Rozmowy konTROLLowane Samos

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nowy

Lexio napisał(a):

Wczorajsze pvp pokazalo aktualna dysproporcje miedzy klasami magicznymi a fizycznymi. Fizyczna postac nie ma szans aktualnie z zadna magiczna i to jest przykry fakt obrazujacy, jak zniszczyli te greNie chce wywolywac klotni, bo nie mam dzisiaj na to czasu, ale eq bylo lekko inne niz to z wczorajszego ss (chociazby buty). Do tego runik z kd woja, szycia, antymagii robiony specjalnie pod pvp (swiadcza o tym czyszczenia kd widoczne na wczorajszym screenie)+ pet berek, abs woj, blok.
      Ale co zrobic, wazne ze wygrana.
      Ogółem to dałeś się zbajtować, pokazałem Ci screena na forum byś myślał, że będę walczył w eq 2x 90. Cel był taki byś nie chciał zmieniać broni. (oczywiście byłem przygotowany na 3 wariant)
      A w rzeczywistości to było 90 miecze, 78 blok, 38k zycia, 13 trucia i zapomniałeś, że ochronka dodaje mi 60% abs na dmg fizczyny który jest wchłaniany przez PE.
      A co do przygotowania eq, faktycznie musiałem przełożyć peta z postaci do meley, helm z dropka i wymienić kd. To chyba nie jest nic wielkiego.
      Dysproporcja między klasami fizycznymi a magikami, gdybym grał dalej wp jeszcze mniej byś zrobił.
      W 3 pojedynkach ani razu nie nałożyłeś na mnie efektu który jest najważniejszym współczynnikiem przy pvp. Miałeś coś trucia/krwawienia?
      Nie ważne w sumie.
      Pozdrawiam i życzę rozwoju bo w moich oczach zawsze zyska ten co nie boi się wyjść na pvp. Bo kim są Ci co nie mogą zaprezentować nawet postaci na arenie?
      فصام
      Kupie Rubinki/Ebo/Granatki +8+9 15 miecze 15 2reka, 10 szpony, 10sztylety

Otrzymałeś ostrzeżenie od Beldwik:
      Działanie na szkodę forum.
      Dział - Wszystkie Dyskusje..
    • Nowy

To mowisz, ze masz w eq dwa pasy na woja? I mowisz, ze w przeciagu niecalego dnia znalazles qiliny nie dosc, ze +9, to jeszcze 2kpz 15 miecze? Powiedz mi jak szukasz, moze tez cos znajde dla siebie :mkay:
      Ius est ars boni et aequi

mogęteżnapisaćbezspacjiijeślitociędenerwujelubmaszztymproblemytopolecampowrótdoszkolycelemdokształceniasięajeślinadalmaszproblemyto....czytaj ze zrozumieniem.
      ~VIKING