Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ascoran wrote:

Nowa wersja forum posiada lepsze zabezpieczenia, więc jak najbardziej na plus. 'Chcemy uniknąć błędów' to nasza retoryka w dużej mierze, a nie firmy, zatem krucjata wobec GF pod przykrywką tematu forum jest nie na miejscu.

Osobiście (odkąd jestem w Zespole) przeszedłem już dwie zmiany silników forum i mając tamte doświadczenia wiemy, że przeniesienie zasobów ze starej bazy do nowej w pewnych sytuacjach generuje błędy, bo są w pewnych obszarach różnice. Chcemy uniknąć tych błędów oraz skrócić w dużym stopniu czas niedostępności do forum, dlatego zdecydowaliśmy się na usunięcie tego, co jest niepotrzebne. Większości zapewne pójdzie nieco po liczniku postów, ale ogromną część tego, co usuniemy stanowią posty gości (kont, których już na forum nie ma). Na pewno rzesza ludzi codziennie czyta czwartą stronę z tysiąca w temacie z jakąś zabawą w Spamie. Akurat, bo uwierzę. :P

Firma nie często inwestuje w nowe rzeczy akurat dla forum, dlatego tym bardziej powinniśmy docenić fakt wykupienia licencji na coś nowszego i bardziej bezpiecznego.
      rozwalaja mnie informacje co niemcy kaza wam pisac :rofl:
      lepsze zabezpieczenia na forum po co ktos buchnie konto na forum czy co???lepiej niech gf zajmie sie botami w grze oraz osobami co kradna konta w grze i czerpia zyski z gry nielegalnie i wiadomo na jakim portalu laduja wszystko!!!!

post pewnie zniknie ale co mi tam
    • Handlarz30 wrote:

Ascoran wrote:

Nowa wersja forum posiada lepsze zabezpieczenia, więc jak najbardziej na plus. 'Chcemy uniknąć błędów' to nasza retoryka w dużej mierze, a nie firmy, zatem krucjata wobec GF pod przykrywką tematu forum jest nie na miejscu.

Osobiście (odkąd jestem w Zespole) przeszedłem już dwie zmiany silników forum i mając tamte doświadczenia wiemy, że przeniesienie zasobów ze starej bazy do nowej w pewnych sytuacjach generuje błędy, bo są w pewnych obszarach różnice. Chcemy uniknąć tych błędów oraz skrócić w dużym stopniu czas niedostępności do forum, dlatego zdecydowaliśmy się na usunięcie tego, co jest niepotrzebne. Większości zapewne pójdzie nieco po liczniku postów, ale ogromną część tego, co usuniemy stanowią posty gości (kont, których już na forum nie ma). Na pewno rzesza ludzi codziennie czyta czwartą stronę z tysiąca w temacie z jakąś zabawą w Spamie. Akurat, bo uwierzę. :P

Firma nie często inwestuje w nowe rzeczy akurat dla forum, dlatego tym bardziej powinniśmy docenić fakt wykupienia licencji na coś nowszego i bardziej bezpiecznego.
      rozwalaja mnie informacje co niemcy kaza wam pisac :rofl: lepsze zabezpieczenia na forum po co ktos buchnie konto na forum czy co???lepiej niech gf zajmie sie botami w grze oraz osobami co kradna konta w grze i czerpia zyski z gry nielegalnie i wiadomo na jakim portalu laduja wszystko!!!!

post pewnie zniknie ale co mi tam
      Ktoś coś każe nam pisać? Narzuca z góry? Nie wiem skąd masz takie informacje.
      Wraz z każdą aktualizacją forum dostajemy lepsze i nowsze zabezpieczenia kont, dzięki którym łatwiej i skuteczniej jest chronic Wasze dane, które zapisują się podczas rejestracji oraz każdej sesji logowania - niezależnie, czy jestes użytkownikiem zarejestrowanym czy jedynie przeglądającym strone gościem.

Może Ci się to wydawać śmieszne, ale gdyby Team zaczął wypisywać jaki to GF jest zły i okropny, tym samym reprezentując firmę, w której "pracujemy", no to ja osobiście nie chciałbym spędzać czasu ani na forum, ani na grze takiego Zespołu widząc, jakie podejście do tematu ma owy Zespół. Możesz tym samym przenieść do na życie realne.
      Pracujesz w firmie XYZ - stanowisko nieważne, podległe. Chyba wiadomo, że nie pójdziesz na miasto wylewać swoich żali obrażając współpracowników, wyjawiać sekretów firmy, itp. Każdy pracownik w pewien sposób chcąc, nie chcąc reprezentuje za każdym razem siebie, rodzinę, pracę. Jest się ich wizytówką. Głupio byłoby, gdyby okazało się, że taki osobnik kopie dołki...
      Przemyśl to sobie, bo Twoje podejście z rządaniami odnośnie gry i botów oraz pisania "rozwalaja mnie informacje co niemcy kaza wam pisac" jest śmieszne, patrząc na to, jaką robotę odwalają Mistrzowie Gry. Nie każdy potrafiłby spędzić parę godzin dziennie, siedząc na grze i wyłapując boty, a przy tym samym czytać, że nikt z botami nic nie robi. Czasem warto napisać coś miłego i pochwalić, niż zbesztać, bo GM "olał" Wasze wezwanie na PW, bo jakiś bot zajął Wam spota, w czasie, gdy GM "stał i nic nie robił w M1".

Wracając do aktualizacji forum do nowej wersji - uważam, że zmiany są zawsze warte aprobaty od każdego. Nawet, gdy ma okazać się, że zmiany będą postrzegane na gorsze przez niektórych - powiem tylko tyle - kwestia przyzwyczajenia. Miałem już styczność z nowym silnikiem i było ciężko mi się przestawić z punktu członka Teamu z poprzedniego silnika (WBB3) na nowy (WBB5). Niebo a ziemia. Patrząc z perspektywy przeskoczenia tylko o jedną wersję uważam, że dużej zmiany dla Was - Użytkowników nie będzie. I w sumie nie będzie to zbytnio wyczuwalne, a nam - Teamowi znacznie ułatwi pracę.

Pozdrawiam i życzę Wam przyjemnego i z pełnym uśmiechem na twarzy dnia,
      Reverse

PS: Na pewno będziemy chcieli znać Wasze opinie na temat zmian, ale to już na nowym forum :love:

System Support | Regulamin Forum
      Potrzebujesz pomocy?
      Prywatna Wiadomość | IRC: Reverse
    • Jakoś nie mam problemu z mówieniem ludziom o tym co się dzieje w pracy i jaka jest atmosfera w zespole i mówieniu o błędach (inżynierskich) po pomysłach szefa.

Forum potrzebuje na chwilę obecną tylko jednej zmiany

Dodanie shoutboxa
      Nic więcej te forum nie potrzebuje.
      Jest wystarczająco dobrze rozbudowane

Pozdrawiam

Jeszcze spojrzą do góry, by zobaczyć pierwszych. My z góry patrzymy na drugich bang!
    • Handlarz30
      Twój agresywny ton wypowiedzi wcale mnie nie zaskakuje, bo pokazujesz to non stop. :) Nowe forum stanie się faktem niezależnie od twojego zdania, bo jest bezpieczniejsze. Jeśli nie widzisz związku między danymi wrażliwymi przechowywanymi na forum, a w grze to mi strasznie przykro.
      Co do samych botów, to nie jest temat dotyczący sytuacji na serwerach, ale na forum. Napiszę jednak, że większej winy doszukiwałbym się u graczy, którzy stosują nielegalne oprogramowanie niż u firmy, jednak jakoś nie widziałem złego słowa o graczach korzystających ze wspomagaczy, a to przecież o nich cały ten szum. :crazy:

Nie, Niemcy nam nie każą. :rofl:

DARKRIDER
      Nie będzie shoutbox'a i już o tym pisałem.

W Team nieprzerwanie od 08. maja 2010! :rolleyes:
    • Ascoran wrote:

Nie wiem czemu każda opinia nt. GFu która nie jest przychylna i nie jest aprobatą do ich działań ma być krucjatą.
      Owszem, generuje błędy. Jak się nie umie tego porządnie zrobić. Przeżyłem na pewnym międzynarodowym x forum większym o tematyce gryzącej się z forum globalnym dla tego też przemilczę jego nazwę, również dnie zmiany silników (jedna zmiana silnika, druga update 3>4v.). Żadnych błedów. Są mniejsze fora, albo fora konkurencyjnych firm. Również potrafią. Jak to jest że zawsze GameForge uważa że czegoś się nie da, że coś generuje błedy, bla bla bla?
      Raczej nikt nie będzie czytał, ale te działy raczej też nie były utworzone z myślą o merytoryce i chęci powrotu do starych stron, tylko raczej dla statystyk (forum), które teraz się usuwa. (z góry powiem że nie mam tam nic do stracenia jak co po niektórzy, więc nie patrzę na to przez pryzmat straty własnej ilości postów pod avatarem).
      Chyba że jest inny cel istnienia tych działów z perspektywy firmy, to z chęcią go poznam. :)

Bardzo fajnie że firma inwestuje w swoje formy komunikacji z graczami, tylko firma nie podaje nawet co się zmieni, co z tego będzie miał użytkownik, chociaż nie wiem - jakaś wersja, żeby mógł ktoś sobie wygooglować czy mu się coś doda z funkcji? A nie zostało podane nic, nawet o tym "bezpieczeństwie". Tylko "usuniemy to i to, i może ale nie musi usunąć się pw".
      Czy nowsze = bezpieczniejsze to wątpie, zwłaszcza jeśli chodzi o WBB i to co pokazał w okresie kilku lat do tyłu.

Reverse wrote:

Pozdrawiam i życzę Wam przyjemnego i z pełnym uśmiechem na twarzy dnia,
      Reverse
      Dla rozluźnienia atmosfery również życzę przyjemnego dnia :P

The End

The post was edited 3 times, last by Swiezu ().

• Ascoran wrote:

Handlarz30
      Twój agresywny ton wypowiedzi wcale mnie nie zaskakuje, bo pokazujesz to non stop. :) Nowe forum stanie się faktem niezależnie od twojego zdania, bo jest bezpieczniejsze. Jeśli nie widzisz związku między danymi wrażliwymi przechowywanymi na forum, a w grze to mi strasznie przykro.
      Co do samych botów, to nie jest temat dotyczący sytuacji na serwerach, ale na forum. Napiszę jednak, że większej winy doszukiwałbym się u graczy, którzy stosują nielegalne oprogramowanie niż u firmy, jednak jakoś nie widziałem złego słowa o graczach korzystających ze wspomagaczy, a to przecież o nich cały ten szum. :crazy:

DARKRIDER
      A więc tak zacznijmy, że shoutbox'a nie będzie bo nie ma komu tego pilnować. Administracja forum wygląda na zasadzie odrobić zadania każdy ze swojego działu i tyle. Ostatnio mając problem pisałem wiadomości do różnych administratorów no wiadomo nie każdy może odrazu odpisać być może jest czymś zajęty czy poprostu jest afk ale wydaje mi się że kultura wymaga tego aby po jakimś czasie jednak odpisać więc gratuluję. Czy one będzie bezpieczniejsze? Szczerze raczej mało to prawdopodobne ale oczywiście na +, jeżeli to nie kolejna z bajek wciskana ciemnocie bo za takich GF nas uważa. Boty? Wina graczy? Skoro umożliwiają to tym którzy traktują grę zarobkowo to dlaczego mają z tego nie korzystać. W tym kierunku żadne działania nie zostały podjęte. Skuteczne działania bo te czysto hipotetycznie średnio nas jako graczy interesują. I nie zamierzam tutaj ani nikogo oceniać bo nie mnie to. Ale pewnie nie tylko ja mam taką opinię jaką mam.

• Swiezu wrote:

Nie wiem czemu każda opinia nt. GFu która nie jest przychylna i nie jest aprobatą do ich działań ma być krucjatą.
      Nie każda. Nie generalizuj tylko przeczytaj co napisałem. Dla ułatwienia powtórzę - NASZE słowa zostały wykorzystane wobec GF. Teraz jest prościej?

Swiezu wrote:

Owszem, generuje błędy. Jak się nie umie tego porządnie zrobić. Przeżyłem na pewnym międzynarodowym x forum większym o tematyce gryzącej się z forum globalnym dla tego też przemilczę jego nazwę, również dnie zmiany silników (jedna zmiana silnika, druga update 3>4v.). Żadnych błedów. Są mniejsze fora, albo fora konkurencyjnych firm. Również potrafią. Jak to jest że zawsze GameForge uważa że czegoś się nie da, że coś generuje błedy, bla bla bla?
      Swiezu, a co ty o tym wiesz? Istnieją różne rodzaje systemów, o które oparte są fora. Nie mogę wchodzić publicznie w szczegóły, dlaczego, ale zdarzyć się mogą błędy, np. kiedy w przeszłości zainstalowane były niekompatybilne wtyczki i teraz którąś z kolei aktualizacją oprogramowania chcemy to dalej importować do nowej bazy. Wybacz, ale nie wydaje mi się żebyś był wybitnym znawcą w tej dziedzinie. Ja też nim nie jestem, ale nie mam powodu nie ufać informacjom o specyfikacji aktualizacji oprogramowania, którą mam bezpośrednio z ręki pracownika firmy, który tym się zajmuje.

Swiezu wrote:

Raczej nikt nie będzie czytał, ale te działy raczej też nie były utworzone z myślą o merytoryce i chęci powrotu do starych stron, tylko raczej dla statystyk (forum), które teraz się usuwa. (z góry powiem że nie mam tam nic do stracenia jak co po niektórzy, więc nie patrzę na to przez pryzmat straty własnej ilości postów pod avatarem).
      Chyba że jest inny cel istnienia tych działów z perspektywy firmy, to z chęcią go poznam.
      Działy nie były tworzone absolutnie z myślą o powiększeniu liczby postów pod awatarem. Służyły komunikacji w danym miejscu i czasie na daną sytuację w grze. Powtarzam, że usuwamy głównie posty gości. Nie wyzerujemy liczników postów każdemu aktywnemu użytkownikowi forum do zera, a ni nie wyczyścimy forum do zera. Gdyby tak się miało stać zamiast aktualizacji oprogramowania mielibyśmy czystą nową instalację.

Swiezu wrote:

Bardzo fajnie że firma inwestuje w swoje formy komunikacji z graczami, tylko firma nie podaje nawet co się zmieni, co z tego będzie miał użytkownik, chociaż nie wiem - jakaś wersja, żeby mógł ktoś sobie wygooglować czy mu się coś doda z funkcji? A nie zostało podane nic, nawet o tym "bezpieczeństwie". Tylko "usuniemy to i to, i może ale nie musi usunąć się pw".
      Czy nowsze = bezpieczniejsze to wątpie, zwłaszcza jeśli chodzi o WBB i to co pokazał w okresie kilku lat do tyłu.
      Dla graczy nie zmieni się specjalnie wiele poza lepszymi zabezpieczeniami ich danych wrażliwych, za które odpowiada firma. Zmieni się ponadto wygląd i lekko interfejs.

JestMoc wrote:

Boty? Wina graczy? Skoro umożliwiają to tym którzy traktują grę zarobkowo to dlaczego mają z tego nie korzystać.
      Jeśli nie widzisz w graczach używających czitów nic złego, to nie rozumiem w czym ci one przeszkadzają. :whistling:

• Ascoran wrote:

Swiezu wrote:

Nie każda. Nie generalizuj tylko przeczytaj co napisałem. Dla ułatwienia powtórzę - NASZE słowa zostały wykorzystane wobec GF. Teraz jest prościej?

Swiezu wrote:

Swiezu, a co ty o tym wiesz? Istnieją różne rodzaje systemów, o które oparte są fora. Nie mogę wchodzić publicznie w szczegóły, dlaczego, ale zdarzyć się mogą błędy, np. kiedy w przeszłości zainstalowane były niekompatybilne wtyczki i teraz którąś z kolei aktualizacją oprogramowania chcemy to dalej importować do nowej bazy. Wybacz, ale nie wydaje mi się żebyś był wybitnym znawcą w tej dziedzinie. Ja też nim nie jestem, ale nie mam powodu nie ufać informacjom o specyfikacji aktualizacji oprogramowania, którą mam bezpośrednio z ręki pracownika firmy, który tym się zajmuje.

Swiezu wrote:

Chyba że jest inny cel istnienia tych działów z perspektywy firmy, to z chęcią go poznam.
      Działy nie były tworzone absolutnie z myślą o powiększeniu liczby postów pod awatarem. Służyły komunikacji w danym miejscu i czasie na daną sytuację w grze. Powtarzam, że usuwamy głównie posty gości. Nie wyzerujemy liczników postów każdemu aktywnemu użytkownikowi forum do zera, a ni nie wyczyścimy forum do zera. Gdyby tak się miało stać zamiast aktualizacji oprogramowania mielibyśmy czystą nową instalację.

Swiezu wrote:

Dla graczy nie zmieni się specjalnie wiele poza lepszymi zabezpieczeniami ich danych wrażliwych, za które odpowiada firma. Zmieni się ponadto wygląd i lekko interfejs.

JestMoc wrote:

Boty? Wina graczy? Skoro umożliwiają to tym którzy traktują grę zarobkowo to dlaczego mają z tego nie korzystać.
      Jeśli nie widzisz w graczach używających czitów nic złego, to nie rozumiem w czym ci one przeszkadzają. :whistling:
      wielu rzeczy nie rozumiesz i odpowiadasz z kontekstu bo to żaden argument. No widzę wiele złego w takim zachowaniu ale to chyba nie ja powinienem za to się zabrać, tylko ludzie odpowiedzialni. Dalsza dyskusja z Tobą nie ma żadnego sensu.

• Ascoran wrote:

Prościej. Nie ma sprawy, mogę używać słowa wasza bezsensowna decyzja, zamiast GFu. Czy teraz jest ok?

Ascoran wrote:

Nie wiem, może dla tego że w tym siedzę i zajmuje się migracją od czasu do czasu jak znajdzie się taki task? Ale nie o mnie tu mowa, wracając;
      To może czas przestać aktualizować forum na pałę, i zacząć bardziej przyglądać się kompatybilności dodatków instalowanych do forum, dokumentacji oraz wymaganiom jakie zostały przedstawione przez DEVów (takie małe przesłanie apropo twoich słów i ostatniej zmiany silnika forum). Wiesz, jest taka zasada, że niekompatybilnych wtyczek do nowych wersji się nie instaluje, a jeśli są zmiany w db, to się dostosowuje import do nich, w tych czasach nawet krok po kroku zwykle producent takie rzeczy opisuje, więc nie trzeba się domyślać i kombinować. Cóż, ale jeśli będziecie starać się "wpakować felgi z malucha do swojego nowego merola, i ma w tym pomóc usunięcie starego zapaszku", to dajcie znać.
      Faktycznie, ręce pracowników firmy gameforge którzy tyle razy pokazali na co ich stać, jak np. w kwestii forum (bo gra to inny temat) przez kilkanaście dni/kilka tygodni (już dokładnie nie pamiętam) zostawili forum z nieuzupełnionymi zmiennymi językowymi przez co na forum była masa nazw zmiennych zamiast odpowiedniej treści przy migracji, albo gdy stworzyli tpl rwd z wyjątkiem stopki forum i dodali wtyczkę z tabelą eventów nieobsługującą już rwd (btw w dalszym ciągu na wersji mobilnej strona rozjeżdża się, ale po co to poprawiać, w końcu tak się "przyjemnie" scrolluje) są tak warte zaufania, że większość kilku złotówek by im nie powierzyła żeby polecieli po paczkę fajek.

Nie wiem komy wy/oni próbujecie/próbują wcisnąć niektóre bajki, ale śmiech na sali.

Ascoran wrote:

Miałem na myśli dział spam.
      Ad. do poprzedniego posta, zapomniałem wspomnieć że akurat dział market (wraz z archiwum) jest przydatnym działem, zwłaszcza w poszukiwaniu itemów (które się nie sprzedały lub kupił je handlarz) lub ich wycenianiu (przez szukanie i pytania na pw).

Ascoran wrote:

I można było to dać w post apropo update'a, czy na prawdę byłoby to tak ciężkie? Lepiej późno niż wcale.

The End

The post was edited 4 times, last by Swiezu ().

• Czemu znowu zostały pokasowane masowo posty na tym forum??? To już chyba trzeci raz. Po co są te rangi na tym forum, po co siedzę tu i marnuje czas skoro prędzej czy później jest wszystko kasowane. To chyba jedyne takie forum na świecie. Te forum to parodia forum.
      Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
      Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.
    • Art wrote:

(...)
      Aby zminimalizować ewentualne ryzyko wystąpienia błędów podczas aktualizacji oraz w celu jej sprawnego przeprowadzenia, przeprowadzimy kasację starych tematów oraz wszelkich innych o niskiej lub znikomej wartości dla naszej społeczności.

(...)
      Dlatego. Więcej informacji tutaj: Aktualizacja oprogramowania forum.

Pozdrawiam,
      Reverse

System Support | Regulamin Forum
      Potrzebujesz pomocy?
      Prywatna Wiadomość | IRC: Reverse
    • Ascoran wrote:

Handlarz30

DARKRIDER
      czyli idac twoim tokiem rozumowania ze jesli ktos kradnie to wina policji tak z tego wynika bo firma policja fapie ludzi i stoja jako stoze prawa i pilnuja pozadku a ze ktos lamie prawo to wina policji bo piszesz ze doszukiwalbys sie winny u graczy co uzywaja nielegalnego oprogramowania

to tak samo ktos ukradl cos bo nadazyla sie okazja....

co do tematu forum jesli by byl jakis wirus to by musieli schakowac wasza stronke i jakos jak w necie wchodzimy na inne strony lub cos robimy to na wlasne ryzyko przeciez a teraz niby wasza firma taka dobra i gra o graczy ....

moze nie byc wirusa na waszej stronce a ktos na kompie wirusa moze miec i logi tez mu wykradnie itp itd

zabezpieczenie forum a wy napiszecie i tak ze wina uzytkownika a nie wasza

mimo wszystko pierwszy raz ciebie pozdrawiam Ascoran
    • Django wrote:

Czemu znowu zostały pokasowane masowo posty na tym forum??? To już chyba trzeci raz. Po co są te rangi na tym forum, po co siedzę tu i marnuje czas skoro prędzej czy później jest wszystko kasowane. To chyba jedyne takie forum na świecie. Te forum to parodia forum.

Też mnie trochę boli ten fakt

Gdyby nie te wszystkie czyszczenia miałbym tutaj 12.000 postów około

A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że dla Ascorana to postów nie zmniejszyło :(

Po cichu liczyłem na top1 w ilości postów na forum
      Ale cały czas ktoś mi w tym przeszkadza

Pozdrawiam

Jeszcze spojrzą do góry, by zobaczyć pierwszych. My z góry patrzymy na drugich bang!
    • Zaplątałem się na chwilę do działu z poradnikami do gry i moje pytanie jest następujące.
      Jakim cudem możliwe jest, że żaden, ale to żaden MOD od ponad dobrych dwóch lat nie dodał żadnego poradnika z "nowości" które już dawno weszły?
      Żadnych aktualizacji starszych poradników, żadnych nowych poradników, kompletnie nic.
      Serio macie tyle na głowie czy macie na wszystko wywalone jajca bo to wolontariat to nie trzeba?
    • DARKRIDER wrote:

A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że dla Ascorana to postów nie zmniejszyło
      Ojeju... ale się porobiło. :crazy:
      Ze wszystkich użytkowników na forum najwięcej postów skasowałem właśnie sobie, bo 2000 tysiące postów, ale przecież 'Ascoranowi nic nie ubyło'. Dalej zostawię bez komentarza. X/

JestMoc wrote:

no dobra to jak obecnie wygląda naliczanie ptk na forum?
      W poniższym temacie zawarta jest odpowiedź na twoje pytanie.
      Nowy system otrzymywania punktów na forum

StaryWeteranS7 wrote:

Zaplątałem się na chwilę do działu z poradnikami do gry i moje pytanie jest następujące.
      Jakim cudem możliwe jest, że żaden, ale to żaden MOD od ponad dobrych dwóch lat nie dodał żadnego poradnika z "nowości" które już dawno weszły?
      Żadnych aktualizacji starszych poradników, żadnych nowych poradników, kompletnie nic.
      Serio macie tyle na głowie czy macie na wszystko wywalone jajca bo to wolontariat to nie trzeba?
      Zapewne dlatego, że rolą Moderatorów nie jest pisanie poradników, ale moderowaniem forum. Poradniki zawsze tworzyli gracze lub dobrowolnie aktywnie grający członkowie Teamu, jeśli mieli chęci. Nie ma problemu, jeśli napiszesz poradnik - sprawdzimy i umieścimy go tam.

JestMoc wrote:

dlaczego wraz z większą ilością napisanych przezemnie postów licznik punktów się zmniejsza? Co ja za karę tak mam czy jak ?
      Znam tą sytuację. Z informacji jaką uzyskałem - podczas odświeżania bazy danych forum wystąpił jakiś błąd, który zatrzymał odświeżanie przez co na niektórych kontach rangi oraz punkty aktywności wyświetlane są nieprawidłowo. W tym tygodniu będę podpytywał o naprawę tego.

• Ascoran wrote:

Przecież nikt ci pistoletu do skroni nie przystawił i nie każe wpisywać. :pillepalle:

Takie pola profilu na forum były od zawsze, lecz na ogół w mało widocznym miejscu. Nie, twój numer bota nikogo nie interesuje, ani żadne inne wymiary...

Po prostu dajesz mozliwosc wypowiedzi

a gdy sie wypowiadamy cisniesz nas :(

szkoda ze po prostu nie dacie mozliwosci personalizacji tego
      i kazdy bylby zadowolony :)

a nie narzucanie czegokolwiek z gory :(

Pozdrawiam :w00t: