Rozmowy konTROLLowane Samos

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• FvnkyTriip wrote:

o tuż to za moje życie nie jeden z was oddał by wszystko ale niestety panowie jak zostaliście [ciach] tak już u was to nie zmieni sie :rofl: :rofl: Pozdro Placki :rofl:
    Chyba lepiej być nieudacznikiem w pixelowej grze niż przegranym w życiu prywatnym.
    I nie łudź się, nikt z czytających to forum osób nie oddałby złamanego grosza za ułamek Twojego życia (nie mówiąc o wszystkim).

Bawisz wszystkich tylko wkoło swoim narcyzmem.
    :)

P.S. Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać od tej drobnej uszczypliwości. :P

Moderator Ascoran:
    Wyciąłem część cytatu.

METIN2 - OFF
  • Patrząc na swój i avatary wielu innych osób, które mają swoje zdjęcia wklejone na forum to widzę osoby normalne.
    Ale dla Ciebie mogę być nawet muminkiem. Nie umiesz znaleźć konkretnego argumentu, więc stosujesz argumentum ad personam - ośmieszając i oczerniając czyiś wygląd. To pokazuje jakim ćwierćinteligentem i ignorantem jesteś.
    Wygląd też o niczym nie świadczy, bo w życiu są od tego rzeczy ważniejsze. W domu nie powiadali "Z pięknej miski się nie najesz"?

Ha, ha. Pośmiałam się. Taka niezła poprawa humoru na koniec dnia, widząc jak Funkiemu pod czaszeczką dymi. :)

Moderator Ascoran:
    Wyciąłem treść cytatu.

METIN2 - OFF
  • Ascoran wrote:

Usunąłem kilka postów, które nie nadawały się do publicznego pokazu. Proszę nie wchodzić sobie w priv życie i wyciągać tutaj 'brudów'.
    :)
    A Twoim zdaniem mordowanie hurtowo dzikich psów mieczem nadaje się do publicznego pokazu ?
    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3
  • Orishas wrote:

Patrząc na swój i avatary wielu innych osób, które mają swoje zdjęcia wklejone na forum to widzę osoby normalne.Ale dla Ciebie mogę być nawet muminkiem. Nie umiesz znaleźć konkretnego argumentu, więc stosujesz argumentum ad personam - ośmieszając i oczerniając czyiś wygląd. To pokazuje jakim ćwierćinteligentem i ignorantem jesteś.
    Wygląd też o niczym nie świadczy, bo w życiu są od tego rzeczy ważniejsze. W domu nie powiadali "Z pięknej miski się nie najesz"?

Ha, ha. Pośmiałam się. Taka niezła poprawa humoru na koniec dnia, widząc jak Funkiemu pod czaszeczką dymi. :)
    Dobra muminku nie tłumacz sie strzała hehe
  • Elko :D
    Tak sobie czytam i czytam Wasze przepiękne wypowiedzi na temat sytuacji panujących w grze i owym serwerku i buzia mi sie smieje, grajcie .... bawcie sie :)
    a ja dziś obcinałem trawnik, patrze a tam bocian wylądował wgl się mnie nie bał, miał takie piekne cieniutkie nóżki :D obok niego skakała żabka, zielona :D czy to nie piękny widok? Bocian to chyba znak szczęścia? :D
  • Wiesz bocian dlaczego jesteś tak przez wszystkich gnojony?
    Pomijając to, że już wcześniej tak było, to teraz obrażasz kobietę, która wytknęła ci twoje żałosne cechy.
    [ciach]
    TFUU!

Moderator Ascoran:
    Wyciąłem nieregulaminowe treści.
  • Od tej agresji nie długo osiwiejecie w tym młodym wieku. Polecam zająć się każdy sobą. Nie macie do roboty innych rzeczy prócz robienie sobie z kogoś wiecznie jaja lub wyzywanie kogoś? To jest tak głupie, że jak się na to patrzy to inni zastanawiają się czy dobrze trafili wchodząc tutaj. Administracja leży nie upominając tych co tak właśnie piszą. Wstyd!
  • Karolina19 wrote:

Od tej agresji nie długo osiwiejecie w tym młodym wieku. Polecam zająć się każdy sobą. Nie macie do roboty innych rzeczy prócz robienie sobie z kogoś wiecznie jaja lub wyzywanie kogoś? To jest tak głupie, że jak się na to patrzy to inni zastanawiają się czy dobrze trafili wchodząc tutaj. Administracja leży nie upominając tych co tak właśnie piszą. Wstyd!
    Fanki to nie osoba tylko bocian więc w czym problem ?
    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3
  • FvnkyTriip wrote:

Jak się rozpisali w moją stronę hehehe i nawet Ascoran swoje żale :rofl: :rofl:
    Nie wygląda na to aby Ascoran miał "żale" wymierzone wprost w Twoją osobę. Wygląda, że nawiązując do samego klimatu gry skomentował zdjęcie wstawione przez @Renz.

[ciach]

Pewnie. Codziennie rano zerkam w lustro i się uśmiecham. Wtedy dzień zawsze jest lepszy i człowiek się czuje dobrze. Obdarza też innych ludzi promiennym uśmiechem i zaraża ich optymizmem w tej szarej prozie życia. ;)

Karolina19 wrote:

Od tej agresji nie długo osiwiejecie w tym młodym wieku. Polecam zająć się każdy sobą. Nie macie do roboty innych rzeczy prócz robienie sobie z kogoś wiecznie jaja lub wyzywanie kogoś? To jest tak głupie, że jak się na to patrzy to inni zastanawiają się czy dobrze trafili wchodząc tutaj. Administracja leży nie upominając tych co tak właśnie piszą. Wstyd!
    Wybacz, nie mogłam się powstrzymać od zacytowania Twojego posta.
    Po pierwsze: Nikt nie osiwieje.
    Po drugie: Jaka agresja? Gdzie Ty ją widzisz? Nasz kolega od kilku dobrych lat obraża wszystkich wokół. W grze, na forum. Tych których zna i nie zna. Nie umie z nikim normalnie porozmawiać, wywyższa się, wyzywa/kłamie/opowiada bajki/baśnie/fantazja go ponosi. Próba merytorycznej rozmowy spełza na niczym. Uważasz, że w pewnym momencie społeczność tu grająca się nie odezwie? Czemu społeczność ma milczeć? Niektórzy nie mają odwagi, nie chcą tego wprost napisać, inne jednostki mają taką cywilną odwagę. Nawet gdybym "jegomościa" spotkała prywatnie to z uśmiechem na twarzy bym mu to wszystko powiedziała to co do tej pory napisałam. Pewnie by pokrzyczałby z kilkadziesiąt minut zanim dałby mi cokolwiek powiedzieć, ale cierpliwa jestem, poczekałabym. ;)

Mnie tam wszelkie ataki personalne Funkiego śmieszą, bo wykazuje brak pewnego zrównoważenia (może nie będę kończyła jakiego).

Tak poza wszelką dyskusją, chciałabym abyście pochylili się chwilę nad historią chłopczyka z zespołem Bealsa (choroba genetyczna). Chłopczyk ma dwa latka i jego kręgosłup miażdży mu organy wewnę
    trzne. Zbiórka trwa jeszcze tylko niecałe 6 godzin, a brakuje ok. 360 tyś. Jako że Regulamin Forum zabrania wklejenia linku to więcej informacji można zasięgnąć wpisując w wyszukiwarkę frazy "jazdakarola" i "siepomaga". Jeśli możecie to udostępnijcie taką informację dalej. Bądźmy solidarni i pomóżmy Karolkowi zawalczyć o lepsze dla niego jutro! <3

Proszę, jeśli możecie roześlijcie wici do jak najszerszej grupy swoich znajomych!

Moderator Ascoran:
    Wyciąłem wcześniej usunięty cytat.

METIN2 - OFF

The post was edited 1 time, last by Orishas ().

• Jeżeli widzisz, że ktoś innych obraża to musisz iść tym samym śladem?Ja jak widzę, że ktoś wszedł w kupę w parku to omijam to w co wszedł a nie idę tą samą drogą, aby się umazać. Gdzie widzę agresję ? Wyobraź sobie, że jest w prawie każdej waszej wymianie zdań. Jak ktoś nie potrafi w Twojej ocenie rozmawiać to po jakiego grzyba prowadzisz z taką osobą dyskusję?

Twój cytat: Nawet gdybym "jegomościa" spotkała prywatnie to z uśmiechem na twarzy bym mu to wszystko powiedziała to co do tej pory napisałam. Pewnie by pokrzyczałby z kilkadziesiąt minut zanim dałby mi cokolwiek powiedzieć, ale cierpliwa jestem, poczekałabym.

O.K. Brawo za postawę. Kibicowałabym Ci przy uciekaniu:)