Rozmowy konTROLLowane Samos

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• No tak wszystko będzie w dniu resetu. Jak dla mnie to tylko zarobek dla GF, każdy gracz ze zszarganą opinią może być teraz "nowym z innego serwa" już nie mówię o tym, ile ludzi pewnie będzie próbowało wbić się do jakiejś gildii "BO JA Z INNEGO SERWA" :D parodia! Zdecydowanie wystarczają bilety na inne serwy, zmiana nicków na obecnym to chyba przesada :>
    Fake happiness is still the worst sadness.

The post was edited 1 time, last by Mleeko ().

• No to i tak się opłaca. Mikstury zarania to fajna sprawa, a zdobycie zwojów egzo to jedynie zrobienie pamiętnika od początku po uprzednim wyexpieniu postaci do 60. Więc albo wolisz wydać, albo expić postki i zrobić misje. + PDki 3h z werbowania, ale to już mniej o 30% expa ;p Więc jeśli Ci nie szkoda, to lepiej kupić skrzynkę :D
    Fake happiness is still the worst sadness.
  • SummaImperii wrote:

Dobry Bot jest w porządku ;p Jak widać można :)
    A zabezpieczenia NR.1 na globie :rofl: zostały złamane po 2 tygodniach działania :phatgrin:
    Yang boty :) ( Stara dzieje ?? hehe myślcie tak dalej ) sprzedaż yangów przez firmę słup , która współpracowała z GF ( był kiedyś głośny temat o tym na forum niemieckim ) , w sumie lepiej nic nie wiedzieć .
    i grać w nieświadomości jak Wy .

Pozdrawiam 1 ,2,3, post zniknij

I mówi to osoba, która na feniksie wbijała przy użyciu tego samego lvle na maxi maxi :)
  • Mleeko wrote:

A Wy co myślicie o zwoju zmiany nicku? Szansa dla złodziejaszków? Czy dobry pomysł? :>
    Ogólnie to przebudziłem się przed chwilą, bo miałem sen związany z tą zmianą... mianowicie przyśnił mi się ranking serwera Wetar, aaa tam od góry do dołu były nicki: KM2, KM5, KM7, KM6, KM1, KM8, KM9...
    Ponadto moje fanki mają w planach zmienić sobie nick na MyKM7, ILoveKM7, KMeczka7, MojKM. Jakbyście dziewczyny potrzebowały jakiegoś pomysłu na nick to dajcie znać xD ahhh ta sława :D
    Dobranoc :P

*post skierowany do ludzi z dystansem

EDIT: Przypomniało mi się coś! Również zmieniam nick na szamance, ale zastanawiam się, który wybrać: Salithra czy Lalaeth?:D:D:D
    "gdzieś tam słychać cichy płacz, nie dla Ciebie jest ta gra..."

The post was edited 1 time, last by IdeNaZywiol ().

• Mleeko wrote:

A Wy co myślicie o zwoju zmiany nicku? Szansa dla złodziejaszków? Czy dobry pomysł? :>

Myślę to, że kilkunastu złodziejaszków sobie kupi i zobaczymy nagle 90+ nowe na S :D
    Powinien być podgląd jaki nick osoba miała przed zmianą. Czyli taki przycisk EDYTUJ jak na FB np ze można zobaczyć co było przed!
  • SummaImperii wrote:

Dobry Bot jest w porządku ;p Jak widać można :)
    A zabezpieczenia NR.1 na globie :rofl: zostały złamane po 2 tygodniach działania :phatgrin:
    Yang boty :) ( Stara dzieje ?? hehe myślcie tak dalej ) sprzedaż yangów przez firmę słup , która współpracowała z GF ( był kiedyś głośny temat o tym na forum niemieckim ) , w sumie lepiej nic nie wiedzieć .
    i grać w nieświadomości jak Wy .

Pozdrawiam 1 ,2,3, post zniknij

skonczyles gre ,ze odwagi dostales pisac na forum takie rzeczy dostales?:P

Wyczarowana wrote:

Niedługo z Samos uciekną wszystkie gwiazdy serwera..... :( ;(
    Masakra ! Co tu sie wyprawia :P

tylko Ty zostaniesz jak ten karaluch!!!!!!
    :chainsaw: :minigun:
  • I mówi to osoba, która na feniksie wbijała przy użyciu tego samego lvle na maxi maxi :)

Jest i pierwsza osoba która ma moich kolegów straszyć brawa dla tego pana (jak ktoś nie wie o czym pisze proszę oczka na moją sygnaturkę :crazy: ),
    choć w sumie to kiepski wybór że Domestos ma zamiar spinać się do Eboli no ale czego można wymagać od kogoś kogo to jakiś czas temu pewna dość znana osoba w pvp zabójcą lwów zlała :rofl: to tylko świadczy o jego znajomości ów bugów i innych tematów na które raczy się wypowiadać :w00t:
    Pomyślności Domestos

Mati ja juz to widze jak zmieniasz nick na loveNatt albo Natalabogiem <3

No niech zmienia w końcu ile to moi koledzy mogą czekać na to obiecane pożałowanie :phatgrin:
    Aż chce się napisać " nie strasz, bo się zes... " :rofl:

TheNameless napisał(a):
    Zastanów się czy chcesz wejść ze mną na ścieżkę wojenną, bo twoi koledzy mogą tego żałować
  • PaterkulusS2 wrote:

I mówi to osoba, która na feniksie wbijała przy użyciu tego samego lvle na maxi maxi :)

Jest i pierwsza osoba która ma moich kolegów straszyć brawa dla tego pana (jak ktoś nie wie o czym pisze proszę oczka na moją sygnaturkę :crazy: ),
    choć w sumie to kiepski wybór że Domestos ma zamiar spinać się do Eboli no ale czego można wymagać od kogoś kogo to jakiś czas temu pewna dość znana osoba w pvp zabójcą lwów zlała :rofl: to tylko świadczy o jego znajomości ów bugów i innych tematów na które raczy się wypowiadać :w00t:
    Pomyślności Domestos

No niech zmienia w końcu ile to moi koledzy mogą czekać na to obiecane pożałowanie :phatgrin:

Nie wiem czy Ty masz problemy ze wzrokiem, ale mi się wydaje, że wyżej wymieniona osoba jest w gildii Penetratorzy. Spinasz się tylko Ty po koksie, siłowni i Alkoholu, a ja wyrażam tylko swoją skromną nic znaczącą opinie :P. A tu coś na temat Twojej mocy:
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=KRbleJHR7TM[/video]

PS: To Ty masz kolegów ? Jakoś jak leżałeś ostatnio na blaskach to Ci nikt nie pomógł :(
  • Nie wiem czy Ty masz problemy ze wzrokiem, ale mi się wydaje, że wyżej wymieniona osoba jest w gildii Penetratorzy. Spinasz się tylko Ty po koksie, siłowni i Alkoholu, a ja wyrażam tylko swoją skromną nic znaczącą opinie :P. A tu coś na temat Twojej mocy:

skoro już wrzucasz też coś znajdę :D
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=M7FmQDrJmms[/video]

PS: To Ty masz kolegów ? Jakoś jak leżałeś ostatnio na blaskach to Ci nikt nie pomógł :(

Tutaj cie zaskoczę wyobraź sobie że koleżanki też mam Domestos :w00t:

ano leżałem tak jak i ty :D tylko że to ty próbowałeś dropić z dużym naciskiem na próbowałeś :rofl: druga sprawa to że ja póki co mało absa mam na likana ale to że ty nie masz na postać która jest od początku metina przypadek ? nie sądzę :miffy:

Patuś ty też zmienisz na taki no nie? :love:

Cii Natalko, bo się wyda :love:

TheNameless napisał(a):
    Zastanów się czy chcesz wejść ze mną na ścieżkę wojenną, bo twoi koledzy mogą tego żałować

The post was edited 1 time, last by PaterkulusS2 ().

• Kto to jest ten PaterkulusS2? Gdzieś coś o tym czymś słyszałem hmmm ;p czy to nie jest przypadkiem ten koleś co miesza leki uspokajające z alkoholem? Czy to przypadkiem nie ta osoba, która tak samo niewyraźnie mówi pod wpływem alkoholu, jak i na trzeźwo? Czy nie jest to ten ziomek co ma trzy światy: realny (chyba), wirtualny i swój? xD Czy to nie jest przypadkiem ten gracz, który nie radził sobie z gildią PlanB i musiał uciekać na Wetar żeby expić likana? (he he he nie udało się, bo expić to trzeba umieć :D) Czy to nie jest przypadkiem ten człowiek, u którego stwierdzono anencefalie? Reasumując to chyba nic nieznaczący pionek serwera Samos ;p U nas już zdążył zrobić z siebie pośmiewisko xD

PaterkulusS2 wrote:

O których kolegach piszesz? A może zapytam inaczej: chodzi Ci o kolegów, z którego ts'a gildyjnego? xDDDD Tego pierwszego? A może drugiego? Aaa przepraszam to ten trzeci jest gildyjny xD
    Ogólnie to czasami tutaj zerkając zauważyłem, że ta cała gildia, nooo, jaka to była nazwa, ta od tego groźnego wirusa, co jego "działalność" w grze nie odzwierciedla tych prawdziwych "żniw" w świecie realnym. Jej widzicie zapomniałem, ehhh tak już mam, że nie przywiązuje wagi do jakiś drobnostek w grze. Ale wracając do tematu. Zauważyłem, że gracze z tej gildii, jak się czegoś uczepią to potrafią przy tym rozpływać się dniami, tygodniami, miesiącami... takie trochę dziwne zachowanie. Jeszcze jakby w jakiś normalny sposób można było to poczytać, aaa to jest totalna kompromitacja. Jaka tam jest przepaść między Madzią, a resztą tej gildii. Masakra ;p

Aaa dziękuję za pomoc w wyborze nicku na szamankę. Jeszcze do końca nie jestem pewien. Ponadto obawiam się, że taki nick może skutkować u mnie blokadą, nie wiem, za jakiś cyberstalking :rofl:

Dobranoc :love:
  • Kto to jest ten PaterkulusS2? Gdzieś coś o tym czymś słyszałem hmmm ;p czy to nie jest przypadkiem ten koleś co miesza leki uspokajające z alkoholem? Czy to przypadkiem nie ta osoba, która tak samo niewyraźnie mówi pod wpływem alkoholu, jak i na trzeźwo? Czy nie jest to ten ziomek co ma trzy światy: realny (chyba), wirtualny i swój? xD Czy to nie jest przypadkiem ten gracz, który nie radził sobie z gildią PlanB i musiał uciekać na Wetar żeby expić likana? (he he he nie udało się, bo expić to trzeba umieć :D) Czy to nie jest przypadkiem ten człowiek, u którego stwierdzono anencefalie? Reasumując to chyba nic nieznaczący pionek serwera Samos ;p U nas już zdążył zrobić z siebie pośmiewisko xD

Zapomniałeś dodać że się jąkam :miffy: Likana ptaszki ćwierkają że gdzieś coś tam fajna bajka do dziś z niej lejemy a likan podobno gdzieś tam jest :ill:
    No boimy się Planu B nawet moje dropki przenoszę na inny server aby je expić, gdyż tutaj za ciężko mam :mkay: co do Planu B to nie będę cię wyprowadzał z błędu :love: jak to łatwo przychodzi tak nawiasem piszesz dokładnie to co na co tobie pozwalamy, próbujesz kogoś obrazić używając wiedzy którą posiadasz na nasz temat, tylko zapomniałeś o tym że wiesz tak dużo na ile każdy z nas dokładnie pozwolił ci wiedzieć przy czym jest to mega fajne uczucie nagadać komuś bzdur a potem płakać jak on się tym jara i próbuje wmówić ludziom że to prawda, no bo w końcu wie to od nas :mkay:

O których kolegach piszesz? A może zapytam inaczej: chodzi Ci o kolegów, z którego ts'a gildyjnego? xDDDD Tego pierwszego? A może drugiego? Aaa przepraszam to ten trzeci jest gildyjny xD

Proszę spojrzeć nieco w dół na moją sygnaturkę :phatgrin: a tego kolegi też nie znasz :mkay: nie no to w cale nie z ów osobnikiem próbowałeś coś się spinać jakiś czas temu do nas na forum to na pewno nie z nim bo go nie znasz i zupełnie, zupełnie nie wiesz o kim mówię :mkay: nie nie to nie jest twój kolega jak byś mógł czegoś takiego nie zauważyć jak moja sygnaturka to przecież nie podobne do Ciebie :phatgrin:
    i to ty twierdzisz że ja pośmiewisko robię zastanowiłbym się na twoim miejscu co ty swoją wypowiedzią z siebie zrobiłeś :mkay: raczej nie kwiat wolnej Europy :phatgrin: może spytaj ów kolegi choć w sumie jak spytać kogoś kogo się nie zna ??? Jeśli jakoś nie mam zupełnie pojęcia jak to musiałby być jakiś cud no ale gdybyś dał radę spytaj kim to m zamiar tych moich kolegów straszyć bo oni tak strasznie się boją i wręcz nie mogą się doczekać aby pożałowali tego niecnego czynu jakim jest znajomość ze mną :rofl:
    Gdybyś nadal miał problem to spójrz na moją sygnaturkę może ona rozjaśni twój jakże przestronny umysł :tak:

Ogólnie to czasami tutaj zerkając zauważyłem, że ta cała gildia, nooo, jaka to była nazwa, ta od tego groźnego wirusa, co jego "działalność" w grze nie odzwierciedla tych prawdziwych "żniw" w świecie realnym. Jej widzicie zapomniałem, ehhh tak już mam, że nie przywiązuje wagi do jakiś drobnostek w grze. Ale wracając do tematu. Zauważyłem, że gracze z tej gildii, jak się czegoś uczepią to potrafią przy tym rozpływać się dniami, tygodniami, miesiącami... takie trochę dziwne zachowanie. Jeszcze jakby w jakiś normalny sposób można było to poczytać, aaa to jest totalna kompromitacja. Jaka tam jest przepaść między Madzią, a resztą tej gildii. Masakra ;p

No no Madzia jest nasza nie oddamy jej za żadne skarby nikomu :tak:
    Tak tak Ebola zła gildia, źli ludzie i w ogóle wszystko tam jest złe :rofl: tak dokładnie tak :mkay:

Reasumując to chyba nic nieznaczący pionek serwera Samos ;p

skoro mnie nazywasz pionkiem to jak nazwiesz tego pana którego zapewne nie znasz i nie wiem kto to jest z filmiku poniżej ?

[video]https://www.youtube.com/watch?v=DLSGpUytni0[/video]

TheNameless napisał(a):
  • koniecmetka wrote:

ja nie rozumiem czemu wy mieszacie zycie osobiste z grą?? jezdzicie po sobie jak nie wiem co a najzabawniejsze km7 gra na innym serwie a wypowiada sie o oosbach z innego magik jakiś:D
    Niestety miałem okazję poznać to coś ;p tak jak wspomniałem planował expić u nas likana, mentala i wp... przesiadywał na ts. Nie rozumiem, dlaczego teraz wstydzi się tego?

@PaterkulusS2
    Wybacz, wkleiłem do tłumacza ;p na żaden język świata nie da rady tego przetłumaczyć co napisałeś xDDD