Item Shop - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• @DjMaolat16 nie bedzie tak samo bo to zupelnie inny wydawca, metin w polsce utrzyma sie jeszcze pare lat. Jestem co do tego pewny. Tzn wiem ze takim trollom jak beatles itp zalezy by zniszczyc te gre, jednsk nie bardzo wiem czemu. Zazdrosc uzaleznionego widac bierze gore. Przykre. Jakos znam mase ludzi co lubia popykac i metin sprawia im przyjemnosc i co? Maja nie grac bo jakiegos kmiota jednego i drugiego przerosla gra? Serio zenujace, narzekacie tylko, a jednak widac ze cos poprawiaja, np ewidentnie poprawili cos z wywalaniem gry i czarnym ekranem przy przechodzeniu przez tp. Reszta bugow mnie za bardzo nie dotyczy, wiec w sumie to mam je gdzies.
    • SenNaJawie wrote:

@DjMaolat16 nie bedzie tak samo bo to zupelnie inny wydawca, metin w polsce utrzyma sie jeszcze pare lat. Jestem co do tego pewny. Tzn wiem ze takim trollom jak beatles itp zalezy by zniszczyc te gre, jednsk nie bardzo wiem czemu. Zazdrosc uzaleznionego widac bierze gore. Przykre. Jakos znam mase ludzi co lubia popykac i metin sprawia im przyjemnosc i co? Maja nie grac bo jakiegos kmiota jednego i drugiego przerosla gra? Serio zenujace, narzekacie tylko, a jednak widac ze cos poprawiaja, np ewidentnie poprawili cos z wywalaniem gry i czarnym ekranem przy przechodzeniu przez tp. Reszta bugow mnie za bardzo nie dotyczy, wiec w sumie to mam je gdzies.
      [ciach]
      A mowiac o hajs amulet znowu 79sm czyli jak ktos postawi sie w innym kraju to bd gitara tylko w polsce sie nie da, ale to dlatego ze nasza administracja nic nie moze. Raczej mogla by gdyby chciala ale nie chce i nie moze bo osoba ktora moze to tylko wejdzie i wstawi przerwa techniczna i przedluzenie jej.

@Art ogarnijcie by gra byla normalnie wykrywana na laptopach jako gra a nie czynnosc bo nawet karty graficznej nie uzywa tylko zintegre. Pivy juz to ogarnely a tu dalej w tyle.

Moderator Ascoran:
      Usunąłem offtop.
    • DjMaolat16 wrote:

SenNaJawie wrote:

@DjMaolat16 nie bedzie tak samo bo to zupelnie inny wydawca, metin w polsce utrzyma sie jeszcze pare lat. Jestem co do tego pewny. Tzn wiem ze takim trollom jak beatles itp zalezy by zniszczyc te gre, jednsk nie bardzo wiem czemu. Zazdrosc uzaleznionego widac bierze gore. Przykre. Jakos znam mase ludzi co lubia popykac i metin sprawia im przyjemnosc i co? Maja nie grac bo jakiegos kmiota jednego i drugiego przerosla gra? Serio zenujace, narzekacie tylko, a jednak widac ze cos poprawiaja, np ewidentnie poprawili cos z wywalaniem gry i czarnym ekranem przy przechodzeniu przez tp. Reszta bugow mnie za bardzo nie dotyczy, wiec w sumie to mam je gdzies.
      [ciach]

A mowiac o hajs amulet znowu 79sm czyli jak ktos postawi sie w innym kraju to bd gitara tylko w polsce sie nie da, ale to dlatego ze nasza administracja nic nie moze. Raczej mogla by gdyby chciala ale nie chce i nie moze bo osoba ktora moze to tylko wejdzie i wstawi przerwa techniczna i przedluzenie jej.

@Art ogarnijcie by gra byla normalnie wykrywana na laptopach jako gra a nie czynnosc bo nawet karty graficznej nie uzywa tylko zintegre. Pivy juz to ogarnely a tu dalej w tyle.
      Turcy maja cos do powiedzenia bo gra ich 20x wiecej niz Polakow.

Moderator Ascoran:
      Usunąłem offtop z cytatu.
    • [ciach] co to ma być rano cena 79 sm (miałem kupić nie kupiłem) kupiłem za 159 (rozumiem pomyłki się zdarzają i było taniej) no a teraz znowu 79 co to ma być jaki wy macie szacunek do graczy co to ma być . zero konsekwencji. Jeżeli jest to takie proste dla was zmiana cen to proszę mi i innym zwrócić różnicę którą wydaliśmy na amulet za 159 sm

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niestosowne wyrażenie.
    • Ghost000 wrote:

[ciach] co to ma być rano cena 79 sm (miałem kupić nie kupiłem) kupiłem za 159 (rozumiem pomyłki się zdarzają i było taniej) no a teraz znowu 79 co to ma być jaki wy macie szacunek do graczy co to ma być . zero konsekwencji. Jeżeli jest to takie proste dla was zmiana cen to proszę mi i innym zwrócić różnicę którą wydaliśmy na amulet za 159 sm
      u mnie są za 159

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niestosowne wyrażenie z cytatu.
      Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
      Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.
    • JestMoc wrote:

@Ascoran zmianki bonów 6/7 będą dostępne w IS czy tylko w kole? Czy może będzie możliwość zdobycia z gry?
      mysle ze to zalezy od tego ile ludzie wypierdziela na to kolo, bo jak beda walic po 15-20k sm jak na poprzednim, to mozna zalozyc ze nie bedzie za sm normalnie, ani w grze. Mysle ze jesli jednak ludzie oleja to kolo i z grubsza nikt tam nie bedzie krecil (malo realne) to dadza normalnie, zeby wiecej zarobic. Trzeba brac tez pod uwage ze oni traktuja metina jako calosc we wszystkich krajach, wiec w sumie z grubsza to i tak zalezy pewnie od tego co zrobia turasy.
    • ten is w grze podchodzi bardziej pod hazard poniewaz mozna wylosowac rozne bony i to jest nie feer place za usuluge i dostaje cos losowego np. to tak samo idziesz tuningowac samochod i chcesz by zwiekszyli moc silnika o 50 koni mechanicznych odbierasz samochod a osoba mowi tobie ze nie stety ale zwiekszyli moc silnik tylko o 10 koni placi pan tyle samo i prosze dac nama samochod zaplacic znowu i moze sie uda :rofl:
    • Handlarz30 wrote:

ten is w grze podchodzi bardziej pod hazard poniewaz mozna wylosowac rozne bony i to jest nie feer place za usuluge i dostaje cos losowego np. to tak samo idziesz tuningowac samochod i chcesz by zwiekszyli moc silnika o 50 koni mechanicznych odbierasz samochod a osoba mowi tobie ze nie stety ale zwiekszyli moc silnik tylko o 10 koni placi pan tyle samo i prosze dac nama samochod zaplacic znowu i moze sie uda :rofl:
      slabe to porownanie, bo tu od razu znasz szanse na wygrana danego przedmiotu, nikt Ci nie wmawia ze raz zakrecisz i cos wygrasz. Raczej porownalbym to do gry na automatach hazardowych, wiesz jeden ma fart wrzuci 5zl i wygra 500, a inny wrzuci 500 i wyjdzie z 0. To o czym Ty mowisz to troche tak jakby ten co przegra mial miec pretensje do tego co wygral i do wlasciciela lokalu ze on nic nie wygral. Kwestia farta, a i nikt nie kazde Ci krecic. Jedyna patologia w tym jest taka ze czesc rzeczy mozna zdobyc tylko z kola i nigdzie indziej, sam system kola jest uczciwy, z gory wiesz ze raczej [ciach] wygrasz.

Moderator Ascoran:
      Usunąłem niestosowne wyrażenie.
    • SenNaJawie wrote:

Handlarz30 wrote:

ten is w grze podchodzi bardziej pod hazard poniewaz mozna wylosowac rozne bony i to jest nie feer place za usuluge i dostaje cos losowego np. to tak samo idziesz tuningowac samochod i chcesz by zwiekszyli moc silnika o 50 koni mechanicznych odbierasz samochod a osoba mowi tobie ze nie stety ale zwiekszyli moc silnik tylko o 10 koni placi pan tyle samo i prosze dac nama samochod zaplacic znowu i moze sie uda :rofl:
      slabe to porownanie, bo tu od razu znasz szanse na wygrana danego przedmiotu, nikt Ci nie wmawia ze raz zakrecisz i cos wygrasz. Raczej porownalbym to do gry na automatach hazardowych, wiesz jeden ma fart wrzuci 5zl i wygra 500, a inny wrzuci 500 i wyjdzie z 0. To o czym Ty mowisz to troche tak jakby ten co przegra mial miec pretensje do tego co wygral i do wlasciciela lokalu ze on nic nie wygral. Kwestia farta, a i nikt nie kazde Ci krecic. Jedyna patologia w tym jest taka ze czesc rzeczy mozna zdobyc tylko z kola i nigdzie indziej, sam system kola jest uczciwy, z gory wiesz ze raczej [ciach] wygrasz.
      chodzilo mi bardziej o dodanie bonow w grze niz jakies kolo losu bo to juz wogle walek nie zly jest

Moderator Ascoran:
      Usunąłem niestosowne wyrażenie z cytatu.
    • Handlarz30 wrote:

SenNaJawie wrote:

Handlarz30 wrote:

chodzilo mi bardziej o dodanie bonow w grze niz jakies kolo losu bo to juz wogle walek nie zly jest
      czyli chcialbys zeby wchodzily same maksymalne bony czy jak? Troche byloby za latwo, jedyny problem, ze tych zmianek nie da sie poki co zdobyc inaczej niz z kola. Do dodawania bonow nie trzeba wcale isu.

Moderator Ascoran:
      Usunąłem niestosowne wyrażenie z cytatu.