Item Shop - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Do dodania nie trzeba o ile wejdzie.
      A powiedz czym wymieszasz jak zmianek nie ma w sklepie isu? (będziesz latać z bonem 10 max pe, 1 silny przeciw metinom itd?) lub mieszał kołem za 30k SM by coś trafić?
      Większość nowości jest tylko dodawane do koła, które powinny być stała oferta sklepu
      M. In zmianki peta, smoczy płomień (gdzie to wszystko jest?)
      Do dodania 6 i 7 bonu powinien być wkład np. Za 199 sm a nie jakieś odłamki, których nie idzie zdobywać bez koła.
      Zmianki do 6 i 7 bonu też zostaną w obecnej formie? Wszystko co nowe to tylko w kole już będzie do zdobywania?
      Polityka strojów też ciekawie została rozwinięta,. Kupuj szkatułki i sobie losuj strój może wypadnie za 20 szkatą a tu niespodzianka na przeciwną płeć wypadło XD
      Stroje 30 dniowe powinny wrócić do oferty isu jak było dawniej i normalną cenę.
      Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
      Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
      Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
      Pozdrawiam serdecznie

The post was edited 1 time, last by Beatles ().

• Beatles wrote:

Do dodania nie trzeba o ile wejdzie.
      A powiedz czym wymieszasz jak zmianek nie ma w sklepie isu? (będziesz latać z bonem 10 max pe, 1 silny przeciw metinom itd?) lub mieszał kołem za 30k SM by coś trafić?
      Pomyśl logicznie. Tutaj Handlarz w tym przypadku ma rację.
      Większość nowości jest tylko dodawane do koła, które powinny być stała oferta sklepu
      M. In zmianki peta, smoczy płomień (gdzie to wszystko jest?)
      Do dodania 6 i 7 bonu powinien być wkład np. Za 199 sm a nie jakieś odłamki, których nie idzie zdobywać bez koła.
      Zmianki do 6 i 7 bonu też zostaną w obecnej formie? Wszystko co nowe to tylko w kole już będzie do zdobywania?
      Polityka strojów też ciekawie została rozwinięta,. Kupuj szkatułki i sobie losuj strój może wypadnie za 20 szkatą a tu niespodzianka na przeciwną płeć wypadło XD
      Stroje 30 dniowe powinny wrócić do oferty isu jak było dawniej i normalną cenę.
      [ciach] Napisalem wyzej ze to patologia ze zmianki sa tylko z kola, a nie normalnie, na co on odpisal ze chodzilo mu O DODANIE BONU. Wiec napisalem ze dodanie bonow jest okej, normalne ze nie dodaje sie najwyzszych wartosci, ze jedynie zmianki sa problemem. A co do tych odlamkow to moim zdaniem nawet spoko to zrobili, jedyna patologia jest taka ze teczowe czerwone i fioletowe odlamki do eq na wysoki lvl jest 10x latwiej zdobyc niz te na nizszy lvl. Ale pomysl ogolnie dobry, bo przynajmniej nie trzeba NIC inwestowac by pododawac sobie te bony. No chyba ze ktos jest kretynem i losuje odlamki w kole. Ale to juz nie moja sprawa.

Moderator Ascoran:
      Usunąłem niestosowne wyrażenie.
    • Wasze wypowiedzi i tak się nie liczą, pierwsza seria koła bonusów przyniosła hajs (gruuuby hajs) więc dodanie drugiej tury to oczywistość. Największą wtopę zaliczyli dodając te szkaty lostu za 9sm, wtedy faktycznie w is było coś OP za bardzo małą kwotę bo obecnie cena tych szkaty dochodzi do 150kk, gdzie kupon sm za które płaci się 150sm kosztuje 4W. Teraz kombinują jakby tu je wprowadzić jeszcze raz tak by zarobić jeszcze więcej. Najlepiej dać za taką samą cenę, dodać taki sam drop ale szansę z 5% na bizu zmniejszyć do 0,5%. Wtedy jelenie zaślepione sukcesem pierwszych szkat wykupią tony tego z isa. Metin2, jaskinia hazard kolega ma to i ja też muszę mieć :)
    • JestMoc wrote:

@Ascoran zmianki bonów 6/7 będą dostępne w IS czy tylko w kole? Czy może będzie możliwość zdobycia z gry?
      Dajcie sobie spokój z dodaniami bo to jakaś ściema lub wyłudzenie !!!
      W skrócie :
      Uzbierałem z koła fortuny ulepszacze i suplementy potrzebne do Miecza Zodiaku którego posiadam wydając przy tym sporą ilość PLN.
      Dzisiaj przeprowadziłem 3 próby. Każda z nich miała szanse powodzenia na 70%.
      Ku mojemu zdziwieniu 3 razy zobaczyłem komunikat - Ulepszanie się nie powiodło.
      3x na 70% i niepomyślnie ????? Dodam że przedmioty typu branza czy naszyjnik wchodziły na 20% !!!
      Ostrzegam przed korzystaniem z koła i dodawaniem bonusów bo wychodzi na to że jest kolejny bug albo firma GF jest tak pazerna na pieniądze.

@Art może w końcu odpiszesz na któryś z moich postów ??
      8o
    • mihausz wrote:

JestMoc wrote:

@Ascoran zmianki bonów 6/7 będą dostępne w IS czy tylko w kole? Czy może będzie możliwość zdobycia z gry?
      Dajcie sobie spokój z dodaniami bo to jakaś ściema lub wyłudzenie !!!W skrócie :
      Uzbierałem z koła fortuny ulepszacze i suplementy potrzebne do Miecza Zodiaku którego posiadam wydając przy tym sporą ilość PLN.
      3x na 70% i niepomyślnie ????? Dodam że przedmioty typu branza czy naszyjnik wchodziły na 20% !!!
      Ostrzegam przed korzystaniem z koła i dodawaniem bonusów bo wychodzi na to że jest kolejny bug albo firma GF jest tak pazerna na pieniądze.

A może po prostu miałeś pecha ?
    • mihausz wrote:

JestMoc wrote:

Dajcie sobie spokój z dodaniami bo to jakaś ściema lub wyłudzenie !!!W skrócie :

prócz korzystania z koła istnieje jeszcze możliwość wydropienia odłamków w grze. Co prawda to prawda mi wbil bon przy szansie na wbicie 4%+mały suplement. Kwestia farta i tyle.

• mihausz wrote:

JestMoc wrote:

mogles poczekac, bo te odkamki na zodiaka dropia w grze jak powalone xD
    • airg wrote:

JestMoc wrote:

no najlepiej jakby były do kupienia i trafiały do magazynu postaci do przypisania to było by mistrzostwo świata :w00t:
      To w sumie mogloby troche napedzic sprzedaz bo pewnie gracze kupowaliby na zapas. Zakladajac, ze czas strojow tam umieszczonych nie uplywalby.
      sam od razu bym zrobil zapas na pare lat xD bo znajac zycie nawet gdyby tak zrobili to po miesiacu by wrocili do tego co jest
    • New

SenNaJawie wrote:

airg wrote:

JestMoc wrote:

no najlepiej jakby były do kupienia i trafiały do magazynu postaci do przypisania to było by mistrzostwo świata :w00t:
      To w sumie mogloby troche napedzic sprzedaz bo pewnie gracze kupowaliby na zapas. Zakladajac, ze czas strojow tam umieszczonych nie uplywalby.
      sam od razu bym zrobil zapas na pare lat xD bo znajac zycie nawet gdyby tak zrobili to po miesiacu by wrocili do tego co jest
      raz na jakis czas cos takiego mogło by być ^^ wtedy przedłużanie ma sens.

• New

Nie rozumiem polityki item shop - od jakiegoś czasu codziennie nowa oferta, w większości te ''skrzynki''/przedmioty są tylko w ten jeden dzień i znikają i już nigdy nie będą dostępne. Przykład ta skrzynka z dziś nigdy więcej jej nie będzie, a dziś jest jej debiut.
      Nie mówiąc już o tym że to co do zdobycia z tej skrzynki to śmiechu warte, przeliczając na złotówki cenę tej skrzynki około 10/12 zł, to można wydropić z niej coś co jest maksymalnie wartę 1 won (100kk)
      W przeliczeniu na inny sposób zakupu yang, za 4 zł można kupić coś na co nie trzeba losować... i nie jest to najlepszy przedmiot ze skrzyni.
      Metin$

Forfa na snapie : jablko36
    • New

przeliczasz na złotówki, po cenach na polskich portalach, niemiec który nam to daje do oferty nie zna tego rynku i go wogóle nie interesuje że on istnieje, więc większość ofert jest nieopłacalnych bo taniej to sobie możesz kupić ale jeśli ktoś nie posiłkuje się yangami z neta ani tak tego nie przelicza to dla niego ma znaczenie tylko dostępność tych rzeczy w grze i czasem skorzysta z tej oferty bo nie korzysta z lewych yang
      Jazzzy - Etolin - mental 120
    • New

Forfa wrote:

Nie rozumiem polityki item shop - od jakiegoś czasu codziennie nowa oferta, w większości te ''skrzynki''/przedmioty są tylko w ten jeden dzień i znikają i już nigdy nie będą dostępne. Przykład ta skrzynka z dziś nigdy więcej jej nie będzie, a dziś jest jej debiut.
      Nie mówiąc już o tym że to co do zdobycia z tej skrzynki to śmiechu warte, przeliczając na złotówki cenę tej skrzynki około 10/12 zł, to można wydropić z niej coś co jest maksymalnie wartę 1 won (100kk)
      W przeliczeniu na inny sposób zakupu yang, za 4 zł można kupić coś na co nie trzeba losować... i nie jest to najlepszy przedmiot ze skrzyni.
      ta skrzynka byla juz 10lutego 2019. Wiec to nie jest jej debiut. Panie @Ascoran naucz sie ze nie pisze sie np "13 maj" tylko "13 MAJA" bo jesli to ma byc 13 maj, to od ktorego maja mam liczyc? Pierwszy maj byl daaawno temu i ten nie jest na pewno trzynasty. W kazdym jednym Twoim ogloszeniu jest blad jezykowy.
    • New

Beatles wrote:

charyzma wrote:

Jest aktualnie coś w IS'ie co jest warte kupna?
      Rękawica, przepustki, pd, kostiumy 30 dni.Za SZ odżywki.
      Tyle co przeciętny gracz kupi.
      Wracam do gry i średnio jestem na czasie.
      Mam AŻ 78SM co warto kupić by się nie co wzbogacić? (średnio mnie interesują nakładki i ubrania bo cięzko u mnie z wycena)
      Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe.