Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ewent skonczony i jak najbardziej na + :D Co mnie jednak zastanawia to tombola i dziwne ułozenie nagród za symbole szczescia gdzie za zestaw duzo wartosciowszych bosów dostawało sie gorsze nagrody no bo np. kd szamana+4 praktycznie bezwartosci było lepsze np od auto potki czy pierscienia teleportacji lub piasku kwarcowego cos tu chyba jest nie tak ;:p.Ja najczesciej trafiałem auto pote lub kd+4

The post was edited 2 times, last by BelvedereVodka ().

• Trixo wrote:

No nie... Właśnie te jaja były dobre ale...
      Znowu nieb. i krwawe perły? One są nic nie warte aktualnie, a cena białej szybuje wysoko na niebie...
      Teraz lepiej byłoby dać koszyk albo coś w ten deseń, byleby nie pogorszyć eventu, a dać szansę również na białą perłę ;p

Nie ważne nagrody ,ważne zeby te metki były,mi tam te jaja magiczne pasują,koszyki lepsze,ale będą na 100% jaja.

Co do eventu mikołajkowego,sens zycia wyłączenie mikołaja włączenie śniegu ^&^ :phatgrin:
      Dropnąlem z 10 szkat,1 kamola,nie chciało mi się bawić w te skarpetki :)
      Metin$

Forfa na snapie : jablko36
    • Forfa wrote:

Trixo wrote:

No nie... Właśnie te jaja były dobre ale...
      Znowu nieb. i krwawe perły? One są nic nie warte aktualnie, a cena białej szybuje wysoko na niebie...
      Teraz lepiej byłoby dać koszyk albo coś w ten deseń, byleby nie pogorszyć eventu, a dać szansę również na białą perłę ;p

Nie ważne nagrody ,ważne zeby te metki były,mi tam te jaja magiczne pasują,koszyki lepsze,ale będą na 100% jaja.

Co do eventu mikołajkowego,sens zycia wyłączenie mikołaja włączenie śniegu ^&^ :phatgrin:
      Dropnąlem z 10 szkat,1 kamola,nie chciało mi się bawić w te skarpetki :)

A mnie sie chciało i zrobiłem sobie dziś takie zestawienie :
      478 prezentów od Mikołaja
      Zwój Korekcji 17 sztuki
      Kamyk Duchowy 42 sztuki
      Zaczarowanie Przedmiotu 20 sztuki
      Owoc Życia 27 sztuki
      Zwój Błogosławieństwa 21 sztuki
      Wzmocnienie Przedmiotu 22 sztuki
      Mikstura Pospiechu 29x5 sztuki
      Zwój Kamienia Duszy 17 sztuki

tak że wychodzi ze najwiecej było yang bo aż w 283 szkatach a w 195 były wyżej wymienione nagrody.

Event naprawde fajny można było to spokojnie zrobić po 1-2 h dziennie . Czekam na Wielkanoc :mkay: .
    • i tak koło losu to syf

np cytuję
      "Nie, nie ma pustych pól, więc na pewno coś wygrasz. Wygrane te posiadają z reguły większą wartość niż sama inwestycja. "

jest to totalna bzdura ponieważ na 1 poziomie fasolka zen kosztuje 10 SM a na 2 kosztuje 20 SM czyli jak to się ma to tego tekstu powyżej? 1 fasolka to w grze koszt około 5-7 kk a tutaj 20 SM? że niby ta fasolka jest warta 20 SM? mogę wymienić wiele więcej takich jakże cudownych prezentów z koła losu np 1x błogosławieństwo czy Sok z Owoca Granatu. także jeżeli ktoś jeszcze nie wydał SM na koło losu a chce to zrobić niech sobie przemyśli poważnie

ps pewnie dostane za to bana bo pisanie prawdy na forum wyszło z mody
    • ZygmuntSpokojny wrote:

i tak koło losu to syf

np cytuję
      "Nie, nie ma pustych pól, więc na pewno coś wygrasz. Wygrane te posiadają z reguły większą wartość niż sama inwestycja. "

jest to totalna bzdura ponieważ na 1 poziomie fasolka zen kosztuje 10 SM a na 2 kosztuje 20 SM czyli jak to się ma to tego tekstu powyżej? 1 fasolka to w grze koszt około 5-7 kk a tutaj 20 SM? że niby ta fasolka jest warta 20 SM? mogę wymienić wiele więcej takich jakże cudownych prezentów z koła losu np 1x błogosławieństwo czy Sok z Owoca Granatu. także jeżeli ktoś jeszcze nie wydał SM na koło losu a chce to zrobić niech sobie przemyśli poważnie

ps pewnie dostane za to bana bo pisanie prawdy na forum wyszło z mody
      Panie Zygmuncie, koło losu jest dla osób, które mają 1k SM+ i lecą do 3 poziomu koła. Tam na Ciebie czekają dziki wojenne, bransy z kości tygrysa, kolczyki z kości tygrysa i inne ciekawe itemki ;)
      Jeżeli raz zalosujesz to nie licz na nie wiadomo co.
    • Mi na 316 prezentów wyleciało :14 dodań,20 zmianek,około 40 Kamoli i dziesiątki innych przydatnych przedmiotów typu owoce,bodzie ,których nie zliczałem.Patrząc na drop u innych osób można powiedzieć ,że to mało ,ale nie żałuje ,że wziąłem udział w tym evencie i zyskałem sporo itemów z IS'a. Wspomne tez,że 7/7 wkładanych dodań weszło . :mkay:
      :54: :jinno: :w00t:
      83 lvl Nevander ON
      69 lvl QUINTESSENCE ON
    • DaoCheNoob wrote:

Dobrze,powie mi ktoś czy jeśli wyślę ss z ewidentnie nie przestrzegającym przedziału lv graczem to dostanie bana? Raz wysłałem to dostałem odpowiedź że zostanie ukarany a mimo to śmigał dalej po m1..

Wątpie, że dostanie bana czy coś. Co najwyżej jakieś upomnienie..
      Kiedyś przed zuo pojawiła się informacja na czacie, że każdy gracz, który nie będzie przestrzegał przedziału lvl'owego, otrzyma blokadę konta na 2 tygodnie. Ja oraz paru moich znajomych lataliśmy po mapce, na której nie mieściliśmy się w przedziale lvlowym, a jak zauważył nas GM to napisał nam na PW, abyśmy opuścili tę mapę i tyle. Nikt nie ucierpiał.

Szkoda Twojego czasu na wysyłanie ticketa, ale jak bardzo chcesz to oczywiście masz taką możliwość.

The post was edited 1 time, last by Wallander4Ever ().

• Szczerze to lipa i tyle ,

1. po co robić eventy jeżeli cały czas wywala z serwera
      2. metki i bossy na mapie 90+ .. bez jaj nie dość ze laguje , i wywala , to podchodzisz do metka i 1-3 bosy leci na ciebie

Zamiast robić eventy ktore są bez sensu to naprawcie serwery
    • metin juz z nas sobie kpi ;/ event no moze i fajny ale nagrody

I MIEJSCE

Specjalna ranga na forum na okres miesiąca, 3 Kamienie Duchowe, 3 Małże

II MIEJSCE

Specjalna ranga na forum na 2 tygodni, 2 Kamienie Duchowe, 2 Małże

III MIEJCE

Specjalna ranga na forum na okres tygodnia, 1 Kamień Duchowy, 1 Małż

widac ze oszczedzaja na graczach

PromyczeQ - Jawa
    • No tak najlepiej jakby dali 150,100, 50 KD. Jest to event forumowy, wiec powinna byc za niego tylko ranga. Itemki w grze daja pewnie tylko dlatego by wziela w nim udzial wieksza ilosc osob, a nie tylko te same co sie tu udzialaja.
      Qiubasse, GROMO :10: , Mental 72 OFF!
      Qiubasse, Candia :21: , Body 51 OFF!
      CsNoObSqAd, GROMO :10: , Body 78 OFF xD :shinsoo:
      HardyBudyn, Solar Negros, Body 90 ON
    • Dokładnie , bo nikt nie chce brać w nich udziału. Na co komu jakaś specjalna ranga? :p

tak samo byl konkurs na komiks 3 miejsca a tylko rozdane nagrody za 1 i 2 miejsce :) nawet 3 nie bylo. kto bedzie sie meczyc z komiksem czy pisaniem opowiadania dla jakies rangi i 3 kamieni. lepiej zalaczyc metka i w tym czasie zamiast pisac to dropic kamole ;) wiecej wydropie do konca tego eventu niz namecze sie przy opowiadaniu ;)

Nie rozumiecie istoty eventu .

A ranga no forum to nie tylko ze bedzie jakis paseczek pod nickiem, ale jakiegos rodzaju wyroznienie. Chetnie bym zwial udzial zeby zdobyc ta belke, ale... forma mi nie pasuje :whistling: . Organizatorzy nie pomysleli nad potencjalnymi uczestnikami (bo chyba nie kazdy jest "pisarzem"). Eventy na forum powinny trafiac do wiekszej ilosci ludzi a nie tylko dla scislego grona ludzi.
    • No tak kolejny ewencik forumowy i znowu narzekania na nagrody, zawsze to materialistyczne myślenie... Jak by nie można było sobie wziąć udziału w konkursie dla samej radości brania udziału i chęci podzielenia się z innymi ciekawą historyjką. Ja osobiście czekałem właśnie na coś takiego i chętnie wezmę sobie udział, by podzielić się z "ogółem" ciekawą i zabawną (mam nadzieję:P) historią własnej postaci. Niezależnie od tego, czy coś wygram czy nie będę zadowolony, gdy moja historyjka zdobędzie chociaż jeden głos, gdyż będzie to oznaczać, że komuś się spodobała:P.
      Przy okazji miałbym pytanko:
      - Czy są jakieś ograniczenia co do formy naszej historii? Czy każda forma będzie akceptowana (opowiadanie, wiersz, esej itp.)?
      Wymienię na Diumar buty ekstazyjne +9 5b: 1,5k pż, 3% atak, 8 spowo, 30 pe, 15 miecze na inne buty ekstazyjne +9 5b 2kpż + kryt/szybkość ataku - ogólnie pod exp. PW.
    • Ale eventy są przeróżne, komiks, pisarz, zostań ekspertem Metin2, dla każdego się coś znajdzie, wszystko jest kwestią chęci użytkowników, czasu którym dysponują etc. :)Staramy się trafić do każdego użytkownika. :love:

To ze jest kilka eventow dla roznych ludzi to wiem ale mi bardziej chodzilo o to zeby jeden event trafial dla wiekszej ilosci ludzi np 1event dla 1000 ludzi a nie 5 eventow dla 200 osob w kazdym evencie.
    • Event na forum dla tysiąca userków? Huh, ostatni raz taką widzę użytkowników widziałam naraz na forum podczas trwania fuzji i to tylko dlatego, że serwery były wyłączone a co dopiero, żeby taka ilość osób wzięła udział w konkursie forumowym.
      Spójrz np. tutaj, jest to jeden z większych konkursów, który był przeprowadzony na forum w ciągu ostatniego roku i w tym poście widać, że nawet 200 użytkowników nie wzięło udziału pomimo tego, że udało mi się załatwić SM jako nagrody.
      Ostatnio często rozmawiam z teamowcami z innych projektów, niekoniecznie z polskich społeczności, nagrody u nich nie są wcale większe a czasami w o wiele mniejszych społecznościach bierze stosunkowo więcej użytkowników udział, nie dla nagród, a dla zabawy, rywalizacji oraz chwilowego oderwania się od gry.