Rozmowy konTROLLowane Samos

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dosarphic wrote:

JezusIHS wrote:

Niechce nic mowic ale moj IS sie niecierpliwi wiec do 17 30 xddd szykowac popcorn bo beda na skila schodzic :phatgrin: :rofl:

Dosarphic wrote:

Takaś specjalnie dla Ciebie po raz ostatni:

już od kilku stron masz wyraźnie napisane 17:30 nam nie pasuje bo większości od nas nie ma i z tego miejsca powiem Ci, że jeśli masz zamiar sterczeć i czekać o 17:30 to nie marnuj swojego prywatnego czasu.

Więcej już nawet nie piszę bo widać niektóre osoby mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
    Elo.

Wiedzialem ze tak bedzie po prostu sie boicie i fanky bociam sie osmieszyl piszac ze czekacie na termin wiec my wam podali termin a teraz sie wymigujecie uwidzieli Jezusa ISA i juz zrezygnowali nara bidoki pracujcie w te niedziele podobno placa wiecej hahahahah :phatgrin: :rofl:
  • TsukuneAoki wrote:

Hakunior czy jak się tam zwiesz pokazujesz poziom godny Eboli czy tam SKY (przepraszam Przeciwna gildie bo ostatnio nie ogarniam kto jest gdzie) swoim zachowaniem. To że Ty siedzisz na garnuszku mamusi nie oznacza że ktoś robi to samo gdy się robi w systemie 2 albo 3 zmianowym zazwyczaj niedziela także jest dniem pracy i wraca się ze zmiany popołudniowej po godzinie 22.

Reprezentuje JP, nie pracuje ale zawsze służę pomocą :w00t:

Nie gadaj, że Ty pracujesz ;)
    KUPIE:
    LWIA TARCZA +9 NNO + 10 LUDZI
    BUDDA +9 NNO+ 10 LUDZI

The post was edited 1 time, last by HAKUNIOR. ().

• Boimy się? To jak wytłumaczysz to, że chcemy tak jak nawet Takaś napisał 10vs10, ale od nas komplet ludzi, którzy mieliby uczestniczyć będzie o 23, nadal jest to "wasza" niedziela (o wcześniejszej godzinie jest to zwyczajnie niewykonalne).
    Tłumacz sobie to tak jak chcesz Jezus, spamuj dalej mi to ryba :rolleyes:
    ¯\_(ツ)_/¯

The post was edited 1 time, last by Dosarphic ().

• Dosarphic wrote:

JezusIHS wrote:

Niechce nic mowic ale moj IS sie niecierpliwi wiec do 17 30 xddd szykowac popcorn bo beda na skila schodzic :phatgrin: :rofl:

Dosarphic wrote:

Takaś specjalnie dla Ciebie po raz ostatni:

już od kilku stron masz wyraźnie napisane 17:30 nam nie pasuje bo większości od nas nie ma i z tego miejsca powiem Ci, że jeśli masz zamiar sterczeć i czekać o 17:30 to nie marnuj swojego prywatnego czasu.

Więcej już nawet nie piszę bo widać niektóre osoby mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
    Elo.

Jak taki wypierdek ma wejść na wojnę to się nie dziwie że boicie się ją przyjąć .
    Czyli pozostaje czekać na event gildyjny Skillem i Mieczem .

Tylko pytanie do Teamu czy są jakieś plany żeby zorganizować ten turniej w najbliższej przyszłości ??
    A z tym arczerem nieznanym dyskusje uważam za zamkniętą !! Z SKY nie dogadasz się nigdy ;p
  • HAKUNIOR. wrote:

Dosarphic wrote:

ale od nas komplet ludzi, którzy mieliby uczestniczyć będzie o 23

no jak zaprosicie do gildii jeszcze z 5 osób to może uzbieracie 10 na wojne :mkay:

Po co komu najmy :mkay:

Nazywaj mnie jak chcesz Takaś, nie mam parcia na bycie "kimś" w grze komputerowej, miło że Ty jesteś tym znanym ninją spędzającym 90% czasu podczas zadymek na kryciu ew. uciekając na koniu będąc na Kosynierze, a prawda jest taka, że znasz mnie tylko z tego nicku, nie wiesz kim i czym gram/grałem ^^ i czym bym wyszedł na arenę.

Czyli tak.

Tymczasem dobrej nocy. ;)
    ¯\_(ツ)_/¯

The post was edited 4 times, last by Dosarphic ().

• Dosarphic wrote:

Czyli tak.

Ale terminy wam nigdy nie będą pasowały 23 ?? 02 , o 03 w nocy może powalczycie .
    W przyzwoitych godzinach nigdy nie będziecie gotowi .
    Kim ty jesteś ?? Sam to wiesz co możesz mi zrobić ??? Ty 100% zadymach bijesz w przewadze ,a jak składy się równają ulatnia się !!!
    Arczer ??? Ruszy Cie ktoś to cie nie ma !! Nawet brak ci absu na 1 klase :)
    Na wojnie darmowy frag !!

The post was edited 1 time, last by SummaImperii ().

• Dobra chlopaki koniec tematu porozmawiam z Panem Artem i sie dowiemy na dniach czy cos wyniknie z tego eventu gildi. A teraz do lozek i spac dobranoc wszystkim . Oczywiscie smiem twierdzic iz was tu obecnych Pozdrawia Jezus szybkie palce Dobranoc :love:
  • HAKUNIOR. wrote:

Dosarphic wrote:

a prawda jest taka, że znasz mnie tylko z tego nicku, nie wiesz kim i czym gram/grałem i czym bym wyszedł na arenę.

Z racji tego, że dobrze strzelam.... strzele, że jesteś życiowym nieudacznikiem pisząc takie rzeczy 8)

Oj brak Ci naboi ;) ale fajnie, że interesujesz się moim życiem realnym :D To trochę tak, jak mieć fana :swir2:

SummaImperii wrote:

Ale terminy wam nigdy nie będą pasowały 23 ?? 02 , o 03 w nocy może powalczycie .
    W przyzwoitych godzinach nigdy nie będziecie gotowi .
    Kim ty jesteś ?? Sam to wiesz co możesz mi zrobić ??? Ty 100% zadymach bijesz w przewadze ,a jak składy się równają ulatnia się !!!
    Arczer ??? Ruszy Cie ktoś to cie nie ma !! Nawet brak ci absu na 1 klase :)
    Na wojnie darmowy frag !!

100% zadymach w przewadze, a Twój kolega z gildii śmiał się, że nie uzbieramy 10 osób i musimy invować - to jak to w końcu jest?
    Co mogę Ci zrobić? Wywalone mam na to :w00t: Gra =/= życie ziomek.
    Darmowy frag, a jednak nie chcecie wojny o 23. Jest teraz 01:16 a wy nadal online, a to byłoby ponad 2h po rozpoczęciu wojny.

JezusIHS wrote:

Dobra chlopaki koniec tematu [...] Dobranoc :love:

:mkay: no elo

Lece w kolejne soloQ może wpadnę na forum jeszcze, a jak nie to dobranoc ;)
    ¯\_(ツ)_/¯

• Wyczarowana wrote:

17:30 w niedziele pracować ? XD

tos dziewcze błysneło inteligencją podpowiem ci coś
    Sklepy otwarte, policja pracuje, szpitale, kierowcy mpk,pks, a i pracownicy ochrony tez pracuja to tylko pare przykładów!!1 więc dziewczynko pomyśl czasem jak cos napiszesz

A co do wojny ebola z sky hmmm kiedyś za dawnych czasów nigdy nie było problemu z wojnami zawsze gildie chetnie biły sie na arenie a teraz to jakas masakra zreszta mnie najbatrdziej smieszą ludzie z eboli typowi napinacze niby kozaki a jak jest organizowany jakis turniej związany zw alkami gildii bądź też samemu nigdy nie biora udziału zwłaszcza najwiekszy napinacz ta ninja takeshi czy jakos tak

The post was edited 3 times, last by koniecmetka ().

• tos dziewcze błysneło inteligencją podpowiem ci coś
    Sklepy otwarte, policja pracuje, szpitale, kierowcy mpk,pks, a i pracownicy ochrony tez pracuja to tylko pare przykładów!!1 więc dziewczynko pomyśl czasem jak cos napiszesz

ale nie płaczemy ok ?

A co do wojny ebola z sky hmmm kiedyś za dawnych czasów nigdy nie było problemu z wojnami zawsze gildie chetnie biły sie na arenie a teraz to jakas masakra zreszta mnie najbatrdziej smieszą ludzie z eboli typowi napinacze niby kozaki a jak jest organizowany jakis turniej związany zw alkami gildii bądź też samemu nigdy nie biora udziału zwłaszcza najwiekszy napinacz ta ninja takeshi czy jakos tak

Tylko po co skoro z Eboli wystarczy wystawić jedną osobę aby pozamiatała cały serwer więc po co robić jej pod górkę ? Masz że tak pozwolę sobie zapytać mózg ? Jeśli tak to się do niego podłącz :mkay:

Zresztą jeśli chcesz zobaczyć gildie radzę sprawdzić event z wojnami gildii tam mogłeś zobaczyć ów Takasha w pełnej gotowości bojowej jak i pozostałych członków gildii :miffy: Tylko uważaj bo gdy będziesz oglądał położysz wzrok na zwycięzcach :crazy:

Nawiązując do wojny gildii od początku większość zapewne domyślała się że z tego nic nie będzie jestem niemal pewny że gdybyśmy się zgodzili na 23 to zaraz znów by przełożyli na być może tym razem 4 nad ranem :mkay: no ale czego więcej można było się po nich spodziewać :rofl:

TheNameless napisał(a):
    Zastanów się czy chcesz wejść ze mną na ścieżkę wojenną, bo twoi koledzy mogą tego żałować
  • koniecmetka wrote:

masakra zreszta mnie najbatrdziej smieszą ludzie z eboli typowi napinacze niby kozaki a jak jest organizowany jakis turniej związany zw alkami gildii bądź też samemu nigdy nie biora udziału zwłaszcza najwiekszy napinacz ta ninja takeshi czy jakos tak

Panie koniecmetka, ustosunkuj się do swojego nicku i zakoncz tą marna konweracje...

Edycja wojen gildii: Zwyciezca? Ebola
    2 edycja turnieju PVP: zwyciezca BOOOOMO skad? Ebola
    Technik informatyk, ogrodnik, górnik, pani polonistka Asia oraz Wojciechowski.

Tak wiele umiejętności w jednej osobie :love:

Z powodu Wersji 16.1 zawieszam gre w metin2 do odwołania
  • dariusz własnie widze , jak jedynie potrafią sie napinac na forum:D a co do wypowiedzi tego petrukuilsa czy jakoś tak i bilinma, panowie wasz poziom wypowiedzi jest zenujący:D

Po co cytowal petrus moja wypowiedx o pracujacych ludziach w niedziele noe kumam , wytłumacze twojej pustej głowie o co chodziła wasza koleżanka napisała, ze sie dziwi że o 17:30 w niedziele ktos pracuje to jej udowodniłem, że są wykonywane zawody gdzie ludzie pracuja w niedziele, a ty chyba za mądry nie jesteś że tego nie zrozumiałeś i jeszcze jakies aluzje miałes do mnie jestes typowy napinacz :mkay:

bilinm , obserwowałem zapisy na róxne turnieje i jakos gildia ebola nie jest aktywna ani w wojnach gildii, a że jedna osoba od was wzięła udział w wojnie pvp 1:1 to świadczy o was źle , ciagle można poczytac jakie wy to koksy i nikt wam nie podskoczy to czemu nie bierzecie udziału w turniejach?? ten cały petrukus, ty takashi , jezus jakos nie widziałem was w turniejach?? a że jeden surka bm wygrał i uczestnicvzył to może zebrał eq od was wszystkich i dlatego wy nie mogliście walczyc
  • bilinm , obserwowałem zapisy na róxne turnieje i jakos gildia ebola nie jest aktywna ani w wojnach gildii, a że jedna osoba od was wzięła udział w wojnie pvp 1:1 to świadczy o was źle , ciagle można poczytac jakie wy to koksy i nikt wam nie podskoczy to czemu nie bierzecie udziału w turniejach?? ten cały petrukus, ty takashi , jezus jakos nie widziałem was w turniejach?? a że jeden surka bm wygrał i uczestnicvzył to może zebrał eq od was wszystkich i dlatego wy nie mogliście walczyc

No źle świadczy, ponieważ wystarczyła jedna to osoba od nas aby wgrać cały turniej :phatgrin:
    chyba nie myślisz że do tego aby pobić się między sobą potrzebujemy turnieju ?

ciagle można poczytac jakie wy to koksy i nikt wam nie podskoczy to czemu nie bierzecie udziału w turniejach?? ten cały petrukus, ty takashi , jezus jakos nie widziałem was w turniejach?? a że jeden surka bm wygrał i uczestnicvzył to może zebrał eq od was wszystkich i dlatego wy nie mogliście walczyc

wydaje mi się że masz jakiś problem ze wzrokiem radzę wrócić do skilem i mieczem i dobrze się przyjrzeć :mkay:

TheNameless napisał(a):
    Zastanów się czy chcesz wejść ze mną na ścieżkę wojenną, bo twoi koledzy mogą tego żałować
  • koniecmetka wrote:

jak jest organizowany jakis turniej związany zw alkami gildii bądź też samemu nigdy nie biora udziału

koniecmetka wrote:

obserwowałem zapisy na róxne turnieje i jakos gildia ebola nie jest aktywna ani w wojnach gildii, a że jedna osoba od was wzięła udział w wojnie pvp 1:1 to świadczy o was źle , ciagle można poczytac jakie wy to koksy i nikt wam nie podskoczy to czemu nie bierzecie udziału w turniejach?? ten cały petrukus, ty takashi , jezus jakos nie widziałem was w turniejach?? a że jeden surka bm wygrał i uczestnicvzył to może zebrał eq od was wszystkich i dlatego wy nie mogliście walczyc

Niezły obserwator z Ciebie.

widze ze zmieniasz wersje jak wiatr zawieje.. takze ciekawa jaka nastepna wersja bedzie.

koniecmetka wrote:

zebrał eq od was wszystkich i dlatego wy nie mogliście walczyc

Tak było :mkay:
    Technik informatyk, ogrodnik, górnik, pani polonistka Asia oraz Wojciechowski.

Tak wiele umiejętności w jednej osobie :love:

Z powodu Wersji 16.1 zawieszam gre w metin2 do odwołania
  • Widzę dalej kontynuacja ;) jaka to ebola jest "wielka" i mocna, ale chodzi spać o 23 i z tak "wielkiej" gildii nie ma 10ciu osób dostępnych o tej godzinie... aaaaale zapomniałem w SKY jest tak dużo ludzi, że zawsze na zadymkach jak to napisał Takaś (w 100% zadymek) jesteśmy w przewadze :rolleyes:

Taka Wyczarowana śmieszkuje, że ktoś pracuje w godzinach takich, a nie innych itd. gdy sama nigdy nie pracowała :D, a ja mogę powiedzieć, że co im szkodzi wyjść o 23, bo przecież kto chodzi do szkoły - prawda Natalko? Orłem nie jesteś, wiemy :oops:

Najlepiej spamić i walczyć na forum, chwalić się IS'em, który raczej nikogo nie obchodzi jak robi to Jezus z Takasiem, ale tylko słabi odwracają kota ogonem. Spoko chłopaki rozumiem :mkay:

Napiszę ponownie, że nie wiem kim jest bilinm, ale jeśli to ktoś z eboli (na to wygląda) to chyba jedyna osoba z tejże gildii potrafiąca odpowiedzieć na poziomie, prosto i na temat.
    ¯\_(ツ)_/¯

• No jest wielka i silna mam nadzieję że dobrze ci z tym :phatgrin:

chyba nie myślisz że ty będziesz nam dyktował warunki synek ?

Zapewne trudno takiemu no life się pogodzić z myślą że ludzie o tej godzinie śpią niewiarygodne co ?

Normalny rozsądny człowiek spytałby zapewne o inny dzień o normalnej porze no ale tobie to nie przyszło do głowy co nie ?

Wiem lepiej komuś wmawiać że odwraca kota ogonem, ponieważ nie chce wojny o 23 pogratulować inteligencji :mkay:

TheNameless napisał(a):
  • Najlepiej spamić i walczyć na forum, chwalić się IS'em, który raczej nikogo nie obchodzi jak robi to Jezus z Takasiem, ale tylko słabi odwracają kota ogonem. Spoko chłopaki rozumiem :mkay:

Wiekszosc osob w naszej gildii reprezentuje cieple posadki panstwowe i w niedziele o godzinie 23 to przgotowuja sie do spania zeby na drugi dzien godnie reprezentowac swoja pozycje. I o godzinie 23 normalny czlowiek zbiera sie do spania a nie na na pvp.
    U was w SKY klasa robotnicza ma inny przedzial godzin niz nasza klasa . ekonomiczna xdddd
    I Smiem twierdzic ze tagiego ISA jak Mam Ja Jezus to nigdy nie bedziesz mial :phatgrin: :rofl:
    Pozdrawiam Jezus Szybkie palce :D :love:

The post was edited 1 time, last by JezusIHS ().

• Klasa ekonomiczna mówisz? RiP miasta w których te posadki macie :rolleyes:

Fajnie jest czytać kto i jaką dokładnie prace wykonuje od osób, które nie wiedzą kto i gdzie pracuje :D Ale.., każdemu wolno bajki pisać no nie? :mkay:

A co do IS'a - no to naprawdę zawartość ItemShopu w grze komputerowej to powód do dumy i dowartościowania się :rofl:
    W takim razie mając spoko zaplecze pay2win w innych grach mogę składać podanie o postawienie mi pomnika w mieście za bycie pro klikania w komputer? Może ktoś waszych posadek przyjmie takie :D

PaterkulusS2 wrote:

chyba nie myślisz że ty będziesz nam dyktował warunki synek ?

W drugą stronę działa to identycznie.

PaterkulusS2 wrote:

Wiem lepiej komuś wmawiać że odwraca kota ogonem, ponieważ nie chce wojny o 23 pogratulować inteligencji :mkay:

Jakbyś czytał ze zrozumieniem, to zrozumiałbyś co było pisane i dlaczego taka godzina, a nie inna. Masz tyle stron więc cofnij sobie poczytaj, bo po co doublować posty.
    ¯\_(ツ)_/¯