Rozmowy konTROLLowane Samos

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Proponuję usunąć tematy rozmowy kontrolowane bądź zaostrzyć regulamin do tego działu.

Gdyby tak usunąć działy gdzie ludzie spinają się o niewiadomo co to forum Metina mogło by nieźle prosperować: powiedzmy że było by bardziej "family-friendly".

Prowokatorzy nie mieli by gdzie wypisywać żale w kierunku drugiej osoby.

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
  • Wtedy to 30% użytkowników forum musiało by pożegnać się z kontem.
    Bardziej chodziło mi o usunięcie tych "rakowych" akcji : wypominanie zachowania innym, zaglądanie drugiej osobie do portfela, wjazd na życie realne, ujawnianie danych osobowych, groźby, mobbing itd.

Wystarczy zmienić regulamin w niektórych wątkach bądź zaostrzyć jeszcze bardziej tablice kar.

• Przecież ten zabieg został już dawno użyty:
    Raz kod captcha gdzie spośród 9 obrazków bądź 6 już nie pamiętam musisz wskazać te które do siebie pasują.
    Drugim testem na inteligencję jest napisanie słowa gżegżółka na wspak bez używania polskich liter :)

• @Ascoran zaczynasz mnie już wkurzać(delikatnie mówiąc) tymi swoimi warmingami.
    Napisz człowieku normalnie na skrzynkę jak masz jakieś problemy a nie zaczełeś ostatnio tym syfem spamować/offtopować. Chcesz napisać to zapraszam na pw ale jak cywilizowany człowiek napisz. W tym momencie tylko się u mnie zaczynasz pogrążać i robić przeciw siebie wroga.
    Co wypłynołeś na powierzchnie to się zatapiasz znowu. Krok w przód i trzy w tył.
    Przypominam poraz ostatni: masz problem zapraszam na pw, popiszemy z czym Ci źle i rozwiążemy Twój problem. Mam nadzieję, że przestaniesz spamować już tą skrzynkę jak to notorycznie robisz ostatnio. Jestem otwarty na rozmowę jak jej potrzebujesz
    Pozdrawiam,
    Ps. Until to wiesz gdzie sobie możesz robić/zrobić. Dalej nie dostałem pw co Cię boli kolego.
    Prawda w oczy kole, to nie od dziś wiadomo. Skończysz spamować i mnie przeprosisz ładnie to powiniśmy się dogadać na pw. Możesz mieć jeden zły dzień ale ty już przekraczasz możliwości tym spamem na skrzynkę. Czekam w dalszym ciągu na normalne pw z twojej strony.
    Zaczełeś spór niepotrzebny z moją osobą to teraz kombinuj jak „po cywilizowanemu” to odkręcić teraz. Byłeś upominany na pw o niespamowanie skrzynki.
    TO NIE JEST SPAM/OFFTOP
    Wyższy tekst ma dać do myślenia. Modki dajcie mi spokój.
    Ps. Czcionka jest dwunastka.

The post was edited 3 times, last by waldi580 ().

• Ktoś musi pilnować porządku, jeżeli nie będzie upominał użytkowników 4um to nastąpi istny harmider.
    Pierw narzekałeś na MODa który rzekomo usuwał wypowiedzi w dziale do którego nie miał uprawnień, teraz narzekasz na Ascorana gdzie chłop odwala kawał dobrej roboty, czytajac te wszystkie "wypociny" musi je wszystkie moderować oraz ustosunkować się jakoś do nich.
    Toleruje on lekki offtopic w przeciwieństwie do innych członków Teamu.
    Powiedzmy że przyczynił się do tego że jest coraz więcej członków Teamu, gdybyś dziennie otrzymywał po 10-100 wiadomości to wątpię że na wszystkie byś odpisał
    Jeżeli są jakieś pytania to należy je kierować poprzez system support tam masz większą gwarancję na uzyskanie odpowiedzi.

• @waldi580
    Nie musisz za każdym razem, gdy dostaniesz warna od Ascorana, wylewać swoje żale w ogólnodostępnym temacie. Jeśli sądzisz, że nie zasłużyłes na warna to zgłoś to na support czy porozmawiaj z Nim na IRC.
    Osobiście twierdzę, że wykonuję swoją pracę dobrze.

Jeśli zasługujesz na bana/warna to go dostajesz.
    Skoro często dostaje ktoś ostrzeżenie czy bana, ta osoba powinna sie zastanowić co źle robi i więcej tego nie robić, by tych ostrzeżeń nie dostawać
  • MagKai wrote:

Bardziej chodziło mi o niezaśmiecanie tego tematu swoimi żalami o ostrzeżeniu. Kto chce to zgłosi na support, mimo że dalej uważam że byłoby to bez sensu jak w przypadku Rshamane'a.
    Jak ascoran ma problemy a widać to też czarno na białym to niech napisze normalne pw i sobie porozmawiamy.
    Najszybszy kontakt będzie tutaj, ponieważ czyta to a nie będę czekać 2 tygodnie aż mi odpisze na support regułkę "kopiuj wklej".
    Zignorowałem pierwszy spam/offtop na skrzynce (miał chłopak ciężki dzień, trzeba się wyżyć na forum), ale zaczęły przychodzi kolejne i kolejne za spam/offtop mimo tego, że posty ani nie były wulgarne, nic takiego by ktoś mógł być urażony. Zwróciłem dwukrotną uwagę kulturalnie aby nie zaśmiecał mi tymi warmingami skrzynki. Odpowiedzi zero i zaczęły przychodzić kolejne (urażona duma?)
    Ponawiam poraz kolejny @Ascoran czekam na "cywilizowane pw i sobie porozmawiamy". Masz problem porozmawiamy ( nie gryzę, nie rzucam mięsem, nie jestem wulgarny, staram się zrozumieć czyjeś problemy. Umiem porozmawiać spokojnie, pozdrawiam osoby, które ze mną koresponodowaly, korespondują nadal :) ).
    Zacytuję twojego szefa Arta "każdą opinie lub krytykę uznaję jako hejt na własną osobe"
    Miej chociaż odwagę wyjaśnić tą szopkę, którą zaczęłeś i wyjdź z tego zwycięsko jak chłop z klasą (o ile wiesz co to znaczy?).
    TO NIE JEST SPAM/OFFTOP
  • widać tutaj nagły spokój. Widać, iż Ascoran już z nikim się nie cacka.
    Chociaż tylko za to mogę go pochwalić a tak to zresztą już wyżej napisałem.
    Tyle dobrego, że to zrozumiał i Mordetis tu nie ma. Pochwała :)
    Co tam w ten wieczór porabiacie? Może jakieś mniam apetyczne? :)
    TO NIE JEST SPAM/OFFTOP
  • Freedom! Dziękuje @Ascoran za bana dzięki temu miałem więcej czasu na poe i życie realne.

waldi580 wrote:

Wieczór miałem zarezerwowany na czytanie zaległych tematów, ale jakoś mały spam i w 10min się uwinąłem. Resztę czasu zamierzam wykorzystać na oglądanie mojego ulubionego serialu. Dzisiejsze mniam apetyczne to szarlotka w wykonaniu mojej kochanej mamy. Oczywiście jabłka z mojego ogrodu, świeżutkie i soczyste. :) Dżemy z tych jabłek to mistrzostwo świata. :)
  • Michu wrote:

Freedom! Dziękuje @Ascoran za bana dzięki temu miałem więcej czasu na poe i życie realne.

waldi580 wrote:

Wieczór miałem zarezerwowany na czytanie zaległych tematów, ale jakoś mały spam i w 10min się uwinąłem. Resztę czasu zamierzam wykorzystać na oglądanie mojego ulubionego serialu. Dzisiejsze mniam apetyczne to szarlotka w wykonaniu mojej kochanej mamy. Oczywiście jabłka z mojego ogrodu, świeżutkie i soczyste. :) Dżemy z tych jabłek to mistrzostwo świata. :)
    Z chęcią bym skosztował takiej szarlotki :) swojskie najlepsze.
    Cieszę się, że już wróciłeś. Możesz sprawdzić na ile @PocieKomruki dostała tą kłódkę?
    TO NIE JEST SPAM/OFFTOP
  • Michu wrote:

@PocieKomruki do 3listopada banik. xD No taka szarlotka domowa to cudeńko, tak samo dżem. Z chęcią bym się podzielił, ale jeszcze nie ma możliwości przekazywania jedzenia przez monitor komputera. :P
    ma 3 dni do zastanowienia z iloma poleci w tango xD
    Wykonam Profesionalną Sygnaturę/Grafikę/Logo Gildii na zamówienie PW
    Instagram: itsmiecio_tv
    Snapchat: Niepyskuj
  • MiecioEtolin wrote:

Michu wrote:

@PocieKomruki do 3listopada banik. xD No taka szarlotka domowa to cudeńko, tak samo dżem. Z chęcią bym się podzielił, ale jeszcze nie ma możliwości przekazywania jedzenia przez monitor komputera. :P
    Przykre,że dalej mylisz osoby xD Nie martw się z tobą na pewno nie poleci w tango :)

waldi580 wrote:

Łóżeczko serial i lasagne w piekarniku :3 Niestety taka pogoda nie służy i przeziębienie bierze :C
    meeow:3
  • RShamane2137 wrote:

waldi580 wrote:

Możesz sprawdzić na ile
    Wystarczy, że najedziesz kursorem myszki na kłódkę obok nicku, wtedy pokazuje się data, jeżeli nie ma daty, użytkownik ma permabana.Niestety, nie działa to na urządzeniach przenośnych, choć nie sprawdzałem opcji z podłączeniem myszki i kursorem sprzętowym.
    korzystam z urządzenia przenośnego i nie mogę sprawdzić sam :(
    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)
    @Michu sam czasem piekę i pyszota byle z swojskiego a nie ze sklepu.
    TO NIE JEST SPAM/OFFTOP
  • MiecioEtolin wrote:

Michu wrote:

Ze mną w tango poleci. Mam już wykupioną maskę uczuć. :love: