Rozmowy konTROLLowane Samos

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• xXCalatorXx_Top1 napisał(a):

Jazzy.tbd napisał(a):

Zna ktos kogos kto ma eq, ktore nie jest mix ? chetnie bym chcial kiedys takie zobaczyc, ;)
      no bo ja jak słysze mam mixy, na etolinie wszyscy to mixy, na samosie tez same mixy , ludzie którzy tu piszą o kims mixy ,sami kupuja od nich eq czyli mixy i też są mixami , postacie z wyborna alchemią są słabe, a twierdza tak ludzie z matową,
      to kto tu jest dobry w tej grze :D
      moze według teori distów, lepsze eq ma ten kto później wyszedl z zadymy , a nie ten kto lezy :thumbsup:
      Jezeli przegrywasz powiedzmy jakies wojny gildii czy niedajboze dostaniesz od kogos 80k :) To chyba mowi samo za siebie a ktos probuje cos udowodnic kim to nie byl jak mial powiedzmy likana dla przykladu...potem niby latal bez eq nagle....potem sobie sprawil mentala i tez padal na skila ale nadal twardo twierdzil,ze jest dobry bo on "niszczyl" to znaczy,ze jest mixem :) Podaje taki tylko przyklad wymyslony na szybko :) Wiadomo...zawsze mozna przyjsc na samos sie zmierzyc w rownych skladach skoro osoby te maja kolo wybornej a te co sie z niej smieja posiadaja matowa to nie widze problemu.No ale coz,niektorzy wolą uciec z samosa gdy lezeli na glebie i dostawali po 50 czy 71k...a teraz fifa rafa kim to nie byli na samosie ale teraz sa kims na forum :)
      Krotko mowiac wpadaj na samos w rownych skladach wezmiemy wojne wtedy przekonasz sie tak samo jak sie przekonala gildia SzkodaSensuu i szybko zmienisz krolestwo badz serwer,dopiero zobaczysz kto naprawde jest mix.Pozdrawiam #silne #rozpro
      czytasz troszke miedzy wierszami ale ja tez duzo,
      skoro za pewnym mixem gonisz kilka miesiecy żeby do was przeszedl bo go potrzebujesz tzn ze jest lepszy niz twoi ludzi, wiec twoi ludzie sa gorsi niz ten mix ;)
      gdy on konczy gre, mówisz na ts ze super to byla postac ,duzo lepsza od twojej i cos od niej kupujesz, czytaj od mixa;)
      pucujesz ze dales za postac 6k, ponoc z kolegami na spółke,mówisz ze najwiecej na pl, a zapominasz że ten mix dał wiecej za swoją i ma w niej lepsza alchemie ;) eq nie porównasz bo nie masz pojecia co mam w swojej, widzalem twój filmik i szału nie robił, duzo jeszcze ci brakuje,
      jeśli ktos sie uwaza za topke metinato powinien isc na inny serw to udowodnic a nie zapraszac do siebie, to żaden wyczyn obronić swój serw gdy sie ma za plecami mase lokalnych ludzi ,sztuką jest isc na inny w kilka osób i cos wskórać, tak jak to zrobila pewna grupa z tortugi
      Jazzzy - Etolin - mental 120
    • >>Bloody<<>>>Bloody<<< napisał(a):Tia Calafior to pewnie surowy.
      [/quote]To Ty znow w takim razie era kamienia łupanego...przed alchemia :D

Jazzy.tbd napisał(a):

czytasz troszke miedzy wierszami ale ja tez duzo,
      skoro za pewnym mixem gonisz kilka miesiecy żeby do was przeszedl bo go potrzebujesz tzn ze jest lepszy niz twoi ludzi, wiec twoi ludzie sa gorsi niz ten mix
      gdy on konczy gre, mówisz na ts ze super to byla postac ,duzo lepsza od twojej i cos od niej kupujesz, czytaj od mixa;)
      pucujesz ze dales za postac 6k, ponoc z kolegami na spółke,mówisz ze najwiecej na pl, a zapominasz że ten mix dał wiecej za swoją i ma w niej lepsza alchemie eq nie porównasz bo nie masz pojecia co mam w swojej, widzalem twój filmik i szału nie robił, duzo jeszcze ci brakuje,
      jeśli ktos sie uwaza za topke metinato powinien isc na inny serw to udowodnic a nie zapraszac do siebie, to żaden wyczyn obronić swój serw gdy sie ma za plecami mase lokalnych ludzi ,sztuką jest isc na inny w kilka osób i cos wskórać, tak jak to zrobila pewna grupa z tortugi
      Ty chyba z kim innym pisałeś badz rozmawiales :) Chyba znów [CIACH] bo masz ciekawe teorie...szkoda sie wypowiadać ale czego można sie spodziewać jak Ci silne na rozpro nie schodzi ^^

Moderator Ascoran:
      Połączyłem posty i usunąłem brzydką prowokację.
    • Jazzy.tbd napisał(a):

widocznie mam wyjatkowa postac skoro nie schodzi
      Nom masz postać od Drivera,którą skaleczyłeś bo włozyles tam eq wart 1/5 tej postaci :)
      Mowisz,że szału nie robie...hmm jak na Ciebie wystarczy pierwsza lepsza osoba z mojej gildii a na mnie pierwsze 5-7 z czerwonej :)
      Nie oszukujmy sie ....ale dalej zyjesz latami 2015 :)
      Ps:wiem duzo mi brakuje...nindianowi to samo pisales jak 80k dostales xD
    • śmiała wypowiedzi jak na to że nie masz pojecia o nawet jednym itemie jaki mam
      rozumiem że zakładas że nie mozna miec lepszego niz twoje na pl ;)
      nie wiem co masz na mysli z rokiem 2015
      ale ja sie nie przeniosłem w czasie z tego roku, ja gram tu i teraz , nie stalem 2 lata w m1 i nie patrzylem jak sie inny rozwijaja

Tokarz moze masz racje, na xbad nie dzialalo rozpro, teraz na driver juz działa xd

mordek, zaoferowalem tyle ile bym za to dał, wiecej nie oferuje bo mi specjalnie nie zalezy ,nie dlatego że nie jest to tyle warte, poprostu ci zlozylem oferte handlową, na której bym nie stracił, bez zadnego lekcewazenia,

Moderator Ascoran:
      Połączyłem posty. Proszę więcej nie pisać jednego postu pod drugim.
    • Renz napisał(a):

Od prawie już trzech lat nie wiem jak smakuje alkohol, ale chętnie wezmę Cię na kawę, żeby przedyskutować Twoją rozwiązłość wypowiedzi.
      Tak, wspominając o populizmie miałem na myśli Ciebie.
      Chyba mylisz suche fakty z definicją populizmu. Post nie był przychylny żadnej ze stron - jest obiektywny. Polityką się nie param, nie obiecuję ludziom lepszych dróg, opieki zdrowotnej, świadczeń etc. i tym samym obniżenia podatków. Ja w tę drugą stronę, podnieśmy podatki, zaciśnijmy pasa i spłaćmy dług publiczny (nikt by na mnie nie zagłosował)!
      Jak bardzo można się pomylić.

Na kawę chętnie, bo czemu nie?
      "Hold on tight,
      you know she's a little bit dangerous.
      She's got what it takes to make ends meet
      the eyes of a lover that hit like heat
      You know she's a little bit dangerous".

Roxette <3
    • MiX -> Gracz który nie posiada alchemi/ekwipunku na wojny, zadymy, potyczki, oblężenia etc.
      p.S możliwe ,że jakieś ma lecz nieodpowiednio skompletowane.
      Gra w grę i rozwija swoją postać tylko do zarabiania, dropienia nie angażując się jw.
      Cwaniak który myśli ,że jak dobierze eq 10-10 15-10 lub założy klasówkę będzie LEGENDĄ.

LEGENDA -> Gracz który był MiX-em łapał w ch. w przeszłości.
      Aktualnie poprawił swoją alchemię ekwipunek na np. zadymki itd.
      Postrach Metina, Koń Dzik na imprezach, etc.
      Przyczynił się do dużego/ogromnego sukcesu w grze.
      p.S do CV proszę tego nie wypisywać.

[CIACH]
      Piszę to na poważnie, jak by jeszcze ktoś nie wiedział.
      Prowadzę korepetycje z metin2 zainteresowany pw lub gg. 1w od godziny.
      Na razie to na Tyle,
      Pozdrawiam,

Moderator Ascoran:
      Usunąłem odnośnik do strony zewnętrznej.

• MToka napisał(a):

MiX -> Gracz który nie posiada alchemi/ekwipunku na wojny, zadymy, potyczki, oblężenia etc.
      Gra w grę i rozwija swoją postać tylko do zarabiania, dropienia nie angażując się jw.
      Cwaniak który myśli ,że jak dobierze eq 10-10 15-10 lub założy klasówkę będzie LEGENDĄ.

[CIACH]
      Na razie to na Tyle,
      Pozdrawiam,
      Te korepetycje to na skype czy mozna sie umówić przy piwie?

Moderator Ascoran:
      Usunąłem odnośnik do strony zewnętrznej z cytatu.
    • MToka napisał(a):

MiX -> Gracz który nie posiada alchemi/ekwipunku na wojny, zadymy, potyczki, oblężenia etc.

[CIACH]
      Na razie to na Tyle,
      Pozdrawiam,

nic sie tu nie zgadza ;)
      mam alchemie, eq na zadym itp, pisza ze jestem mixem ,ktos ci teorie podwazył ;)
      legenda: piszesz ze gracze którzy aktualnie maja super postac, w tym momencie, a przeciez disty nie maja zadnej postaci ani eq a pisza ze legendy ,
      driver jest legenda a go nie ma juz
      i o co chodzi ?? ,trzeba zmienic encyklopedie

Moderator Ascoran:
      Usunąłem odnośnik do strony zewnętrznej z cytatu.