Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Według mnie to lekka lipa, chcę wystawić pare itemków na forum, a okazało się, że takowe zmiany nadeszły. Co poradzę? - Nic. Tak jest i chyba dalej będzie ;) Czekam, aż będę mógł założyć temat ... :)
      s54 Chunjo PozaHoryzont - 55lvl OFF
      s54 Chunjo AveiN - 69lvl OFF
      "Rób swoje, trenuj, nie idź na łatwiznę, szczurami się nie kieruj, bo dla nich to tylko biznes"
    • Popieram wszystkich przeciwnych temu pomyslowi.

Po co wogole sa takie dzialania na forum? Zeby byla wieksza aktywnosci... Aktywnosc sie zacznie jak kazdy zacznie pisac glupoty i miliony powielanych odpowiedzi.

Wielki minus dla teamu taka moja opinia...
    • Dla mnie jak i dla dużej części jest to całkowicie bez sensu. Na pewno wystawiłem już więcej jak 10 postów tylko, że w dziale Market i nie są one tak nabijane jak na dyskusjach.. Mam to konto pół roku i nagle nie mogę wystawiać nic w Markecie zero logiki. Teraz trzeba nabijać sobie posty poprzez jakieś zbędne komentarze żeby sobie w spokoju coś wystawić dziwna sytuacja .. Może ktoś nie ma chęci, czasu, ochoty itp. się udzielać co od razu ogranicza mu możliwość handlu, bo jak wiadomo Forum to główne miejsce handlowe. Jak dla mnie pomysł na duży ----- ..
      Pozdrawiam . :miffy:
    • Założyłem nowe konto na forum ponieważ długo nie grałem w metina i zapomniałem passów a konkretniej hasła.. musiałem zrobić nowe konto, które od zawsze na forum służy mi do Marketu a teraz nie mogę nic wystawić ani zalicytować..

Moim zdaniem pomysł 50/50 bo w takiej sytuacji jak moja nie da się nic zrobić ale z drugiej strony wyeliminuje to takich graczy o jakich mowa wyżej.
    • @GAWELINHO
      Mówisz że masz konto pół roku, ja mam ponad 4 lata. Na forum się nie udzielałem bo nie widziałem takiej potrzeby. Chcę coś wystawić w markecie a tutaj taki wałek. Jak dla mnie takie sztuczne pobudzanie aktywności na forum jest po prostu głupie.
    • Moim skromnym zdaniem to najgorszy pomysł jaki kiedykolwiek mogliście wymyślić.Tak jak już ktoś wyżej pisał , konta przeważnie są dla marketu i teraz wszyscy będą nabijać posty żeby czymś pohandlować.Normalnie bezsens .... taaka sytuacja
    • i po co to...??????/ jak beda chcieli i tak beda handlowac

a teraz wiekszosc graczy ktora handlowala normalnie na forum i byla uczciwa tez nic nie napisze...

teraz to dopiero beda bezsensowne posty... zeby tylko nabic sobie mozliwosc pisania w markecie.. ŻAŁOSNEEEEE :puke:
    • Brawo,brawo.
      Ludzie popisali swoje, team oczywiscie uwzglednil zdania uzytkownikow :D.
      Teraz wszyscy moga byc spokojni poniewaz ja jak i ci ktorzy wypowiadali sie wyzej niebedziemy juz wystawiac itemow i licytowa wiec zlodzieji znacznie ubylo, pozostali tylko uczciwi spamerzy (wiem jest wielu ktorych posty sa pomocne i tym trzeba podziekowac).
      Ale spokojnie obiecuje ze to moj ostatni post bo jak widac podyskutowac mozna :D
      Teraz mozna przynajmniej w markecie cos znalesc bo np na syrku na tysiace kont a w markecie 36 przedmiotow bylo wiec stanowczo zapchany.
      Pozdrawiam i dziekuje za uwage :mkay:
      Wilk 105+ i BM 110+ 8)
      TBD
      WP 120lvl (odpoczywa)
      Smok 105 (odpoczywa)
    • Powiem wam, że pewnie i tak ze spamowania tematami i odpowiedziami będzie lipa, bo szanowni moderatorzy będą nam skutecznie utrudniać nabicie tych punktów. Więc uczciwi, doświadczeni, mający już długi staż na Metku gracze mogą sobie zapomnieć o prędkim wystawianiu itemów w markecie.
    • Z deczka to nie wypał , ja przykładowo nie czytam forum , jakoś nigdy nie przepadałem za takim czymś . Teraz jeśli coś bedę chciał opchnąc to będe musiał albo bezpośrednio w grze albo zacząc spamować w jakiś tematach do czego jakoś się nie palę. Nie rozumiem idei tego ;)
    • Yyyy no gratuluję ^^ Naprawdę, trza mieć łeb, żeby wpaść na tak... DENNY pomysł. Konto mam PONAD 5 lat i nie mogę handlować, bo nie mam X postów czy tam punktów aktywności? Kpina ^^. A później się dziwicie, że ludzie uciekają z PL'a.. Zamiast ułatwiać - komplikujecie. Może kochany team powie jak mogę kupić załóżmy stalkę, na którą mam przeznaczone yangi, a nie mogę odpowiedzieć w aukcji? Mam spamić osobie sprzedającej na pw, zaśmiecać skrzynkę? Genialne!
      Pozdrawiam, wcale nie ciepło.
    • Może to i wszystko słusznie...ale wiecie co ... w amoku tej buzującej solidarności przeciw współnemu wrogowi..nagle wszyscy mają konta po 3-4 lata i napisane przy tym po kilka postów :D a do tego każdy MEEEGGGAAA UCZCIWY (bajka nie ma co :D) Prawda jest taka, że najwięcej hejterstwa jest wśród leserstwa i kombinatorów , bo wiadomo, że każdy uczciwy stuli dziobek i się podporządkuje bo wie, że na serio G ma do gadania a płaczki będą dalej lamentować.^^ Pozdro

The post was edited 1 time, last by DAFARA ().

• Wedlug mnie troszke to niesprawiedliwe ( dla mnie ). Mam konto na forum Od Prawie 5 LAT. I tak naprawde to tylko w markecie biore czynny udzial jak cos sprzedaje.
      w przeciagu tych lat duzo sie tego nie nazbieralo aczkolwiek troche tego jest. A i tak w chwili obecnej mam blokade na market. Co niepowiem mnie lekko zdenerwowało zwłaszcza jak mam mase rzeczy na sprzedaż . Przydała by sie informacja od ilu pkt aktywnosci czy cos takiego mozna juz w pelni wykorzystywac forum. Bo czasu by siedziec na forum to ja niemam zabardzo wchodze wystawic przedmioty i wychodze co jakis czas sprawdzam na oferty i tyle.
    • Rozumiem oszustwa, ale to już przesada. Wprowadzacie jakieś ograniczenia na forum, a ludzie niektórzy co prawda śmigają na DH i innych badziewiach po serwerach. Weźcie się za coś co na prawdę wyeliminuje oszustów, a nie uprzykrzacie większej części społeczności metin życie. Myślicie że nagle forum ożyje, wręcz przeciwnie większość ludzi będzie chciało nabić posty tylko po to by odzyskać tę możliwość, a zapewne temat na którym będą pisać wogule ich nie będzie interesował. Tak więc według mnie to wilka głupota i nie wiem czego wy oczekujecie w zamian.