Rozmowy konTROLLowane Etolin

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Axardaxx i Awfull ty sie nie wypowiadaj bo jak ja gralem w metina to ty na ksiedza mowiles zorro :rolleyes:
    Mimo tego ze nie gram jestem caly czas na nowo powiadamiany o grze co i jak sie dzieje, jak mam czas to wchodze i gram.
    A twoje posty i dyskusje sa tu zbedne, ty mozesz jedynie wypowiadac sie na temat 'chocta pod dt koksy ', mowic nam i chwalic sie na temat twoich nowych itemkow, ktorych sam nie zdobyles, tak szczerze mowiac to ja Cie znam Szewski z s4, nic sam w grze nie osiagnoles tylko kupowales tak jak twoi koledzy wiec wez zamilcz i nie dyskutuj wiecej.
    Pozdrawiam, Twoj Pan i Wladca. :love:
  • Jakieś dziecko z nickiem turbomajtki będzie mi fikalo. Idź oglądać kreskówki albo do przedszkola pokolorowac obrazki. Dziwne że wypowiadasz się co do mojego wieku i do s4 na ktorym niegralem. TU MAŁA RADA: NIEWIESZ- NIEPISZ. To samo dotyczy cię zadym o ktorych niemasz pojęcia.

The post was edited 1 time, last by Axardaxx ().

• Rozmowy kontrolowane, będą pewnie usunięte - taka kontrola.

Od kiedy znam Radka - potrafi każdą rzecz zdobyć, każdą albo zamiesza, albo podciągnie na +, ewentualnie wymieni na coś innego. Swoje osiągnął i bawi się tym, a czy wkład pieniężny z jego strony jest, to jego biznes, nie Twój koksie.

Skoro ktoś nie gra już w grę, a jest na bieżąco bo dowiaduje się rzeczy od jednej strony graczy, to tak jakby "Jadzia" kupowała tylko LM'y, a nie Malboro, bo ktoś jej powiedział, że ch** smakowały.

Najlepszym dowodem swojej posady, stopnia i poziomu intelektualnego jest obrażanie innych, zaniżanie wieku lub wjazd na starych. Połowa graczy w Metin to dzieci, ale każdy chcąc zrobić z siebie lepszego, daje sobie 30 lat i myśli, że druga strona ma 13... dno

Przerwa świąteczno-noworoczna dla mnie na +, mało grałem, prawie wgl. Z prezentów pod choinką się cieszę, z wydatków zaś mniej. A jak wasze święta i przejście w 2o15?

Pozdrawiam moich panUw, pedaU Gandi :love:
  • Jordach. wrote:

Mnie bardziej zastanawia skutecznosc GM w sprawie botow.Na jakie ch sie nie logniesz tam co jakis czas bot przebiega.Rozumiem ze sa kasowane co chwile ale miesza czy dodaje ktos na pewno na wyzej lvl postaci.A to juz pewnie jest do wysledzenia.Tym by sie zajeli.

Jordach, zajmują się tym :> Ale wbrew pozorom nie jest to takie proste. Sam kiedyś śledziłem :)

GanduS, niestety jest sporo graczy, którzy mają 35+ a zachowują się jakby mieli 16... przykre ale prawdziwe.

Turbomajtki :rolleyes: przestań :marzy:
  • [quote='Hadron','index.php?page=Thread&postID=11298034#post11298034'][quote='Jordach.','index.php?page=Thread&postID=11297491#post11297491']Mnie bardziej zastanawia skutecznosc GM w sprawie botow.Na jakie ch sie nie logniesz tam co jakis czas bot przebiega.Rozumiem ze sa kasowane co chwile ale miesza czy dodaje ktos na pewno na wyzej lvl postaci.A to juz pewnie jest do wysledzenia.Tym by sie zajeli.[/quote]
    Jordach, zajmują się tym [img]wcf/images/smilies/9.gif[/img]"> Ale wbrew pozorom nie jest to takie proste. Sam kiedyś śledziłem :)

GanduS, niestety jest sporo graczy, którzy mają 35+ a zachowują się jakby mieli 16... przykre ale prawdziwe.

Turbomajtki :rolleyes: przestań :marzy:[/quote][quote='Hadron','index.php?page=Thread&postID=11298034#post11298034']Boty tak ale ktos miesza bonuje itemy i przeklada to pozniej , kamole na sklep itp.Tylko trzeba chciec.[/quote]
  • TurboMajtki widać, że poziom twojej inteligencji musi bym naprawdę wysoki, gdyż wypowiadasz się na tematy o których h... wiesz
    Popatrz pier w lustro potem oceniaj innych
    Ps. Nie oczekuję żadnej odpowiedzieć gdyż to by się równało z tym co napisałem a i tak na zaczepki "kozaków" nie reaguje
  • Ludzie !
    Czy wy nie widzicie? Nie widzicie co się z tym wszystkim dzieje? Gdzie podziały się te czasy, czasy, w których było dobrze? Czy musi się dziać, tak jak teraz się dzieje? Czy, to wszystko, co następuje musiało nastąpić, zastanówcie sie ludzie ! Zastanówcie się, albowiem dzieje się źle, źle się dzieje powiadam wam ! Niech powrócą czasy, w których było dobrze, a wszystkim nam bedzie lepiej ! Każdy o tym wie bynajmniej ! Każdy o tym wie, że jest źle, a nic nie robi z tym zeby było lepiej. Bedzie lepiej, jeśli wszyscy zaczniemy się o to starać ! Wszyscy jak jeden mąż muszą zmienic myślenie zeby było lepiej ! Powstańcie bracia i siostry i ruszajcie ! Do dzieła zmieniać otaczającą nas rzeczywistość ! Do dzieła, zmieniać złe na dobre ! Do dzieła ! Tylko działając wspólnie może nam się udać ! Współpraca jest tym czego wszyscy teraz potrzebujemy ! Bedzie lepiej powiadam wam wtedy, kiedy bedziemy działąc lepie i tylko, wtedy, albowiem powiedziane było, iż jednostka nic nie zdziała ! Nie zdziała nic sama ! To legiony mają moc zmieniania rzeczywistości ! Tylko wspolnie mozemy cos zdzialac !
    Ludzkosc jeszcze nigdy nie stala przed tak waznymi wyborami, jak teraz ludzie ! Zauważcie, to, a wszyscu bedziemy zbawieni ! Wspólną pracą wszystko naprawimy i znów bedzie, tak jak być powinno, czyli dobrze !
  • No właśnie. Co mają zmieniać gracze, którzy mają postać, EQ, skille, rozmiatają wszystko co się rusza, siła militarna na 95% maximum, wspólne zabawy itp. Co?
    To niech oni się zmienią, stawią większy opór albo zaczną brać wojenki, może będzie mniej spin pod DT, może mniej wyzywania niewinnych i dopiero rozwijających się graczy.
    Szczerze, to gdy wchodzę na zadymkę, tak jak i inni, to czyszczę wszystko z innej flagi, tak samo robi reszta gildii. Propponuje więcej odwagi, wojny naprawdę więcej by dały. Nie tylko szczekanie tyłkiem jaką to się ma silną gildię, królestwo bądź solową postać, a w razie WUU to IS gaśnie i każdy m1. Gdzie się podział stary CHMIEL, stary ALIBABA, stare JINNO i nowe MUMINKI, które szalały może 1 tydzień.
    Może postawcie sobie jakieś postanowienia noworoczne? Jeśli ktoś nie chce rezygnować z metka to niech postawi sobie cel, mocniejszy, dużo wyższy. Dajcie się pobawić jeszcze z kilka lat :)

Pozdrawiam, normalny Gandi, teraz wracam do pedaUa :love:

The post was edited 1 time, last by GanduS ().

• tower123 wrote:

Też macie takie lagi ?

A czego Ty się spodziewałeś? Serwery przeciążone. Bo aktywni gracze dropią a Ci mniej aktywni się logują tylko po to żeby zarobić na boku. Jakby to był event - niespodzianka w środku tygodnia dam sobie rękę uciąć że by takich lagów nie było...