Rozmowy konTROLLowane Samos

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Display Spoiler

Dosarphic wrote:

Tu obowiązują dwa światy: forum i gra, a w każdym z tych uniwersów obowiązuje inny ekwipunek i rodzaj skilli.

Przez pryzmat całej gry i teraz patrząc z boku trochę się dziwę, bo poniekąd wywodzę się ze SKY, moja pierwsza gidlia, o której w jakiś sposób się mówiło i z którą inne większe gildie walczyły, tak teraz nie wiem co poszło nie tak.
    Wiem wiem, 90% osób tutaj zaraz będzie hejtowało, że jak to, SKY? Przecież tam Funky jest liderem - racja, ale skill do liderowania ma, czego na forum nie pokazuje - być może, ale do dziś szanuję decyzję o nieprzystąpieniu do TheCrow z paru powodów.

Co mam na myśli - dawniej by się dostać do SKY trzeba było być "czystym" tj. nieskażonym innymi gildiami jak PlanB, Ebola i inne, za którymi wtedy się nie przepadało, jak się biliśmy to nie miało znaczenia, że były to 3 osoby na PlanB w Shinsoo, nigdy nikogo się nie wołało, jak biły się inne gildie to nie pomagało się, stało się z boku, nie szukało się pustych sojuszy, a teraz? Nie wiem co tam poszło nie tak, ale przesiew ludzi tam jest dość spory obecnie, ludzi, którzy wchodzą i idą do np. SzkodaSensuu (np. AoMai czy jak ten healer ma nick), wspólne bieganie do Shinsoo z Mordetisem (tak wiem Igor, Ty nie wołasz, ale przez wzgląd na stare czasy zabawnie to wygląda jak potem i tak wylewacie na siebie pomyje z Bloodką) no i osoby z tzw. "enemy" gildii jak Maniek, do którego nigdy nic personalnie nie miałem, spoko gość, ale jednak ex Planiak.

Do czego dążę, to to, że w obecnych czasach przy takim deficycie graczy wielkie gildie skłonne są do różnego rodzaju ustępstw, tak by nie przegrywać na jakiejś płaszczyźnie i przez to zmieniają swoje reguły i zasady, którymi dawniej się kierowały, a szkoda.

Nawet długi post, część przeczyta to wybiórczo, bez zrozumienia, ale cóż, mam nadzieję, że chociaż trochę zobrazowałem swoje odczucie jakie prezentuje Samos na obecną chwilę.

A mi się wydaję, że ktoś tu pisał pożegnanie i skończył grę? Nie rozumiem tu czegoś... skoro nie grasz, po co się udzielasz?
    Obserwuje jakiś czas Twoje wypowiedzi i mam wrażenie, że jesteś zawodowym atencjuszem wspólnie z Renzem, DARKRIDEREM.
    Osoby, które niby nie grają, nic do gry nie wniosły, a mają dużo do powiedzenia w każdym aspekcie gry, znawcy pvm, pvp, eq.
    Tak wiem samotność to ciężka trwoga i umiem zrozumieć, ale akurat na forum metka?
    Pouczacie każdego, że to tylko gra, wyluzuj, ogarnij, jestem obiektywny, obojętne mi to, mam dystans, a jednak siedzicie na tym forum i się udzielacie, często z tak zwanym kolorytem, ktoś wam za to płaci? Czy zbieracie tylko ''lajki''?
    Piszesz o SKY ''trzeba było być „czystym” tj. nieskażonym innymi gildiami jak PlanB, Ebola i inne'' A sam się chwaliłeś, ile to masz znajomych w Planie, Caliente i Irre więc nie uważasz, że hipokryzją bije na odległość?
    O jakich Ty sojuszach mówisz człowieku? SKY i sojusz? z kim? :rofl:
    AoiMai? Ani Tobie, ani nikomu na tym forum tłumaczyć nie muszę co, jak i dlaczego. Więc wymyśl sobie 50 tysięcy różnych wersji, na temat ''Dlaczego''.
    Owszem zgadzam się, Funky jest dobrym liderem, chyba najlepszym jakiego do tej pory miałam okazję poznać w tej grze.
    SKY wola inne gildie do pomocy? :rofl: Bloodka wylewa pomyje na forum?
    Wiesz... nie udzielam się na forum, ponieważ najwięcej do powiedzenia mają Ci, co nie wiedzą nic, dlatego robię na to wielki ''ziew''.
    Jeśli już wypowiadam się, to zawsze, wtedy gdy, ktoś przesadnie koloryzuje jak Ty teraz.
    Wiem, powinnam olać...jak dziesiątki tysięcy innych prowokacji, wyzwisk, i innych sytuacji jak to w zwyczaju robię, ale dziś akurat mam natchnienie.
    Temat zamknięty.

A Maniek?
    Maniek ma żonę! Szamoonie więc proszę go nie zarywać!
    Jest czerwoną biedroneczką, jest 100% SKY a Planowcem nigdy nie był! Tylko udawał.
    Buziaki Wariaty :love:

„Zazdrośnik pluje tylko na tego, kto go przewyższa…”

• Cytowanie coś zawodzi, więc napiszę sam post.

Udzielam się na forum, bo mogę, nikt mi nie zabroni, a tym bardziej nie będziesz to Ty xD Nie jest powiązane z kontem gry, więc śmiało mogę sobie go używać do woli.

"Czystym" - chodziło o nie bycie członkiem owych gildii, bo nawet za czasów spiny z Funkiego z Onimem i Calatorem - Sajka była mile widzianą koleżanką nawet na ts.

Przecież ja nie pytam o AoiMai Ciebie, nie potrzebuję Twoich tłumaczeń, posłużyła jedynie jako przykład postaci, która była i sobie poszła.

Sojusze?
    Myślałem, że potrafisz czytać ze zrozumieniem, ale dobrze wyjaśnię Ci o co mi chodziło - o to, że w wielu przypadkach gdy Irresistible bije się w np. Shinsoo ludzie z SKY im pomagaja. Dlaczego pomagaja? Bo biją się razem z nimi przeciwko np. Planowi, gdzie dawniej nie pomagało się, stało się i patrzyło ;)
    ¯\_(ツ)_/¯

The post was edited 1 time, last by Dosarphic ().

• >>Bloody<<< napisał(a):O jakich Ty sojuszach mówisz człowieku? SKY i sojusz? z kim?

Dosarphic wrote:

A myślałem, że czytanie ze zrozumieniem, chociaż u Ciebie dostrzegę :(

Dosarphic wrote:

nie szukało się pustych sojuszy, wspólne bieganie do Shinsoo z Mordetisem.
    Tak pewnie, napisz jeszcze, że na :beer: z nim chodzimy...

„Zazdrośnik pluje tylko na tego, kto go przewyższa…”

• Lorint. wrote:

Wszelkie spory można załatwić dyplomatycznie "wyzywając" się tutaj na forum nic nie wskóracie, tylko osoby odwiedzające forum będą miały ubaw jak się spinacie o grę w którą coraz mniej osób gra :D

No chyba że liczycie na prezenty od Teamu :D
    Ja już uzbierałem tyle tych punktów, że wymieniłem na toster.
    Sura BM 118lvl
    Shinsoo
    Etolin

Kanał na Youtube:
    youtube.com/channel/UCihxuYnvT3fe2f7ZJZFKEyQ

Sell eq: imgur.com/a/IFHp099 imgur.com/a/tg5h8x6

• >>>Bloody<<< wrote:

Obserwuje jakiś czas Twoje wypowiedzi i mam wrażenie, że jesteś zawodowym atencjuszem wspólnie z Renzem, DARKRIDEREM.
    Osoby, które niby nie grają, nic do gry nie wniosły, a mają dużo do powiedzenia w każdym aspekcie gry, znawcy pvm, pvp, eq.
    Tak wiem samotność to ciężka trwoga i umiem zrozumieć, ale akurat na forum metka?
    Pouczacie każdego, że to tylko gra, wyluzuj, ogarnij, jestem obiektywny, obojętne mi to, mam dystans, a jednak siedzicie na tym forum i się udzielacie, często z tak zwanym kolorytem, ktoś wam za to płaci? Czy zbieracie tylko ''lajki''?

Tak, nie mam życia
    Tak, jestem samotny (jakby Sherrie nie powiedziała mi kocham Cię to nigdy bym tego nie usłyszał!)
    Tak nie do końca nie gram w grę (czasem tluke metki na so han)
    Nie, nie wypowiadam się na temat eq (nie pisze żadnych postów w działach pomocy gry ani klas postaci), a po drugie w tej grze nie ma czegoś takiego jak taktyki kombinacje eq itd.
    Tak, płacą mi w warnach na forum.
    Tak, zależy mi na lajkach na forum.

A teraz zadzwoń do 20 ludzi żeby dali Ci lajka a mnie zdissowali xd

Pozdrawiam

Ludzie, to kwiaty – każdy inaczej kwitnie – I niezależnie od przewinień (po wszystkim), ziemia każdy z nich przyjmie.
  • Mleeko wrote:

DARKRIDER wrote:

Tak, jestem samotny (jakby Sherrie nie powiedziała mi kocham Cię to nigdy bym tego nie usłyszał!)
    LOFKI LOFKI, największy metinowy dżentelmenie! Mru :3 <3 Nie jesteś samotny Darek, przestań... Masz fanów! :D
    Ja go nie lubię
    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3