Rozmowy konTROLLowane Samos

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Tak ale jest zapis który mówi o tym że nie można działać na szkodę forum oraz innych czynników które naruszają zasady współżycia społecznego (np. prowokowanie, podsycanie wrogiej atmosfery).
      Nie wspomnę już o ujawnianiu danych osobowych członków Teamu czy treści nawołujących do łamania zasad gry.

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
    • Lorint. napisał(a):

Otrzymałeś powyżej odpowiedź

PocieKomruki napisał(a):

W regulaminie nie jest nic napisane, że udzielać się mogą tylko gracze aktualnie grający w Mt2.

Lorint. napisał(a):

Tak ale jest zapis który mówi

Lorint. napisał(a):

Nie wspomnę już o
      Może jestem ślepy, albo jakiś głupi, ale serio nie widzę nic o tym, pierniczysz tylko o jakichś innych zapisach, ale nadal brak konkretów.

Lorint. napisał(a):

myślałem że czytanie ze zrozumieniem jest Twoja mocną stroną.
      Każdego dnia bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że Ty nie masz żadnych mocnych stron.
    • Lorint. napisał(a):

Napisałem odpowiedź z ukrytym przekazem powołując się na poszczególnym przykładzie zaczerpniętym z regulaminu.
      Widzisz Lorint, nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, bo odpowiedzi nie ma, będziesz za to robił wszystko, byle nie przyznać się do błędu. Nie musisz mnie przepraszać, Twoje przeprosiny nie są nic warte, co udowodniłeś swoim zachowaniem po Twoim "przeprosinowym poście".

Cała ta sytuacja jest strasznie smutna, jako człowiekowi, dodatkowo jest mi za to wszystko wstyd. Założę się, że gdybym biegał za Wami i podzielał Wasze zdanie, dodatkowo Wam przyklaskując (jak to robią niektóre osoby), dając Wam jeszcze lajki, to nie byłoby problemu i nikt by mi nie próbował wmówić, że forum jest dla graczy, którzy grają w metina, albo, że muszę mieć top EQ, żeby moje zdanie coś znaczyło na serwerze.
      To jest właśnie smutne, że każdy, kto ma swoje zdanie, kto ośmieli się je opublikować, jest po prostu tępiony i wyniszczany, nie mija chwila, a zbiera się grupka gości, z których jeden wyzywa od nie powiem czego, drugi wmawia jak to ktoś jest mało ważny i, że to co robi, nie jest ważne, inny im przyklaskuje, jeszcze inny wymyśla kłamstwa odnośnie życia realnego. Jak ktoś nie odpadnie po takich akcjach, to przykleja mu się jeszcze jakieś łatki. To, czym się posłużyłeś, to nie jest ukryty przekaz, to wyimaginowana wizja mojej osoby, którą przejąłeś po tych gościach, którzy co jakiś czas muszą, głównie sobie samym, udowadniać tutaj, ile znaczą w grze komputerowej, bo dla nich jest ona taka ważna. Więc, albo chcesz przykleić mi łatki, bo jak wiadomo, kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą, albo Twoja postawa wynika z niewiedzy i niemożności rozróżnienia znaczenia słów prowokacja oraz krytyka. Też posłużę się cytatem z regulaminu, moim ulubionym:

[Koe-Png] napisał(a):

c) Użytkownicy forum powinni starać się wnieść swoje zdanie do dyskusji czy też krytykować, ale nie potępiać. Muszą mieć szacunek dla cudzych poglądów oraz nie powinni osądzać gustów innych osób.
      I to jest to, co ja tu robię, wnoszę swoje zdanie, bo po prostu mogę, a nawet powinienem. Problem pojawia się wtedy, gdy ktoś swojego zdania nie potrafi obronić, kimś takim m.in. jesteś Ty, przez co ile razy próbujesz coś zmanipulować, przekształcić, odwrócić na swoją korzyść, bo nie umiesz czegoś potwierdzić w normalnej, kulturalnej rozmowie.
      W tym właśnie leży główny problem i dlatego na tym forum nikt nie chce się nieraz odzywać, tutaj nie można mieć własnego zdania, bo zaraz zostanie się "zniszczonym". Nigdy jeszcze nie spotkałem się z taką manipulacją na forum, jak w konTROLLowanych Samosa. Ludzie nie potrafią odpowiedzieć na taką manipulację, bo się na niej nie znają, a muszą się znać? Nie, nie muszą, ale tak wygląda ten temat, jeżeli za bardzo się dasz, to już jesteś "zgnojony" i nic nie znaczysz. Oczywiście nie chcę tutaj mówić, że wina leży po stronie administracji, bo nie leży, administracja jest odpowiedzialna tylko i wyłącznie za egzekwowanie narzuconych praw i nie posiada narzędzi do tego, by zweryfikować co jest manipulacją, a co nie (szczególnie, że GM/MOD (tutaj nie jestem pewien) nie może pełnić funkcji na serwerze, na którym nie gra). Odpowiedzialność za funkcjonowanie społeczeństwa leży w rękach ludzi, którzy je tworzą. Tylko, że teraz tych ludzi nie ma, jeżeli na serwerze byłaby większa ilość graczy, to każdy machnąłby ręką na manipulacje i miał ją głęboko w zarodku.

Przechodząc do punktu kulminacyjnego, pewne osoby widzą wyimaginowanego wroga w mojej osobie, bo ośmieliłem się mieć swoje zdanie, ośmieliłem się kogoś skrytykować i powiedzieć, że robi źle, albo, że tak robić nie powinien, bo to nie ładnie względem innej osoby. I to ma być coś złego? Bycie innym? I ja jestem tym problemem, bo mnie nie można zmusić do tego, bym przestał, więc wymyśla się i próbuje wprowadzić nieistniejące zasady, które mają mnie uciszyć, ośmieszyć w oczach innych. Jakiś RShaman działa na szkodę forum, bo przedstawia poglądy, których ludzie, albo się boją przedstawić, albo takich po prostu nie mają, ale każdy jest inny i każdy widzi świat inaczej. Każdy jest inny, a jednak wszyscy jesteśmy równi jako ludzie, szkoda, że mało kto tutaj o tym pamięta.
    • RShamane2137 napisał(a):

Założę się, że gdybym biegał za Wami i podzielał Wasze zdanie, dodatkowo Wam przyklaskując (jak to robią niektóre osoby), dając Wam jeszcze lajki, to nie byłoby problemu i nikt by mi nie próbował wmówić, że forum jest dla graczy, którzy grają w metina, albo, że muszę mieć top EQ, żeby moje zdanie coś znaczyło na serwerze.
      Nie, nie musisz grać w metina (grałeś swojego czasu), masz prawo do wypowiedzi. Nie musisz mieć top EQ, żeby znaczyć coś na serwerze. Ważne jest to jakim człowiekiem jesteś. Jeśli inni nie potrafią tego zrozumieć, to choćbyś na rzęsach stawał - nie zrozumieją.

RShamane2137 napisał(a):

To jest właśnie smutne, że każdy, kto ma swoje zdanie, kto ośmieli się je opublikować, jest po prostu tępiony i wyniszczany, nie mija chwila, a zbiera się grupka gości, z których jeden wyzywa od nie powiem czego, drugi wmawia jak to ktoś jest mało ważny i, że to co robi, nie jest ważne, inny im przyklaskuje, jeszcze inny wymyśla kłamstwa odnośnie życia realnego.
      J/w. Zawsze są dwie strony. Tak samo jak druga grupka ma swój krąg zainteresowania, to Ty także. "Tępicie, wyniszczacie" się wzajemnie w mniej lub bardziej kulturalny sposób. Z argumentami lub ich brakiem.

RShamane2137 napisał(a):

To jest właśnie smutne, że każdy, kto ma swoje zdanie, kto ośmieli się je opublikować, jest po prostu tępiony i wyniszczany

[...]

I to jest to, co ja tu robię, wnoszę swoje zdanie, bo po prostu mogę, a nawet powinienem. Problem pojawia się wtedy, gdy ktoś swojego zdania nie potrafi obronić, kimś takim m.in. jesteś Ty, przez co ile razy próbujesz coś zmanipulować, przekształcić, odwrócić na swoją korzyść, bo nie umiesz czegoś potwierdzić w normalnej, kulturalnej rozmowie.
      To jest sedno, które próbuję zawsze wam przemycić. Każdy może się wypowiedzieć. Podobną technikę wy zastosowaliście odnośnie Lorinta. Odblokowano mu konto, jak się ugadał z administracją to jego wyłączna sprawa, ale jest użytkownikiem forum i ma prawo do wypowiedzi. Inni również. Co dalej! Nie musi się ono pokrywać z waszym zdaniem. I tu pojawia się słowo "dyskusja", "wymiana zdań", "wymiana poglądów".

RShamane2137 napisał(a):

W tym właśnie leży główny problem i dlatego na tym forum nikt nie chce się nieraz odzywać, tutaj nie można mieć własnego zdania, bo zaraz zostanie się "zniszczonym".
      Owszem, nie chcą się wypowiadać żeby nie być gnębionym w grze. Ta wątpliwa zasada istnieje od początku tego projektu.

RShamane2137 napisał(a):

Nie, nie muszą, ale tak wygląda ten temat, jeżeli za bardzo się dasz, to już jesteś "zgnojony" i nic nie znaczysz.
      To nie jest przywara tylko i wyłącznie tego forum. Na każdym forum dyskusyjnym są reprezentanci po obu stronach barykady. Gdyby wszyscy się zgadzali, to nie byłoby dysput na forum w żadnej postaci.

RShamane2137 napisał(a):

Oczywiście nie chcę tutaj mówić, że wina leży po stronie administracji, bo nie leży, administracja jest odpowiedzialna tylko i wyłącznie za egzekwowanie narzuconych praw i nie posiada narzędzi do tego, by zweryfikować co jest manipulacją, a co nie (szczególnie, że GM/MOD (tutaj nie jestem pewien) nie może pełnić funkcji na serwerze, na którym nie gra).
      Nie, wina nie leży po stronie administracji, ale po stronie użytkowników. GM/MOD nie może pełnić funkcji na serwerze na którym gra.

RShamane2137 napisał(a):

Przechodząc do punktu kulminacyjnego, pewne osoby widzą wyimaginowanego wroga w mojej osobie, bo ośmieliłem się mieć swoje zdanie, ośmieliłem się kogoś skrytykować i powiedzieć, że robi źle, albo, że tak robić nie powinien, bo to nie ładnie względem innej osoby.
      Przesadzasz odrobinę. Nie jesteś niczyim wyimaginowanym wrogiem (raczej), po prostu użytkownikiem z odmiennym zdaniem.

RShamane2137 napisał(a):

I ja jestem tym problemem, bo mnie nie można zmusić do tego, bym przestał, więc wymyśla się i próbuje wprowadzić nieistniejące zasady, które mają mnie uciszyć, ośmieszyć w oczach innych. Jakiś RShaman działa na szkodę forum, bo przedstawia poglądy, których ludzie, albo się boją przedstawić, albo takich po prostu nie mają, ale każdy jest inny i każdy widzi świat inaczej.
      Ad. 1 i 2) Moim skromnym zdaniem nie jesteś problemem i nie działasz na szkodę forum. Uważasz tak bo inni stoją w opozycji do Twojego zdania. Lub chcesz aby Cię tak postrzegano i ciągle to powtarzasz. Dla mnie jesteś zwykłym użytkownikiem ze swoimi poglądami, które reprezentujesz.
      Ad.3) Kolejne sedno - używasz tego frazesu (bo tak ono brzmi), ale jeśli zdanie innych jest nie po Twojej/waszej stronie to właśnie chcecie go "zniszczyć", bo ma przyznać wam rację. "Przyklasnąć", a zarzut pada tylko w drugą stronę.

Przemyślałabym to.

El Tango!
    • Charlotta napisał(a):

Nie, nie musisz grać w metina (grałeś swojego czasu), masz prawo do wypowiedzi. Nie musisz mieć top EQ, żeby znaczyć coś na serwerze. Ważne jest to jakim człowiekiem jesteś. Jeśli inni nie potrafią tego zrozumieć, to choćbyś na rzęsach stawał - nie zrozumieją.
      To właśnie napisałem.

Charlotta napisał(a):

Podobną technikę wy zastosowaliście odnośnie Lorinta.
      Nie.
      I znowu ta obrona pokrzywdzonego Lorinta, którego RShamane i Lexio wiecznie atakują.

Charlotta napisał(a):

Odblokowano mu konto, jak się ugadał z administracją to jego wyłączna sprawa, ale jest użytkownikiem forum i ma prawo do wypowiedzi.
      Odblokowanie komuś konta, kto dostał permabana za multikonto, o czym wiedziało dość sporo osób, to takie oplucie użytkowników, którzy zachowują się zgodnie z regulaminem, bo okazuje się, że ich starania nie mają sensu, skoro mogą się "dogadać". To po co ten regulamin, skoro można się odwołać od dosłownie WSZYSTKIEGO?

Charlotta napisał(a):

GM/MOD nie może pełnić funkcji na serwerze na którym gra.
      Chodziło mi bardziej o to, że nie jestem pewien, czy MOD może moderować dyskusje serwera, na którym gra.

Charlotta napisał(a):

Moim skromnym zdaniem nie jesteś problemem i nie działasz na szkodę forum. Uważasz tak bo inni stoją w opozycji do Twojego zdania. Lub chcesz aby Cię tak postrzegano i ciągle to powtarzasz.
      Eh, sprytna próba ogólnego wykorzystania moich słów przeciwko mnie. Ciekawi mnie, czy kiedyś przestaniesz sprawiać pozory miłej osóbki, która próbuje łagodzić wszystkie spory i zawsze jest po stronie tych pokrzywdzonych.
      W każdym razie, słabo śledzisz ten temat, a za dużo się na jego temat (hehe, gra słowna) wypowiadasz, bo gdybym nie był problemem kilku użytkowników, to by nie powstawały teorie odnośnie regulaminu, że istnieje w nim wpis mówiący, że forum jest tylko dla graczy. Taką teorię rozprzestrzenia Lorint, którego tak zaciekle bronisz, ale to tylko teoria, bo nie potrafi jej potwierdzić. Mój błąd, to nie żadna teoria, to zwykłe kłamstwo, bo teorię już obaliła Komulki.

Charlotta napisał(a):

ale jeśli zdanie innych jest nie po Twojej/waszej stronie to właśnie chcecie go "zniszczyć", bo ma przyznać wam rację.
      Nie. Rozumiem, że nadal pijesz do tego, że Lorint nie potrafił w luźnych obronić swoich poglądów, które ja i Lexio "obrażaliśmy", ale regulamin zabrania poruszania wątków politycznych, więc pozwól, że ten temat zakończymy.

Widzisz Lorint, nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, bo odpowiedzi nie ma, będziesz za to robił wszystko, byle nie przyznać się do błędu. Nie musisz mnie przepraszać, Twoje przeprosiny nie są nic warte, co udowodniłeś swoim zachowaniem po Twoim "przeprosinowym poście".
      Zastanawiam się dlaczego mam odpowiadać Ci na pytanie na które znasz odpowiedź?
      Otóż odpowiem Ci na to pytanie:
      Tylko po to abyś miał jakiś pretekst do "sprowokowania" mnie oraz innych.
      Zauważ że tą cała burzę zacząłeś właśnie "Ty" wraz ze swoimi ziomkami - spokojnie jodek srebra i suchy lód da sobie z tym radę. (taki żarcik wymagający lekkiego myślenia)

RShamane2137 napisał(a):

Domyślam się co dokładnie masz na myśli, tylko nie wiem dlaczego ciągle wiercisz w tym samym miejscu skoro już ktoś wcześniej wywiercił w tym miejscu dziurę.
      Sprawa mojego bana oraz odbanowania jest moją oraz osób którym mogę "zaufać" niestety ty do nich nie należysz, szukaj dalej.
      Tak swoją drogą słyszałem już dosyć komiczne rzeczy chociażby: odbanowanie konta za pomocą uiszczenia "opłaty". :rofl:

RShamane2137 napisał(a):

W tym właśnie leży główny problem i dlatego na tym forum nikt nie chce się nieraz odzywać, tutaj nie można mieć własnego zdania, bo zaraz zostanie się "zniszczonym". Nigdy jeszcze nie spotkałem się z taką manipulacją na forum, jak w konTROLLowanych Samosa. Ludzie nie potrafią odpowiedzieć na taką manipulację, bo się na niej nie znają, a muszą się znać? Nie, nie muszą, ale tak wygląda ten temat, jeżeli za bardzo się dasz, to już jesteś "zgnojony" i nic nie znaczysz.
      Jestem ciekaw dlaczego tak jest, w sumie jeżeli są takie charaktery to nie dziwię się że manipulacja oraz "wyzwiska" są tutaj na porządku dziennym.
      Jeżeli chcesz zmienić atmosferę na forum to od samego początku radzę abyś już nie wchodził na forum, wtedy sytuacja powinna się zmienić.
      Manipulacja występuje oraz występowała na każdym z for nie tylko na Samosie. Swoją drogą Nathiel teraz ma urwanie głowy na dyskusjach Diumaru przez co ma ręce pełne roboty.

RShamane2137 napisał(a):

[...]

Odpowiedzialność za funkcjonowanie społeczeństwa leży w rękach ludzi, którzy je tworzą. Tylko, że teraz tych ludzi nie ma, jeżeli na serwerze byłaby większa ilość graczy, to każdy machnąłby ręką na manipulacje i miał ją głęboko w zarodku.
      Zauważ że społeczeństwo kreujemy na forum gdzie w ciągu jednego dnia statystycznie odwiedza go +-150 osób. Większość dyskusji jest prowadzona tutaj na forum, w grze ludzie nie "mają czasu" oraz "boją się" na zbędne dyskusje.

RShamane2137 napisał(a):

Przechodząc do punktu kulminacyjnego,
      [...}
      Jakiś RShaman działa na szkodę forum, bo przedstawia poglądy, których ludzie, albo się boją przedstawić, albo takich po prostu nie mają, ale każdy jest inny i każdy widzi świat inaczej. Każdy jest inny, a jednak wszyscy jesteśmy równi jako ludzie, szkoda, że mało kto tutaj o tym pamięta.
      Wyciąłem większość cytatu. Doszedłem do wniosku że te informacje zostały zawarte już wcześniej.
      Tak w skrócie mowa była o tym że RSHamane dostrzega siebie jako zagrożenie tego forum, przypominam że jeszcze wcześniej napisał że manipulacja, wyzwiska oraz wyrywanie z kontekstu (to akurat sam dopisałem) jest toksyczne dla forum i przez to dyskusje na samosie są jakie są.
      Tak jak wyżej wspomniała @Charlotta RShamane nie jest żadnym wrogiem, lecz osobą z innymi poglądami niż inni.

Na deser:

RShamane2137 napisał(a):

Założę się, że gdybym biegał za Wami i podzielał Wasze zdanie, dodatkowo Wam przyklaskując (jak to robią niektóre osoby)
      Ciekawe dla kogo wróciłeś na to forum. :)

@EDIT.
      Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii ale w sposób kulturalny bez względu na to czy daną osobę się lubi czy też nie.

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
    • Niczego, z tego, co napisałem, Lorint nie zrozumiałeś, niczego. Chociaż czego ja od Ciebie wymagam.
      Pokaż spoiler

Lorint. napisał(a):

Zastanawiam się dlaczego mam odpowiadać Ci na pytanie na które znasz odpowiedź?
      Gdybym wiedział, to nie pytał. Tłumaczę Ci po raz n-ty, jeżeli podajesz argument w dyskusji, to jak ktoś Cię o niego zapyta, to musisz go udowodnić, inaczej ktoś może zarzucić Ci kłamstwo. Chyba, że lubisz być nazywany kłamcą, to spoko.

Lorint. napisał(a):

Otóż odpowiem Ci na to pytanie:

RShamane2137 napisał(a):

Lorint. napisał(a):

Czyt. Forum jest dla osób które grają w Metina. RShamane a ty tu czego?
      Gdzie jest tak napisane?

Lorint. napisał(a):

Tylko po to abyś miał jakiś pretekst do "sprowokowania" mnie oraz innych.
      To fajna odpowiedź :crazy:

Lorint. napisał(a):

Zauważ że tą cała burzę zacząłeś właśnie "Ty" wraz ze swoimi ziomkami
      Tak, ja Ci kazałem przystąpić do "burzy" i pisać o czymś, czego nie możesz potwierdzić :crazy:

Lorint. napisał(a):

Domyślam się co dokładnie masz na myśli,
      Z tego, co dalej napisałeś, to mogę Ci powiedzieć, że się nie domyślasz.

Lorint. napisał(a):

przypominam że jeszcze wcześniej napisał że manipulacja, wyzwiska oraz wyrywanie z kontekstu (to akurat sam dopisałem)
      Czy Ty Lorint jesteś świadomy tego, co właśnie zrobiłeś? Stwierdziłeś, że coś napisałem, po czym dopisałeś coś, czego nie napisałem, ale obok tego dodałeś zapis, że sam to dopisałeś. Brak mi słów na określenie tego, brak cenzuralnych.

Lorint. napisał(a):

Ciekawe dla kogo wróciłeś na to forum.
      Całkowicie nie zrozumiałeś tego, co napisałem, co nie? Albo Ci się tylko wydaje, że zrozumiałeś i myślisz, że możesz to obalić argumentem rykoszetem, który ma mi ukazać hipokryzję, bo niby wróciłem na prośbę Lexia, żeby za nim biegać i mu lajkować.
      Cóż, źle myślisz.

Lorint. napisał(a):

Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii

Lorint. napisał(a):

Jeżeli chcesz zmienić atmosferę na forum to od samego początku radzę abyś już nie wchodził na forum, wtedy sytuacja powinna się zmienić.

Lorint. napisał(a):

Czyt. Forum jest dla osób które grają w Metina. RShamane a ty tu czego?
      To fajne to prawo XD

Nie.
      I znowu ta obrona pokrzywdzonego Lorinta, którego RShamane i Lexio wiecznie atakują.
      Nie jest to obrona. Możesz tak myśleć - podałam przykład, bo jest najprostszy. Was też atakowano, więc? Wy tez odpowiadaliście w dość agresywny sposób.

RShamane2137 napisał(a):

Odblokowanie komuś konta, kto dostał permabana za multikonto, o czym wiedziało dość sporo osób, to takie oplucie użytkowników, którzy zachowują się zgodnie z regulaminem, bo okazuje się, że ich starania nie mają sensu, skoro mogą się "dogadać". To po co ten regulamin, skoro można się odwołać od dosłownie WSZYSTKIEGO?
      Ciekawe, że od wyroków sądów też można się odwołać. Widocznie zaszły jakieś aspekty w tej sprawie, przemawiające za odblokowaniem konta. Pamiętaj, że nawet sądy orzekają w podobnych sprawach różnie i nawet wyrażenie "żalu" potrafi być przyczynkiem do orzeczenia o niższej karze.
      W Urzędzie Skarbowym jak się spóźnisz z rozliczeniem lub błędnie go wykonasz to istnieje instytucja "czynnego żalu". Widać, że jest coś takiego jak "druga szansa", oczywiście bacznie obserwowana.

RShamane2137 napisał(a):

Eh, sprytna próba ogólnego wykorzystania moich słów przeciwko mnie. Ciekawi mnie, czy kiedyś przestaniesz sprawiać pozory miłej osóbki, która próbuje łagodzić wszystkie spory i zawsze jest po stronie tych pokrzywdzonych.
      W każdym razie, słabo śledzisz ten temat, a za dużo się na jego temat (hehe, gra słowna) wypowiadasz, bo gdybym nie był problemem kilku użytkowników, to by nie powstawały teorie odnośnie regulaminu, że istnieje w nim wpis mówiący, że forum jest tylko dla graczy. Taką teorię rozprzestrzenia Lorint, którego tak zaciekle bronisz, ale to tylko teoria, bo nie potrafi jej potwierdzić. Mój błąd, to nie żadna teoria, to zwykłe kłamstwo, bo teorię już obaliła Komulki.
      Nie wykorzystuję Twoich słów przeciwko Tobie. Jeśli masz takie odczucia to przykro. Nie, nie jestem miła ani z pozoru ani rzeczywiście. Jestem po prostu sobą. Dobrze śledzę nie tylko ten temat, ale inne także. Tak, czytałam różne teorie i interpretacje regulaminu (chyba sobie go na powrót przeczytam od deski do deski dla przypomnienia) i nie wypowiadam się na ten temat. Osobą, która mogłaby rozstrzygnąć całą tę sprawę na kilka usuniętych stron jest Admin, przecież zna forum i zapisy Regulaminu jak nikt inny. Dla mnie może się wypowiadać każdy - osoba która grała/gra czynnie/czy gracz zainteresowany tematyką gry.

RShamane2137 napisał(a):

Nie. Rozumiem, że nadal pijesz do tego, że Lorint nie potrafił w luźnych obronić swoich poglądów, które ja i Lexio "obrażaliśmy", ale regulamin zabrania poruszania wątków politycznych, więc pozwól, że ten temat zakończymy.
      Nie poruszam tematów politycznych już. Palcem wytykam Twoje "każdy jest inny i każdy widzi świat inaczej". W niektórych kwestiach się z Tobą zgadzam, w niektórych nie. I to jest to co powtórzyłam za Tobą pogrubieniem już drugi raz. Czy ktoś ma rację, czy nie zależy tylko od jednostki i jej przekonania o prawdziwości tego. W pierwszym cytacie pogrubiłam i podkreśliłam jedno zdanie. Nie chcecie by wam narzucać określone zdanie, nie róbcie tego innym. Wytłumaczyć, wyjaśnić można, ale nie pisać komuś "że brak mu zdania" etc.

@Lorint. - żeby nie było, iż "piję" tylko do słów RShamane2137, jeśli masz coś na swoje poparcie swoich słów to poproszę wyciąg z Regulaminu, bo tylko na tej podstawie się opieram (czyt. cytat).
      Jeśli nie ma, to trzeba zwrócić "honor" rozmówcy.

Tyle.

El Tango!

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Charlotta ().

• Charlotta napisał(a):

Ciekawe, że wyroku sądów też można się odwołać. Widocznie zaszły jakieś aspekty w tej sprawie, przemawiające za odblokowaniem konta. Pamiętaj, że nawet sądy orzekają w podobnych sprawach różnie i nawet wyrażenie "żalu" potrafi być przyczynkiem do orzeczenia o niższej karze.
      Mialel sie nie odzywac, ale nie moge czytac tej herezji prawniczej. Nie siej fermentu, bo nizsze kary to sb mozna wymierzac, jak sa widelki ustalone. Tutaj jest jedna kara-perm, wiec nie moze nic wplynac na kare bo nie ma za multikonto nizszej kary.

Juz kolejny raz udajesz znawce. Kilka tygodni temu mi pisalas, ze przejelabys kilka rozwiazan z ustawy niemieckiem regulujacych funkcjonowanie BVG w Karlsruhe. Jakbys przynajmniej raz przeczytala te ustawe, to bys szybko zmienila zdanie
      Ius est ars boni et aequi

mogęteżnapisaćbezspacjiijeślitociędenerwujelubmaszztymproblemytopolecampowrótdoszkolycelemdokształceniasięajeślinadalmaszproblemyto....czytaj ze zrozumieniem.
      ~VIKING
    • Udaję znawcę? Chyba jeszcze na tyle dobrze pamiętam Regulamin Forum, żeby wam udowodnić jedno:

II. Multikonta
      IV. Decyzje administratora
      IV. Odwołania

Jedyny mój błąd, jaki mogłam popełnić, to, że nie zaznaczyłam widełek. Jej!
      Lecz wy czepiacie się wycinka Regulaminu Forum, nie zważając na jego całokształt.

I sorry, ale "rozwiązania" to nie tylko suche przepisy prawa, ale także działalność (szybkość rozpatrywania spraw, składy) samego niemieckiego odpowiednika naszego TK jako instytucji. O tym pisałam. Wybaczam Ci te małe faux pas.

El Tango!

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Charlotta ().

• Podobno "kartka",przyjemnie wszystko a milczenie jest złotem..Lorint dostał undbana innym się to nie udało,życie toczy się dalej i nic nikomu nie da pisanie o tym przez kolejnych pare stron,które i tak pewnie zostaną "przeczyszczone".
      Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia. :)
      "Jestem uczulona na prawdę w tym bagnie,
      nie używam nigdy maskujących cieni."
    • Charlotta napisał(a):

Udaję znawcę? Chyba jeszcze na tyle dobrze pamiętam Regulamin Forum, żeby wam udowodnić jedno:

II. Multikonta
      IV. Decyzje administratora
      IV. Odwołania

Jedyny mój błąd, jaki mogłam popełnić, to, że nie zaznaczyłam widełek. Jej!
      Lecz wy czepiacie się wycinka Regulaminu Forum, nie zważając na jego całokształt.

I sorry, ale "rozwiązania" to nie tylko suche przepisy prawa, ale także działalność (szybkość rozpatrywania spraw, składy) samego niemieckiego odpowiednika naszego TK jako instytucji. O tym pisałam. Wybaczam Ci te małe faux pas.
      Moja droga emerytko szkoda pisania, oni wiedzą lepiej że musi być perm i admin forum nie może zdecydować inaczej bo "musi być perm". Niektórzy tutaj na forum siedzą chyba dość krótko i nie wiedzą że ogólne podejście wobec użytkownika przez team forum jest przyjazne. Nawet pisząc zwykłe przepraszam i prośba o odblokowanie głównego konta na forum wystarczy. (sprawdzone info pozdrawiam modków z 2010r :D )
      Hmmmm już wolę martwe forum Elsa, mniej tam spinaczy :D