Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

ja mysle ze celowo zrobili tak zeby byly same zlote na serwach, booo... z nich dropia dwutlenki agaty i ksiezycowe, jesli bedzie tego 20x wiecej niz przed eventem to cena spadnie drastycznie, lub ludzie beda sobie ulepszac, czym? No przeciez nie tymi smieciowymi kamieniami, kamienie przy wiekszosci itemkow to strata ulepow, zatem podrecznikami lub zbsami, ale na wyzszych plusach wiekszosc robi podrecznikami, ktore kupuja zazwyczaj w IS, do tego duzo ludzi juz po wbiciu na +9 zaczyna np mieszac itemki, bo do +9 dawne bony nie pasuja;p mysle ze w innych krajach ten event bedzie mial wiekszy wplyw na IS, ale u nas tez.
    • New

GF zarobi na rekawicy złodzieja i innych duperelach ułatwiających drop. Fakt faktem trochę yang ubędzie. Nagrywanie i tak bardzo ułatwia, ale i bez nagrywania wprawy gracz doszedlby do takiej wprawy by mieć same złote. Druga podpowiedź leci 2x wolniej, więc da się coś zapamiętać. Trzeba dropic bo warto, obrony Boga smoków mam na kilka dni ciągłego grania. Zastanawiam się co ulepszac kamieniami, bo niby ok ale smieciowe.
    • New

Dla wszystkich GENIUSZY ZŁA którzy twierdzą, że dymają firmę. To firma dyma was i wasze yangi :rofl: Raz, że kostiumy, szczeniaki i inne pierdoły na czas eventu są ciągle w sklepie dostępne. Dwa zobaczcie mózgi jak ładnie yangi z serwerów schodzą ile kosztuje ulepszanie skrzynek na vipa ? średnio 8kk 1 skrzynka albo i więcej :thumbsup: czyli 20 skrzynek to jakieś 1,5 wona. Trzy jakby to powiedział klasyk - "chcieliście wydymać freda ? To fred wydymał was". Radzę usiąść, przeanalizować i dopiero później się podniecać chociaż w tym wypadku nie ma przy czym.
      Mówiłem, że jestem biczem bożym, i gdybyście nie byli wielkimi grzesznikami, Allach nie pozwoliłby, aby mój gniew spadł na wasze głowy.

– Czyngis chan
    • New

WujekDiumar wrote:

Im mniej yang na serwerach tym lepiej . Póki co za zaczyna iść wszystko do stanu z przed kilku lat . Wywalanie yang z serwerów to normalny zabieg normowania gospodarki .

Dla przykładu czemu Polska nie drukuje sobie paru miliardów tygodniowo ? Choć by po to żebyś za chleb nie musiał płacić stówka :mkay: yang przybywa więcej niż ubywa :thumbsup:

Nie jestem pewien czy nie drukuje, bo takie rozdawnictwo socjalu przez obecny rząd może być tego przykładem. Stówką za chleb nie płacimy jeszcze ale od początku roku zdrożał jakieś 60 % :) #lepszazmiana
      Mówiłem, że jestem biczem bożym, i gdybyście nie byli wielkimi grzesznikami, Allach nie pozwoliłby, aby mój gniew spadł na wasze głowy.

– Czyngis chan
    • New

Fibo wrote:

Dla wszystkich GENIUSZY ZŁA którzy twierdzą, że dymają firmę. To firma dyma was i wasze yangi :rofl: Raz, że kostiumy, szczeniaki i inne pierdoły na czas eventu są ciągle w sklepie dostępne. Dwa zobaczcie mózgi jak ładnie yangi z serwerów schodzą ile kosztuje ulepszanie skrzynek na vipa ? średnio 8kk 1 skrzynka albo i więcej :thumbsup: czyli 20 skrzynek to jakieś 1,5 wona. Trzy jakby to powiedział klasyk - "chcieliście wydymać freda ? To fred wydymał was". Radzę usiąść, przeanalizować i dopiero później się podniecać chociaż w tym wypadku nie ma przy czym.
      To znikoma ilość przy tym ile yang generuje meley itp.
      :54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
      :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF
    • New

Fibo wrote:

WujekDiumar wrote:

Im mniej yang na serwerach tym lepiej . Póki co za zaczyna iść wszystko do stanu z przed kilku lat . Wywalanie yang z serwerów to normalny zabieg normowania gospodarki .

Dla przykładu czemu Polska nie drukuje sobie paru miliardów tygodniowo ? Choć by po to żebyś za chleb nie musiał płacić stówka :mkay: yang przybywa więcej niż ubywa :thumbsup:
      Nie jestem pewien czy nie drukuje, bo takie rozdawnictwo socjalu przez obecny rząd może być tego przykładem. Stówką za chleb nie płacimy jeszcze ale od początku roku zdrożał jakieś 60 % :) #lepszazmiana
      No dobra nie ma co dyskutować o polityce . Dałem tylko przykład żeby większość zrozumiała co mam na myśli.

(Nie tylko chlebuś zdrożał :( )