Rozmowy konTROLLowane Samos

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Hmm, od kilku dni nadzoruję pracę Ehlany i teraz widząc napływ pytań z pretensjami o usunięcie postu, który perfidnie próbował dogryźć w tym wypadku moderatorce, trochę nie jestem w stanie Was zrozumieć. Oczywistym jest fakt, że do serwera nawiązywać może wiele rzeczy, więc tu nie chodzi o to, żeby każdy z Was w swoim poście zawarł dokładną datę, miejsce gdzie co i jak na Samosie się stało. Dziwicie się, że usuwane są posty, w których (oczywiście nie wrzucam każdego postu do jednego worka) od ostatnich kilku dni tak naprawdę nie ma nic poza jakimś uszczypliwym tekstem w kierunku moderatorki. To Dyskusje Samos, nie Dyskusje Ehlana. Kolejno poleciało do kosza kilka postów z interpretacja regulaminu - jeśli interpretujemy, to nie wyrywajmy nic z kontekstu. Finalnie post otwierający dyskusje kończy się zdaniem "moderator będzie oceniał przydatność wypowiedzi" - i proszę, nie próbujcie mi wmówić, że 20 postów o moderatorce ma jakąś przydatność dla Waszego serwera. (Uwaga hipokryzja!) Nikt nie chce zabijać dyskusji, więc przestańcie traktować je jako miejsce wiecznego marudzenia, bo to, bo tamto, a pisać zacznijcie o tym, co naprawdę ma jakiś sens serwerowy, a całość jest regulaminowa. :P Z autopsji wiem, że jeśli userzy szanowani są przez moderatora, a moderator przez nich, to dyskusje mogą mieć naprawdę fajny klimat. Polecam :P

@GeeNo szanujmy się, przemyśl sobie jeszcze raz jaki Twój usunięty post miał wydźwięk i pomyśl, czy aby rzeczywiście powinien tutaj być. Wydaje mi się, że nie Ty decydujesz o tym kto w team'ie jest, a kogo nie ma.

Poza tym, zadawanie pytań "dlaczego mój post został usunięty" w głównym dziale to nie jest dobry pomysł, takie sprawy załatwia się poprzez PW, więc korzystajcie z tej opcji, a jeśli macie co do tego wątpliwości, wtedy przez support.

Więc finalnie, zacznijcie posty kierować do współprzeciwników i rówieśników z serwera, a nie do moderatorki, a ja dam sobie uciąć palca (może nie stracę ręki ;( ), że jeśli w poście nie zostanie zawarte nic złego, to on na miejscu zostanie. :evil: Koniec marudzenia, psotniki! :tak:
    • bmx23 napisał(a):

Voile przekupila cie flaszka przyznaj sie:d
      Kwintesencja waszych rozmów mnie przekupiła do przemówienia, w tym jakże nastrojowym i poważnym przedstawieniu <:
      Nie chcę Wam spamować (ale jakby coś, to dalej to lubię!) :tak: Jednak mimo wszystko życzę Wam treściwych dyskusji pomiędzy sobą, a nie mną, co by nie było, że zamęt wprowadzam <;

Zmykam, ale będę tu zaglądać! Mam nadzieję, że jakoś dojdziemy do porozumienia :saint:
    • Nie dojdziemy do porozumienia jeżeli będą znikały posty które nikogo nie obrazają i które nie zawierają wulgaryzmów.

Nie dojdziemy również do porozumienia, jeśli będą pojawiać się posty, które kompletnie nic nie wnoszą do rozmowy, są spamem bądź offtopem. Tak więc nadal będą znikać :)
      Ehlana
      PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO POSTU

Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Ehlana ().

• VIII napisał(a):

Podajcie jakiś przykład rozmowy jaką można w ogóle prowadzić w tym temacie. O ile taki istnieje.
      -Cześć co tam u was
      -cześć dobrze
      -a to super
      -u mnie fajna pogoda
      -u mnie tez
      -a na samosie to co zawsze
      -tak
      KONIEC
      Serwer:Samos :51:
      Królestwo: Shinsoo (czerwoni) :shinsoo:
      Postać: Szaman Smok 105 LVL
      Nick: afshgjsahgfj
      :cursing: afsMT2 na YT
      ZAPRASZAM NA MOJE FILMY W DZIALE DYSKUSJE -> SAMOS -> FILMY SAMOS
    • opuszi1 napisał(a):

dostajecie tylko kociego rozumu.
      No to niezły kocur z ciebie xD robiąc jakieś nazwy petów z (powiedzmy) nie swoimi "zasługami", bo jak już ci Arixan napisał wcześniej - grasz w tę grę na tyle długo, że powinieneś wiedzieć na ile realne jest uzbieranie pewnej ilości punktów życia (by ustać), a to tylko przykład twojego zachowania w grze.

Co do poleceń hm, w taką pogodę basen przoduje nad spacerem myślę.

"Cuando la tormenta se ha ido... El sol vuelve a brillar."
    • opuszi1 napisał(a):

Część Wszystkim

Dalej wałkujecie jeden i ten sam temat. Dajcie już spokój to tylko gra :) tak naprawdę trgo nie ma to piksele.
      Kto kogo na skila czy kto kogo pokona?
      to juz nawet śmieszne nie jest dostajecie tylko kociego rozumu.
      Jest taka fajna pogoda zachecam was do pójścia na spacer, basen itd.
      Kłótnie nic wam nie dają.

pozdrawiam Opuszi1 :)
      u mnie deszcz pada, to nie bardzo mi odpowiada spacer :/ i po co sie podpisujesz ? Przeciez widze jaki masz nick :x
      PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO POSTU
    • Sau napisał(a):

Coz to za afera z artem i jakimis petami, ktore sa nie do zdobycia w grze, a ktore rozdawal? :P
      Hmm, z tym pytaniem jest tak, że ile ludzi tyle wyjdzie odpowiedzi i domysłów... :x
      Określając to tak najprościej, Art miał do dyspozycji tzw. giveaway'e (to takie gratisy, prezenty, upominki, zwał jak zwał), które rozdać chciał metinowym streamer'om z YT. W tym wypadku takim upominkiem był pet, którego aktualnie w grze nie da się zdobyć.

Więcej informacji zainteresowani znaleźć mogą na YT, gdzie ostatnio dość "hucznie" pod metinowym względem się działo. Ja aż tak nie oglądam wszystkich publikacji, więc tylko to mogę wytłumaczyć =)
    • Dobre dymy tam :D Ogólnie rzecz biorąc to dziwna dyskusja, bo osoby robiące KONKURENCJE oficjalnemu forum gry Metin2.pl oskarżają typka o to, iż kiedyś nagrywał z prywatnych serwerów, a teraz dostaje jakieś profity, bo ma naprawdę dużą oglądalność. Nooo ogólnie to hipokryzja trochę. Aaa ten, bo ja się nie znam, a tak jeszcze nawiązując do jednego z tych komentujących na YT, ale mapy do gry METIN2 to jak się robi?:D Nie jest to przypadkiem jakaś zabawa z plikami gry? Zresztą, ja tam się nie znam.

Art super wypadł, chciało się słuchać :D (liże nie? xD) Metin2.pl przeżywa drugą młodość, hejt niemile wskazany. Kilka poprawek w pewnych kwestiach i będzie miód, cud, malina
      "gdzieś tam słychać cichy płacz, nie dla Ciebie jest ta gra..."

• Kiedy ta arena? Może na forum podasz dokładny termin. Daj znać czy z nakładkami i strojami czy bez lub skończ wyć wiecznie z koła i zabijać afki a później relogać się z koła. Jeśli chcesz na spontanie to również czekam aż napiszesz lecz wtedy na moich warunkach bez nakładek i strojów.
      فصام
      Otrzymałeś ostrzeżenie od Beldwik:
      Działanie na szkodę forum.
      Dział - Wszystkie Dyskusje..

• Mam nadzieje ze kiedys wprowadza do metina statystyki bierzace walk :(

przydaloby sie zweryfikowac dps ludzi tutaj bijacych sie na forum

ale znajac zycie to zaraz by ktos poprawial statystyki bijac 1lvl :v

Pozdrawiam

Samiec musi dominować, takie są prawa natury, lecz czy musi przy tym kłamać, dostawać brawa za bzdury?

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DARKRIDER ().

• multi miorderts ż mult aaa tu nie chciall 1-v2 (linja bez eqq) pvp i gardy
      po 8+ siadalo szyty po 24k/3k rytyk
      macie pro mordertisa zx multi aabc co wyje ze garda ma full abs xd
      z ssztylow tak siadalo ze pomaomagali, ale mordertis ma wiecej abs A gardyxd
      ps zbierzcnie na kog do ggildii z kopalni piszesz ze o po 4 zx tokrzem i liion xd
      cb osoby biiora a tokarz fakt koaczekcos skmyra 7 ;d\
      ajak sunzone bila po calatorze ze to zlodziej patalach i ogolnie terasz loki
      z rerszta bekek mam niekmiklosierna jak paskudne laski szukaja ksiezcia z ksiazki

NE WAZNE ZE SZARNE :D

Usunęłam znaczną część posta i zmieniłam jedno słowo na odpowiedniejsze.
      Ehlana
      Bocian Skandynawski, odmiana tego ptaka zawija swoje gniazda w kołach oraz zakolach :D

Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Ehlana ().

• Cannabisher napisał(a):

multi miorderts ż mult aaa tu nie chciall 1-v2 (linja bez eqq) pvp i gardy
      po 8+ siadalo szyty po 24k/3k rytyk
      macie pro mordertisa zx multi aabc co wyje ze garda ma full abs xd
      z ssztylow tak siadalo ze pomaomagali, ale mordertis ma wiecej abs A gardyxd
      ps zbierzcnie na kog do ggildii z kopalni piszesz ze o po 4 zx tokrzem i liion xd
      cb osoby biiora a tokarz fakt koaczekcos skmyra 7 ;d\
      ajak sunzone bila po calatorze ze to zlodziej patalach i ogolnie terasz loki
      z rerszta bekek mam niekmiklosierna jak paskudne laski szukaja ksiezcia z ksiazki

NE WAZNE ZE SZARNE :D

Usunęłam znaczną część posta i zmieniłam jedno słowo na odpowiedniejsze.
      Ehlana

Tego się przeczytać nie da ;(
      np. Co znaczy "koaczekcos skmyra" ?
      Chyba fora pomyliłeś...

Edytowałam post
      Ehlana

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Ehlana ().