Twoja była gildia wie jak było i na grze i na TS co tu więcej gadać.
      Jeden post i tyle kłamstw, że nawet nie chce mi się tego dementować.
      Ci co mieli z Tobą styczność i LOGGIKĄ, byli członkami Twojej gildii wiedzą... i to mi w zupełności wystarcza.
      Szkoda, że na TS milczałeś i byłeś potulny ale widocznie nie umiesz wytrwać przy swoim zdaniu zabrakło odwagi, rozumiem.
      Tak więc zakończ już tą ''Brazylianę'' bo aż mdłe to już.

Kto wie... może odwiedzę was ponownie na Etolinie :devil:

Buziaki dla Justynki :love:
      bla bla bla bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury,nie chciej mnie spotkać na etolinie panno oj nie chciej :)

-Kupię Czapkę Kostiumową 10 ludzi 15 magia
      Top1 Healer,jak cie to irytuje lub masz odmienne zdanie zapraszam na arenę :)
      YT:youtube.com/channel/UCzO2h13Qy…e2WBYg?view_as=subscriber
    • forsyth. napisał(a):

Ale wtopa, fota z google?? :D to xentia juz szuka "głębiej" w internetach żeby ktoś szybko nie ogarnął, że to nie jej zdjęcie tylko kradzione :whistlingbI
      bIDZEJ siedzi 24 na 24 forum zarabia na wycieczki skonczyl szkole wstawia fotki z urlopow :D zyc nie umierać , a ja juz od 5 lat tym samym mercem jezdze :evil: :evil: ;:p

forshyt spokojnie o moja starosc sie nie martw , jak szalec to szalec ;) coś ucichło trzeba rozkrecić temat w pozytywnym kierunku bo nie ma co walczyć na forum :P
      Opiekuję się - Hadron

xentia
      OFF

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MeteoreQ ().

• Magik, zacząłem oglądać ten twój filmik, ale nie zdzierze tego na tyle by dotrwać do momentu, gdzie padł ten kolosalny dmg we mnie, podpowiedz, która to była minuta :P

btw. Wydaje mi się, że nie musze próbować Cię ośmieszyć, bo wrzucając filmik gdzie potrzebujecie 30 chłopa na siedmiu członków 3ody robi swoje :rofl:
      Lecz ... nie powstrzymam się od wrzucenia ci twojego nowego rekordu ;(

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Karlowaty ().

• I co pokazał? :D To znaczy, że kazdy kto sie bije nie szanuje oponentów? :rofl: Ja widziałem, tylko spam "mieczyslawy", która ma całkiem podobny nick do miecia, a który jest w twojej gildii, wiec jak dla mnie to pokazaliscie tylko swoj poziom :) Porównujesz dmg daggera, a bm'a- fair enough, ale tu raczej chodzi o twoj abs, a nie o mój dmg, na klase fizyczną możesz miec 90% bez najmniejszego problemu, a łapiąc po 17k masz +/- 30, wiec skoncz ta spiewke, bo staje się nudna. Pvp ... pvp potrafisz wygrać, a na dymie padasz na 1,5 skila, wniosek? :rofl:

Bez odbioru. (zwróciłem uwage, że zaczynasz używac moich zwrotow- nie ludz sie, nawet w ten sposób nie wskoczysz na nastepny poziom, grzeb sobie dalej w mule, a ja umywam rączki, bo wymiana zdan na twoim poziomie srednio mnie rajcuje :thumbdown: )
    • HAHAHAHA ale macie jazdy w głowach na naszym punkcie :rofl: :rofl:
      A Magik jak sie rozpisał i się tłumaczy ze on tarczy nie mial itp hahaha :rofl: :rofl: Czego jeszcze nie miałeś ? 8o 8o

Przegrałeś pvp nie moja wina że jesteś słaby :marzy: :marzy:

Jak będziesz miał eq daj znać i nie płacz już tyle dosyć że płakałeś na TS jak Cie dedłem 3;0 8| 8|

I jak to było koksie po przegranej ze mna ?

,,JAK TO PRZECIEŻ TO NIEMOŻLIWE CZEMU PRZEGRALEM ,, :rofl: :rofl:
    • Zna ktoś z WAS osobe nr gg62877879 jesli tak bardzo prosze o pw ( dodam ze zlodziej a takich trzeba tepic :) )
      Mi sie przedstawił jako Adrian Nindian , pozniej zmienił opcje i ze jest z gildii disturbed jesusem ..... calą rozmowe mam zapisaną do wglądu !
      Jesli ktos zna ten nr gg lub tą osobe dajcie znac :)
      Opiekuję się - Hadron

xentia
      OFF

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez MeteoreQ ().

• spoko chlopaki sama edit zrobilam ...
      Pomozcie z tym zlodziejem nr gg podalam wczsniej , moze cos znacie wiecie .. nie gram juz mi to rybka .. oszukal mnie w sumie na jakies 2 stowki ale uj z nim :) bo oszukac moze nastepne osoby .... Zlodziej zostanie zlodziejem i jesli gra dalej na tasmani Etolin lub innym serwie mysle ze da sie go wyeliminowac ..złodziei nie lubimy :)

Poprawilem post.
      Frescco.
      Opiekuję się - Hadron

xentia
      OFF

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MeteoreQ ().

• No to mamy trudne sprawy, kradzieże, morderstwa. A i wątek miłosny też się znalazł. Jeszcze coś ciekawego wprowadźcie i można się brać za pisanie scenariusza. Na podstawie przeżyć na metku. Całkiem niezły serial by z tego wyszedł. Zbuntowany Anioł z Natalią O. by przy tym wymiękł. Moda na sukces wypadałaby blado. Także dajecie!!! A ja już zaczynam robić castingi do serialu :w00t: :phatgrin:
    • Karlowaty napisał(a):

I co pokazał? :D To znaczy, że kazdy kto sie bije nie szanuje oponentów? :rofl: Ja widziałem, tylko spam "mieczyslawy", która ma całkiem podobny nick do miecia, a który jest w twojej gildii, wiec jak dla mnie to pokazaliscie tylko swoj poziom :) Porównujesz dmg daggera, a bm'a- fair enough, ale tu raczej chodzi o twoj abs, a nie o mój dmg, na klase fizyczną możesz miec 90% bez najmniejszego problemu, a łapiąc po 17k masz +/- 30, wiec skoncz ta spiewke, bo staje się nudna. Pvp ... pvp potrafisz wygrać, a na dymie padasz na 1,5 skila, wniosek? :rofl:

Bez odbioru. (zwróciłem uwage, że zaczynasz używac moich zwrotow- nie ludz sie, nawet w ten sposób nie wskoczysz na nastepny poziom, grzeb sobie dalej w mule, a ja umywam rączki, bo wymiana zdan na twoim poziomie srednio mnie rajcuje :thumbdown: )
      Generalnie to byłem święcie przekonany ze ta cala moja podrobka to jest wasza robota ale niewiem nie wnikam,osoba robiąc takie rzeczy ewidentnie zżera zazdrość(nie mowię ze to wy w 100%,zdanie kierowane do osoby ktora zrobila podróbkę),ale spoko myśli że mi zaszkodzi ale niestety tak nie będzie moi drodzy,każdy debil wie że każdy ma inne ip,i jest to zapisane ale widze ze niektorzy tego nie rozumieją,wszystko fajnie pięknie ale to takie trochę chore się robi,po miesiącu po wydarzeniach blodka przychodzi placze pluje na forum tym jęzorem jak przekupa na targu ktora ma taniej,najpierw loggika jest niby zlodziejem,teraz magik jest zlodziejem,proponuje sie opanować z takim chorym gadaniem kto jaki jest kto jaką ma morde w rl,prywatne zycie to jest kazdego indywidualna sprawa i niewiem po co w to ingerować,a jak ci tak nudno blodka to ci podam gg grubego on chetnie zamknie zgrabny pyszczek twojego pro szamana aka top0 zarowno jak i ciebie.

-Kupię Czapkę Kostiumową 10 ludzi 15 magia
      Top1 Healer,jak cie to irytuje lub masz odmienne zdanie zapraszam na arenę :)
      YT:youtube.com/channel/UCzO2h13Qy…e2WBYg?view_as=subscriber
    • To jedyne co możesz zrobić....powymyślać :phatgrin:
      Jak jestem taki cienki to twoja żonka jest shopem bo poległa 5 razy :phatgrin:
      Nie muszę się tłumaczyć przypominam ci tylko.Ja i ty wiemy jak było i to ty możesz się wstydzić mnie tam rybka... dlaczego myślisz że ktokolwiek liczy się tu z twoim zdaniem? :D
      Słyszałem o Hollywoodzkiej produkcji o bocianach XD Na Samosie też cię zdeptali?
      Opowiedz jak ci nie wypalił plan wielkiego SKY na Etolinie? Czekamy niecierpliwi... Dlaczego uciekłeś?
      Z resztą niech ci będzie przegrałem i...? A jak twoje lanie od Calatora? Jak to wytłumaczysz ? Nawet Bloodka mniej obrywała... jak się z tym czujesz? Jak jest być miernym szamanem? Jak to jest być gorszym od własnej partnerki metinowej? Kto u was nosi spodnie? Serio 18k z każdego skila? Dobrze Bloodka mówiła masz za duże ego a za "małe" możliwości :rofl:
      W jednym poście piszecie że milczę i wykonuje rozkazy a w drugim że robię z siebie bożka ?( to jak to w końcu jest ?(
      Nie mam już dziś weny na kleklanie do ciebie... poszukaj sobie komina może cię poczytam jutro...
      PS. co do Mieczysławy to chodzi o tą która od tygodnia wyzywa nas w M1? I to niby my sami wpadliśmy na pomysł zrobienia postaci o podobnym nicku? I niby sami się z niej wyzywamy?
      Wybacz... takie pomysły tylko 3oda... A co do naszego poziomu rozmowy to masz racje mogą cię męczyć bardziej wymagające tematy więc... nie męczę cię już :rofl:
      :w00t: Uwaga ukradnę teraz tekst :w00t:
      "Bez odbioru" :mkay:

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SkrooOmny ().