Rozmowy konTROLLowane Samos

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Bez sensu jest to, że jak jest bug z yangami lub bugowaniem eq to GF odrazu daje przerwe techniczną i to naprawiają. A jeśli chodzi o sprzedawanie głupiej przekąski lub zepsute szkło handlu trzeba było czekać lub dalej się czeka.

Najbardziej żałosnym eventem był event na halloween był event z tym younori nie chodzi o te pnie, czy skrzynki lecz to że zamiast dać w nagrode ze skrzynki bon na tarczowe item to dają do IS tarczowy item żeby zarobić ...
    • Lexio napisał(a):

No to ja sie pytam Miaa, czy jak znajdziesz luke w prawoe podatkowym, to tez bys to zglosila? Przeciez niektorzy w pocie czola chodza i placa podatki a inni korzystaja z „bledow“ ustawodawcy
      Prawo podatkowe jest wrednym przykładem. Wolę zadzwonić do US i zapytać jak ugryźć dana sprawę, napisać pismo niż potem mieć wątpliwa przyjemność z US. Tak nakazuje wrodzona przyzwoitosc.
      Ci, którzy omijają prawo podatkowe dla mnie są oszustami.
      Prawo podatkowe nigdy nie zostanie uszczelnione do konkretnych działań, bo zawsze znajdą się kombinatorzy.

@ Urzędy skarbowe jeszcze mają narzędzia do walki z nieuczciwymi przedsiebiorcami, samorządy są w o wiele gorszej sytuacji.
      "Hold on tight,
      you know she's a little bit dangerous.
      She's got what it takes to make ends meet
      the eyes of a lover that hit like heat
      You know she's a little bit dangerous".

Roxette <3

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Miaa ().

• Lexio napisał(a):

No to ja sie pytam Miaa, czy jak znajdziesz luke w prawoe podatkowym, to tez bys to zglosila? Przeciez niektorzy w pocie czola chodza i placa podatki a inni korzystaja z „bledow“ ustawodawcy
      Akceptowales regulamin to wiesz ze masz zglosic i juz. Inaczej narazasz sie na kare. W realu jak zakombinujesz z podatkami to tez czeka Cie kara a jak podzielisz sie wiedza z kolegami to przypna Ci grupe i start od 5 latek byl. Nie wiem jak teraz. Do tego przepadek mienia(itemkow) i 75% do zaplaty liczac pare latek wstecz. Porownanie do podatkow to strzal w kolano byl.
      For my family for my friends
      for those that we've lost I sing
      this is a message, this is for you
      never forget the Bałuty Łódż

Don't Forget The Struggle, Don't Forget The Streets
    • Każdy wie w jakim państwie żyjemy:P
      Kombinowania nas uczy sie od małego, ponieważ kto nie kombinuje ten marnie żyje :P
      To sie tyczy podatków jak i głupiego przykładu metina (genki w komnacie smoka, bug z yangami)
      Owszem każdy akceptował regulamin i każdy wie jakie są kary za kombinowanie ale niech odezwie sie ten co nigdy nie kombinował :D
      W innych krajach możemy nie spotykać sie z takim kombinowaniem jak u nas ale tam jest z podatkami jak i innymi sprawami wszystko okej (bo u nas nie jest okej) ^^
    • Miaa napisał(a):

Lexio napisał(a):

Prawo podatkowe jest wrednym przykładem. Wolę zadzwonić do US i zapytać jak ugryźć dana sprawę, napisać pismo niż potem mieć wątpliwa przyjemność z US. Tak nakazuje wrodzona przyzwoitosc.Ci, którzy omijają prawo podatkowe dla mnie są oszustami.
      Prawo podatkowe nigdy nie zostanie uszczelnione do konkretnych działań, bo zawsze znajdą się kombinatorzy.

@ Urzędy skarbowe jeszcze mają narzędzia do walki z nieuczciwymi przedsiebiorcami, samorządy są w o wiele gorszej sytuacji.
      IKS DE xD. Czyli omijanie podatkow zgodnie z prawem jest oszustwem?
      Urzedy Skarbowe maja narzedzia, masz racje, a dokladnie to maja jedno- donosy obywateli, czyli tzw kapusie albo wedlug nowej nomenklatury politycznej: sygnalisci.
      Z ostatnim zdaniem sie zgodze: prawo podatkowe nigdy nie zostanie uszczelnione, tak jak bugow w grze nigdy sie nie wyeliminuje :). I dopoki sie poruszamy w granicach „prawa“ ( nie wykorzystujac do eksloatacji bugow oprogramowan stworzonych przez osoby trzecie) nic nam nie zrobia :)

kayohardcore napisał(a):

Lexio napisał(a):

Akceptowales regulamin to wiesz ze masz zglosic i juz. Inaczej narazasz sie na kare. W realu jak zakombinujesz z podatkami to tez czeka Cie kara a jak podzielisz sie wiedza z kolegami to przypna Ci grupe i start od 5 latek byl. Nie wiem jak teraz. Do tego przepadek mienia(itemkow) i 75% do zaplaty liczac pare latek wstecz. Porownanie do podatkow to strzal w kolano byl.
      i tu dochodzimy do mojego drugiego pytania, ktore okreslilem mianem „nierealnej sytuacji“,czy jakos tak: skad osoba grajaca od zera ma wiedziec, ze korzysta z bugow?

Ale @Miaa , zebys nie poczula sie urazona przypadkiem. Szanuje Twoja postawe, jest bardzo honorowa, bardzo szlachetna, tak sie powinno postepowac (w ogole wedlug kogo tak sie powinno postepowac XD? Dobra sorry, juz nie bede) ale realia zawsze beda inne i kazdy bedzie kombinowal ile wlezie :)

Ius est ars boni et aequi

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lexio ().

• @Lexio nie uwierzę, że takim znawcą prawa podatkowego jesteś. Ja znam paranascie spraw i jest to kropla w morzu. Nie bierzesz tylko jednego pod uwagę, że bat ma dwa końce i kto zapłaci za nieuczciwych? Uczciwi. Pytanie: Do jakiej grupy Ty się zaliczasz? Jeśli jesteś uczciwy, to rozumieć należy, że lubisz być okradany.

Odpowiadając na Twoje pytanie do @kayohardcore: po to są tickety na support, nie ważne jakby na to patrzeć. Poza tym osoba grająca po raz pierwszy użyje tego przez przypadek raz, nie naście razy. Team też dysponuje pewnym narzędziem weryfikacji danych, a jak to spożytkuja to już inna sprawa.
      "Hold on tight,

Roxette <3
    • @Miaa ja bede unikal podatkow tam gdzie sie bedzie dalo xD. W majestacie prawa :D . W tym kraju i tak nie bedziesz szanowana nawet jakbys oddawala dobrowolnie 99% swoich zarobkow xD. I tak bedzie zawisc i zazdrosc kierowana w Twoja strone, to co za roznica czy bede placil czy omijal :D

I jakby tak wszyscy wszystkimi narzedziami swiata dysponowali, to w ogole by nie bylo tej rozmowy o podatkach/bugach xD. Przestan byc idealistka tylko stan sie realistka :]

• Miaa napisał(a):

@Lexio nie uwierzę, że takim znawcą prawa podatkowego jesteś. Ja znam paranascie spraw i jest to kropla w morzu. Nie bierzesz tylko jednego pod uwagę, że bat ma dwa końce i kto zapłaci za nieuczciwych? Uczciwi. Pytanie: Do jakiej grupy Ty się zaliczasz? Jeśli jesteś uczciwy, to rozumieć należy, że lubisz być okradan

Odpowiadając na Twoje pytanie do @kayohardcore: po to są tickety na support, nie ważne jakby na to patrzeć. Poza tym osoba grająca po raz pierwszy użyje tego przez przypadek raz, nie naście razy. Team też dysponuje pewnym narzędziem weryfikacji danych, a jak to spożytkuja to już inna sprawa.
      Nikt nie lubi być okradany ale to nie zaczyna sie od zwykłych szarych Polaków tylko od tych wyżej co rządzą i to tak idzie dalej jak po sznurku. Ale to jest forum metina nie będziemy opowiadać na temat tych z wiejskiej bo szkoda naszych "gorszego sortu" polakow nerwów :P
    • WklesleCzolo napisał(a):

same przyzwoitki na tym forumku, a jakby szło coś dziabnąć mimochodem to pierwsi xD
      Nie przyzwoitki, bo jeżeli by mi zależało tylko na zarobieniu to pal licho, ale jeżeli zależy mi na koncie to już niekoniecznie :) wiem że to jest karalne :) tak jak był bug z depozytem też były korzyści ale nagradzane banem :) oczywiście jest zawsze opcja że może nie zauważa
    • Co innego ukraść długopis który dostało się od podwykonawcy w pracy

A co innego omijać podatki lub udawać specjalistę ds podatków jak to robi Lexioooo

Pozdrawiam

Samiec musi dominować, takie są prawa natury, lecz czy musi przy tym kłamać, dostawać brawa za bzdury?
    • WklesleCzolo ignoruj Darka xD. Z jednej strony chce sie zakumplowac a z drugiej wiecznie atakuje na forum xD. Nieudolnie bo nieudolnie, ale jednak xD

Moje argumenty sa po prostu do bolu logiczne, dlatego wszystkim jest wygodnie zeby sie odwolac do wartosci moralnych, do przyzwoitosci i innych tego typu hasel nieistniejacych w rzeczywistosci :D. Ale czego ja oczekuje ;(
      Dobrym przykladem tez sa premie dla poslow w Sejmie- jak sobie sami przyznaja, to jest be i fuj, ale jakby przyzwoitki z forum mialy okazje otrzymac premie to Chryste, co by sie dzialo xD. Karpie w Lidlu to pikus xD

I na zakonczenie dodam, ze omijanie przeszkod jest wrodzonym ludzkim instynktem:). Po to mamy mozgi, zeby sie „ratowac“ w kazdej dziedzinie a nie podazac za wszystkim jak owieczki :)

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lexio ().

• Lexio napisał(a):

WklesleCzolo ignoruj Darka xD. Z jednej strony chce sie zakumplowac a z drugiej wiecznie atakuje na forum xD. Nieudolnie bo nieudolnie, ale jednak xD

Moje argumenty sa po prostu do bolu logiczne, dlatego wszystkim jest wygodnie zeby sie odwolac do wartosci moralnych, do przyzwoitosci i innych tego typu hasel nieistniejacych w rzeczywistosci :D. Ale czego ja oczekuje ;(
      Gdzie w moich wypowiedziach masz odwołanie do przyzwoitości czy wartości moralnych? Nie mierz wszystkich jedna miarą :P
    • Lexio napisał(a):

IKS DE xD. Czyli omijanie podatkow zgodnie z prawem jest oszustwem?Urzedy Skarbowe maja narzedzia, masz racje, a dokladnie to maja jedno- donosy obywateli, czyli tzw kapusie albo wedlug nowej nomenklatury politycznej: sygnalisci.
      Z ostatnim zdaniem sie zgodze: prawo podatkowe nigdy nie zostanie uszczelnione, tak jak bugow w grze nigdy sie nie wyeliminuje :). I dopoki sie poruszamy w granicach „prawa“ ( nie wykorzystujac do eksloatacji bugow oprogramowan stworzonych przez osoby trzecie) nic nam nie zrobia :)

Ale @Miaa , zebys nie poczula sie urazona przypadkiem. Szanuje Twoja postawe, jest bardzo honorowa, bardzo szlachetna, tak sie powinno postepowac (w ogole wedlug kogo tak sie powinno postepowac XD? Dobra sorry, juz nie bede) ale realia zawsze beda inne i kazdy bedzie kombinowal ile wlezie :)
      Dziękuję @Lexio, też Cię szanuję jako rozmówcę, bo można merytorycznie porozmawiać. I nie mam odczucia, że mnie uraziles.

Lexio napisał(a):

@Miaa ja bede unikal podatkow tam gdzie sie bedzie dalo xD. W majestacie prawa :D . W tym kraju i tak nie bedziesz szanowana nawet jakbys oddawala dobrowolnie 99% swoich zarobkow xD. I tak bedzie zawisc i zazdrosc kierowana w Twoja strone, to co za roznica czy bede placil czy omijal :D

I jakby tak wszyscy wszystkimi narzedziami swiata dysponowali, to w ogole by nie bylo tej rozmowy o podatkach/bugach xD. Przestan byc idealistka tylko stan sie realistka :]
      Mam podejście realistyczne, nie idealistyczne. Unikaj podatków w majestacie prawa, zadaj od państwa 500+ jeśli się należy. Trzeba odróżnić unikania opodatkowania tam gdzie masz możliwość, a totalnego kombinatorstwa np. jeden i ten sam zarząd spółki, a 12 razy zmiana spółki, notarialne przeniesienie majątku z jednej na drugą, po to tylko aby od dość dużego obiektu nie płacić podatku od nieruchomości. To jest ewidentne kombinowanie. Co innego jeśli budujesz zakład, prawem miejscowym otrzymujesz zwolnienie w postaci pomocy de miniminis. Tak mogę mnożyć przykłady, ale może lepiej nie :P

U każdego doszukujecie się kombinatorstwa, a są przecież osoby uczciwe grające w tą grę.

P.S. Skarbówka ma nie tylko donosy. Przeglądają serwisy aukcyjne, są przecież banki, które też skarbowce takie informacje przekazuje w pewnych przypadkach. Zdziwiłbys się jakie dane na temat człowieka posiada taki Urząd.
      "Hold on tight,

Roxette <3

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Miaa ().