Item Shop - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jedno małe ale'. W Knudzie jest podane: +15 ataku +1500PŻ...
      Natomiast w boczku i khanie mamy: +15% ataku + 1500PŻ...
      Dostać 15pkt a 15% do ataku to różnica,chyba ze zapomnieli dopisać % :)
      POWER IS "DANGER" :rip:

Jeśli mocno interesuję Cie moja aukcja,napisz mi wiadomość PW ;)
    • ModeCom wrote:

Jedno małe ale'. W Knudzie jest podane: +15 ataku +1500PŻ...
      Natomiast w boczku i khanie mamy: +15% ataku + 1500PŻ...
      Dostać 15pkt a 15% do ataku to różnica,chyba ze zapomnieli dopisać % :)

Różnica jest taka sama pomiędzy khanem/boczusiem,a Knudem.
      Metin$

Zapraszam na REYMONTA 22 poczuj MAGIĘ!
    • A ja zmienię troszkę temat. Wydaję mi się, że troszkę lipnie to zrobili, że możesz na 1 konto wysyłać Smy tylko z dwóch numerów. Wysłałem już na swoje konto z dwóch nr i mam do dyspozycji jeszcze z 6 kart :crazy: Co na ten temat uważacie ? Co się dzieje gdy wyślę z trzeciego, czwartego nr i tak dalej ? ...
    • Markelov wrote:

Czytałem regulamin i jest tam informacja, że ładować można z maksymalnie dwóch numerów. To prawda ? Coś się dzieje jak wyślesz z następnego ? Czy to tylko jest napisane bo jest ?
      Odpowiem na moim przykładzie, ładowałem sm z 4 numerów i do tej pory nie zostałem zbanowany ani nie została mi zablokowana możliwość ładowania sm przez sms. Może to był fart, może marnie im skrypt działa tego nie wiem i się nie dowiem, ale sm były ładowane z 4 nr.
    • No jeszcze nie grałem w gre gdzie wydawca nie próbował by wydoić jak najwięcej kasy z gracza. W każdej grze która przyciągnęła sporą ilość graczy, wydawcy podejmowali środki, żeby wydoić z nich jak najwięcej kasy stopniowo.. aż w końcu bum na każdą grę przyjdzie czas :)
    • BEZ3MANKI wrote:

No jeszcze nie grałem w gre gdzie wydawca nie próbował by wydoić jak najwięcej kasy z gracza. W każdej grze która przyciągnęła sporą ilość graczy, wydawcy podejmowali środki, żeby wydoić z nich jak najwięcej kasy stopniowo.. aż w końcu bum na każdą grę przyjdzie czas :)
      Fakt, tu masz rację, bo w każdej grze dla wydawcy liczą się zyski, ale z tym się zgodziłem już wcześniej ale...

NIGDZIE poza tytułami FailForge nie spotkałem się z takim stanem i gier i nastawienia wydawcy do ich produktu. To co tu się dzieje przekracza wszelkie normy i przechodzi ludzkie pojęcie^^ Biorąc pod uwagę stan w jakim jest np. metin, eventy, problemy, bugi, czy tam też boty, wszystkie te minusy jakie da się znaleźć tooo... Aktywność przejawiana jedynie w IS jest wręcz szokująca^^

Mówisz, że w każdej grze tak jest i wydawca każdy jest taki sam (bynajmniej tak wnioskuję z wypowiedzi)... I tu się już nie zgodzę^^ Nie wiem w ile gier grałeś, ilu wydawców "poznałeś" ale... Chyba za mało albo miałeś pecha:) Bo NIGDZIE tak nie ma. Popatrz na 1 lepszego: Nexon: kilka gier, shop obecny, ALE... Eventy na poziomie, zadowalają graczy w 100%ach. Boty? Obecne, ale "niegroźne", mimo to tępione, że szok^^ Bugi? Szybciej znikają niż się pojawiają. I co się tam dzieje? Nikt nie narzeka^^ Nikt nie porusza 2 razy tego samego tematu. A co lepsze... Ludzie pakują 100% więcej kasy (i tu niespodzianka!) na śmieci które NIE wpływają na rozgrywkę, bo takie właśnie są głównym atutem shopów:) (fakt, dopalacze expa i tego rodzaju śmieci są obecne, ale są tak tanie, że można ich brać ile się chce, do tego wszystko co masz w shopie jest i w grze na porządku dziennym jeśli chodzi o przydatne śmieci).
      I przykład którego nienawidzę (bo jakoś go nie trawię) ale... LoL... Zobacz co masz w shopie tej gry. Porównaj to z FailForge. A później powiedz mi... Czy nadal uważasz, że wszyscy wydawcy stoją na tym samym poziomie? I czy każda z gier opiera się na tym samym?

Każdy z wydawców liczy na zyski, ale inni nie strzelają sobie tym w kolano;)
    • To zajrzyj do Cabala Online wyd. EstSoft :) serwery już totalnie opustoszały z powodu ich występków. Weź pod uwagę jeszcze to, że gra Metin2 nie była produkcją na którą GF stawiał.. nikt isę nie spodziewał, że zacznie w to grać tak wiele osób i się tak długo utrzyma, ta gra służyła tylko i wyłącznie po to, aby przynosić zyski i zarobić na udoskonalenie innych produkcji.
      Może faktycznie miałem pecha i trafiałem na beznadziejnych wydawców w grach. Ale skoro Metin jest tak beznadziejny to czemu się tak długo trzyma ?? coś w tej grze jest :P
      Poza tym napisałem, że w każdej grze robi się to stopniowo, żeby ściągnąć jak najwięcej graczy, a potem w pewnym stopniu uzależnić ją od IS by gra bez niego zajmowała dużo czasu to jest normalny manewr Metin jak Metin tutaj odrazu postawiono na zarobek wydojenia jak największej ilości kasy. Potem jak ludzie uciekali to dali eventy w których można była się obłowić w dodania zmianki kamole perły inne pierdoły ściągneli graczy którzy oddawali im swoje złotówki, albo dla sponsorów.. zauważyć trzeba że event świąteczny jest zawsze długi i najbardziej opłacalny ma to na celu ściągnięcie jak największej ilości graczy by GF mógł powiedzieć sponsorem "Patrz ile graczy ściągneliśmy, jak nam dacie xxx kasy to ich bd jeszcze więcej" i to na tym polega. Jaki producent taka strategia założe się, że Nexon w swoich wydaniach jak zobaczy znaczny przyrost graczy też postawi na IS.
      PS. Nie możemy porównywać Lola do Metin-a .. są to 2 całkowicie inne gry w których chodzi zupełnie o co innego, inaczej się w to gra porównuj gry RPG do RPG :)
    • BEZ3MANKI wrote:

To zajrzyj do Cabala Online wyd. EstSoft :) serwery już totalnie opustoszały z powodu ich występków. Weź pod uwagę jeszcze to, że gra Metin2 nie była produkcją na którą GF stawiał.. nikt isę nie spodziewał, że zacznie w to grać tak wiele osób i się tak długo utrzyma, ta gra służyła tylko i wyłącznie po to, aby przynosić zyski i zarobić na udoskonalenie innych produkcji.
      Może faktycznie miałem pecha i trafiałem na beznadziejnych wydawców w grach. Ale skoro Metin jest tak beznadziejny to czemu się tak długo trzyma ?? coś w tej grze jest :P
      Poza tym napisałem, że w każdej grze robi się to stopniowo, żeby ściągnąć jak najwięcej graczy, a potem w pewnym stopniu uzależnić ją od IS by gra bez niego zajmowała dużo czasu to jest normalny manewr Metin jak Metin tutaj odrazu postawiono na zarobek wydojenia jak największej ilości kasy. Potem jak ludzie uciekali to dali eventy w których można była się obłowić w dodania zmianki kamole perły inne pierdoły ściągneli graczy którzy oddawali im swoje złotówki, albo dla sponsorów.. zauważyć trzeba że event świąteczny jest zawsze długi i najbardziej opłacalny ma to na celu ściągnięcie jak największej ilości graczy by GF mógł powiedzieć sponsorem "Patrz ile graczy ściągneliśmy, jak nam dacie xxx kasy to ich bd jeszcze więcej" i to na tym polega. Jaki producent taka strategia założe się, że Nexon w swoich wydaniach jak zobaczy znaczny przyrost graczy też postawi na IS.
      PS. Nie możemy porównywać Lola do Metin-a .. są to 2 całkowicie inne gry w których chodzi zupełnie o co innego, inaczej się w to gra porównuj gry RPG do RPG :)
      Odnośnie Cabala... Z tego co wiem to ludzie odeszli... Na Cabal 2:) Jeszcze jakiś czas temu serwery były pełne^^
      Co metin ma w sobie? Sentyment^^ I jego najwiekszy plus... Prostota i "po polsku to zagram!".
      Metin byl poczatkowo nastawiony na pozyskiwanie funduszy na inne produkcje?... Co Ty do mnie mowisz? O.o FailForge stawialo na metina to tak samo jak i na Aiona przykladowo.
      Porwobnywalem MMO, bez podzialu na gatunek^^ Mialo to na celu pokazanie roznic pomiedzy wydawca a wydawca^^ Wiec nie widze w tym nic zlego:)

Co do samego metina... Eventy byly od samego poczatku. Nie pojawily sie dopier gdy gracze zaczeli uciekac;) A, ze eventy ze zmiankami i perlami pojawily sie w pozniejszym etapie... Bo... Kiedys nie bylo na serwerach po 100 sklepow pelnych stalek:) Chyba nikt Ci nie da splawika i nie kaze isc na ryby gdy nie masz wedki prawda?

Co do Nexona... Sprawdz ile juz latek ma Dekaron (a raczej 2Moons - ta sama gra, Dekaron jest jej pozniejszym europejskim odpowiednikiem). Shop sie tam nie zmienil aaani troche^^ Choc moze to troszke zly przyklad bo wydawca sie zmienil ale... Ale shop pozostal^^

Hmm... Po glebszym przeanalizowaniu reszty racji to sie zgadzam^^ Ale nadal bede bronic wydawcow ktorzy na to zasluguja i nie pozwole plamic ich imienia. Dlatego sie wtracilem;)

@EDIT: Dobra... Spora część graczy odeszła od Cabala przez zmiany takie jak system upgrade, zniszczenie sensu i zabawy na chaos arenach, porzucenie pomniejszych dungeonów etc... Ale to nie miało żadnego związku ze zwiększeniem pakowanej kasy na shopie, jedynie miało na celu zmniejszenie poziomu trudności gry do minimum, co odebrało wielu graczom typowo Cabalowe smaczki i przywiało graczy z 2cyfrowym IQ... Ale... To tylko błąd który miał być wielkim plusem^^ Brak związku z shopem:D

The post was edited 1 time, last by SlitasnyOrk ().