Item Shop - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• LuBoy wrote:

Cytat za "DarkWarriorek"

To że Ty piszesz że kiedyś tak było to nic nie znaczy daj na to jakiś dowód... a pisząc że dzieci wydające 50zł na miesiąc płaczą że im coś się nie udaje chciałeś się pochwalić że ty wydajesz dużo wiecej ?

Poczytaj sobie odpowiednie tematy (nie tylko forum) a będziesz wiedział, że 1 bonus ZAWSZE
      wchodzi (niezależnie czy jest on z samego IS czy eventowych szkatułek). Poza tym Ty piszesz
      takim tonem jakbyś mu zazdrościł. Więc odpuść sobie głupie docinanie. Jak ma kasę to niech
      wydaje Ty na jego SM nie robisz. Tyle w tym temacie.

A Ty czytaj tez poprzednie posty, bo nie chodzi tylko o pierwszy bon.
    • KupieTOoO wrote:

Co do cen w IS pan up nie uwzględnił promocji które towarzyszą non stop prawie.Nie wiem czy jest ktoś kto doładuje smy na 500zł bez promocji:D

Jak ładować to tylko za 500zł ! : P ;) Pakiet za 500 zł patrząc na taryfę dla 50 sm to 1479 zł =.= + HH + CB tylko ładować! ;P

Fakt, dodawać bonów się nie opłaca, bo jest b. drogo i można albo robić postaci na skrzynie ucznia, albo kupować od zaufanych ludzi, którzy się tym trudnią... ale..:) Miksowanie to loteria i przy odrobinie szczęścia... ;)

Swoją drogą ciekawa ta teoria z paleniem bonów, może często ich nie miałam okazji dodawać, ale rzeczywiście świta mi, że te pierwsze bony wchodzą jakoś ładniej i zawsze przy ostatnim się denerwowałam, że trzeba kupić nowy pakiet a tak ładnie szło, hmm.. :whistling: ;)
    • LuBoy wrote:

Śmieszna jest też sytuacja osób, które wydają mnóstwo pieniędzy na SM. Fakt dostają potem za to ileś tam SZ,
      ale jak patrze w IS to nic ciekawego za te SZ nie ma. Za 3 bodzie trzeba dać 1440 SZ? Heh. Za 30 to ja rozumiem, ale 3? :)
      Zdecydowanie powinno być też wiele ciekawych ofert z przelicznikiem na SZ, albo chociaż zrobić jakieś przeliczniki
      wszystkich kategorii za SM na SZ.

SZ polecam zostawiać na tombole, ewentualnie na życie/atak/obronę/inteligencję boga smoków na jakieś ważniejsze wojny albo pobijanie rekordów
    • Reaktor wrote:

Szkoda że Koło Losu nie jest w IS na Stałe Było By Ciekawie :)

Ja bym to jeszcze inaczej "podkręcił".
      Po uzyskaniu powiedzmy 3000 tys smoczych moment masz możliwość skorzystania z.... TOMBOLI :)
      Kasa bym im leciała jak rzeka.Trzeba tylko odpowiedniej stymulacji.W tombole wrzuciłbym zmianki i dodania ( % wygranej jak na wierzchowca itp ).

Na Tomboli przy dobrej taktyce wychodzi się ogrom do przodu.
    • Oni już dobrze wiedzą co robią...ceny specjalnie podwyższają.

Ci co się znają na grze poradzą sobie bez IS, od czasu do czasu wspomagając się kilkoma SM. Ci co nie wiedzą jak grać niestety nadal będą polegali na IS do czasu aż SM osiągną absurdalne ceny. Ale najwyraźniej GF zna granice i będą podwyższali tak długo, dopóki im się nie odechce :]
    • Powinieneś wiedzieć, że za ich tokiem myślenia, szare żuczki takie jak my, nie mają co próbować nadążyć.

Tylko najstarsi górale wiedzą kto dostanie olejek, kto go nie dostanie, a kto będzie musiał kupować w IS.
    • Ten kto uważa się za szarego żuczka widocznie nim jest, a cała reszta przeczytała temat: [FAQ] Pytania i odpowiedzi związane z fuzją i dowiedziała się z niego, iż każde konto otrzyma darmowy olejek wygnania, ponieważ konta zostaną przydzielone do jednego z królestw drogą losową. Jeżeli nie będzie wam odpowiadać królestwo, które zostało wybrane samoczynnie to będziecie mogli w każdej chwili je zmienić. Konta na serwerze Negros (Solar) również zostaną przydzielone losowo i również każdy otrzyma olejek. Dodam, iż na 99% ów przedmiot nie będzie zdatny do handlu.
    • Leneres wrote:

Ten kto uważa się za szarego żuczka widocznie nim jest, a cała reszta przeczytała temat: [FAQ] Pytania i odpowiedzi związane z fuzją i dowiedziała się z niego, iż każde konto otrzyma darmowy olejek wygnania, ponieważ konta zostaną przydzielone do jednego z królestw drogą losową. Jeżeli nie będzie wam odpowiadać królestwo, które zostało wybrane samoczynnie to będziecie mogli w każdej chwili je zmienić. Konta na serwerze Negros (Solar) również zostaną przydzielone losowo i również każdy otrzyma olejek. Dodam, iż na 99% ów przedmiot nie będzie zdatny do handlu.

A ja sądzę , iż konto zostanie przydzielone losowo do królestwa tylko wtedy gdy posiadamy na minimum 2 serwerach to samo konto i na obu mamy w różnych serwerach wtedy to konto zostanie po połączeniu losowo przydzielone i w takim wypadku ta osoba otrzyma olejek wygnania , ale nie wykluczam również tego , że ten olejek dostanie każdy , aby zmniejszyć dysproporcje między królestwami ale , na pewno każde konto nie dostanie losowego królestwa tylko te które mamy jeśli mamy tylko konto na jedynym serwerze.Oczywiście to jest tylko moje zdanie , jesteś z teamu , więc możesz posiadasz jakieś szersze informacje niż te które są zawarte w poście arta.
      A tutaj jeszcze cytat z FAQ na poparcie tego co napisałem:
      "Przykład: Na serwerze 1 mam postać w czerwonych królestwie, na serwerze 2 w żółtym. Jeśli dojdzie do fuzji serwerów 1 i 2, to muszę wybrać jedno z tych królestw?
      Tak, musisz się zdecydować, ponieważ postacie z jednego konta na jednym serwerze nie mogą przynależeć do różnych królestw. Podczas fuzji Twoje postacie zostaną przydzielone jednemu z królestw drogą losową. W swoim magazynie ItemShopu znajdziesz jednak darmowy "Olejek Wygnania", za pomocą którego możesz jednorazowo zmienić swoje ojczyste królestwo."
      SlippeR ninja dagger 94lvl on :shinsoo: :54:
      Daniel78201b sura wp 75lvl on :shinsoo: :54:
      Daniel78201 sura bm 80lvl off
      :shinsoo: :54:

The post was edited 2 times, last by Daniel78201b ().

• Daniel78201b, z tego, co pisał Art, faktycznie każde konto ma dostać olejek, natomiast drogą losową zostaną przeniesione jedynie te konta, na których postacie założone są 2 lub 3 królestwach. Inaczej nie miałyby sensu punkty w FAQ dotyczące gildii i małżeństwa.