Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dobra, ja podziękuję. Rezygnuję z konkursu i możecie oficjalnie skreślić mnie z listy. Powodem jest ZESTAW 11 który jest żartem, nastęonym razem się zastanówcie czy robić konkurs dla "zespołów" czy pojedyńczych graczy bo łączenie tego jest katastrofą. W <nosie> mam 5 miejsce za które dostane jakiś prawdopodobnie <ciach> a zasuwać samemu szczególnie przy tym zestawie 11 to mi się zbytnio nie widzi. W szczególności zagadki w krzyżówce... kto ją konstruował? Nie dość człowiek czeka 3,5 godziny za zagadki to jeszcze dostanie coś co jest raczej dla zespołów a nie pojedynczych graczy. Wiem ze zaraz będą hejty ale następnym razem zagrajcie solo i spróbujcie coś takiego ogarnąć. Fajnie się zapowiadało ale kaplica totalna...
      Pozdrawiam

Proszę ostrożniej dobierać słowa podczas pisania postów!
      MOD Sheyna

The post was edited 1 time, last by Sheyna ().

• Strzałowska13, kolejny zestaw, w którym nie podoba Ci się, że zespoły mają łatwiej - to logiczne, że przy każdych kilku zagadkach kilka osób ma większe szanse niż jedna. To dość oczywiste. Krzyżówka akurat jest do rozwiązania w moment, ale nie chce mi się przekonywać. Nie można tego ustawić tak, żeby jedna osoba miała tak samo łatwo, jak drużyna, to jest zwyczajnie niemożliwe. Konkurs jest również dla drużyn, a o nagrodach już mówiłam - równie dobrze mogłyby się pojawić płacze, że po co zapisy drużyn, skoro rozwiązać mogła jedna osoba i zgarniała wszystko. 5. miejsce i syf? Zobaczymy. ;) Tak czy siak decyzja Twoja. :P
    • Kobieto logiki trochę... Ja mam tutaj rodzinę... a Ty mi każesz czekać 3,5 godziny na zagadki które są na tyle długie do rozwiązania ze 3 godziny to zajęło by mi ich rozwiązanie. A rozsądnym pozunięciem jest zmarnować połowę ważnego miesiąca dla rodziny aby zdobyć jakieś 3 nic nie znaczące bodzie w grze? A dlaczego płacz? Dlatego ze drużyna ma powiedzmy tych kilku członków podzielą się i z miejsca mają pięciokrotną szansę szybciej odpowiedzieć niż ja, z reszta jak nie wierzysz to spójrz w tabelę, jak nie zrozumiesz to spójrz na podium w poście który prawdopodobnie napisałaś. Zobaczysz że grając solo szanse są praktycznie zerowe. Moje oburzenie przejdzie obok was bokiem bo to oczywiste ze macie mnie w nosie tak samo jak ja po Twojej odpowiedzi kolejne konkursy... Róbcie sobie co chcecie... dla mnie czas jest cenniejszy niż jakieś niekompetencje w grze.
      Pozdro.
      Edit. Przekonywać nie ma co bo wiem ze mam rację.

The post was edited 2 times, last by Strzałowska13 ().

• Strzałkowska, przesadziłaś :P Poprzednio Cię popierałem z tym na forum, ale nie zgodzę się z tym zestawem, Skońcyzłem go teraz, czyli w niecałą godzinę go zrobiłem (nie jestem pewny 2 bo mi wyskocyzło kilka powiązań bo cytat dosyć powszechny, ale chyba mam dobrze :D ) a również gram solo. Też się trochę podłamałem i 2 konkursów nie robiłem po tamtym z forum i jestem do tyłu ale z nowu staram się je robić bo znowu są takie w których mam sznase gonić drużyne jeśli zacznę odrazu po wstawieniu postu :P więc nie spinaj sie tak bo pani Etin teraz dała fair zagadki, drużyna ma po prostu łatwiej, ale teraz nie jest to OGROMNA przewaga :P

P.S. Jeśli się zmieniło odpowiedź na inną z dopiską że ta druga jest wg mnie poprawna zostanie zaliczona? :P bo z tym 2 pytaniem mi wyskoczyły 2 wyniki,ale jeden jest bez autora więc wybrałem drugą wersję :P
      Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
      CloNiC - 94lvl Wetar WP OFF
      Berserker - 80+ Body Jawa ON :love:

"Do it
      Just do it
      Don't let your dreams be dreams
      Yesterday you said tomorrow
      So just do it
      Make your dreams come true
      Just do it

Some people dream of success
      While you're gonna wake up and work hard at it
      Nothing is impossible" :thumbsup:

The post was edited 4 times, last by podejrzanyyS54 ().

• W nosie mam to ze mnie popierałeś. Teraz będziesz mieć fory w gonieniu z punktami bo ja zrezygnowałem. Gra solo... :rofl:
      Powinien być zakaz grania w grupach. Krzyżówka dno i pół metra mułu. Znajomi którym przedstawiłem sytuację stwierdzili że ten konkurs jest tak skonstruowany ze po aktualnym rankingu widac kto będzie zajmował 4 pierwsze miejsc. Ale jak chcesz to sobie czekaj naet te 6 godzin aby się dowiedzieć że zagadki się spóźnią.
      Pozdrawiam i zegnam. Już tu nie będę zaglądać bo wieje tu niekompetencją.
      I czytacie metinews bo sam wymyśliłem nazwę. Pozdro.

The post was edited 1 time, last by Strzałowska13 ().

• To leć, sobie zajmę Twoje miejsce :love: Jak nie umiesz rywalizować skoro jest sprawiedliwie to nie graj wcale w to, masz rację. Trzeba było brać pt. jak chciałeś 1 miejsce, mi wystarczy chociażby 6 :) a poza tym to jest fajna zabawa, szczególnie puzzle mi się podobają i czekam na ich kontynuacje :mkay:

"Do it
      Just do it
      So just do it
      Just do it

• Nie zajmiesz mi miejsca bo ja zrezygnowałem, jedynie możesz zająć komuś kto jeszcze gra. Puzzle? Puzzle były super... ale z miejsca wiadomo kto będzie przynajmniej na pierwszych 4 miejscach. A to ze tobie wszystko pasuje to twój problem. Ja wiem ze mam rację i nie zmienię zdania.
      PS. Lubię czytać jak ktoś wmawia innym totalne bzdury.
      Pozdro.
    • Nawzajem, gadasz głupoty i masz żal do wszystkich że nie wygrasz głownej nagrody. Już nie mogę tego słuchać, więc też zakończę tą dyskusje skoro nie umiesz się przyznać, że po prostu masz "płacz" o to że grupa ma większe szanse ;) Tak jak pisali up, nikt Ci nie kazał iść solo, mogłeś nawet w 2 z kims robić jak nie masz tylu osób żeby Ci łatwiej było. Zacząłeś solo więc Twój problem. Bajo :love: Nie pozdrawiam ;:p

"Do it
      Just do it
      So just do it
      Just do it

• Drogi Strzalkowska (Norweg) myślę, że trochę przesadzasz...

Po pierwsze nikt nie bronił Ci zebrać większą grupę osób i brać udział jako "drużyna" (no chyba, że nie było takiej możliwości)

Powiem tak nasza grupa liczy 3 członków a w sumie zazwyczaj 2 osoby rozwiązują, a czasem tylko 1 (bo wiesz my też pracujemy, uczymy się i tak też mamy rodziny. Poza tym święta się zbliżają :D porządki zakupy itd itd...). Wiesz to, że grupa zgłasza się jako 5 osób, nie koniecznie musi znaczyć, że każdą zagadkę rozwiązuje 5 osób... idąc tym tropem to wygrywać powinna LigaCienia albo RybaPoGrecku...

Ten konkurs ma być chyba zabawą, odskocznią od dropienia skarpetek i innych metinowych obowiązków ^^ chyba trochę za bardzo się zdenerwowałeś, ochłoń... i pamiętaj miejsca od 1-6 są z nagrodami (i nie sądź, że Ty masz najgorzej, widzisz Podejrzany potrafi nie narzekać a też bierze udział solo) :]

Mi tam się konkurs podoba, czasem trudniej, czasem łatwiej, ale ciekawie. Co chwile czymś jesteśmy zaskakiwani, niema nudy. Plusy za muzykę :D cały czas śpiewam "O Tannenbaum" :crazy: A no i co do puzzli się zgadzam chcemy więcej :love:

R :love:
    • Strzałowska13, może ja napiszę tylko tyle, że wśród pierwszych osób z dzisiejszego zestawu więcej jest... osób, NIE drużyn (wybaczcie spoiler :*)*.

W związku z powyższym nie widzę sensu dalszej dyskusji, bo to wyżej pokazuje wystarczająco, że racji nie masz - powód do narzekania zawsze się znajdzie, wystarczy, widać, że "nie jest tak, jak JA chcę". W końcu tyle się liczy. ;)

*Mała poprawka.
    • Oj tak... Macie rację. Moja wina że brałem udział solo licząc na własne siły. Moja wina że u was czasami zagadki rozwiązuje jedna osoba i moją winą jest również to że wziąłem udział w konkursie który jest loterią... nie wiadomo w jakich godzinach będa zagadki. Czy Wy nie widzicie ze gracze zrezygnowali w dużej mierze z tego konkursu bo jest źle zorganizowany?
      Ale w sumie nie będę was przekonywać skoro lubicie dostawać informację ze zagadki będą w godzinach popołudniowych i czekać do 18:00 to spoko. Wasza sprawa. To ze macie rodziny to nic nie wnosi, ja tylko oznajmiłem ze wolę ten czas spędzić z rodziną niż czekać na coś co nie jest fair. A jak waszym zdaniem jest, to albo przyjmijcie do wiadomości ze nie jest albo dalej żyjcie w tej ciemnocie.
      Zmieniłem nick aby było wiadome ze się wypisałem. Poziom konkursu z dobrego spadł na dno jak rubel rosyjski. Mówcie sobie co chcecie w nosie to mam, w ogóle się zastanawiam nad rezygnacją z gry bo jak widzę wydaj 2k SM aby dostać pete to ręce mi opadają. GF goni Ubi a na czele EA...
      Edit. Etincelle to ze nie była to grupa nie znaczy że konkurs nie idzie w stronę osób grających w grupach. Ja też mogłem wysłać zgłoszenie... ale... nie zrobiłem dwóch obrazów bo to już zaczęło mnie męczyć. A nie jest powiedziane ze tą osobą moze nie byłbym ja. Nawet gdybym był na pierwszym miejscu w nosie mam te nagrody. Nie lubię jak coś nie jest równe dla wszystkich. Konkurs w którym nagroda moze być zgarnięta sprzed nosa osobie która naprawdę się wysiliła przez grupę w której każdy znalazł po dwa słowa w google nie jest konkursem tylko pośmiewiskiem. Chcecie bawić się w ten kabaret i tracić czas zamiast go lepiej zagospodarować to wasza sprawa. I nie ma co drążyć tego tematu bo wiem że to ja mam rację. A teraz możesz zrobić mi na złość i w nagrodę dla 6 pierwszych dać Aventadora... wisi mi to. Kiedyś widziałem tutaj konkurs w którym wygrywały brzydkie prace tylko dlatego bo ktos miał wiecej znajomych na serwerze niż naprawdę dobry artysta. Ale to dla was jest fair... zagrzybiajcie dalej swój umysł tą chorą prawidłowością.

The post was edited 1 time, last by Norweg ().

• Norweg, nie rozumiem Twojego spięcia. Też gram sama, idzie mi jak idzie, ani razu nie czekałam specjalnie na forum na zagadki, jedne wysłałam po jakichś 40h, kolejne po bodajże 30 godzinach, nikt Ci nie mówi, że masz siedzieć na forum i odświeżać stronę, no bez przesady. xP Fakt, grupy mają łatwiej, bo sobie mogą rozbić zadania między sobą albo usiąść w kilka osób nad np. krzyżówką (która zajęła mi około 45 minut) ale też nagrody będą między nich rozbite. W sumie już nie gram, nie mam nawet eq +0, więc te nagrody rozdam po znajomych albo się zakurzą. Nie zależy mi na nich, to pierwszy konkurs, w którym biorę udział i jak widać, da się być w top6 bez nolifienia na forum. Też średnio podoba mi się to, że większość muszę szukać w google, bo omnibusem nie jestem i nie mam wiedzy na każdy temat, zresztą jak każdy tutaj ale nie wydaję mi się, że dałoby się zrobić trudny konkurs na forum tylko na podstawie wiedzy o Metinie (gra, wiki, forum). Ja tam gram dalej, jak odpadasz, to nawet lepiej dla mnie. 8)
    • Norweg oburzasz sie bo konkurs nie jest rowny dla wszystkich ale w metka grasz, a przeciez w metku tez nikt nie ma rownych szans. Wogole zycie nie jest sprawiedliwe dziwie sie ze jeszcze tego nie zauwazyles...
      Tortuga
      Nick : Batler McB
      Postać: Archer WP
      Lvl: 90 76 :exp:
      :chunjo:
    • 3-sekundow filmik mnie zniszczył, nie wiedziałem co to, szukałem wszędzie :D i napisałem do kuzyna i mi w momencie odpowiedział haha :D i wreszcie mam komplet, ale już I miejsca na pewno nie mam xD

"Do it
      Just do it
      So just do it
      Just do it

• JagaJazzist wrote:

Szybko dziś poszło, tylko minus za późną porę. :/ Jak reszta drużyn?

Jak Ty pisałaś tego posta to my akurat wysyłaliśmy odpowiedź :D Szczerze to naszym celem była fajna zabawa i mimo tego, że event się jeszcze nie zakończył to bawimy się super. Dlaczego? Nie zależy nam na miejscu, oczywiście wygrana sprawia satysfakcję, że... wyszukaliśmy w necie coś szybciej od innych ;p Jeżeli pojawi się zestaw, a my w tym czasie mamy do ubicia bossa w grze to bijemy bossa :) Przed początkiem chcieliśmy mieścić się w premiowanej trzydziestce, potem założyliśmy sobie miejsca w każdym etapie w pierwszej dziesiątce (już to się nie uda ;p), aaa teraz liczymy na miejsce w czołowej szóstce. Po liczbie drużyn/osób bez pośpiechu, na luzie i fajnej zabawie mamy na to duże szanse.
      Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że u nas nie bawi się zgłoszona grupa tych osób... bawi się gildia :D kto może/chce to pomaga.

Etincelle wrote:

To co, jutro jakieś malutkie męczarnie?

Tylko nie na wieczór. ;p
      "gdzieś tam słychać cichy płacz, nie dla Ciebie jest ta gra..."