Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• moim zdaniem powinnaś poprosić moda o usunięcie tego posta, ponieważ :
      -nikt tu nie powiedział,że dropił dla zabawy
      -nawet jakby ktoś dropił od niechcenia to wydropił kilkadziesiąt, a nie 10,20..
      -to był event zadośćuczynieniowy, co powiesz o ludziach, którzy stracili PD z IS na które wydali realną kasę? musieli się jakoś odbić dropiąc owe szkaty
      -ja dropiąc dla zysku cieszyłem się bardzo i z każdą szkatą przybywało mi uśmiechu na twarzy :)
      I na koniec : to,że miałaś słaby drop nie oznacza, że musisz wytykać innym, że robili to tylko dla zysku, nolife itd. ;) Pozderki ode mnie
      :jinno: :51:

• Po 20 minutach dropienia drop mi się zbugował.
      Tz 16 00 - 16 20 - 15 szkat KOLEGA 9 OKOLO
      16 21 - 17 00 11 szkat 90 OKOLO
      17 01- 17-48 5 szkat 100 OKOLO
      Ciekawe jest to bo dropić i poświęcić czas to nie problem ale jak szkaty lecą tak jak napisałem to odechciewa się dropić , dodam że miałem 2 x drop a pelerynkami lurowałem naraz 30-40 moobow.
      Reasumując z normlanym dropem można zarobić 2,5kkk
      Z moim 50kk...
      Event dobry , ale postac zbugowala się ;/ ale nic dziwnego jak na ten cały drop działa setki algorytmów to ciężko by się coś nie wysypało.
      Dodać jeszcze mogę ze spota miałem 4-8 odłamków
    • Ja jakos nie zauwazylem informacji o evencie ze szkatami blasku w dziale "eventy" lub w "kalendarzu eventow". To po co sa te dzialy ?? za niedlugo informacji o evencie bedzie trzeba szukac w dziale "spam" lub "market". Chyba , ze konieczne bedzie kupienie gazety z kiosku.
      Pytanko mam do której obecnie dropia wierzchowce do 21:00 czy 22:00 ?

Jako iż dodatkowe atrakcje były rekompensatą stosowna informacja znajdywała się w temacie dotyczącym niefortunnej awarii. (Wielki czerwony napis na środku forum, który trudno przeoczyć.)
      Gram dla zabawy , nie dla korzysci.

Fermentynek 94lvl bm Diumar

Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Nautilus ().

• przetopek1313 po pierwsze wczorajszy drop szkat blasku księżyca nie był eventem tylko dodatkowym bonusem stanowiącym niejako rekompensatę za wielogodzinną awarię a po drugie informacja o dropie szkat jest zawarta w ogłoszeniu, do którego link pojawia się na każdej stronie forum. Tego typu ogłoszenia są niezwykle ważne i warto wyrobić w sobie nawyk do czytania ich gdy się pojawią.
      Władza jest moim fetyszem.
    • Santonia to w takim razie mam pytanie kiedy bedzie event ze szkatami blasku ksiezyca bo juz dawno nie bylo takiego eventu ? prosil bym o udzielenie odpowiedzi.

Nautilus szczerze to nie interesuja mnie "Wasze" problemy z poprawnym dzialaniem gry/serwerow bo nie musza. Na biezaco sprawdzam dzial "eventy" / "kalendaz wydazen" i nie zauwazylem tam informacji dotyczacej dropu szkat blasku czy 50% exp a chyba do tego te dzialy sluza.

Wychodzi na to , ze informacji o eventach/wydarzeniach mam szukac w problemach technicznych???

• Najbardziej bawi mnie w tym całym ewencie z blaskami to że prawdopodobnie gdyby nie awaria serwerów w ogóle by go nie było. Tak jak ktoś odpowiedział na pytanie, kiedy kolejne blaski - nieprędko. Bo przecież raz na rok wystarczy xd. W dodatku 4 godziny. Nie jestem w stanie sobie przypomnieć, lecz coś mi świta że w być moze w 4 lub 5 rocznicę metina drop szkat był odpalony na 12 lub 24h, wraz ze 100 % expa. Teraz żydki boją się że za szybko lv wbijemy i expa który miał by być na dłuużej , czyli 8h + , dostaniemy ale 10-25%. Co łaska.
      Kupię na samosie :
      Bezdy +9 2 x lud + 12 zreka lub 20 zakl lub 12 siła lub 10 szycie
      buty oceanu +0 czyste
      maska na um na ninje +7/8/9

Sprzedam :
      truta +9 44 sr 4 grota 2 omdlenie
      Razador 86 lv 3 skille 2 tyg 9 berek 5,3 hp (tanio)
    • Polska mentalność, jak dają to brać jak biją uciekać.
      Nikt Ci nie broni cieszyć się z ochłapów. Tyle że jeden woli szynkę, drugi żarcie z puszki.
      Kupię na samosie :
      Bezdy +9 2 x lud + 12 zreka lub 20 zakl lub 12 siła lub 10 szycie
      buty oceanu +0 czyste
      maska na um na ninje +7/8/9

Sprzedam :
      truta +9 44 sr 4 grota 2 omdlenie
      Razador 86 lv 3 skille 2 tyg 9 berek 5,3 hp (tanio)
    • Skoro moje posty sa usuwane to napisze to w innej formie ;)
      Bardzo sie ciesze, ze informacja o dropie szkat i expie nie zostala opublikowana w przeznaczonych do tego dzialach "eventy" i "kalendarz wydarzen". Dzieki tej nie wiedzy moglem w spokoju cieszyc sie zaciszem domowym i nie stracilem tyle czasu na dropaniu tych nie dobrych i bezuzytecznych szkat ;)

ps. kolezanko z andros (nicku niepamietam) w usunietym poscie troche przesadzilem ale te slowa nie byly skierowane w Twoim kierunku :)

• Jak chcesz częściej mieć taki bonus expa to korzystaj z pierścionka z IS, lub innych dopalaczy do expa - pamiętajmy, że GF zarabia na PD-kach i innych dopalaczach z IS-u, dlatego też dodatkowe bonusy expa nie są zbyt często aktywowane.
      Wymienię na Diumar buty ekstazyjne +9 5b: 1,5k pż, 3% atak, 8 spowo, 30 pe, 15 miecze na inne buty ekstazyjne +9 5b 2kpż + kryt/szybkość ataku - ogólnie pod exp. PW.
    • Ja tam zawsze chętnie korzystam z ewentu górniczego - to świetna okazja, by zdobyć rude do przetopów, które akurat są potrzebne. To świetna okazja by zdobyć np. miedź do zrobienia paska, albo załatwić sobie za darmo zapas przetopów do biżuterii bez konieczności ganiania po różnych mapkach i szukania potrzebnych żył, które nie zawsze łatwo jest znaleźć.
      "Przetopy kosztują grosze", skoro tanieją, to znaczy, że dużo osób na tym zarabia, nie znaczy to jednak, że z tego powodu ewent górniczy ma się nie odbyć... Jak ktoś będzie chciał wyrzucać przetopy czy nawet rudy, to daj znać, ja chętnie znajdę dla nich zastosowanie:P.
      Na nowe żyły raczej nie ma co liczyć, choć chętnie bym sobie takie pokopał :D .
      Wymienię na Diumar buty ekstazyjne +9 5b: 1,5k pż, 3% atak, 8 spowo, 30 pe, 15 miecze na inne buty ekstazyjne +9 5b 2kpż + kryt/szybkość ataku - ogólnie pod exp. PW.