Rozmowy konTROLLowane Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kiedyś liczyło się DT. Bo za 1 stalke ( dowolnie jaką i czystą) +9 można było zarobić na reszte eq, nie mówie też o reszcie broni na 65 lvl. Nowe mapy były gwoździem do trumny dla graczy którzy nie ładują kasy w IS bądź którzy nie mają 90 lvla. A to co się działo przez pierwszy tydzień po wydaniu nowych map jest dla mnie jedną wielką pomyłką. Da się jeszcze zarobić ale to wymaga trochę więcej zdeterminowania i cierpliwości.
  • Tak, tak chodzenie na dt że stalkami, jak niemiales 86lvla to tydzień biło się metki żeby zarobić na stalke+3/+4. Ale faktycznie za stal+9 dostałem pełne eq dla bm, a drugą stal+9 sprzedałem juz po wyjsciu nowych map.
  • Mapki wprowadzili oki ale te stalki mogly dropic max +5 bylo by pieknie :) stalki +9 to straszny cios dla BM 2/4k wyciagaja ze skila nie licze megaszu od ktorego dostalem pileczka 30k przy Full magia :D ( ja co prawda bez alchemi i nowych itemkow ale zdziwilem sie jak to zobaczylem :)
    Alliance- :love: -off
    UnBeaten- :love:-off

Ryju16

• Jest też sporo graczy którzy grają na postaciach nisko poziomowych 54-61 lvl i bez żadnego problemu radzą sobie na każdej z dostępnych obecnie map dla tego poziomu. TEAM wprowadził mnóstwo nowych mapek ale do których można wejść od 75lv / 90 lv + , a co by się stało jak by wprowadzili chociaż JEDNĄ mapę trochę bardziej wymagającą dla takich osób z takim przedziałem ? O tych osobach już nie myślą :( :(
    Andiks off ...
  • Moim zdaniem wprowadzenie nowych map było znakomitym posunięciem. Doprowadziło to do możliwości handlem pdkami, pelerynkami, i zmuszeniem graczy do rozwoju swojej postaci do 90lv. Możliwości zarobków w metinie jest mnóstwo wystarczy tylko poruszać łepetyną a nie stać w m1 i ugniatać tam trawę. Kto nie umie sobie poradzić zawsze będzie na etapie expienia na bo w pt :)
    Lorandiel 94 lv DAGGER
    Retbullo 81 lv MENTAL / Relander 30 lv LIKAN :D
    swPele 90 lv WP
    MudzinWp 75 lv WP
    SweeetBoy 80 lv SMOK
    :52: :jinno:
  • Wszystko ładnie pięknie, tylko niepotrzebnie wprowadzili tam drop broni oraz zbrojek +7, co spowodowało że kilkanaście stalek, bojowych miecz co zrobiłem sam na +9 przy pomocy perełek spadła w takim stopniu w cenie, że z powiedzmy 3kkk zrobiło się 100kk przy dobrym wietrze. Nie mówiąc tutaj nic o wbiciu 5 bonów w te itemy. Kolejnym ogromnym błędem moim zdaniem jest fakt, że z tej stalki można zrobić sobie nową zbroje. Powinno być tak, że z epika 9tki robi się nową zbroje. Dodatkowo powinny przechodzić na +0 bonusy z epika i dochodzić nowe z nowych zbroi. To samo tyczy się broni. Na tyle jest dobrze, że trzeba najpierw zrobić trytona na +9, aby zrobić dobry runiczny miecz. Ogromnym + jest fakt, że ulepszacze są tanie jak barszcz i wystarczy odrobina czasu aby narobić sobie mnóstwo odłamków. Oczywiście minusem jest, że aby cokolwiek zrobić na +9 trzeba sporą ilość podręczników mieć uszykowanych na tę ewentualność. Co do map na mały lv, to na co to komu? Gra polega na tym, że należy rozwijać postać do perfekcji a nie na staniu na 55lv. Na 55 można sobie postać jedynie, by wbić 3x P i porobić biologi i szybciutko należy wbić lv.
    turboo ~100lv~ ~OFF~
    reinless ~100lv~ ~OFF~
    Przerwa od gry do zakończenia sezonu motocyklowego
  • ale nie kazdego 'stac' na wbicie wiekszego lv :), jednak by wbic lv oraz zrobic to eq, trzeba przystac na jakims lvl, gdzie teraz nawet w m2 nie idzie zarobic, kiedys bez rekawicy z kazdego metka kd+ku a teraz czasami to nic nie leci.. :) takie to niespodzianki GF nam urzadza :)), pierwsza moja postac w tej grze, ktora zrobilem, ubralem i skille jej wbilam za drop w m2 :). tworcy nie dbaja o jakosc gry, tylko o kieszen taka jest prawda, by wbic lv nonstop trzeba kupowac pd z is, by szlo to sprawnie :).. no coz niestety mimo wielu swoich minusow, gra i tak ciagnie :)...
    Interesują Cię moje aukcje ? Wygrałem Twoją ? prosze o pw na forum jak i w grze pod nickiem xWojtus, xWiola (jinno) :)
  • A tak z innej beczki gdzie sie podziali żółtki stojące pod DT ? lezą juz na uboczu i nic nie przypomina im czasow jak byli obok? :D Mają brak miejsca na pasażerów czyżby
    zwątpili?Bo TYlko potrafili bluzgać w rozmowach
    a może wędki zaczęli ulepszać hahah . :w00t:
  • MeteoreQ wrote:

A tak z innej beczki gdzie sie podziali żółtki stojące pod DT ? lezą juz na uboczu i nic nie przypomina im czasow jak byli obok? Mają brak miejsca na pasażerów czyżby
    a może wędki zaczęli ulepszać hahah .

Z tego co slyszalem,bo nie bylem od kilku dni na grze, to shinsoo znow w norze siedzi a zolci nie maja co bic. Proponuje czerwonym znow skakac po ts gildii z inncych serwow i sciagac tutaj ludzi. :rofl:
    A co do cb niedroga xentio, to tylko umiesz pyszczyc na forum,bo w grze nic nie pokazujesz.
  • MeteoreQ wrote:

A tak z innej beczki gdzie sie podziali żółtki stojące pod DT ? lezą juz na uboczu i nic nie przypomina im czasow jak byli obok? :D Mają brak miejsca na pasażerów czyżby
    a może wędki zaczęli ulepszać hahah . :w00t:

Po pierwsze zmień sygnaturke bo całe chunjo ma z tego beke. Dostajesz na dymach po 3-4k na hitach, a niby się świecisz jak nie powiem co. Wczoraj twoi koledzy wieczorkiem dostawali po raz enty z muminków, wiec nie śledzisz regularnie poczynań co sie dzieje pod dt.
    :)
  • nindians7 wrote:

Z tego co slyszalem,bo nie bylem od kilku dni na grze, to shinsoo znow w norze siedzi a zolci nie maja co bic. Proponuje czerwonym znow skakac po ts gildii z inncych serwow i sciagac tutaj ludzi.
    A co do cb niedroga xentio, to tylko umiesz pyszczyc na forum,bo w grze nic nie pokazujesz.

Nadal nic się nie zmieniło? :D Aż dziwne.. z tego co słyszałam bardzo dużo osób zmieniło królestwo i połączyło się w jedną gildię żeby zniszczyć Chunjo :D Ale jak zwykle coś im nie pykło.. heheszki :swir:
    Szamanka healer 105 lvl OFF
    Gildia:
    WeAreLegend (OutCast) 8)
    Serwer: Etolin / Chunjo (Astral)
  • Sanzune wrote:

połączyło się w jedną gildię żeby zniszczyć Chunjo
    Bo to tylko z etolina zbierali ludzi ;)

Sanzune wrote:

Ale jak zwykle coś im nie pykło.. heheszki
    Niestety niektórych marzenia kończą się tak samo. Teraz na forum wysyłają do dyskusji xentie w grze dużo nie robi to próbuje tutaj :D
    Zróbmy sobie podobną sygnaturke jak ona!!
  • Awfull wrote:

Sanzune wrote:

połączyło się w jedną gildię żeby zniszczyć Chunjo
    Bo to tylko z etolina zbierali ludzi ;)

Dobrze piszesz, tylko z Jinno zbieraliśmy ludzi, a nie tak jak Wy, czyt. Chunjo. Zapytaj nindianków itd, kto chodził po każdym serwie na TS, żeby wszyscy do Chunjo przeszli po połączeniu. Chunjo to od odpadki pozostałych królestw, ludzie których u Nas nie chcieli. Powiedz mi ile postaci, które grają w Chunjo zostało tam stworzone ?
    PS. na kolejne posty nie będę odpisywał, ponieważ każdy wie jak jest, tylko Wy wypisujecie swoje teorie, w których może 10% jest prawdy.
    Dobranoc :zubr: