Item Shop - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• IS być musi - to rzecz wiadoma.

Wkurza mnie tylko to, że wydając realne pieniądze na dobrą sprawę możemy nic nie dostać wyrzucając pieniądze w błoto.
      Dam przykład:
      Kiedyś doładowałem SM bodajże za 150 zł. Kupiłem jak dobrze pamiętam jeszcze wtedy paczkę dodań bonów i paczkę zmianek. I miałem takiego pecha, że żadne dodanie bonu mi nie weszło. Ja wszystko rozumiem, że mogły by wejść bony słabe i że musiałbym dużo mixować - ok kto ma szczęście ten mniej wyda. Ale nie powinno być tak, że płace za coś, a tak naprawdę za te pieniądze nic nie dostaje, bo to jest moim zdaniem nieuczciwe..
      Od tamtej pory już nigdy nie kupiłem "wzmocnienia przedmiotu".

Także jak dla mnie to jest do zmiany.
      "Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli.."
    • Ja mam trochę inne pytanie bo dawno tam nie wchodziłem i dostrzegłem, ze z 500zl jest 3,7k SM, a było za 400, 3k??? Czy mi się coś pomieszało? albo jest jakiś dodatkowy % teraz?;p
    • Wiadomo że nikt nie będzie czegoś wydawał za darmo, ta gra jest po to by generować zyski , jednak stawki za SM są KOSMICZNE.
      Dodatkowo kupując wzmocnienie przedmiotu możemy wyrzucić pieniądze w błoto bo wzmocnienia mogą nie wejść co według mnie nie powinno funkcjonować.
      I jeszcze jedno: IS - okej jednak zmiany w nim i zmiany w grze,a nie tak jak jest teraz.
    • W tą grę grają ludzie, któzy mają na miesięczną wypłatę po 5- 20 tyś. CZy wtedy jest problem wydać 500zł? Nie. Być może nie macie z takimi ludźmi kontaktu w grze, ale uwierzcie mi. Takich graczy jest bardzo dużo. Poza tym ktoś kto jest za granicą nie musi płacić durnego podatku takiego jaki jest w Polsce. Tzn. zamawiając sm innymi płatnościami niż sms w kieszeni zostaje nam bardzo dużo zł... Znam ludzi, którzy pracują w Norwegii, Anglii i bardzo często ładują kasę na sm. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: stać ich na to. A jeśli ty narzekasz na kosmiczne ceny w IS-ie. Mam prostą rade: Nie korzystaj z niego. Wszystko da się zrobić samemu, aczkolwiek zajmie to znacznie więcej czasu.

Pozdrawiam.
    • Widzisz PaulinkA, pomimo iż znajduję się w grupie którą wymieniłaś uważam iż gra powinna być przystosowana do realiów kraju w którym jest wydawana. Wtedy rozwija się we właściwym kierunku i poziomem nie odbiega od tych wydawanych w bogatszych krajach. No bo porównując zasoby finansowe takiego Norwega czy Anglika my Polacy zostajemy daleko w tyle. Ale istotniejszą kwestią jest to co ktoś wcześniej już zauważył, że często pieniądze wydane na isa są wyrzucone w błoto. Bo jeśli z pakietu zakupionych bonów wejdzie ci jeden albo co się często ostatnio zdarza - żaden, to człowiekowi nagle przechodzi ochota na grę. Ta gra (IS) dziwnie zaczyna mi się kojarzyć z kasynem, wchodzisz, kupujesz żetony, obstawiasz, kręcisz kołem i na koniec masz wielkie CHa z tego. Czysty hazard! tylko czy na coś takiego nie trzeba mieć czasem koncesji?;) Bo z tego co pamiętam metek zarejestrowany jest na terenie Niemiec a nie na Kajmanach;)
      Dlatego już od paru ładnych miesięcy nie wydałem złotówki na isa, częściowo jest to spowodowane olaniem nas graczy przez GF i przyłączeniem się do ogólnego bojkotu isa do momentu aż wydawcy wywiążą się ze złożonych obietnic, a częściowo radykalnym zmniejszeniem szans na załadowanie dobrych bonów. Ale się rozpisałem;) Pozdrawiam wszystkich wytrwałych;)
    • Na gwiazdkę będzie happy Hour 30%+.W okresie świątecznym będzie ale trzeba być czujnym bo GF da 2/3 promocje pod rząd po 20/25% mydląc nam oczy a potem dadzą 30+.

Skrzynia z IS ok bo dzik mi się kończy zostało mi 106h z 480h po 2,5 roku.Ale kto kupi te skrzynie i mi sprzeda jak nikt nie gra na serwie:D
      Ile SM na oko trzeba wybulić na nowego dzika?:D
    • Spoko spoko, zaraz będzie komunikat:
      "Przez niedopatrzenie wycofaliśmy Tajemnicze Skrzynie o dobę wcześniej, niż powinniśmy. Aby Wam to wynagrodzić, wprowadzamy je ponownie, na tydzień, oraz obniżamy kosz o 1SM. Udanych zakupów!"
      :rofl:
      Uczniak007, WP 56, Wetar

Szukam expiciela postaci od 75 do 90, w Jinno
    • Nie chodzi o ceny ,tylko że chcesz kupić dany produkt i co ważne działający, czyli np. bon ,a nie szansę na bon.. jak będę chciał szansę to kupie sobie totolotka...
      Jak wydasz na coś realną kase a produkt ci nie odpowiada ,albo nie działa to reklamujesz,,, a tu co? wydajesz i nic nie masz...
    • Nikt nikomu nie każe grać w tą grę. ;:p Jak kogoś stać to niech ładuje SM'y, a lvl, itemy nie muszą być wspomagane przez IS. Trochę gry i wszystko jest do zdobycia. Ale nie oszukujmy się z IS'em jest o wiele, wiele łatwiej. :tak:
    • Jeśli ktoś ma silną wolę , czas , i umiejętności to może nawet być lepszym od tego co pakuje w IS , IS ułatwia grę ale także ją przyspiesza. Nie ma teraz żadnej gry MMO RPG ,która nie ma płatności czy to przez SMS czy to przelewem. Z czegoś opłacane serwery gry muszą być.
      Założyciel gry założył ją żeby zarabiać na niej i też tak to robi.
      Wygrałem lub wygrałeś pisz GG: 31917976

Andros 54 Poziom Wojownik body
    • hahaha nie moge z nich. Tylko ładować ładować ładować w is według gf. dojdzie co do czego to będzie trzeva zapłacić jakąś dużą sumkę za to aby połączyli serwy.. albo będzie trzeba płacić za eventy. to już jest żałosne. co wejde na forum jest jakas nowa wiaodmość to dotyczy is.
      Niby lew ma być w szkatułce tak ?a jaka jest szansa na to aby go zdobyć ? z 5 %?