Rozmowy konTROLLowane Samos

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • RShamane2137 wrote:

  MiecioEtolin wrote:

  ma 3 dni do zastanowienia z iloma poleci w tango xD
  Tobie jeden dzień na zastanowienie chyba nie wystarczył.

  waldi580 wrote:

  Co tam w ten wieczór porabiacie? Może jakieś mniam apetyczne?
  Projekt z baz danych i jakieś anime.
  @MiecioEtolin szczególnie jak sama @PocieKomruki pisała podrobiono jej nicki na innych serwerach i najzwyczajniej ją z kimś pomyliłeś. @PocieKomruki gra na Samos ta co oznaczam, a drugi kocipomruk to nie wiem jaki ma nick na forum.
  @RShamane2137 zajęcie jak widać ciekawe :) anime, które Ci najbardziej przypadły do gustu? Może mangi jakieś czytasz?
  TO NIE JEST SPAM/OFFTOP
  Wyższy tekst ma dać do myślenia. Modki dajcie mi spokój.
  Ps. Czcionka jest dwunastka.
 • Moje jedyne anime, które oglądałem od początku do końca to Naruto. Aktualnie oglądam niedzielne odcinki Boruto, ale trochę na sile, bo fillery są strasznie przewidywalne za to wydarzenia z mangi to mistrzostwo świata. Oglądałem też Bleach, ale nie do końca. Po finałowej walce z Aizenem sobie odpuściłem.
 • @waldi580
  Jak chcesz sobie ze mną porozmawiać w konkretnej sprawie, to zapraszam na Support. Wiadomości o otrzymaniu ostrzeżenia na forum są wysyłane systemowe, jak w przypadku wiadomości o blokadzie w grze, gdy informacja jest wysyłana na e-mail. Podoba ci się to czy nie, to tak będzie. Rozwieję twoje kolejne wątpliwości - nie muszą w poście znajdować się wulgaryzmy, aby otrzymać warna za Spam. Mylisz pojęcia. Na koniec powtarzam, że jak masz konkretne pytania/problemy to zapraszam na Support. Tutaj nie będziemy dyskutować o twoich warnach, ani o niczyich innych. :)


  W Team nieprzerwanie od 08. maja 2010! :rolleyes:
 • Ja tam dostałem warna za gifową opinię zmian, za którą dostałem tonę lajków :P zawsze mogę wkleić ją jeszcze raz :D

  Znalazłem jeszcze jeden bug po aktualizacji, całkiem przypadkiem. Przypadkiem udało mi się wyzerować pdka i mieć go założonego jeszcze parę ładnych minut, tylko nie rozgryzłem jak to zrobiłem.

  EDIT. ten pd cały czas działał

  snamthor wrote:

  snamthor wrote:

  RShamane2137 wrote:

  waldi580 wrote:

  Mordetis z kłódką ponownie?
  Póki co, permaban :phatgrin:
  ma to na co zasłużył
  chciał byc we wszystkim najlepszy wiec został nagrodzony . Pytanie brzmi skad posiadał pewne info co bedzie w iso przed innymi graczami
  Bym wrzucił tu pamiętnego screena sprzed x lat, ale od razu poleci do kosza, który mniej więcej opisuje jak to tam się mogło stać. Wychodzi na to, że wiele się nie zmieniło do teraz w tych tematach. :D W zamian dam screena z dawnych lat... tak się kiedyś MILITARA robiło! 25 kwietnia 2009 roku  Moderator Ascoran:
  Wyciąłem zewnętrzny link oraz połączyłem posty
  Feniks
  Sura :surabm: 76+ OFF :jinno:
  Ninja: :ninjadag: 76+ OFF :chunjo:
  Lineage 2 EU Core
  Aeore Cardinal 101+/Feoh Soultaker 100+/Elemental Master 80/Doom Cryer 80 OFF (za dużo p2w)
  Etolin
  Ninja: :ninja: 75+ :jinno: niby ON ale jednak pewnie niedługo OFF

  The post was edited 1 time, last by Buro ().

 • Gościu, nikogo tu nie interesuje Twój SPAM. Od odwoływania się masz support, więc nie zaśmiecaj tym dyskusji, bo potem sie dziwisz, że dostajesz warny za SPAM, a to nie miejsce na takie posty. Płaczesz żeby Ci FA "nie spamował skrzynki, ale ma napisać do Ciebie PW i wyjaśnić o co chodzi". Paranoja, zastanów się. A Ty za kilka godzin znów dodasz takiego posta i ze zdziwieniem napiszesz WARN ZA SPAM?! A CO TO?! ;(( Cudownie, że go nie prosiłeś o spam na skrzynce odbiorczej, zgłoś to, że warny tam przychodzą. Masakra. Za ten czas kiedy zdążyłeś tu wyklikać kolejny post z tą samą tematyką mogłeś już sam PW wysłać. Skończ spamować na dyskusjach o swoje warny, bo to Twoja sprawa, a nie każdego kto tu wchodzi.

  Patyki z eventu na samosie słabo się układają. Jeśli ktoś ma lepsze szczęście to kupię złote yutnori :love:
  Fake happiness is still the worst sadness.

  The post was edited 1 time, last by Mleeko ().

 • To nie jest spam @Mleeko. Chłop wynajduje przeróżne powody by tylko wysłać warmingi. To jest chore a na support po co pisać i czekać 2 tygodnie jak powinien tak jak już wspomniałaś, napisać pw i powiedzieć co go boli?
  Upominam, zwracam uwagę a to nie skutkuje to co mam zrobić by przemówić do rozumu?
  Dzisiaj 4 skrzynki yutenori srebrne i 3x yangi i broń +0.
  Być może następnym razem będzie kamyk :)
  TO NIE JEST SPAM/OFFTOP
  Wyższy tekst ma dać do myślenia. Modki dajcie mi spokój.
  Ps. Czcionka jest dwunastka.
 • No to sam odpisz na ostrzeżenie, zapytaj co jest nie tak w Twoich postach jeśli twierdzisz przeciwnie. Przecież tutaj nie dostaniesz odpowiedzi, więc tylko sam działasz na swoją niekorzyść i wyrywasz za takie posty kolejne warny, a po co? Bezskutecznie próbujesz uzyskać odpowiedź publicznie i niedługo w takim tempie będziesz miał kłódkę za zebrane pkt z ostrzeżeń, warto? :P

  Ja najczęściej to przegrywam z komputerem i dostaję brązową, a jak już srebrna się trafia to yangi... a wystarczyłaby jedna kościanka :D
  Fake happiness is still the worst sadness.
 • Mleeko wrote:

  Gościu, nikogo tu nie interesuje Twój SPAM. Od odwoływania się masz support, więc nie zaśmiecaj tym dyskusji, bo potem sie dziwisz, że dostajesz warny za SPAM, a to nie miejsce na takie posty. Płaczesz żeby Ci FA "nie spamował skrzynki, ale ma napisać do Ciebie PW i wyjaśnić o co chodzi". Paranoja, zastanów się. A Ty za kilka godzin znów dodasz takiego posta i ze zdziwieniem napiszesz WARN ZA SPAM?! A CO TO?! ;(( Cudownie, że go nie prosiłeś o spam na skrzynce odbiorczej, zgłoś to, że warny tam przychodzą. Masakra. Za ten czas kiedy zdążyłeś tu wyklikać kolejny post z tą samą tematyką mogłeś już sam PW wysłać. Skończ spamować na dyskusjach o swoje warny, bo to Twoja sprawa, a nie każdego kto tu wchodzi.

  Patyki z eventu na samosie słabo się układają. Jeśli ktoś ma lepsze szczęście to kupię złote yutnori :love:
  Elo szrekowa, spokojnie nie denerwuj sie tak. My sie tutaj wszyscy lubimy :mkay: :] Mordetis odbjur, gdzie jestes przyjacielu?
  Metin2 OFF <3
 • PocieKomruki wrote:

  Lorint. wrote:

  Dlaczego wy tak nie lubicie administracji? :D
  Przecież oni są mili, uczynni, pomocni itd. :)
  Brzmi jak sarkazm.
  Tak w sumie czemu Pocie moja droga/mój drogi? :( Tyle razy miałem o to zapytać, w końcu jest spokój więc można :D
  Każdy kto pisał do Ascorana o pomoc wie że jeśli ma czas to pomoże praktycznie od razu. Nawet z głupimi metkami w lesie potrafił pomóc i mi je pousuwać :love: :love: :love: :love: :love: :love:
  Click here -------> TWITCH