Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nowy

Ingolf napisał(a):

:ninja:
      1. Zespół nigdy nie organizuje ZUA o godzinie 23:00. Najpóźniej ZUO można wykonać o 21:00 - po dropie wierzchowców.
      2. Zespół (GM, SGM, SA, GA) nigdy nie organizuje Eventów w nocy. Jeżeli jest jakiś Event o 23:00, czy o północy - to Event odgórnie ustalony przez firmę, o czym informujemy Was na forum. Ostatnim takim Eventem był bonus exp, który trwał od 18:00 do 02:00 bądź Eventy Poboczne na serwerze Jawa, gdzie drop jest czasami do godziny 23:59.
      2. ZUO było niezapowiedziane, było to duże ZUO składające się z metinów i bossów na różnych, wspólnych mapkach.
      3. Podczas ZUO, SGM pisał na czacie o tym, że organizuje zrzuty - podawał mapkę i kanał.
      4. ZUO z okazji Święta Niepodległości, spontaniczne.
      5. Być może w przyszłości będziemy organizowali więcej niezapowiedzianych Eventów, ale nie zrezygnujemy też z tych zapowiadanych np.: OX, czy Wspinaczka z GM w DT.

Generalnie, na kilku serwerach odbyły się Wspinaczki w DT - chciałbym powiedzieć, że frekwencja była na prawdę duża.
      Jako ciekawostkę mogę napisać, że na Androsie wzięło udział w Evencie więcej osób niż na Negrosie.
      To, że u nas na Androsie dwóch graczy odpaliło po dziesięć kont nie znaczy, że w evencie wzięło udział więcej osób :D
      Sygnatura wycięta. Frescco.
    • Nowy

Download napisał(a):

Każdy gracz płacze o układy z GM'em i tak się zastanawiam kto w końcu te układy ma, jak przecież każdy płacze.

Wiesz że dla osób z wyższym levelem takie zuo ma mniej sensu niż dla graczy z niższym levelem? Ci wolą zrobić meley, jotuna, smoka a za kasę ze/za skrzynki kupić to co potrzebne niż latać po mapach, więc sugerując się tym koledzy GM'ów muszą mieć niższy level, a więc czy takie osoby są przegrywami skoro mimo znajomości z GM'em nie potrafią dojść do poziomu zbijania meley/yotun/smok?

Sprawdziłem sobie Twoje posty, ponad połowa to że ta gra jest zepsuta, że układy, że nie da się grać... i tak się zastanawiam co Ty tutaj jeszcze robisz jak Ci się tutaj nic nie podoba? :D
      mi tez nie zalezalo na metinach co byly na ZUO ale fakt ktory najbardziej chcialem przytoczyc to brak info o ZUO ale nie wiedzialem ze GM-owie moga je zrzucac bez zapowiedzi jak niespodzianke ale przykladowo jeli ty bys mial gl postac 70-75 lv i chcialbys wyniesc cos z tego eventu zeby twoja postac glowna poszla ,,do przodu'' czekasz od 9 rano(zaluzmy) do 23 a na nastepny dzien dowiadujesz sie ze o 23.10 zaczelo sie ,,ZUO NIESPODZIANKA'' jakie mialbys odczucia??
    • Nowy

Ingolf napisał(a):

:ninja:
      1. Zespół nigdy nie organizuje ZUA o godzinie 23:00. Najpóźniej ZUO można wykonać o 21:00 - po dropie wierzchowców.
      2. Zespół (GM, SGM, SA, GA) nigdy nie organizuje Eventów w nocy. Jeżeli jest jakiś Event o 23:00, czy o północy - to Event odgórnie ustalony przez firmę, o czym informujemy Was na forum. Ostatnim takim Eventem był bonus exp, który trwał od 18:00 do 02:00 bądź Eventy Poboczne na serwerze Jawa, gdzie drop jest czasami do godziny 23:59.
      2. ZUO było niezapowiedziane, było to duże ZUO składające się z metinów i bossów na różnych, wspólnych mapkach.
      3. Podczas ZUO, SGM pisał na czacie o tym, że organizuje zrzuty - podawał mapkę i kanał.
      4. ZUO z okazji Święta Niepodległości, spontaniczne.
      5. Być może w przyszłości będziemy organizowali więcej niezapowiedzianych Eventów, ale nie zrezygnujemy też z tych zapowiadanych np.: OX, czy Wspinaczka z GM w DT.

Generalnie, na kilku serwerach odbyły się Wspinaczki w DT - chciałbym powiedzieć, że frekwencja była na prawdę duża.
      Jako ciekawostkę mogę napisać, że na Androsie wzięło udział w Evencie więcej osób niż na Negrosie.
      dlaczego ptk 3 wyklucza ptk 1 i 2? czy mam rozrozniac 2 typy ZUO czyli zwykle i ,,DUZE''??dlaczego spontaniczne zuo z okazji sw.niepodleglosci bylo wczoraj miedzy godz 23.00 a 1.00??a o ZUO 11 listopada nic nie wiem bo w kalendarzu eventow nie ma ZUO zwyklego czy duzego 11,11,2018
    • Nowy

Polaris napisał(a):

To w tej grze nigdy się nie zmieni. Masz wtyki to będziesz wszystko wiedział i zrobią pod Ciebie event. Co do samego przeprowadzania to ludzie o takich porach już śpią. Rano praca, szkoła i inne.
      Globalnie zrobić o normalnych porach a dla wybranych po nocach.
      No, no dokładnie, np taki @Ingolf ma ochotę na zbijanie metkow więc je sobie zrzuca!
      Ale wy bajki czasami wymyślacie.
      To, że ktoś się czasami dowie z niewiadomego źródła, nie znaczy, że eventy są organizowane pod kogoś.
      :???:
    • Nowy

Kiedys metki były super teraz jesli z nich nie leci czegos dodatkowego to male jest zainteresowanie na to, chyba że myslimy o metkach 5w1 to co innego
      AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
      BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
      Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
      DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
      Madrazo-Dagger-35lvl OFF
      Braveran-BM-35lvl OFF
      Cabba - New wp 55lvl Negros power
      Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)
    • Nowy

Niezapowiedziane eventy to najlepsze co eventowo może być. Ludzie, którzy nie mają ochoty grać po prostu nie wejdą, a ludzie, którzy siedzą mają zabawę w grze. A nie, że tylko na event wszyscy wchodzą dropami tylko bo event, jestem nawet za tym żeby dać blaski niezapowiedziane na godzinę kiedyś. Ale by dupy tu popękały niektórym.
      NIE HANDLUJĘ Z GRACZAMI(sztuczne podbijanie aukcji bez pokrycia, nie traktować ich postów poważnie):
      -introwertyk
      -Thue
    • Nowy

Matrxtam napisał(a):

Niezapowiedziane eventy to najlepsze co eventowo może być. Ludzie, którzy nie mają ochoty grać po prostu nie wejdą, a ludzie, którzy siedzą mają zabawę w grze. A nie, że tylko na event wszyscy wchodzą dropami tylko bo event, jestem nawet za tym żeby dać blaski niezapowiedziane na godzinę kiedyś. Ale by dupy tu popękały niektórym.
      Z tym to tak nie do konca bylem na grze ale postacia czekalem na karty potwora inna zbijalem range a na 3 byl shopek. Nie mialem co robic to gralo w tle. A w tym momencie byly wybijane metki. Przeciez nie bede biegal po gorze sohan za wierzchowcem, ktory raz pewnie nie poleci a dwa mam manu ( z nadzieja na to, ze jest event)
      AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
      BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
      Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
      DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
      Madrazo-Dagger-35lvl OFF
      Braveran-BM-35lvl OFF
      Cabba - New wp 55lvl Negros power
      Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)
    • Nowy

WyroczniaAlethei napisał(a):

Matrxtam napisał(a):

Z tym to tak nie do konca bylem na grze ale postacia czekalem na karty potwora inna zbijalem range a na 3 byl shopek. Nie mialem co robic to gralo w tle. A w tym momencie byly wybijane metki. Przeciez nie bede biegal po gorze sohan za wierzchowcem, ktory raz pewnie nie poleci a dwa mam manu ( z nadzieja na to, ze jest event)
      no to brak poinformowania na grze to juz co innego.
      NIE HANDLUJĘ Z GRACZAMI(sztuczne podbijanie aukcji bez pokrycia, nie traktować ich postów poważnie):
      -introwertyk
      -Thue