Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Laburra wrote:

Trixo wrote:

Na negrosie według mnie było to najlepsze zuo do te pory :)

dzię-ku-je-my :love: :phatgrin:

Trixo wrote:

GM wreszcie normalnie rozmawiał z graczami ^^
      Podobno dostaliśmy 6k bossów i metków, oczywiście żale i tak były, jak zawsze...

Z tego, co mi gracze dziś pisali, resztki metinów po zuo zbijali do 3-4 nad ranem. ;p

W takim wypadku nasówa sie pytanie jak dało sie na Negrosie to dlaczego nie dało sie takie zuo zrobić na innych serwerach , ale żeby nie było że starszny maruda jestem na ogromny + za ewent z Mikołajem , co do szkat blasku 1 dzien maskara z lagami , 2 dzien nie wiem jak to zrobiliscie 4 h dropienia bez problemowo :mkay: .
    • Kiedys to byly czasy! Jako gracz z dlugim stażem pamietam stare,dobre eventy. Podczas zua spadalo tyle metinow,ze bywalo,ze bilo sie 2 jednoczesnie albo nie mozna bylo sie zdecydowac co bic. Tak wiem,to dzialo sie na jednej ,nie 4 mapkach,ale wygladalo to zdecydowanie inaczej. Teraz? Uczestniczylem w evencie na Negrosie i majac naprawde dobra postac do bicia metinow rozbilem moze 6 metinow po czym glos o nich zaginal. Wlasciwie to owe zuo skonczylo sie po 30? minutach,bo jedyne co pozostalo to 9 ogonow. Dodam,ze postac znajduje sie w przedziale do 65lvla. Jesli robic przedzialy lvlowe to powinno to wygladac inaczej. Troche denerwowalo,kiedy chlopiec z 35lvl zamiast bic metiny na swoim poziomie bral sie za metiny diabla czy smierci. O dropie Szkat blasku nie wspomne. Kiedys -event trwajacy ponad 24h ,a drop? Postacia 80 lvl w czerwonym lesie biorac wiekszy spot dropilo sie po 2-5 szkat. Po kilku godzinach dobrego dropienia ilosc szkat wynosila 100+. Teraz? Jesli mam byc szczery,cieszylem sie ,kiedy w ogole zobaczylem szkatulke. Kiedys TWÓRCOM chyba nie przeszkadzalo to,ze gracz zyska. Teraz wszystko ograniczaja do minimum. Kiedys potrafili podarowac kazdej postaci skrzynke swiateczna,ktora otwieralo sie 10 razy,a co ,niech maja! Kiedys z tomboli mogl korzystac kazdy(tak,wiem, bylo to potem naduzywane poprzez tworzenie xxx kont) ,a i nagrody byly lepsze,tzn potrafilem wygrywac szpony,luski smoka,dziki (glowne nagrody), teraz zapomnialem nawet,ze mozna w ogole cos takiego wygrac. Kiedy po przejsciu takiego eventu byly widoczne spore zmiany w ekwipunku czy cos. Ciekawe co z wielkanoca,zgaduje,ze zrezygnuje z masowego zrzucania tych METINOW-JAJ,bo to tez bylo super,bo bylo tego mnostwo ,wszedzie,dlatego pewnie mozna o tym zapomniec^^
    • a ja mam takie skromne pytania

1.Gdzie koło losu które było zapowiedziane w Tomboli na 3.01.2014 by wykorzystać darmowe losy? Pan Kazimierz zapomniał uruchomić czy jak?
      2.do kiedy jest ta jakże cudowna potodajnia? tj Tombola? miała być do dziś,a jednak idzie kupić losy na jutro?
    • ZygmuntSpokojny wrote:

2.do kiedy jest ta jakże cudowna potodajnia? tj Tombola? miała być do dziś,a jednak idzie kupić losy na jutro?

Nigdzie nie pisało że tombola się dzisiaj kończy.

A co do tematu. Jest kilkanaście bardzo fajnych i ciekawych eventów szkoda że team ich nie organizuje :(
      :54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
      :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

The post was edited 1 time, last by Shirt ().

• ogólnie za rok event swiateczny moze wygladac tak ze np :
      1/39 skapret syf jakies tam poty i wgl ...
      40/49 bodzio
      50/69 kamol
      70/99 dodanie
      100/120 mix
      moze i duzo skarpet za cos dobrego ale zachęcało by to bardziej do udziału w evencie :phatgrin:
      Ps. i wiekszy % na drop nagrody dnia bo to masakra losowałem codziennie przez te 30 dni+ na 5 kontach i co ? tylko magiczny kamien !
      i syf ! a kamyka w dodatku ukradl mi 104 lv .. :/
    • Gandalfx wrote:

W takim wypadku nasówa sie pytanie jak dało sie na Negrosie to dlaczego nie dało sie takie zuo zrobić na innych serwerach

Wszędzie event był taki sam, ale zastanów się chwilę.. Negros tak naprawdę tylko zmienił nazwę, inne serwery to jedna wielka masówka, 5x więcej osób niż przed fuzją (teraz s50 to jeden z mniejszych serwerów). Spójrz np. na taki Etolin, tam nie byłam w stanie się zalogować na event jako GM, natomiast wczoraj na Negrosie bez problemu skakałam po CH jak pszczoła z kwiatka na kwiatek. ;)
    • Laburra wrote:

Gandalfx wrote:

W takim wypadku nasówa sie pytanie jak dało sie na Negrosie to dlaczego nie dało sie takie zuo zrobić na innych serwerach

Wszędzie event był taki sam, ale zastanów się chwilę.. Negros tak naprawdę tylko zmienił nazwę, inne serwery to jedna wielka masówka, 5x więcej osób niż przed fuzją (teraz s50 to jeden z mniejszych serwerów). Spójrz np. na taki Etolin, tam nie byłam w stanie się zalogować na event jako GM, natomiast wczoraj na Negrosie bez problemu skakałam po CH jak pszczoła z kwiatka na kwiatek. ;)

jak to zwykli odpisywać GMi na supporcie masz słabego kompa i neta;P
      reasumując nie uzyskałem nigdzie odpowiedzi co się stało z kołem losu które miało być dziś a go nie ma?
    • ZygmuntSpokojny wrote:

Nie napisałam, że jest to wina pc albo internetu, więc mi nie wciskaj słów, których nie napisałam. :)

W typowych godzinach szczytu (14-23) katorgą jest zalogowanie się, exp czy nawet postawienie sklepu. Wcześniej zapowiedziane wydarzenia typu drop szkatułek blasku, zuo, zwiększony % ilości doświadczenia ściąga graczy, którzy w tych porach nie grają albo wchodzą do gry od święta, przez co na jednym CH momentami jest tyle osób, co w inny, normalny dzień bez eventu na sześciu + dorzuć do tego świąteczny event ze skarpetami.

Czasami zapominacie o tym, że team to też gracze, tak samo nas wywala, cofa, mamy lagi, nie możemy się połączyć z serwerami. Na postaciach służbowych mamy dokładnie to samo, dlatego były poślizgi na zuo ze zrzuceniem metinów i bossów.
    • ZygmuntSpokojny wrote:

Laburra wrote:

Gandalfx wrote:

reasumując nie uzyskałem nigdzie odpowiedzi co się stało z kołem losu które miało być dziś a go nie ma?

a czy ja gdzieś napisałem Laburra że Ty tak napisałaś? nieee GMi na supporcie odpisywali mi tak nie jednokrotnie
      po drugie sami utrudniacie życie robiąc event w którym można tworzyć setki kont dziennie lub kasować i robić co 5 minut takie samo konto. Wasza Woda na młyn.

The post was edited 1 time, last by ZygmuntSpokojny ().

• To tak w roli przypomnienia,bo wielkanoc za 2 i pół miesiąca.....

I nie chce słyszeć o jakich kolwiek problemach technicznych ! :whistling: ..

Chyba że chcecie czytać więcej takich ''pozytywów'' kierowanych w Waszą strone ^^

Display Spoiler
      Ja z kolegą czekaliśmy na event od roku, ponieważ to najlepszy event w Metin2.
      Wchodząc na forum widze ''EVENT WIELKANOCNY'' wchodze i z zaciekawieniem czytam, co i jak, lecz nagle dowiaduje sie ze Metków Wielkanocnych nie bedzie Bardzo sie ucieszyłem i poszedłem po doladowanie zeby kupic wykrywacza metinów... -,- JOKE

Załuje ze zaczołem grac w ta gre 3 lata temu...

Od dobrych miesięcy czekałem na event z niecierpliwością. Wchodze na forum i co widzę ? BRAK METINÓW WIELKANOCYCH, czyli najlepszej zabawy w metin2 w całym roku. Metki te przyciągają graczy swoją piękną grafiką oraz trudnością. Teraz przyjdzie nam bić zwykłe, nudne metiny. Powrócimy do nudnych metinów, oczekiwania na resp godzinami. Gratulacje GF

co do moich przezyc to mialem podobnie jak up wchodzilem juz od 2 tygodni i mowie kiedy wkoncu art doda ten post. wkoncu nadszedl ten dzien.
      jeszcze nie wszedlem w post popatrzylem na niego i mowie co tam moze byc nowego. wkoncu po 5minutach wbilem czytam czytam czytam patrze koniec a o metkach wielkanocnych nic nie ma//

No cóż, musimy poczekać do jutra z tym Eventem, jutro okarze sie, gdzie Team popełnił błąd, (oby ten na forum).
      Pamiętam świetne czasy 2 lata temu, jak poszedłem sobie na Chodzącą Małpę a tu jakiś dziwny metin OOO. Ubijam go, dropi koszyk, otwieram go a tu Ks. Lidera. Co to był za niezapomniany czas i klimat... OBY GAMEFORGE (czy jak to się tam nazywa) TEGO NIE ZEPSUŁO!

Pozdrawiam!

A to tylko 1 strona ... Event Wielkanocny

A tak na serio,to nie zwalcie tego po raz kolejny,ostatnio metiny były,ale tylko przez 2 dni,teraz mam nadzieje (i zapewne nie tylko ja) że metiny zostaną na cały event,bo tylko ten event został nam z eventów na których można się dobrze pobawić ;) Więc jak macie dalej te problemy techniczne to radzę skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą albo po prostu z GF by to naprawiali : ))

Reszte eventów możemy schować po stół,bo tylko ten ma niepowtarzalny klimat i żaden sztuczny śnieg szkatułki blasku,ksucie na metinach 70, święty mikołaj wprowadzający zamęt na serwerze nie dokona tego co te Metiny,takie małe jajeczko,a jak wiele szczęścia daje ^^..
      Troche za wczas,ale lepiej mieć pewność,więc moderatorze,jak nie pasuje usuń post,ale nie dawaj ostrzeżenia,. :mkay:
      Metin$

Forfa na snapie : jablko36
    • Event wielkanocny z jajkami wspominam najlepiej ze wszystkich eventów jakie się odbyły. Nie chodzi o zarobek lecz o dobrą zabawę ,a z pewnością tu jej nie zabraknie. Ludzie nie ksują sobie nawzajem , metków jest pod dostatkiem , gf nie traci zysków - brak przedmiotów z IS'a. Czekam z niecierpliwością na ten evencik. :)
    • Event wielkanocny jest najlepszym urozmaiceniem. Ciekawie opracowany graficznie, nie z tak banalną fabułą. Wielkanocne metiny są prawdziwym wyzwaniem i szkoda byłoby ich nie zobaczyć :mkay:
      Jak już tak ich nam żalują to niech chociaż podmienią zwykłe metiny na ich wielkanocne odpowiedniki ;p
    • Forfa wrote:

To tak w roli przypomnienia,bo wielkanoc za 2 i pół miesiąca.....

I nie chce słyszeć o jakich kolwiek problemach technicznych ! :whistling: ..

Chyba że chcecie czytać więcej takich ''pozytywów'' kierowanych w Waszą strone ^^

Display Spoiler
      Ja z kolegą czekaliśmy na event od roku, ponieważ to najlepszy event w Metin2.
      Wchodząc na forum widze ''EVENT WIELKANOCNY'' wchodze i z zaciekawieniem czytam, co i jak, lecz nagle dowiaduje sie ze Metków Wielkanocnych nie bedzie Bardzo sie ucieszyłem i poszedłem po doladowanie zeby kupic wykrywacza metinów... -,- JOKE

Załuje ze zaczołem grac w ta gre 3 lata temu...

Od dobrych miesięcy czekałem na event z niecierpliwością. Wchodze na forum i co widzę ? BRAK METINÓW WIELKANOCYCH, czyli najlepszej zabawy w metin2 w całym roku. Metki te przyciągają graczy swoją piękną grafiką oraz trudnością. Teraz przyjdzie nam bić zwykłe, nudne metiny. Powrócimy do nudnych metinów, oczekiwania na resp godzinami. Gratulacje GF

co do moich przezyc to mialem podobnie jak up wchodzilem juz od 2 tygodni i mowie kiedy wkoncu art doda ten post. wkoncu nadszedl ten dzien.
      jeszcze nie wszedlem w post popatrzylem na niego i mowie co tam moze byc nowego. wkoncu po 5minutach wbilem czytam czytam czytam patrze koniec a o metkach wielkanocnych nic nie ma//

No cóż, musimy poczekać do jutra z tym Eventem, jutro okarze sie, gdzie Team popełnił błąd, (oby ten na forum).
      Pamiętam świetne czasy 2 lata temu, jak poszedłem sobie na Chodzącą Małpę a tu jakiś dziwny metin OOO. Ubijam go, dropi koszyk, otwieram go a tu Ks. Lidera. Co to był za niezapomniany czas i klimat... OBY GAMEFORGE (czy jak to się tam nazywa) TEGO NIE ZEPSUŁO!

Pozdrawiam!

A to tylko 1 strona ... Event Wielkanocny

A tak na serio,to nie zwalcie tego po raz kolejny,ostatnio metiny były,ale tylko przez 2 dni,teraz mam nadzieje (i zapewne nie tylko ja) że metiny zostaną na cały event,bo tylko ten event został nam z eventów na których można się dobrze pobawić ;) Więc jak macie dalej te problemy techniczne to radzę skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą albo po prostu z GF by to naprawiali : ))

Reszte eventów możemy schować po stół,bo tylko ten ma niepowtarzalny klimat i żaden sztuczny śnieg szkatułki blasku,ksucie na metinach 70, święty mikołaj wprowadzający zamęt na serwerze nie dokona tego co te Metiny,takie małe jajeczko,a jak wiele szczęścia daje ^^..
      Troche za wczas,ale lepiej mieć pewność,więc moderatorze,jak nie pasuje usuń post,ale nie dawaj ostrzeżenia,. :mkay:

No nie... Właśnie te jaja były dobre ale...
      Znowu nieb. i krwawe perły? One są nic nie warte aktualnie, a cena białej szybuje wysoko na niebie...
      Teraz lepiej byłoby dać koszyk albo coś w ten deseń, byleby nie pogorszyć eventu, a dać szansę również na białą perłę ;p