Rozmowy konTROLLowane Samos

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Witam . A jaki to jest problem wiedzieć Ascoranku kto na tym grał ? Nie od dziś słyszy się ciągle o jakimś bugu co ciekawe zgadnij od kogo najczęściej i kto jest 1 testerem przeważnie tych przekrętów ? ( zacznijcie dobrze dobierać team a nie - i ty możesz zostać członkiem team ) To wiadomo ze dacie bany kilku osoba mniej znaczącym gdyż własnego ziomka nie wolno banować bo tobie też może dać bana :rofl: . Gram w to chłopcze od czasu jak wchodziła gra na polski rynek tak wiec ho ho ho . Zdziwił byś się z kim siadało się na ts dawniej vt w sumie też , oraz z jakimi osobami przebywało w gildii . Co jakiś czas wchodzą nowe dodatki do gry , polecał bym zrobić jakąś aktualizacje listy osób z teamu , gdyż nie od dziś rożne patenty na ,,ułatwienie '' sobie gry wychodzą właśnie od was :love: Czekam tylko czy faktycznie tak każdy otrzyma ban :) czy będzie to jak z innymi tego typu akcjami . Aaaaa za dużo osób wie o bugu trzeba z 2 /3 zbanować a nasze ziomki będą mogły dalej na tym grać , a reszta będzie się bała o konta :thumbsup: To też się nie zmieniło przez ten czas jak istnieje metin :rofl: .
      Ps wiecie już kto ubijał wróżki na skowyt czy nadal jesteście na etapie ,, kto to wygadał '' oj tam 5 lat w tył to jeszcze z 5 :thumbsup: Myślę że nie gdyż osoby spokojnie pokończyły grę bez większego problemu . Z jednej strony zgodzę się z tobą ze za takie akcję trzeba banować , ale trochę słabo gdy uczniowie dostają bany natomiast nauczyciel już nie :love: . Chociaż dobra uczeń nie przerósł mistrza i nie uważnie słuchał na lekcjach .

A teraz gm czyń honory :phatgrin: BANAAAAAAA MIIIIIII ZA WYPOWIEDZ który to już ban ? 100 ? 200? 300? wybacz przestałem liczyć :thumbup: [ciach]

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem flood.
      SERWER FENIKS S2
      EBOLA-zero oporu :rofl:
      Irresistible - zero oporu
      xXCalatorXx - ty mixie serwerowy :rofl:

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez adrenalina ().

• Ascoran napisał(a):

Jazzy.tbd napisał(a):

w tym całym zamieszaniu z bugiem yang, nasz team został mistrzem dyskrecji
      Nikt nie podał wszystkich szczegółów. Gracze zostali poinformowani, że wykorzystywanie tego błędu będzie karane. Zatem mieli jasność, że korzystając z tego stracą konto. Tylko głupiec robi coś, za co jasno ma napisane, że straci konto w najbliższych dniach. :)
      Równie dobrze mogli nabugować yangów i puścić je w obieg, wiadomo o co chodzi. Więc jak na moje ta informacja powinna być utrzymana w jakiejś tajemnicy, bo jak nie patrzeć to przed podaniem informacji o bugu przez Art'a, nie wiele osób o tym wiedziało. ;) Bug mógł jeszcze sprowadzić nawet pare osób, które na Pl'u nie grają i mieli z tego łatwy zarobek. ;)
      TNGGmichcio- 55 lvl body :54: :jinno: :love: :love: :love:
    • Michcio. napisał(a):

bo jak nie patrzeć to przed podaniem informacji o bugu przez Art'a, nie wiele osób o tym wiedziało
      Bug istniał od momentu zmiany okienek gildii oraz trybów wojen ;)
      To pomyśl czy naprawdę "niewiele" osób wiedziało xD, a więcej jakie sumy zostały wrzucone na serwery polskie i zagraniczne yang z "nadprodukcji". Tylko jak w każdej dziedzinie są sprytni i sprytniejsi, ale nie sądzisz, że -90k kont byłoby zauważalne na serwerach? Trochę zbyt wygórowana liczba, ale rozumiem, miała wzbudzić grozę xD
      Śmieszny musi być swoją drogą kod gry, bo naprawiając jedną rzecz, kolejna ulega zbugowaniu jak np. grota teraz, podobno coś z nią nie tak.

"Cuando la tormenta se ha ido... El sol vuelve a brillar."

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dosarphic ().

• Dosarphic napisał(a):

Michcio. napisał(a):

bo jak nie patrzeć to przed podaniem informacji o bugu przez Art'a, nie wiele osób o tym wiedziało
      Bug istniał od momentu zmiany okienek gildii oraz trybów wojen ;) To pomyśl czy naprawdę "niewiele" osób wiedziało xD, a więcej jakie sumy zostały wrzucone na serwery polskie i zagraniczne yang z "nadprodukcji". Tylko jak w każdej dziedzinie są sprytni i sprytniejsi, ale nie sądzisz, że -90k kont byłoby zauważalne na serwerach? Trochę zbyt wygórowana liczba, ale rozumiem, miała wzbudzić grozę xD
      Śmieszny musi być swoją drogą kod gry, bo naprawiając jedną rzecz, kolejna ulega zbugowaniu jak np. grota teraz, podobno coś z nią nie tak.
      Więc odpowiedz mi na pytanie a mianowicie, wiedziałeś o tym bugu od początku zmiany okienek gildyjnych? :p
      TNGGmichcio- 55 lvl body :54: :jinno: :love: :love: :love:
    • Michcio. napisał(a):

Więc odpowiedz mi na pytanie a mianowicie, wiedziałeś o tym bugu od początku zmiany okienek gildyjnych? :P

Te filmiki z tego tygodnia nie były jedynymi w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Więc sam sobie odpowiedz na to pytanie.
      Podobnie jak ten z katakumb i "wciskania się" w niedostępne miejsca. Ten likan nagrał w tym tyg., a ja widziałem to w wykonaniu szamanki jakoś w czerwcu.

A to czy ktoś wiedział od początku, to raczej informacja mało Ci potrzebna ;)

Bo jak widać filmiki na youtube są publiczne - każdy może sobie zobaczyć i dziwi mnie, że nikt z GF nie robi research'u na temat właśnie botów, modów, bugów i nie pracują nad tym jak temu w mniejszym lub większym stopniu zaradzić.
      Dla przykładu pomimo bota w m2 można ustalić niski priorytet działania przeciw niemu, to bug z exploitowaniem i bugowaniem yangów masowo to powinno mieć priorytet w wersji extra.

"Cuando la tormenta se ha ido... El sol vuelve a brillar."

Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Dosarphic ().

• Prześcigacie się wzajemnie o to, który ma więcej w łapie, zapominając jednocześnie, że we łbach macie totalną pustkę.
      Ja nie ukrywam i raczej nie ukrywałem, że jestem chudy, ale trzeba wam chyba przypomnieć, że jesteście na forum gry internetowej i tu raczej decyduje intelekt, a nie który koksu z sieczką we łbie nie będzie potrafił napisać posta w swoim własnym języku.

Za chwilkę pewnie przypomni to któryś z moderatorów, tymczasem życzę miłego powrotu do epoki kamienia łupanego i świata zwierząt, pozdrawia suchoklates Naksen.
      KONIEC GRY, GG: 64264833
    • Renz napisał(a):

Prześcigacie się wzajemnie o to, który ma więcej w łapie, zapominając jednocześnie, że we łbach macie totalną pustkę.
      Ja nie ukrywam i raczej nie ukrywałem, że jestem chudy, ale trzeba wam chyba przypomnieć, że jesteście na forum gry internetowej i tu raczej decyduje intelekt, a nie który koksu z sieczką we łbie nie będzie potrafił napisać posta w swoim własnym języku.

Za chwilkę pewnie przypomni to któryś z moderatorów, tymczasem życzę miłego powrotu do epoki kamienia łupanego i świata zwierząt, pozdrawia suchoklates Naksen.
      Myśle że to nie chodzi o to kto ma ile w łapie tylko o to że Calator ze wszystkich sie smieje to teraz inni mogą sie z niego pośmiać.
      Dlatego napisałem że karma wraca. Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe
    • chrispaul3 napisał(a):

Renz napisał(a):

Prześcigacie się wzajemnie o to, który ma więcej w łapie, zapominając jednocześnie, że we łbach macie totalną pustkę.

Myśle że to nie chodzi o to kto ma ile w łapie tylko o to że Calator ze wszystkich sie smieje to teraz inni mogą sie z niego pośmiać.Dlatego napisałem że karma wraca. Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe
      Dokladnie o to chodzi widac ze jeden kumaty :mkay: masz like
    • Spoko spoko, ja jak najbardziej rozumiem ideę, ale już niekoniecznie teksty typu "ja to jestem taki paker, że bym cię połamał" gdzie autorzy owych jakoś nie wstawiają swoich zdjęć z łapą Burneiki.
      W dzisiejszych czasach naprawdę nie trzeba walczyć o pożywienie, samicę i jaskinię, a bardzo przykro się patrzy, gdy jednak większość rzeźbiących swoje ciało robi to nie dla sportu, własnej satysfakcji, obrony, czy pasji, ale dla udawania Tarzana przed dziewczynami, łącznie z posługiwaniem się okrzykiem godowym, bo tylko to przypomina ich budowa zdań.

Oczywiście zaraz znowu będzie gadane, że bronię Calatora. XD
      Spoko, od czasu, gdy sarkastycznie puściłem tu post, że chcę się dostać do ich gildii, znaleźli się tacy, którzy odebrali to na serio, więc nic mnie już nie zdziwi.
      Keep going, przynajmniej mam co poczytać w nudną niedzielę. :thumbup:
      KONIEC GRY, GG: 64264833
    • nindian napisał(a):

Ja teraz przez bieganie 62~63
      @TheNameless może załóżmy anorektyk team byłych graczy? xDD
      A tak na poważnie to walić jak kto wyglada, ile wazy a liczy się to jak postępuje i jak traktuje innych ludzi. Sam czasem przesadzalem i widzę to z perspektywy czasu, ale raczej nigdy pierwszy swojego ,,ataku” nie rozpoczynałem xd
      hahaha Adi ja tez jestem niewinny :rofl:
      CZERWONYM BIEDAKOM MÓWIMY STANOWCZO NIE !
    • Likzer napisał(a):

Azgantis napisał(a):

Community tak samo poważne, jak administracja. Dzięki Panowie ;)
      Skoro chcesz na poważnie...Od wyceniania jest specjalny dział w markecie, wiedziałeś o tym?
      No właśnie nie, jak widzisz jestem zupełnie zielony na forum. Konto mam chyba z rok, ale aktywny jestem od jakiegoś czasu. Dziękuję za informację. Jak widać można z kulturą.