Rozmowy konTROLLowane Samos

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

UWAGA!
    Przestrzegamy przed ujawnianiem adresów e-mail innym graczom, które są powiązane z Waszymi kontami w grze!
    W ten sposób potencjalny włamywacz będzie próbował przysłać Wam wiadomość z portalu Gameforge.com o utworzeniu globalnego konta i tym samym przejmie dostęp do WSZYSTKICH WASZYCH KONT zarejestrowanych na tym samym adresie pocztowym.

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• chrispaul3 napisał(a):

>>>Bloody<<< napisał(a):

Mógł wywalić eq na glebę a konto usunąć. Ale gdzie tam... tyle hajsów by się zmarnowało xD

Ktos tutaj nie ma szacunku do pieniadza

Szacunek do pieniądza to jedno a pazerność to drugie drogi kolego.
      Materializm zawsze kierował ludzmi w tej grze i z tym się nic nie zrobi niestety.

Calator No tak eq warte 15 won same mixy i śmieci :D tylko dziwnym trafem Ty i Twoi koledzy nie raz za tymi mixami pisaliśie do mnie.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez >>>Bloody<<< ().

• Zna ktos kogos kto ma eq, ktore nie jest mix ? chetnie bym chcial kiedys takie zobaczyc, ;)
      no bo ja jak słysze mam mixy, na etolinie wszyscy to mixy, na samosie tez same mixy , ludzie którzy tu piszą o kims mixy ,sami kupuja od nich eq czyli mixy i też są mixami , postacie z wyborna alchemią są słabe, a twierdza tak ludzie z matową,
      to kto tu jest dobry w tej grze :D
      moze według teori distów, lepsze eq ma ten kto później wyszedl z zadymy , a nie ten kto lezy :thumbsup:
      Jazzzy - Etolin - mental 120
    • Jazzy.tbd napisał(a):

Zna ktos kogos kto ma eq, ktore nie jest mix ? chetnie bym chcial kiedys takie zobaczyc, ;)
      no bo ja jak słysze mam mixy, na etolinie wszyscy to mixy, na samosie tez same mixy , ludzie którzy tu piszą o kims mixy ,sami kupuja od nich eq czyli mixy i też są mixami , postacie z wyborna alchemią są słabe, a twierdza tak ludzie z matową,
      moze według teori distów, lepsze eq ma ten kto później wyszedl z zadymy , a nie ten kto lezy :thumbsup:
      Jezeli przegrywasz powiedzmy jakies wojny gildii czy niedajboze dostaniesz od kogos 80k :) To chyba mowi samo za siebie a ktos probuje cos udowodnic kim to nie byl jak mial powiedzmy likana dla przykladu...potem niby latal bez eq nagle....potem sobie sprawil mentala i tez padal na skila ale nadal twardo twierdzil,ze jest dobry bo on "niszczyl" to znaczy,ze jest mixem :) Podaje taki tylko przyklad wymyslony na szybko :)
      Wiadomo...zawsze mozna przyjsc na samos sie zmierzyc w rownych skladach skoro osoby te maja kolo wybornej a te co sie z niej smieja posiadaja matowa to nie widze problemu.No ale coz,niektorzy wolą uciec z samosa gdy lezeli na glebie i dostawali po 50 czy 71k...a teraz fifa rafa kim to nie byli na samosie ale teraz sa kims na forum :)
      Krotko mowiac wpadaj na samos w rownych skladach wezmiemy wojne wtedy przekonasz sie tak samo jak sie przekonala gildia SzkodaSensuu i szybko zmienisz krolestwo badz serwer,dopiero zobaczysz kto naprawde jest mix.Pozdrawiam #silne #rozpro
    • Spiny, spiny, spiny. Zaglądam na dyskusję Samosa poczytać te wasze spory, kto lepszy, kto z kim, a kto na kogo. Jedni próbują udowodnić coś drugim i na odwrót. Nikt z was chyba nie potrafi przyjąć prostych rzeczy do siebie. Ta gra dzieli się na kilka grup graczy (między innymi pośrednich ). I taki balans tej gry, że jedni bez drugich by tu nie przetrwali. Ktoś musi się bić, żeby drudzy mogli zarabiać, drop żeby inni mogli się bić (kto dostarcza na rynek ulepki? ). Są ludzie, którzy ładują w grę dużą kasę i Ci co tego nie praktykują. Niektórzy dorobili się extra eq, inni są na dorobku. Inni nawet robią extra eq i są dropkami, a koksy te eq odkupuja, dobierają według swojej wiedzy. Prosty przykład, ktoś musi być cierpliwym i dropic odlamki, robić alchemie, upać ja wyżej aby Ci silniejsi mogli ją kupić na rynku i udowodnić swoją wyższość w tej grze. Tylko, że nadal jest to praca innej osoby. Nie ma w tej grze elementarnwj zasady - szacunku i pokory wobec innych. Ci, którzy nie posiadają kompleksów nigdy nie będą wyzywać innych graczy słowami, które nie nadają się do publikacji.

To jest moje obiektywne zdanie, obserwacja różnych zachowań w tej grze i wyciąganie wniosków. Chyba można napisać na ten temat doktorat z behawioryzmu, ciekawe czy Nobel by nie wpadł.
      Więcej luzu, bo wszyscy skończymy na jednym oddziale. :D

Temat metka dobry też na bestseller nie?
      "Hold on tight,
      you know she's a little bit dangerous.
      She's got what it takes to make ends meet
      the eyes of a lover that hit like heat
      You know she's a little bit dangerous".

Roxette <3
    • Miaa napisał(a):

Spiny, spiny, spiny. Zaglądam na dyskusję Samosa poczytać te wasze spory, kto lepszy, kto z kim, a kto na kogo. Jedni próbują udowodnić coś drugim i na odwrót. Nikt z was chyba nie potrafi przyjąć prostych rzeczy do siebie. Ta gra dzieli się na kilka grup graczy (między innymi pośrednich ). I taki balans tej gry, że jedni bez drugich by tu nie przetrwali. Ktoś musi się bić, żeby drudzy mogli zarabiać, drop żeby inni mogli się bić (kto dostarcza na rynek ulepki? ). Są ludzie, którzy ładują w grę dużą kasę i Ci co tego nie praktykują. Niektórzy dorobili się extra eq, inni są na dorobku. Inni nawet robią extra eq i są dropkami, a koksy te eq odkupuja, dobierają według swojej wiedzy. Prosty przykład, ktoś musi być cierpliwym i dropic odlamki, robić alchemie, upać ja wyżej aby Ci silniejsi mogli ją kupić na rynku i udowodnić swoją wyższość w tej grze. Tylko, że nadal jest to praca innej osoby. Nie ma w tej grze elementarnwj zasady - szacunku i pokory wobec innych. Ci, którzy nie posiadają kompleksów nigdy nie będą wyzywać innych graczy słowami, które nie nadają się do publikacji.

To jest moje obiektywne zdanie, obserwacja różnych zachowań w tej grze i wyciąganie wniosków. Chyba można napisać na ten temat doktorat z behawioryzmu, ciekawe czy Nobel by nie wpadł.
      Więcej luzu, bo wszyscy skończymy na jednym oddziale. :D

Temat metka dobry też na bestseller nie?
      To Ty jestes tą aktorką z filmów przyrodniczych? :rofl:
    • Bądźmy z tego dumni chrispaul3!
      :rofl:
      Dropki tej gry wyjdźmy z ukrycia, protestujmy, nie wystawiajmy sklepów i tak dalej i tak dalej. Czy przywództwo jest mi pisane w kartach tarota? xd
      "Hold on tight,
      you know she's a little bit dangerous.
      She's got what it takes to make ends meet
      the eyes of a lover that hit like heat
      You know she's a little bit dangerous".

Roxette <3
    • Pokaż spoiler

xXCalatorXx_Top1 napisał(a):

Jazzy.tbd napisał(a):

Zna ktos kogos kto ma eq, ktore nie jest mix ? chetnie bym chcial kiedys takie zobaczyc, ;)
      Jezeli przegrywasz powiedzmy jakies wojny gildii czy niedajboze dostaniesz od kogos 80k :) To chyba mowi samo za siebie a ktos probuje cos udowodnic kim to nie byl jak mial powiedzmy likana dla przykladu...potem niby latal bez eq nagle....potem sobie sprawil mentala i tez padal na skila ale nadal twardo twierdzil,ze jest dobry bo on "niszczyl" to znaczy,ze jest mixem :) Podaje taki tylko przyklad wymyslony na szybko :)
      Wiadomo...zawsze mozna przyjsc na samos sie zmierzyc w rownych skladach skoro osoby te maja kolo wybornej a te co sie z niej smieja posiadaja matowa to nie widze problemu.No ale coz,niektorzy wolą uciec z samosa gdy lezeli na glebie i dostawali po 50 czy 71k...a teraz fifa rafa kim to nie byli na samosie ale teraz sa kims na forum :)
      Krotko mowiac wpadaj na samos w rownych skladach wezmiemy wojne wtedy przekonasz sie tak samo jak sie przekonala gildia SzkodaSensuu i szybko zmienisz krolestwo badz serwer,dopiero zobaczysz kto naprawde jest mix.Pozdrawiam #silne #rozpro

Aha to ja też mam taki przykład i wynika z tego filmu, że...
      Calator grając na Parvattim z wyborna alchemią, z ociekającym zaje..fajnym eq jednak jest ....?
      Najbardziej podoba mi się DMG po 50 i 70k za każdym razem :rofl: a nie sorry to 2k ? uuuu pewnie da się to wytłumaczyć tym, że naszej gwiezdzie alchemia padła albo miał gumowe noże bo swoje pożyczył kompanom w gildii.
      Przecież on ma tak szlachetne serce rozdaje itemy w gildii. Prawie jak Janosik zabierał innym by dawać innym.

A i z Samosa nikt nie uciekał ^^ ale z Ciebie gapa (te same królestwo) bo zdaje się chcieliście bym wam pomagała bić Caliente i PlanB walcząc u waszego boku. Czyż nie?
      Ale cóż, że mam podły charakter jak to ja :devil: i nie da się mnie przekupić ani przekabacić w żaden sposób, no i jestem mixem, zmieniłam serwer specjalnie wam na złość.

I tak sobie myślę, że wchodzi w Ciebie kryt jak w masło, masę macie w gildii i jesteś jeszcze mix. To Ty musisz być Masmix.
      Ja to jednak jestem dobra w ta grę.
      To taka podpucha bo Calator tak fajnie się denerwuje no i zawsze, wiernie odpisuje.
    • xXCalatorXx_Top1 napisał(a):

Jazzy.tbd napisał(a):

Jezeli przegrywasz powiedzmy jakies wojny gildii czy niedajboze dostaniesz od kogos 80k :) To chyba mowi samo za siebie.
      To Arixan jak dostał 122k, zalicza się do mixów czy dla niego jest jakaś specjalna nazwa ?
      Moderatorka ;:p Synthia ;:p nie lubi jak ktoś pisze :phatgrin: PIERDOŁY :phatgrin:

:thumbsup: 17.08.2017 :thumbsup:
    • Miaa napisał(a):

Ale lepiej chodź na :beer: po ciężkim dniu pracy!
      Od prawie już trzech lat nie wiem jak smakuje alkohol, ale chętnie wezmę Cię na kawę, żeby przedyskutować Twoją rozwiązłość wypowiedzi.
      Tak, wspominając o populizmie miałem na myśli Ciebie. ;:p

Więc się Bloodka nie pusz! :chlosta:

>>>Bloody<<< napisał(a):

Podobno człowiek czynu z Ciebie zamiast pisać rób.
      Yop, zrobię wszystko na 101%, ale ile przy tym marudzę, to zbyt wiele nawet dla buddyjskiego mnicha.
    • PERLICZKA napisał(a):

xXCalatorXx_Top1 napisał(a):

Jazzy.tbd napisał(a):

Jezeli przegrywasz powiedzmy jakies wojny gildii czy niedajboze dostaniesz od kogos 80k :) To chyba mowi samo za siebie.
      To Arixan jak dostał 122k, zalicza się do mixów czy dla niego jest jakaś specjalna nazwa ?

Wy słowo mix w tej grze stopniuje się tak jak alchemia?

Od surowy po Legendarny ?