Rozmowy konTROLLowane Samos

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• TheNameless napisał(a):

nidian zara ci się telefon rozładuje
      Testowałem ile srajfon 8 da radę wytrzymać przy dość intensywnym użytkowaniu Spotify przez neta. Uprzedzając pytanie niektórych- tak, taki biedak jak ja, kupił taki telefon :D
      #za yangi z metina baluj xD

Miaa napisał(a):

Nosi pewnie w kieszeni power banka, zero stresu
      Wiadome. Przezorny zawsze ubezpieczony :phatgrin:

Dosarphic napisał(a):

@nindian
      Ciekawe, z którego królestwa dowożą xD
      Widziałem już tutaj różne zawody graczy Metka, które jedni drugim wyrzygiwali na forum. Może ktoś z doświadczeniem się podejmie, bo dostawca też sie przewinął z tego co pamiętam :love:
    • Tak jak wiele razy wcześniej mówiłem ta gildia posiada trzech liderów. Więc każdy z nich zawsze miał prawo wypowiadać się w imieniu gildii jak i w ich obronie. Może u was są inne zasady i nikt więcej nie ma prawa nic powiedzieć... Co by wam się nie powiedziało dla was i tak wszystko będzie negatywne co związane z nami. Chłopak do gruzina ma daleko a Canabisher i tak ma informatora z zerówki. W tym wszystkim i tak najbardziej mi się podoba ta nagonka na naszą gildie. Zasluzylismy sobie bo staramy się wykrztusic z was odrobinę woli walki i rywalizacji a wy jedynie co to uciekacie na forum lub do koła. Rozumiem też te wszystkie akcje w 100% ktoś stara się by zaczęło się sypać. Pisanie np. Lidera gildii planu że ktoś mu donosi od nas z środka... Żałosne... albo ta stara technika planu wojna na przeczekanie by wróg się znudził i zostawił w spokoju. To jak udawadnianie przed niedźwiedźiem martwego... może się przeżyje.
      Podoba mi się ta nagonka bo udawadniacie że musicie się łączyć by nam dać radę. Połowa z was nawet nie loguje się regularnie na grę a ma najwięcej do [ciach]. Kolejne 20% to anonimy o eq o którym nikt nie słyszał.
      Jedna legenda przebija drugą. [ciach]

Więc kończąc temat czy któraś gildia chce wojny? Czy któraś osoba wyzwie na pvp? Co za czasy by liderzy gildii nie chcieli brać wojen bo twierdzą że ta wojna im nic nie nie da i jedna wojna nie będzie decydować o losie gildii.
      Dodatkowo gameforge.com znów obcinam jaja graczom. Kolejna mapa bez pvp. Nawet przed wejściem nie można dokopac wrogom. Izolowanie graczy wyniszcza to wszystko i powoli zostają same [ciach]. Ksuje się ludziom 10 minut a oni logaja bo po co się denerwować taka rywalizacja. Zacznijcie walczyć a nie udawać.

Jeszcze jak miałem wilka walczyłem z owca i przegralem 5:2 a miesiąc później było już 5:0 ale dla mnie( dzięki za pvp i tak jesteś mega). [ciach] nie bójcie się rywalizować i ruszać eq. Przecież to nie ma sensu stać w stalce +9 i nie przerabiać dalej bo się boi że nie zrobi się pancerza(film Savary i jego stalka z dobrymi bonami). No ale kto nie ryzykuje ten nie ma.
      Wnioski ktoś wojnę ktoś pvp?

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem zabronione treści.
      We won because we do not beg for freedom, we fight for it.

Otrzymałeś ostrzeżenie od Beldwik:
      Działanie na szkodę forum.
      Dział - Wszystkie Dyskusje..
    • Wracasz po 4 latach przecież 2.5 roku temu gdy byłes w PlanieB na postaci Yosha byles tak bity przez tego biednego Anabolika,ze tylko wyłes na ts gdy prosiles o układ z Ebola.Sobie zobacz na you tube na moich starych produkcjach jak lezales na pycholu :) Na S2 Feniks sie nie bilem,prawie wogole nie gralem chyba mnie pomyliles z GodHandem,który Cie skladal z zaknietymi oczami nawet ForFun Cie bilo xD
      Wpadaj do mnie na Tsa [ciach] .Zobaczymy kto będzie bełkotać :)

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem zabronione treści.
      CZERWONYM BIEDAKOM MÓWIMY STANOWCZO NIE !
    • oo Anabolik przemówił hmm GodHand hmm ten sam którym grałem ciekawe sam siebie lać musiał bym być tobą :thumbsup:
      A tak po za tym dlaczego chłopczyku tak szybko się wściekasz , spokojnie już nie będę ciebie bić . Co do gry na Yoshy hm w tamtym czasie była prośba od waszego proWodza (eq gleba w dt ) by was nie bić :rofl: prosty przykład jak w tamtym czasie umiałeś czytać i pisać ze zrozumieniem :crazy: (ach pamiętam jak wpadłeś na ts z krzykiem i płaczem skomląc coś tam z żalem że ludzie ciebie nie rozumieją )
      Mała rada is Jezusa się kończy więc zejdz na ziemię :thumbsup:
      A już liczyłem że z wiekiem coś więcej wykrzesasz w rozmowie ale jednak nie . Ciągle ten sam malutki anabolik jak z przed lat . Ciągle tak samo nerwowy , mała różnica jest taka że więcej kłapiesz buzią , szkoda tylko że ciągle bez sensu . Aż tak bolały te przegrane bitewki w grze ? oj smuteczek w serduszku . Teraz mogę spokojnie oczekiwać na bana za zaczepki itd :thumbsup: tak więc . Adminie czyń swoje honory :thumbsup: :w00t:
      SERWER FENIKS S2
      EBOLA-zero oporu :rofl:
      Irresistible - zero oporu
      xXCalatorXx - ty mixie serwerowy :rofl:
    • xXCalatorXx_Top1 napisał(a):

WklesleCzolo napisał(a):

haha, zaniedbanego a nie miałeś okazji go naweet zobaczyć, goddamn
      [ciach]
      I SKONCZ WYC DO MOICH LUDZI Z GILDII BY CI NAKLADKE ODDALI POWIEDZIALEM CI CO I GDZIE MOZESZ DOSTAC
      od dziś oceanki walczą za całe eq co nie

ty gruzin zamilcz bo z 19k hp naweet przy twoim absie i 0 bloku jesteś kupą w pvp :)

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem cytat.
      SELL DIUMAR:

PW

• Mordetis napisał(a):

Tak jak wiele razy wcześniej mówiłem ta gildia posiada trzech liderów. Więc każdy z nich zawsze miał prawo wypowiadać się w imieniu gildii jak i w ich obronie. Może u was są inne zasady i nikt więcej nie ma prawa nic powiedzieć... Co by wam się nie powiedziało dla was i tak wszystko będzie negatywne co związane z nami. Chłopak do gruzina ma daleko a Canabisher i tak ma informatora z zerówki. W tym wszystkim i tak najbardziej mi się podoba ta nagonka na naszą gildie. Zasluzylismy sobie bo staramy się wykrztusic z was odrobinę woli walki i rywalizacji a wy jedynie co to uciekacie na forum lub do koła. Rozumiem też te wszystkie akcje w 100% ktoś stara się by zaczęło się sypać. Pisanie np. Lidera gildii planu że ktoś mu donosi od nas z środka... Żałosne... albo ta stara technika planu wojna na przeczekanie by wróg się znudził i zostawił w spokoju. To jak udawadnianie przed niedźwiedźiem martwego... może się przeżyje.
      Podoba mi się ta nagonka bo udawadniacie że musicie się łączyć by nam dać radę. Połowa z was nawet nie loguje się regularnie na grę a ma najwięcej do [ciach]. Kolejne 20% to anonimy o eq o którym nikt nie słyszał.
      Jedna legenda przebija drugą. [ciach]

Więc kończąc temat czy któraś gildia chce wojny? Czy któraś osoba wyzwie na pvp? Co za czasy by liderzy gildii nie chcieli brać wojen bo twierdzą że ta wojna im nic nie nie da i jedna wojna nie będzie decydować o losie gildii.
      Dodatkowo gameforge.com znów obcinam jaja graczom. Kolejna mapa bez pvp. Nawet przed wejściem nie można dokopac wrogom. Izolowanie graczy wyniszcza to wszystko i powoli zostają same [ciach]. Ksuje się ludziom 10 minut a oni logaja bo po co się denerwować taka rywalizacja. Zacznijcie walczyć a nie udawać.

Jeszcze jak miałem wilka walczyłem z owca i przegralem 5:2 a miesiąc później było już 5:0 ale dla mnie( dzięki za pvp i tak jesteś mega). [ciach] nie bójcie się rywalizować i ruszać eq. Przecież to nie ma sensu stać w stalce +9 i nie przerabiać dalej bo się boi że nie zrobi się pancerza(film Savary i jego stalka z dobrymi bonami). No ale kto nie ryzykuje ten nie ma.
      Wnioski ktoś wojnę ktoś pvp?

Także no :D kto tu nie wytrzymuje przy ksuciu?:D

p.s ta stalka już jest przerobiona x
    • Oczywiście. Stalka tydzień temu nie była przerobiona ale jednak już dziś tak ale gratulacje chętnie zobaczę screena z pancerzem +9. Prawda boli. Co wpadnę do lasu to nawet 4 minuty nie starasz się stawiać oporu. Więc o czym Ty piszesz. A może Tokarzowi odważyłeś się ksuć?
      We won because we do not beg for freedom, we fight for it.

Otrzymałeś ostrzeżenie od Beldwik:
      Działanie na szkodę forum.
      Dział - Wszystkie Dyskusje..
    • Słabo doinformowany jestes :D(ninja nie moj) ja stoje tylko w m1 xD czasem ale to czasem na jotuma sie przejde (SURA), i nie stawiam oporu bo nie mam po co xD eq to mixu to wiesz. Mozesz sobie mnie bic jak Cie to jara ja sie tym nawet nie bede przejmowal :D

p.s do ss sie nic nie odniesiesz? oceniasz innych ze uciekaja po 10min a ludzie w Twojej gildi placza o ksucie wiec?
    • Siemka,
      Wpadłem na chwilkę na forum to już Ci wyjaśnię.
      Jeśli chodzi o exp przykładowo w lesie czy dropienie itd nie przeszkadzam planowi podobnie planB mi.
      Najlepszym przykładem będzie Galadyn. Z facetem zawsze idzie się dogadać podobnie z Zamirem.
      Postacie które się dopiero robią w planieB a często takich widuję co jakiś czas jak tylko jestem.
      Nie sztuką jest bić postacie co się dopiero robią. Bić równych sobie.
      Mogli byśmy się bić nawet w lesie ale po co? STRATA CZASU.
      Zadymki raczej traktuję 4F ,ktoś zacznie szczekać odszczekam swoje.
      Są może z dwa przypadki takie. Ogólnie do Planu nie mogę się przyczepić.
      SS z pw możesz też wstawić jak proszę abyście postaciom z Irre ,(w tym przypadku basica)
      które się dopiero robią lub wróciły do gry nie przeszkadzali. Na myśli mam ludzi
      którzy nie mają ogarniętego ekwipunku do pojedynków jeszcze a raczej chcą sobie dropić
      i na to są przygotowani.
      Pokrótce to by było na tyle dziś nie mam czasu polemizować ale jutro mogę,
      Dobranoc.