Rozmowy konTROLLowane Samos

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kondziau wrote:

ojojojojojo ale niektórzy mają ból pewnej części ciała, że nie zrobili żadnego Meley :D

Nie wiem czy piszesz o innym temacie, czy bijesz do osób śmiejących się z planu :D No cóż, jeśli to drugie to mnie jakoś to meley nie kręci :) I nie widzę potrzeb ściągania ekipy z innego serwa, by pomagali w meley ;) Tym bardziej, ze teraz zmienili królestwo i chyba będzie weselej niż było :w00t:
    ZAKOŃCZYŁ GRĘ W 2015 ROKU. :rip:
  • Najlepsze jest to ze po kilku minutach wyzywania ich na wojne w momencie wiekszosc logla po to by mi sie wyswietlalo "za malo graczy online" hahah
    Zapewne Sssssymonek pozabieral juz im rangi wojownik zeby przypadkiem nie mogli akceptowac (hahah)
    Wedlug mnie powinna byc wojna z automatu wyzywam i jest - nie wchodza to traca punkty i tyle w temacie. Wtedy by bylo naprawde widac jaka gildia jest najlepsza.
    Bo nabic punkty z Daybreak, noty i pozniej sie chwalic ze jest sie pro gildia to smiech na sali.

Jesli PlanC chce cos powiedziec dawac najpiere wojne a pozniej mozecie wyć

• WyjOfermo wrote:

Najlepsze jest to ze po kilku minutach wyzywania ich na wojne w momencie wiekszosc logla po to by mi sie wyswietlalo "za malo graczy online" hahah
    Zapewne Sssssymonek pozabieral juz im rangi wojownik zeby przypadkiem nie mogli akceptowac (hahah)
    Wedlug mnie powinna byc wojna z automatu wyzywam i jest - nie wchodza to traca punkty i tyle w temacie. Wtedy by bylo naprawde widac jaka gildia jest najlepsza.
    Bo nabic punkty z Daybreak, noty i pozniej sie chwalic ze jest sie pro gildia to smiech na sali.

To pomyśl, że ktoś z automatu by mógł wyzywać też twoją gildię w środku nocy jakby była tylko 1 osoba online i tracilibyście punkty i range jak to mówisz :P Poza tym ranga i punkty nie walczą, więc nie wiem czym się podniecacie tutaj :phatgrin:
  • WyjOfermo wrote:

Najlepsze jest to ze po kilku minutach wyzywania ich na wojne w momencie wiekszosc logla po to by mi sie wyswietlalo "za malo graczy online" hahah

Ty WyjOfermo pamiętasz ''taka przegrana to jak wygrana'' :rofl:
    I teraz ''wyjcie'' ;:p
    W środku nocy przecież wtedy ich jest najwięcej.
  • Tajemniczaa wrote:

Smutna prawda, że planiaki to słabiaki i bez odlurowania nie zbiją Można chodzić z wielu powodów np. w celach zarobkowych. Nowe hełmy na pewno dużo osób kupi, podobnie jak jajko smoka

Przypominam że najlepszy czas(16.40) zbicia Meley należy do słabiaków. A TheCrow ma dopiero 4 wyniki(31.45). Nawet DA i 4Fun wykręciło lepszy czas.
    Jak dla mnie nie kalkuluje się robienia hełmów na zarobek. Do tego po co mamy ułatwiać innym zdobycie smoczka czy hełmu. Odstąpimy Ci ten świetny biznes, zbierz ekipę, zbijaj Meley i zarabiaj.
    فصام
    Kupie Rubinki/Ebo/Granatki +8+9 15 miecze 15 2reka, 10 szpony, 10sztylety

Otrzymałeś ostrzeżenie od Beldwik:
    Działanie na szkodę forum.
    Dział - Wszystkie Dyskusje..
  • Nigdy nie określiłem, że jest to najlepszy czas na MT2 PL. Jak byś się interesowała jak to zrobili byś wiedziała, ze bosy im się z bugowały i nie zadawały dmg. Pochwal się czasem swojej gildii. Ciągle szukasz dziury w całym. Wyj dalej.
    فصام
    Kupie Rubinki/Ebo/Granatki +8+9 15 miecze 15 2reka, 10 szpony, 10sztylety

Otrzymałeś ostrzeżenie od Beldwik:
    Działanie na szkodę forum.
    Dział - Wszystkie Dyskusje..
  • Nie, nie interesuje mnie to, wiec nie wiem. Ekipy tez nie planuje zbierac, ponieważ obecnie mam lepsze zajecia niz aktywne granie. Moja gra ogranicza sie do robienia alchemii na paru postaciach i gdzie trzeba oddawaniu biologa :) Wyj dalej - świadczy to o waszym wysokim poziomie :) Miłego grania i nabijania dalej punktów, tylko na te dwie rzeczy Was stac.
  • Powinni zmienic w koncu ta mechanike gry w sprawie wojen

powinny byc cotygodniowe walki gildii w celu ustalenia jakiegos rankingu
    z ktorego otrzymywaloby sie ulepszacze (ktorych nigdzie nie da sie zdobyc)
    w zaleznosci od posiadanego rankingu :)

Pozdrawiam

Jeszcze spojrzą do góry, by zobaczyć pierwszych. My z góry patrzymy na drugich bang!
  • DARKRIDER wrote:

Powinni zmienic w koncu ta mechanike gry w sprawie wojen

powinny byc cotygodniowe walki gildii w celu ustalenia jakiegos rankingu
    z ktorego otrzymywaloby sie ulepszacze (ktorych nigdzie nie da sie zdobyc)
    w zaleznosci od posiadanego rankingu :)

Pozdrawiam

O kurde Darku, bardzo fajny pomysł! Aż przypomniał mi się pewien serwer innej gry, w którym to co tydzień gildia MUSIAŁA bronić zamku (a inne owy zamek przejąć), w którym znajdowali się NPC sprzedający różne itemy niedostępne nigdzie indziej (cyklicznie różne), a potrzebne do ulepszeń itd.

+
    ¯\_(ツ)_/¯
  • Wracam po wielu, wielu miesiącach przerwy (łącznie chyba 2 lata), szok - tyle nowości w grze, ciężko przy jednym podejściu w wiki.metin ogarnąć te wszystkie zmiany i aktualizacje :-P 23 godzina, a tu na serwie takie pustki?? Mam nadzieje że to przez to, że juto poniedziałek :-P Największym zaskoczeniem są ceny! Kamole po 3kk, białe perły po 4-6kk!! Co to się porobiło?? Forum też nie wygląda za ciekawie :-P
  • MonikaSmok wrote:

Forum też nie wygląda za ciekawie :P

Na wstępie witam Białostoczanke :w00t:
    Zapraszam na MURKI :w00t:

W kazdym razie forum jest bardzo zadbane
    poniewaz BA jest Ascoran
    lepszego administratora forum to tutaj nie bylo w calej historii projektu m2.pl

co do cen to chyba najlepiej miec postac z czasow inflacji
    z yangami (o ile GF nie usuwalo yangow z niekorzystanych postaci)

Pozdrawiam !

Jeszcze spojrzą do góry, by zobaczyć pierwszych. My z góry patrzymy na drugich bang!
  • WyjOfermo wrote:

Co do twojej odp bercers to jesli nie ma kilku graczy online nie da sie wyzwac i to akurat ma sens.
    Wyj, ale wiesz doskonale, że wasza gildia nie składa się w 100% z osób do PVP tylko osób, które przyszły dropić na meleyce i nic więcej, które nawet eq nie mają swojego do pvp, a raczej jak logasz na spanie to nie oddajesz w razie co swojego pvp eq komuś ;)
    Więc może być tak, ze jak potrzeba tych 5 osób na wojne to trafią się wam 3/4/5 osób które tego eq nie mają :phatgrin:

• Metin niby stara i "prosta" gra, lecz wciąż daje wiele możliwości jeśli chodzi o jej rozwój. Fajnym faktem np. była Meley, gdzie no nie oszukując się została dodana w takim czasie świetności tej gry kiedy to nie we wszystkich gildiach jest masa osób, co spowodowało swojego rodzaju integrację. Gdyby ktos w Gameforge'u odpowiedzialny za rozgrywkę i innowacje pomyślał dalej o gildiach to można by np. swojego rodzaju rejestrować gildie do PvP bądź PvM i wtedy np. takie wyzywanie na wojny o każdej porze miałoby sens i nie stopując na tym każdy rodzaj gildii oferowałby inne korzyści. To tylko taki czysty zamysł, których w tej grze można zastosować wiele pomimo jej wieku i prostoty. Trzeba chcieć, no ale niestety jest to niemiecka firma :whistling:

Beldwik, dowiem się dlaczego kasujesz moje posty?
    ciach.
    Nie wyzywam, nie szkaluje, a moje posty tajemniczym sposobem znikają :whistling:
    Możesz odpowiedzieć na moje pytanie: Co złego było w moim zapytaniu Mordetisa?

+
    Moderator Beldwik:
    Wycięto nieregulaminowy fragment.
    ¯\_(ツ)_/¯

The post was edited 4 times, last by Beldwik ().