Rozmowy konTROLLowane Samos

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Shopek999 wrote:

Witam . Korzystam z laptopa+klawiatury . Gdy chcę zejść z konia używam kombinacji CTRL + G i zamiast tego kamera sie obraca ( ,, idzie w jednym kierunku do przodu '' ) . Co ciekawe , gdy tą samą kobinacje użyje na klawiaturze w laptopie schodzi z konia bez problemów . Czy ktoś wie jak to naprawić ?
    Napisz prosze w Dziale, gdzie sa omawiane problemy techniczne zeby nie robic tutaj balaganu.

Dziekuje z gory
  • Szaskłycz wrote:

Jakbym grał na innym serwerze to bym wypowiadał się w dedykowanym dla siebie wątku.
    A jeżeli zmieniłem nick w grze to mam pośpiesznie zmieniać nick na forum, bo Ty tak chcesz?
    To skoro z ciebie taki stróż forum to gdzie masz napisane, że gracz może tylko i wyłącznie wypowiadać się w wątkach, które dotyczą jego serwera na którym gra?
    Odnośnie drugiej części cytatu; tak, właśnie tak xD
    ¯\_(ツ)_/¯
  • Dosarphic wrote:

Szaskłycz wrote:

Jakbym grał na innym serwerze to bym wypowiadał się w dedykowanym dla siebie wątku.
    A jeżeli zmieniłem nick w grze to mam pośpiesznie zmieniać nick na forum, bo Ty tak chcesz?
    To skoro z ciebie taki stróż forum to gdzie masz napisane, że gracz może tylko i wyłącznie wypowiadać się w wątkach, które dotyczą jego serwera na którym gra?Odnośnie drugiej części cytatu; tak, właśnie tak xD
    Poproszę o cytat, gdzie napisałem, że gracz może wypowiadać się wyłącznie w wątku serwera, na którym gra.
    Piszesz tylko, żeby pisać, a rozumku niestety brak :)
  • Dosarphic wrote:

Jak dla mnie możesz dostawać i mniej albo i nawet 122k, bo nie przykładam uwagi do liczb w tej grze, ale cieszę się, że podzieliłeś się tą historią na dyskusjach serwera samos.
    Śmieszy mnie usilne wmawianie graczy nic nie znaczących i padających na skilla, że liczby nie mają dla nich żadnego znaczenia. No ale co innego mogą w sumie powiedzieć, że są słabi? :)
  • Szaskłycz wrote:

Dosarphic wrote:

Jak dla mnie możesz dostawać i mniej albo i nawet 122k, bo nie przykładam uwagi do liczb w tej grze, ale cieszę się, że podzieliłeś się tą historią na dyskusjach serwera samos.
    Śmieszy mnie usilne wmawianie graczy nic nie znaczących i padających na skilla, że liczby nie mają dla nich żadnego znaczenia. No ale co innego mogą w sumie powiedzieć, że są słabi? :)
    A nie pomyślałeś ze może ta osoba ma gdzieś liczby ? i zwisa jej rekordy czy coś w tym. [ciach]

Moderator Ascoran:
    Wyciąłem nieregulaminowe treści.
  • Szaskłycz wrote:

Śmieszy mnie usilne wmawianie graczy nic nie znaczących i padających na skilla, że liczby nie mają dla nich żadnego znaczenia. No ale co innego mogą w sumie powiedzieć, że są słabi?
    Napisałem o sobie, że nie interesują mnie liczby jakie bije ja lub jakie ktoś bije we mnie. Padnę to padnę, kliknę "rozpocznij tutaj" i ewentualnie dobije kogoś innego. W tej grze nie tracisz nic padając ani nie zyskujesz nic zabijając od dłuższego czasu, bo jedyne zabójstwa jakie się naliczają są to podczas wypowiedzianej wojny, ewentualnie na arenie walk, na której ludzie kopią rudę i zabijają własne postki dla marmurków.

Mnie śmieszy zwrot "znaczący gracz" dla przykładu. To jakiś wyznacznik szacunku na osiedlu? W obecnych czasach nawet trochę wstyd mówić, że się w to gra, a samo znaczenie w tej grze nie daje nic, bo co w życie takiego człowieka może wnieść np. wygrana zadymka? No nic, na drugi dzień będzie lub nie kolejna, na tym ta gra bazuje między innymi.
    ¯\_(ツ)_/¯
  • Szaskłycz wrote:

Dosarphic wrote:

Tak, jestem słaby i padłbym na hita od każdego, kto wyciąga na sucho 12k z dowolnego skilla, bo w sumie... zacząłem grać parę tygodni temu po 5 latach pauzy, od 0, na innym serwerze, co w związku z tym? Jestem prostym człowiekiem, mi do szczęścia wystarczy regularnie wyganianie mi podobnych ze spotów xD
    [ciach]

Moderator Ascoran:
    Wyciąłem obraźliwe treści.
  • Dosarphic wrote:

Napisałem o sobie, że nie interesują mnie liczby jakie bije ja lub jakie ktoś bije we mnie. Padnę to padnę, kliknę "rozpocznij tutaj" i ewentualnie dobije kogoś innego.
    Mnie śmieszy zwrot "znaczący gracz" dla przykładu. To jakiś wyznacznik szacunku na osiedlu?
    "Kliknę rozpocznij tutaj" - częste tłumaczenie kogoś kogo przerasta głupia gra i nie potrafi w niej nic osiągnąć. No ale cóż, według Ciebie milej jest leżeć podczas zadymy, niż stać.
    Znaczący gracz jest kimś ważnym w grze, a nie na osiedlu. Rozgraniczaj to, jesteśmy na forum gry komputerowej. Często piszesz o szacunku na osiedlu. Z czego to wynika? Brakuje Ci go?

[ciach]

Moderator Ascoran:
    Wyciąłem cytat i nieregulaminowe treści.
  • Szaskłycz wrote:

"Kliknę rozpocznij tutaj" - częste tłumaczenie kogoś kogo przerasta głupia gra i nie potrafi w niej nic osiągnąć. No ale cóż, według Ciebie milej jest leżeć podczas zadymy, niż stać.
    Znaczący gracz jest kimś ważnym w grze, a nie na osiedlu. Rozgraniczaj to, jesteśmy na forum gry komputerowej. Często piszesz o szacunku na osiedlu. Z czego to wynika? Brakuje Ci go?
    Tak widzę wchodzisz na forum i nie wiesz sam co masz zacytować. Przerasta? Metin? xD Proszę cie, ja tu loguję sobie czasami coś porobię, kogoś pozaczepiam i spadam. To, że mnie ktoś zabije, albo, że ja zabije kogoś, to ma jakieś znaczenie myślisz? Nie zyskujesz ani nie tracisz jakiegoś wewnętrznego rankingu, lvl'a itd., więc czemu miałbym się tym przejmować lub szczycić, że udało mi się kogoś zabić? Ty jesteś pewnie z tego grona osób, które nawet jak klikną wyloguj to nadal myślą o Metinie i/lub grają tylko w to, no ale co kto lubi. Nie napisałem też co jest lepsze podczas zadymy, tylko to, że nie ma to znaczenia, jak podczas niej padniesz lub zabijesz. Było to odnośnie twojego posta o dużych sumach, które ktoś w kogoś bije.

Mieć ambicje w Metinie ^^ dobre dobre i osiągać coś w w tej gierce wow, powiesz nam tu wszystkim co taki Szaszłyk osiągnął w tej grze komputerowej?
    Na moim osiedlu sami emeryci :/
    ¯\_(ツ)_/¯
  • Dosarphic wrote:

Tak widzę wchodzisz na forum i nie wiesz sam co masz zacytować. Przerasta? Metin? xD Proszę cie, ja tu loguję sobie czasami coś porobię, kogoś pozaczepiam i spadam. To, że mnie ktoś zabije, albo, że ja zabije kogoś, to ma jakieś znaczenie myślisz? Nie zyskujesz ani nie tracisz jakiegoś wewnętrznego rankingu, lvl'a itd., więc czemu miałbym się tym przejmować lub szczycić, że udało mi się kogoś zabić? Ty jesteś pewnie z tego grona osób, które nawet jak klikną wyloguj to nadal myślą o Metinie i/lub grają tylko w to, no ale co kto lubi. Nie napisałem też co jest lepsze podczas zadymy, tylko to, że nie ma to znaczenia, jak podczas niej padniesz lub zabijesz. Było to odnośnie twojego posta o dużych sumach, które ktoś w kogoś bije.
    Mieć ambicje w Metinie ^^ dobre dobre i osiągać coś w w tej gierce wow, powiesz nam tu wszystkim co taki Szaszłyk osiągnął w tej grze komputerowej?
    Na moim osiedlu sami emeryci :/
    Inaczej śpiewałeś w czasach kiedy to jeszcze nie sprzedałeś całego eq na wiadomo jakim portalu. Każdy kto zwyczajnie nie gra, jest mocny w słowach i twierdzi, że wszystko co związane z gra, go nie interesuje :) wróc sobie do czasów kilku lat wstecz