Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• KociePomruki wrote:

Moja szamanka dostala od Gma, az dwa marmury :) Ciekawe, że ninja (męska postać) mojego chłopaka ani jednego mimo, że szamanką praktycznie nie musiałam się prosić. Jedno słowo na męska część teamu, aż samo się ciśnie.
      Sugerujesz, faworyzacje żeńskiej płci?:) Teoretycznie można było dostać 1 na postać ale widzisz możesz się podzielić to i twój chłopak dostanie :)
      Każdy może się pomylić zważywszy, że co 5 postać wygląda tak samo :P
      Chciałbym zobaczyć log z czatu czy rzeczywiście nie musiałaś się prosić :P
      apropo freezow na autolowach :)
    • widzisz GM prawdopodobnie pisał żeby stać w miejscu i czekać a jak ktoś za nim biegał i spamował to nie przestrzegał zasad założonych przez GM'a:P:) ja poszedłem na event była już kolejka z 80 graczy stało w wężyku każdy coś pisał ja napisałem coś w stylu "jeszcze ja poproszę" i dostałem od razu ;) co więcej gm jak zrobił rundkę po kolejce to biegał po M1 i rozdawał graczom którzy do końca nie ogarniali co się aktualnie dzieje (tak mi się wydaję z moich obserwacji) :) więc pretensje do siebie :P
      apropo freezow na autolowach :)
    • akwarysta93 wrote:

widzisz GM prawdopodobnie pisał żeby stać w miejscu i czekać a jak ktoś za nim biegał i spamował to nie przestrzegał zasad założonych przez GM'a:P:) ja poszedłem na event była już kolejka z 80 graczy stało w wężyku każdy coś pisał ja napisałem coś w stylu "jeszcze ja poproszę" i dostałem od razu ;) co więcej gm jak zrobił rundkę po kolejce to biegał po M1 i rozdawał graczom którzy do końca nie ogarniali co się aktualnie dzieje (tak mi się wydaję z moich obserwacji) :) więc pretensje do siebie :P
      Ty wiesz lepiej jak sytuacja z archerem wyglądała widzę ^^ Po kilku spokojnych prosbach nic się nie wydarzyło, przeciwnie do twojego przypadku. Więc nie idealizuj się, bo zwyczajnie miałeś farta i nie zostałeś zignorowany bo tak.

これはおにぎりですね

• Najwidoczniej wszystko zależy od szczęścia :) Lecz nie zapominajmy, że gdy GM się tylko pojawi to ma spam na ogólnym, "nad głową" oraz na szepcie, więc mógł po prostu nie zauważyć.
      W Shinsoo Ascoran wiele razy pisał "Czy ktoś jeszcze nie dostał marmurka (oprócz 1lvla)?" więc niektóre osoby miały po prostu pecha. Na to nic nie poradzimy :D
    • Casi0 wrote:

No ja tam nie wiem , jak wy nie mogliście tego dostać :D Ja stałem i kupowałem odłamki z shopa a tu patrze jakiś gremlin biega , patrze sobie GM , przypomniałem sobie o ewencie z marmurkami , dałem handel i dostałem :P
      No jasne, ja na przykład poszedłem do ubikacji na dłuższe posiedzenie, a postać zostawiłem afk. Wracam, a tu spam w prywatnej wiadomości od GM'a "Ej ziom, chcesz marmurki?" i przekazuje mi kilka sztuk. Mowie sobie - w sumie nie zbieram śmieci, ale wezmę, żeby mu przykro nie było. Podziękował mi i odszedł
    • CzoskowyBob wrote:

Casi0 wrote:

No ja tam nie wiem , jak wy nie mogliście tego dostać :D Ja stałem i kupowałem odłamki z shopa a tu patrze jakiś gremlin biega , patrze sobie GM , przypomniałem sobie o ewencie z marmurkami , dałem handel i dostałem :P
      Szkoda tylko, że gm miał zablokowany handel xd
      Mówie jak było.
      GG:59255032
    • CzoskowyBob wrote:

Casi0 wrote:

Szkoda tylko, że gm miał zablokowany handel xd
      Na Samosie miał zablokowany handel:) lecz na bodajże Diumarze lub Etolinie (nie pamiętam dokładnie) GM miał hadel odblokowany więc to zależało po prostu od GMa:)
    • Santonia wrote:

A ja tylko dodam, że to prezent z okazji dnia dziecka a nie prezent z okazji dnia cinkciarza :P Więc upominek, który po prostu ma bawić i tyle. W wielu grach stosuje się tego typu upominki.
      Dokładnie. Byłem w grze w ciągu dnia dziecka, a dalej nawet nie wiem jak wygląda ten Bonsai, bo wszystkie low-lvle wzięły się za resell marmurów, a topka chyba miała wywalone na event, bo nie zarobią. Samemu nie udało mi się niestety złapać GM'a (byłem przekonany, że Taurean to będzie NPC, który wyjątkowo pojawi się w m1, zamiast w m2), no ale nic.

Myślę, że dużo lepszym rozwiązaniem byłoby rozdanie marmurów po 1 szt. na każde konto, w formie nieprzekazywalnego marmuru, odbieranego w IS (do przypisania lub w magazynie Item-Shopu). Wtedy nie byłoby tego zamieszania z szukaniem GMów, a każdy mógłby sobie wyklikać taki marmur i polatać po m1.
      25.10.2018r. - Koniec gry
    • Nyarr wrote:

Santonia co z tym eventem dzieci kwiatów?? Art wspominał że będzie w maju a tu już czerwiec mamy :/
      Masz event który jest fenomenalny i trwa dosyć długo, mało tego masz piłki i inne eventy z których możesz skorzystać. Ludzie niestety tacy są, daj palec wezmą rękę.. Przez takich jak ty dorobkiewiczów i popisów ta gra upada w coraz szybszym tempie.
      gg 51050586
    • Deo wrote:

Nyarr wrote:

Santonia co z tym eventem dzieci kwiatów?? Art wspominał że będzie w maju a tu już czerwiec mamy :/
      Masz event który jest fenomenalny i trwa dosyć długo, mało tego masz piłki i inne eventy z których możesz skorzystać. Ludzie niestety tacy są, daj palec wezmą rękę.. Przez takich jak ty dorobkiewiczów i popisów ta gra upada w coraz szybszym tempie.
      Masz też ludzi takich jak Ty co będą robić ze zwykłego pytania post typu "ale badziewne eventy". Współczuję takiego myślenia, już nie wspomnę że w tej chwili mnie obrażasz drugim zdaniem ale to mogę przemilczeć głupota ludzka robi swoje w końcu.
      Interesuje mnie ten fakt bo nie wiadomo ten "patch" lub "event" działają poprawnie bo przewijając parę stron wstecz masz post w którym Art pisze że były z nim jakieś problemy.
      Ps. Jak w zmianach w grze zapytam kiedy fuzja też nazwiesz mnie dorobkowiczem?
    • Ritchie wrote:

Myślę, że dużo lepszym rozwiązaniem byłoby rozdanie marmurów po 1 szt. na każde konto, w formie nieprzekazywalnego marmuru, odbieranego w IS (do przypisania lub w magazynie Item-Shopu). Wtedy nie byłoby tego zamieszania z szukaniem GMów, a każdy mógłby sobie wyklikać taki marmur i polatać po m1.
      Być może byłoby tak lepiej, ale wymagałoby to implementacji mechanizmu, który by na to pozwalał, w tej chwili takiego mechanizmu nie ma a rozdawanie marmurków zostało zapoczątkowane w Metin2PL i nawet nie wiem, czy w innych społecznościach coś takiego się praktykuje.

Nyarr wrote:

Santonia co z tym eventem dzieci kwiatów?? Art wspominał że będzie w maju a tu już czerwiec mamy
      O ile wiem, event został zaimplementowany w styczniowej wersji gry, natomiast o terminie jego aktywacji zdecyduje GF.
      Władza jest moim fetyszem.
    • Fuzja to odrębny temat, ty płaczesz o event. Kiedyś nie było eventów ludzie cieszyli się z każdego metina wtedy kiedy było zuo. W ciągu roku było eventów tyle, że mógłbyś to zliczyć na palcach jednej ręki. Wyje z forum wywołały taki stan rzeczy, że teraz na miesiąc masz po kilka, a nawet kilkanaście wydarzeń licząc te poboczne. Ciągle im mało, skutkiem tego jest to, że tą grą mało kto się cieszy, tylko kasa, kasa, kasa. Jak napisali, że będzie event dzieci kwiatów, to będzie. Co do tego, że mało kto się tą grą cieszy, popatrz na gildie które rozpadły się w drobny mak przez zbijanie meley w 2-3 osoby a nawet solo. W tej grze już nie dba się o to, aby pogadać z ludźmi i utrzymać więzi tak jak to było kiedyś, liczą się yangi. Podziw i szacunek dla tych którzy jakiś kontakt jeszcze utrzymują po rozpadzie na mniejsze gildie do zbijania meley.

Nie miałem na celu Cie urazić i to nie było kierowane tylko do Ciebie. Lecz takie są dzisiejsze realia, a ja takie pytania odbieram właśnie w ten sposób. Miłego dnia :love:
      gg 51050586
    • Santonia wrote:

Ritchie wrote:

Być może byłoby tak lepiej, ale wymagałoby to implementacji mechanizmu, który by na to pozwalał, w tej chwili takiego mechanizmu nie ma a rozdawanie marmurków zostało zapoczątkowane w Metin2PL i nawet nie wiem, czy w innych społecznościach coś takiego się praktykuje.

Nyarr wrote:

Santonia co z tym eventem dzieci kwiatów?? Art wspominał że będzie w maju a tu już czerwiec mamy
      O ile wiem, event został zaimplementowany w styczniowej wersji gry, natomiast o terminie jego aktywacji zdecyduje GF.
      santonia ale taki mechanizm istniej kilka lat temu na wszystkich kontach dostalem darmowego szczeniaka wiec czm nie wykorzystac tego do marmurkow?