Item Shop - dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nowy

Kogazu napisał(a):

Draked napisał(a):

Kogazu napisał(a):

Draked napisał(a):

Teraz kuponów nie opłaca się kupować na zapas bo dawniej kupując np 10x500sm i nie sprzedając tego traciłeś 10 sm na kuponie bo kosztował 510 a teraz prowizja jest tak duża że interesu w tym żadnego, bo jeśli nie sprzeda się to w plecy jesteś sporo sm.
      Dla twojej informacji zawsze da się zarobić na kuponach ,ponieważ zawsze będzie zapotrzebowanie na kupony i nie ma opcji żeby praktycznie żaden ci się nie sprzedał :thumbup: :thumbu
      Zapotrzebowanie będzie ale co z tego jak ja chce sprzedać za tyle a ktoś kupić za tyle, i druga sprawa wystawie 5 sprzedadzą się 3 czyli na 2 kolejnych jestem 400 sm w plecy albo sprzedam za grosze żeby stratę zniwelować. Czyli albo kupujesz ilości znikome albo olewasz sprawę bo yangi z 1/2 kuponów to nie majątek i tak nic ciekawego za to nie kupie. I to jedyny powód dla którego zaprzestałem kupowania tego itemku w shopie. Lepiej czekać 2/3 miechy na szczeniaki i zawsze mieć z tego profit niż kupować kupony które nawet gdyby były stale w is to w obecnych cenach i tak nie warto brać.
      no faktycznie, jak ty chcesz sprzedać np 500 SM za 10 + won, to na pewno nikt ci tego nie kupi i co za tym idzie stracisz na kuponie SMy :mkay:
      Jak nie było tego pseudo podatku to sprzedawałem 500 sm 510/550kk zależy czy potrzebowałem na szybko yang teraz żeby wyjść na to samo musiałbym sprzedawać za 700-770kk żebym miał ten sam przelicznik yang/sm a więc nie ma co ryzykować i nie warto tego kupować. Lepiej czekać na szczeniaki a jak ktoś chce sm za yang niech sb płaci nawet 10+won bo z racji że nie opłaca tego się kupować w is na rynku będzie tego mniej to i cena wzrośnie gdy komuś będzie potrzebne sm. Właśnie chodzi o to że są osoby co ani złotówki nie wydawały a smy kupowały poprzez kupony będą na tym najbardziej w plecy bo jak towaru jest mało na rynku to i cena w górę pójdzie aż wkońcu osiągnie pewien próg. Yangów na serwerze jest coraz więcej a ilość kuponów po zmianach spadła drastycznie, wnioski wyciąg sam.
    • Nowy

KliczeK napisał(a):

Szkoda że bez plusów te steampunkowe kostiumy, ale na szczęście dali je jak jeszcze Oyoroi są z plusem to chociaż transmutacje można zrobić. :D

a nie wiesz o co chodzi?? Dzisiaj kończą się te kostiumy Oyoroi, no to wiadomo, ze ludzie będą kupować, a więc wrzucili do ISa steampunkowe, które są tańsze. Tak firma własnie traktuje swoich graczy.

Draked napisał(a):

Teraz kuponów nie opłaca się kupować na zapas bo dawniej kupując np 10x500sm i nie sprzedając tego traciłeś 10 sm na kuponie bo kosztował 510 a teraz prowizja jest tak duża że interesu w tym żadnego, bo jeśli nie sprzeda się to w plecy jesteś sporo sm.
      Nie musisz sprzedawać kuponów dwa razy drożej niż przed podniesieniem cen. Pazerny traci dwa razy.
      Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
      Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia napisał(a):

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Django: lubiem edytować ().

• Nowy

Django napisał(a):

KliczeK napisał(a):

Nie musisz sprzedawać kuponów dwa razy drożej niż przed podniesieniem cen. Pazerny traci dwa razy.
      Czytaj tematy do końca a nie pojedyncze posty na które już odpowiedziałem.