Rozmowy konTROLLowane Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• AliBabaS7 wrote:

Awfull wrote:

Sanzune wrote:

połączyło się w jedną gildię żeby zniszczyć Chunjo
    Bo to tylko z etolina zbierali ludzi ;)

Dobrze piszesz, tylko z Jinno zbieraliśmy ludzi, a nie tak jak Wy, czyt. Chunjo. Zapytaj nindianków itd, kto chodził po każdym serwie na TS, żeby wszyscy do Chunjo przeszli po połączeniu. Chunjo to od odpadki pozostałych królestw, ludzie których u Nas nie chcieli. Powiedz mi ile postaci, które grają w Chunjo zostało tam stworzone ?
    PS. na kolejne posty nie będę odpisywał, ponieważ każdy wie jak jest, tylko Wy wypisujecie swoje teorie, w których może 10% jest prawdy.
    Dobranoc :zubr:

Takim odpadkiem jesteś ty z jinno, które uciekło do redków jak zaczeła się sypać gildia "Antidote" stworzona przez Bartusia. Miesiąc po połączeniu. ^^

Ps. Jaka u Was pogoda? xD
    :)
  • AliBabaS7 wrote:

Zapytaj nindianków itd, kto chodził po każdym serwie na TS, żeby wszyscy do Chunjo przeszli po połączeniu. Chunjo to od odpadki pozostałych królestw, ludzie których u Nas nie chcieli. Powiedz mi ile postaci, które grają w Chunjo zostało tam stworzone ?
    Nie przypominam sobie sytuacji gdzie po połączeniu nindian czy ktokolwiek wchodził na ts rev3nge żeby wyciągać nas do chunjo, nasze przejście wtedy to była dobrowolna decyzja całej gildii, ale jak widać wiesz lepiej hehehe;)
    A powiedz mi ile postaci aktualnie w shinso było stworzone w tym królestwie :)
  • AliBabaS7 wrote:

Dobrze piszesz, tylko z Jinno zbieraliśmy ludzi, a nie tak jak Wy, czyt. Chunjo. Zapytaj nindianków itd, kto chodził po każdym serwie na TS, żeby wszyscy do Chunjo przeszli po połączeniu. Chunjo to od odpadki pozostałych królestw, ludzie których u Nas nie chcieli. Powiedz mi ile postaci, które grają w Chunjo zostało tam stworzone ?
    PS. na kolejne posty nie będę odpisywał, ponieważ każdy wie jak jest, tylko Wy wypisujecie swoje teorie, w których może 10% jest prawdy.
    Dobranoc

Alibaba, widze ze dalej masz problemy natury mozgowej. :D Nigdy nie skakalismy po zadnych ts namawiajac ludzi do gry po naszej stronie. Jednak o waszych poczynaniach duzo slyszelismy (prawda Bałłtuś?) :rofl: A co do odpadkow to macie w shinsoo ich teraz az nadto z Tb na czele- praktycznie cale jinno, jednostki z chunjo i ludzie z inncyh serwow. Jednak dalej to za malo na nasze male zgrane chunjo.Cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz lezec.
  • Mante wrote:

Takim odpadkiem jesteś ty z jinno, które uciekło do redków jak zaczeła się sypać gildia "Antidote" stworzona przez Bartusia. Miesiąc po połączeniu.

Ps. Jaka u Was pogoda? xD
    Przepraszam ale "Bartuś" nie stworzył Antidote po łączeniu, tylko przejął gidle, która istniała już półtora roku przed łączeniem :love: .
  • Awfull wrote:

Wygląda to tak (według mnie) ona i jakiś redek popisze, będzie prowokowal do nie regulaminowej kłótni, zrobią swoją robotę a na poprawki wyślą alibabe żeby pozgłaszał posty i w grze będzie się chwalił że konfidenctwem tępi nas :rofl:

hehehe
    Ali to niech się sam pilnuje bo w końcu ktoś mu zrobi screna jak wyzywa a ma już troszkę tych ostrzeżeń on zgłasza w końcu i jego ktoś upoluje i będzie po Alim lepiej niech dzieciak przestanie grac a zacznie w miarę normalny stary Ali będzie lepiej
  • No zaraz pie.... alchemika od smoczych kamieni ; ciągle mi jara zdobyte w pocie czoła , krwi dziewic i moczu smoka kamyczki - no ile można to robić ... A pod dt czy inne zadymy robie na razie za ścierkę dla żab spod dt ;:p ... Tak przy okazji - nie chce ktoś odkupić ode mnie autopotek ? Walaja mi sie po dozo a mi bardziej potrzebne wolne miejsce w dozo niz same poty ;)
  • Awfull wrote:

nasze przejście wtedy to była dobrowolna decyzja całej gildii, ale jak widać wiesz lepiej hehehe;)
    Zapomniałeś dodać, że kazałem wam przejść do Chunjo w waszej prezentacji gildii, każdy już wtedy wiedział, że byliście zarazą tego królestwa.

Haxx wrote:

Przepraszam ale "Bartuś" nie stworzył Antidote po łączeniu, tylko przejął gidie, która istniała już półtora roku przed łączeniem :love: .
    Mylisz fakty, Bartek przejął spuściznę po Tobie i Sental, jaka pozostała po gildii UnitedPower. Byliście tam Wy czyli członkowie gildii Antidote powstałej w Shinsoo na okres ok miesiąca.
    Kończę grę.
    Zainteresowany eq, pw lub GG
    : 9118372

• Theord wrote:

Zapomniałeś dodać, że kazałem wam przejść do Chunjo w waszej prezentacji gildii, każdy już wtedy wiedział, że byliście zarazą tego królestwa.
    Zapomniałes dodać że proponowałes nam dobre układy z wami, gdy będziemy upokarzać disturbed. Tak nawiasem kim ty chłopcze jesteś żeby kazać innym zmieniać królestwo pfff;)
    Masz zbyt wysokie mniemanie o sobie hehehehe:)
  • ODPOWIADAM NA WYZEJ cytować nie bede bo po co .
    mika smiej sie smiej nikt Ci tego nie zabrania
    Mante to co chunjo ma beke ze mnie to mnie wiesz.. zwissa i powiewa nie czepiaj sie sygnalizatury styka ze ja mam z Was beke :) NIe mam kolegow ani nie chce miec w muminkach nigdy w tej gildi nie bylam i nie bede człowieku
    Awful -Nie do powiedzenia Dzien Dobry juz posmarowałam Tobą chleb
    o(
    a zapomnialam jeszcze o Alibaba bo ktos mial jakies wąty . wiec :
    Alibaba tego gracza nie znam nie mam nic z nim wspolnego ale pozdrawiam bo kojarze nick
    nindias -tutaj sie nie wypowiadam bo szkoda mi czasu na Cb -Ja CB nie obrazam i oczekuje tego samego
    xentia -Etolin -najlepsza ninja z ktorą trzeba sie liczyć 105lvl

The post was edited 6 times, last by MeteoreQ ().

• Jesteś tak zajęta swoim interesem ze musiałaś edytować posta 4 razy.
    Ps. Masz już wyrobione inne techniki czy nadal jedna i ta sama ? :rofl:
    Senea - Etolin - najlepszy buff z którym trzeba się liczyć. :D

• Kupię na Samos każdą ilość Mithrili po 5kk
    • Dwutlenek Tytanu do 150kk
  • Senna wlasnie jestem zajeta i malo bywam na tym forum Etolin wiec żeby Was wszystkich do kupy zlozyc brakuje mi czasu a tak hmmm ... czy sie myle ze skonczyles gre? bo pozegnanie Tw bylo wiec co TU stekasz dalej ? KOnczysz gre jak rozumiem pozegnanie napisales a co tu jestem widze CB wiec nie rozumiem o co chodzi :P
    "Dziękuje wszystkim bardzo serdecznie za mile spędzone chwile w MT2.
    Przede wszystkim dziękuje ( TeamDeath, Scooter, BlueMovie, Troublemaker, ChunjoPower ) i całemu S4. ^^
    Wyszło jak wyszło dzięki wielkie za wszelką pomoc, wsparcie, expa, i miłe rozmowy które były codziennością nim się wszystko popsuło."
    PS. Hydron tylko nie usuwaj ;) ja w dobrej wierze tu kocham tych ludzi

The post was edited 2 times, last by MeteoreQ ().

• Hadron wrote:

najwyższa pora się dowiedzieć? :rolleyes:

Wlasnie najwyzsza pora dobrze powiedziane BO ja zgłoszę .
    Zobaczymy czy dobrze napisane czy powiedziane .
    MOja odpowiedz jest bardzo prosta inteligentna jak zarazem duzo tu myslec nie trzeba .
    Jako moderator jestes niepokojacy a co za tym leci
    1 . masz wladze
    2 . zasada
    3. zasada 1
    4. koledzy zasada nr 1 +2

Chlopie nie znasz życia a administrowanie na tym forum CI nie wyjdzie jeszcze mam wyliczyć ile masz kolegow po IP ?
    ( nie wolno )

POWIEM TAK na Was support .metin2.pl nie pomoze ale pomoze
    Kontakt
    Gameforge 4D GmbH
    Albert-Nestler-Straße 8
    76131 Karlsruhe
    Niemcy

Tel.: +49 (0)700 GAMEFORGE (+49 (0)700 426336743)
    -Brak wsparcia w grze lub Gamepay pod tym numerem-
    Fax: +49 (0)721 354808152
    Kontakt: info@gameforge.com

Wszystkie teksty, grafiki i kody programów są objęte prawem autorskim Gameforge 4D GmbH.
    mein lieber Freund, die beste ninja ETolin 105 :phatgrin:

The post was edited 2 times, last by MeteoreQ ().

• Theord wrote:

Haxx wrote:

Przepraszam ale "Bartuś" nie stworzył Antidote po łączeniu, tylko przejął gidie, która istniała już półtora roku przed łączeniem :love: .
    Mylisz fakty, Bartek przejął spuściznę po Tobie i Sental, jaka pozostała po gildii UnitedPower. Byliście tam Wy czyli członkowie gildii Antidote powstałej w Shinsoo na okres ok miesiąca.
    Pozostała po gidli UnitedPower? Obiecałeś cuda, wianki, a sam tą gidlę za przeproszeniem spier ... :) . Ludzie w niej byli OK, tylko liderstwo niezbyt czyli Ty i Ela mająca wszystko w 4 literach. Po 2 gidla by została w shinsoo, tylko sam wiesz dlaczego przeszła do Ciebie do jinno, no chyba że nagle nie pamiętasz :love: ?