Rozmowy konTROLLowane Samos

Drodzy Gracze!
    Przestrzegamy przed osobami, które namawiają do wyrzucania przedmiotów z ekwipunku.
    Przedmiot wyrzucony na ziemię może zostać podebrany przez innego gracza!

Prosimy o zwracanie uwagi na wiadomości rejestracyjne dotyczące portalu Gameforge.com.
    Osoba postronna może namówić Was do akceptacji rejestracji konta w naszym portalu i dzięki temu może uzyskać dostęp do Waszego konta w grze!

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Renz napisał(a):

Gdzie się podział ten metin, kiedy wszyscy bili się o każdej porze?
      Jak to gdzie dziś o 4 rano 5osob z NPI było w red ale pusto było...więc przyszlismy o 14 na imprezke do red :D
      ''My jesteśmy topką ale z słabszego serwera '' - MemffisS 28.01.2017

Kupie:
      -Szafirowy+9 ( bony obojetne )
      -Kolec+9 10 ludzi 10 kryt 10 szycie
      Serwer dowolny,jak cos pw :)
    • To mam złe wiadomości, bo ten, kto odpuścił, ważne było na wróżkach.
      Na ogół gra polega na tym, żeby znaleźć swój sposób rozwijania postaci, mieć z tego frajdę, a w przypadku metina jeszcze poznawać ludzi.
      Nikt nikomu nie każe lecieć z jęzorem na brodzie z roboty, bo jest wojna, dlatego tym bardziej zaczepki stare jak świat, mieszczące się w przedziale "ale miks <-> boisz się?" powinieneś zlewać z góry na dół.
      Ale co ja Cię uczę, przecież masz w tej grze taki staż, jak ja. ;)
    • Ten metin to nie to samo i nigdy już nie będzie. Ludzie nie dropią bo to prawda co powiedział Arixan "Dropienie jest dla biednych". Teraz się dropi z nudy nie dla zarobku.
      Każdy inny załatwia eq w inny sposób. Wiec odpada ksucie. Exp jest na meleye gdzie nie da się wbić i komuś przeszkadzać. Tak naprawdę zadyma w obecnych czasach jest o nic. Dlatego przeniosła się na forum by pyszczyć i mieć powód "bo co mi zrobisz? Zabijesz mnie parę razy i nic nie stracę?". Ludzie już nie tracą czasu, wolą załadować kartą dlatego zadymy trwają godzinę max dwie.
      Głupi przykład gdzie kiedyś były zadymy? Dlaczego były pod dt czy w grocie? Bo było o co się bić i to miało jakiś głębszy cel.

Edit. Teraz nawet nie można ksuć w DT a ostatnio dostaliśmy bana na rozprochu w v3 podczas blasków. Powód? Utrudnianie w Evencie. Taki metin.
      Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik.
    • smiechowe ze nie znasz regulaminu

Mordetis napisał(a):

Ten metin to nie to samo i nigdy już nie będzie. Ludzie nie dropią bo to prawda co powiedział Arixan "Dropienie jest dla biednych". Teraz się dropi z nudy nie dla zarobku.
      Każdy inny załatwia eq w inny sposób. Wiec odpada ksucie. Exp jest na meleye gdzie nie da się wbić i komuś przeszkadzać. Tak naprawdę zadyma w obecnych czasach jest o nic. Dlatego przeniosła się na forum by pyszczyć i mieć powód "bo co mi zrobisz? Zabijesz mnie parę razy i nic nie stracę?". Ludzie już nie tracą czasu, wolą załadować kartą dlatego zadymy trwają godzinę max dwie.
      Głupi przykład gdzie kiedyś były zadymy? Dlaczego były pod dt czy w grocie? Bo było o co się bić i to miało jakiś głębszy cel.

Edit. Teraz nawet nie można ksuć w DT a ostatnio dostaliśmy bana na rozprochu w v3 podczas blasków. Powód? Utrudnianie w Evencie. Taki metin.
      jesli waliliscie rozprochem 30lv i nizej to normalka ze bana dostaliscie bo tak jest w regulaminie ale jesli waliliscie wyzszym lv to juz chyba bana wam nie moga dac??!!no chyba ze ,,
      uklady ukladziki kazdy wie kto z kim''
    • Co to low lvl? Bo dla mnie low to nawet 55 a nie raz takie mają lepszą alchemie niż 100+. Po za tym chyba po to się rozwija postać skoro jest taka możliwość. Powinni zrobić rozpro jak trucie i po problemie. Pamiętam tą sytuację masa gm na IRC z naszego serva ale na odpowiedź było czekać 2 dni
      Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik.
    • No fakt Yuria gra z tymi NaPelnymIsie
      Oni wszyscy mają 55k pz +
      a tak na serio to Wiola grasz już w tą gre x czasu i chyba wiesz ze ciezko jest uzbierać 53kpz ( malo realne )
      a co do set to kto bogatemu zabroni :D
      Arixan 117lvl Archer ( rambo811/ Beyaz ) gg 33403392
      Caliente vs NaPelnymIsie 60-100
      Proszę Moderatorów o uwagę co wyprawia
      Ehlana
      na Rozmowach Kontrolowanych Samos

THX
    • Nowy

<ciach>

Tak poza tym uważam ,że kilka działów na forum powinno być zniszczonych.

Usunęłam niepotrzebny fragment.
      Jeśli są jakieś zastrzeżenia dlaczego usunęłam jakiś post -> zapraszam na pw. Jeszcze ani razu nie skorzystaliście z tej propozycji, a cały czas widzę pretensje.
      Ehlana

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ehlana ().

• Nowy

MToka napisał(a):

<ciach>

Tak poza tym uważam ,że kilka działów na forum powinno być zniszczonych.

to jedyne znane mi forum gry

gdzie dyskusje serwerowe sa zabijane

a rozwijany jest dzial spam
      z wyliczankami
      no to co Ascoran odwalil z forum to jest KOSMOS

Pozdrawiam

Usunęłam usuniętą część z poprzedniego posta.
      Ehlana

Moje życie, moja droga, moje słowa, moja praca, mój charakter, mój wysiłek, moja sprawa - bij brawa!

• Nowy

Moi drodzy

Ciągle czytam, że usuwam posty, po co, dlaczego i tak dalej. Wyjaśnię to teraz. Usuwam wszystkie posty, które łamią regulamin. Obrażanie siebie, wyzywanie czy jechanie po sobie nie będzie tolerowanie. Jeśli tutaj będzie NORMALNA rozmowa, bez wyzwisk i wyśmiewania, to posty zostaną. Tak samo posty typowego spamu (tak, chodzi o te posty typu "BREWA KASUJ") zostaną usunięte. Można rozmawiać normalnie, na poziomie, ale widzę, że wy nie chcecie. Wolicie się wyzywać, by później marudzić, że usunęłam posty. Swojego postępowania nie zmienię, a jeszcze wspomnę, że podobno traktuję was za łagodnie. Spokojnie, to się zmieni.
      Mam nadzieję, że nauczycie się prowadzić normalne rozmowy bez wyzwisk. Podobno tam gdzie zaczynają się wyzwiska, tam kończą się argumenty. Coś tym jest, nieprawdaż?

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej nocy.

PS. Jeśli nadal coś nie pasuje, zapraszam na pw. Na każdą wiadomość odpowiadam.
      PS2. Posty o "piciu" koktajlu usunęłam.
      W razie wątpliwości, zapraszam na PW.
      Ja nie gryzę.
    • Nowy

Jak jakaś część postu może być potrzebna lub niepotrzebna. Komu, do czego? :o To tylko posty z opiniami i inne wypowiedzi. To co idzie czytać znika, a zostają jakieś losowe zdania z resztek. :(

Staram się, by posty, które zostawiam, tworzył całość. Nie zawsze to wychodzi, ale nie chcę kasować wszystkich postów, nawet tych dobrych.
      Ehlana

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Ehlana ().

• Nowy

<ciach>
      Co tam słychać Samos, jak zadymy?

Usunęłam niepotrzebną część. I tak, nadal będę usuwała posty, które nie dotyczą tematu, czyli nie dotyczą serwera Samos.
      Ehlana
      SELL TOPOWE EQ - DOKŁADNA LISTA W MOIM PROFILU, KONTAKT PW/GG2583468
      "Ojciec mi mówił, życie to wielka zadyma, zrób wszystko, by nie być na niej bufem."

• Nowy

Jak mnie znów zaprosicie, ja zawszę chętny :D
      Usuwaj sobie usuwaj i tak długo tu nie zabawisz :)

Ja się nigdzie nie wybieram :)
      Ehlana
      SELL TOPOWE EQ - DOKŁADNA LISTA W MOIM PROFILU, KONTAKT PW/GG2583468
      "Ojciec mi mówił, życie to wielka zadyma, zrób wszystko, by nie być na niej bufem."

• Nowy

Ehlana napisał(a):

Moi drodzy

Ciągle czytam, że usuwam posty, po co, dlaczego i tak dalej. Wyjaśnię to teraz. Usuwam wszystkie posty, które łamią regulamin. Obrażanie siebie, wyzywanie czy jechanie po sobie nie będzie tolerowanie. Jeśli tutaj będzie NORMALNA rozmowa, bez wyzwisk i wyśmiewania, to posty zostaną. Tak samo posty typowego spamu (tak, chodzi o te posty typu "BREWA KASUJ") zostaną usunięte. Można rozmawiać normalnie, na poziomie, ale widzę, że wy nie chcecie. Wolicie się wyzywać, by później marudzić, że usunęłam posty. Swojego postępowania nie zmienię, a jeszcze wspomnę, że podobno traktuję was za łagodnie. Spokojnie, to się zmieni.
      Mam nadzieję, że nauczycie się prowadzić normalne rozmowy bez wyzwisk. Podobno tam gdzie zaczynają się wyzwiska, tam kończą się argumenty. Coś tym jest, nieprawdaż?

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej nocy.

PS. Jeśli nadal coś nie pasuje, zapraszam na pw. Na każdą wiadomość odpowiadam.
      PS2. Posty o "piciu" koktajlu usunęłam.

Co Ty mowisz ... wiele postow nikogo nie obrazalo, tylko bylo na temat innych rzeczy, a rowniez zostaly usuniete pod pretekstem rozbieznosci z regulaminem ... Jesli chcemy to powinnismy miec opcje rozmawiania o WSZYSTKIM, a nie o tym co ty nam narzucisz. Sa to dyskusje samosa, a nie o samosie, wiec zbastuj bo jak narazie to twoja "praca" zakrawa o smiesznosc. Nie pozdrawiam i dalej omijam ten dzial szerokim lukiem ;)

Ja tu tylko zostawię cytat z PIERWSZEGO posta w tym temacie:

Ascoran napisał(a):

Forumowicze,
      w tym temacie możecie pisać o sprawach związanych z serwerem oraz sprawach nawiązujących do danego serwera lub mających na serwer istotny wpływ.

Ehlana