Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• criss1971 napisał(a):

A Wy znowu narzekacie, przecież macie kolejny event w nowym stylu - cashback

Racje Waść prawisz, toc dopiero było happy hour, zpowiedziane są maski uczuć a tu juz cashback... tylko patrzeć a -20% na krwiste w IS się pojawi, aż chce się grać, prawdę mówił GM że będzie sporo eventów w lipcu...
      „Wszystkie religie są równie wzniosłe dla ignorantów, użyteczne dla polityków i śmieszne dla filozofów" — Lukrecjusz
    • Aktualna lista eventów, nie jest w stanie przywrócić starych graczy ani zadowolić aktualnych. Przez to znacznie spadła atrakcyjności gry. Eventy nie wymagają już od nas pracy zespołowej ani rywalizacji grupowej. Czas by Team postarał się urozmaicić te wydarzenia bo aktualnie każdy działa "dla siebie" to nie świadczy dobrze o "MMO" . Obiecywana wojna królestw itp... Może czas się za to wziąć? Gdzie się podziały genialne eventy typu Ubij Bossa, Wielki Turniej Gildyjny?
      To, że obowiązują was ograniczenia co do przeprowadzanych wydarzeń nie znaczy, że nie możecie zrobić czegoś spontanicznie korzystająć z waszych uprawnień. Wymyślenie "eventu" bez żadnych "cennych" nagród, tak by chodziło w tym o zabawe i integracje wewnątrz królestw nie powinno być problemem.

A organizowane "odgórnie" eventy dla wszystkich serwerów powinny zmuszać do rywalizacji/i/lub współpracy , nie chodzi o to żeby "się nachapać", nie "napychajcie" więc naszych wirtualnych "kieszeni" a dajcie się nam rozerwać. :mkay:

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wrong. ().

• Na razie nie ma o czym dyskutować :)

Ja czekam na event "Dziś pytanie, dziś odpowiedź" normalnie takie mam ciśnienie na ten event, że chyba zaraz się z...am. Tylko tego nie zwalcie, proszę!
      Nie wywalajcie GM`a i nie blokujcie mu szeptu z powodu błędów. Liczę na was.

Negatywny post na Forum: 100% CENZURA ^^
    • nadzieja;p

Po ok. 2 tygodniowych nieodwiedzinach forum i gry (bo mnie gościu wkurzył bo mi metka sksuł, a bije metki raz na kilka dni) miałem nadzieje "hmm może będzie coś o łączeniu serwerów/jakiś event na współprace z innymi graczami/może zrobią jakiś konkretny event np przez tydzień codziennie o 10 i o 20 byłby konkurs OX". Wchodze i patrze "wow 2 eventy moge kupić maske uczuć w promocji i dostać zwrot SM ale jazda!" w tym że nikt się już nie całuje się w metku i prawie nikt nie kupuje SM. Może gdyby dali jakiegoś serwa do obsydianu to może czasami na ch1 chunjo by aż 5 osób stało. Z takimi eventami napewno będzie więcej graczy ^^.
    • rano natknąłem się na ten temat i nie dawało mi to spokoju...

I naprawdę byłoby bardzo miło, gdyby padł event typu: przeciąganie niebieskiej śmierci do teleportu...
      w ostatnich dniach jakis "event" pijanych mobów jest... ciekawe to jest:D chociaż przy próbie ubicia czegoś głupio że to ucieka:D
      ale pobawiłem się z ciekawości na GOLEMAACH! F K YEAHHH:D i co powiem? postaci walczące w zwarciu są do ...niczego;) Ale fajnie na 15 poziomie położyć Golema mając w głowie fakt, że niedawno moja główna postać miała OGROMNE problemy z ustaniem tego, nie mówiąc o ubiciu:)

Eventy... Zdecydowanie POPIERAM i podpisuje się pod postami, że chcemy EVENTY dla zabawy, nie zarobku. nie musi byc szkat blasków, dodań, zmianek, rad czy innych mega drogich i wartościowych rzeczy. Jeśli drop moga być i tylko Heksy... a może wprowadzić nowy typ ewentu...
      np godzina dropu tylko potek:D czyli zabijamy mobki i lecą TYLKO potki;)
      istnieje techniczna szansa zrobienia takiego czegoś? bo to tak na szybcika wymyslone, ale skoro da się dodać drop szkatki to może da się dodać drop, a raczej ograniczyć drop tylko do miksturek? mamy 4 rodzaje mikstur, wiadomo, że zielone byłyby zarobkowo postrzegane, więc to może też nie wypalić.
      ale zawsze radość;D expimy i dodaje samo miksturki.

Dobrym pomysłem są eventy grupowe, gdy trzeba sie wykazać, a nie każdy sobie;)

PS. poza tematem... ciach

Moderator Vathavar:
      Bez żadnego "poza tematem"

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Vathavar ().

• na eventach to powinno dropić jak najwięcej dobrych rzeczy ,drop już jest tak obcięty że potki to podropiś możesz z metków 75 80 i 85 lv .a jak ci mało to idż i kup u chandlarki, a to ostatnie zuo na 11 s to dla kogo było,dla kolegów?? bo chyba nie dla graczy. trochę wyobrażni [GM]
    • brakuje eventów które zaopatrzyły by serwer w potrzebne itemy np marmury na s16 gdzie nikt prwie nie gra jak chcesz isc na smoka to czeka cis miesiac kupowania marmów bo dziennie mozna kupic 1 niedzwiedzia dobrych marmów praktycznie nie ma na serwie chyba ze ktos ma uzbierane ale od graczy low lev marmów nie idzie kupic bo takich graczy nie ma jesli by gm robił zabawy typu poszukaj gm itp i rozdal te kilka marmów dziennie sprawa by juz inaczej wygladała
      Sygnatura wycięta. Inadis
    • pepe4748 napisał(a):

Powiem szczerze na s2 przydalby sie tez jakis evenicki ,bo jest nudno bez takiego czegos !!!!
      A to że Team zrobi event dobry raz na pół roku to nie wystarcza ...

przecież jest odwyk, to o czym dyskutować? o co wogóle chodzi , wprowadza sie odwyk eventowy i zakłada temat eventy w metin2, troche to niesmaczne, chyba ze przeoczyłem gdzieś informacje o odwołaniu to przepraszam, ale jesli faktycznie nie było , to żenada
      „Wszystkie religie są równie wzniosłe dla ignorantów, użyteczne dla polityków i śmieszne dla filozofów" — Lukrecjusz
    • Piszę post po raz ostatni i oczekuję odpowiedzi, bo to, co się dzieje na tym forum to totalna porażka. Wszystko jest usuwane, przyczepiają się do do wszystkiego, a jak przyjdzie odpowiedzieć na jakieś pytanie to nie ma komu.

A więc po raz kolejny.
      Parę dni temu w tematach z eventach trzech serwerów ( na 100% był Feniks, pozostałych dwóch nie pamiętam) pojawiły się tematy o Urodzinach Metin2 ( zawierały spis atrakcji, jakie mają/miały być na Urodzinach). Dwa dni temu chciałam sobie sprawdzić kiedy na tamtych serwerach są te eventy ( bo na pozostałych do tamtej pory nic nie zostało ogłoszone), lecz tematy na tamtych serwerach znikły bez słowa. Dlaczego ? Jak się wejdzie w kalendarz eventów nawet jest tam taki podpunkt, ale jak się w niego wchodzi to pojawia się " Nie masz uprawnień..."

Nawet w tym temacie na pierwszej stronie
      board.metin2.pl/board493-metin…24680-rocznica-metin2-pl/
      widnieje link właśnie do jednego z trzech tematów o eventach.
      Jako, że tamten temat jest zamknięty, piszę tutaj - proszę o wyjaśnienie sytuacji, bo to trochę dziwnie wygląda jakby nie było.

Moderator Vathavar:
      O proszę.. i jednak się da napisać we właściwym temacie?
      A co do odpowiedzi, to wszelkie informacje pojawią się w odpowiednim czasie. Dziś jest dopiero 6 lipca. Za szybko wszystko chcecie. Trzeba się nauczyć cierpliwości.
      JAK POWIEDZIAŁ AGATON:
      "Tej jednej rzeczy nie potrafi nawet Bóg:
      By się odstało to, co raz już się stało."

Wetar: szamanka 75+ <3

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Vathavar ().

• Widocznie temat pojawił się zbyt wcześnie.

To co się pojawiło to były eventy które chciał zorganizować Team na urodziny Metin2. Tymczasem GF też ma pewnie jakieś plany co do urodzin Metin2. Zawsze było tak, że to najpierw ART ogłaszał eventy globalne (organizowane przez GF), a potem było ogłoszenie o dodatkowych eventach organizowanych przez Team dla danych serwerów. Chodzi zapewne o dopasowanie terminów, tak aby eventy globalne nie zazębiały się z eventami dla serwerów.
    • oj, ale ja chce juz wiedziec :P
      dajcie jakis solidny i dlugi drop szkat blaskuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :) chcialbym troche ponolajfić na urlopie :P xD no i najlepiej dajcie drop w niedziele, jak czlowiek odpoczywa po sobocieeee ;d
      Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
      Gildia Seer
      HospesHostis + Seer = DemonyWojny
      Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)