Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ascoran wrote:

Jeśli będzie taka wola gildii, to nie widzę problemu, aby te kilka najlepszych prac udostępnić po ogłoszeniu wyników.

Widziałem, że jedna z gildii w swojej wcześniej zrobionej prezentacji opublikowała prace z II etapu ;) My zrobiliśmy podobnie, więc jeśli chce ktoś poczytać nasze opowiadanie to zapraszam - Dyskusje Wetar -> Prezentacja Gildii -> NeWorldOrder (nie wrzucam linku, bo jeśli ktoś doda posta to jego adres automatycznie może się zmienić).
      Walka będzie trwała do samego końca tym bardziej, że różnice między miejscami są strasznie niewielkie :) aaa jedno jest pewne: będzie się działo, ojjj będzie xD
      "gdzieś tam słychać cichy płacz, nie dla Ciebie jest ta gra..."
    • Mandarynkowa
      Bo to by było za piękne ;p

A tak poważnie, postanowiliśmy przydzielić DODATKOWE nagrody w tym evencie za etapy które wymagały inwencji twórczej i wysiłku intelektualnego.
      Prezentacje a szczególnie opowiadania przeszły nasze oczekiwania i po prostu nie mogliśmy nie nagrodzić najlepszych prac.

Bardzo się ciesze, ze tak licznie stawiliście się do tej zabawy i ze tak wiele z siebie dajecie.
      Powodzenia w kolejnych etapach, będzie trudniej ;p
    • mijja wrote:

Bardzo fajne te opowiadania gratulacje wygranym.Tylko coś zauważyłam 2 gildie mają takie samo ostatnie zdanie napisane (UnBeaten i NeWorldOrder)
      Ciekawi mnie czy to jest cytat z jakiej opowieści? :love:

Wszystko pisaliśmy z głowy (NeWorldOrder) i na końcu również nie wzorowaliśmy się na różnych opowiadaniach, baśniach bądź bajkach :) Śmiesznie wyszło, że ostatnie zdania są podobne nooo ale jedynym wyjaśnieniem jest czysty przypadek. Teraz jak się zastanowię to może i w jakimś filmie słyszałem takie zakończenie? ;d ale nie wiem ^^
    • Bardzo podoba mi sie 4 etap :) można sie wykazać kto obrabia filmiki itp :)

A własnie . Jak było oceniane prace że nikt nie dostał 20/20 ? Można wiedzieć co braliście pod uwagę ? Może się przydać do kolejnych konkursów ;p
      18,11,2015 r THE END

CZEKAM NA NOWY SERWER

PD DAWNIEJ PD DZIŚ FILM PONIŻEJ

Display Spoiler
      [video]https://www.youtube.com/watch?v=2gxl9tH_6oo[/video]

The post was edited 1 time, last by szalonyszymn ().

• W takich momentach pojawiają się wspomnienia, aż szkoda że nie jestem w żadnej z gildii, która bierze udział w tym Evencie :< ale byłam pewna, że taka konkurencja się pojawi (ciekawe ile osób wraz ze mną i ilu już wcześniej zaczęło kreować swój scenariusz).
      Z niecierpliwością czekam na finałowe rezultaty pracy poszczególnych uczestników :mkay:
    • Obejrzałem kilka filmików z 4 etapu na YT i zastanawia mnie czy obecność GM na tych filmikach czy to w postaci Smoka czerwonego czy mikołaja jest na miejscu.
      Z której strony by na to nie patrzeć podnosi to w jakimś stopniu walory filmiku, a co za tym idzie jest to pomoc ze strony która ma dokonać oceny tego filmiku. Nie twierdzę, a nawet jestem przekonany że personalnie osoby biorące udział w nagraniach (od strony teamu) nie oceniają. Jednakże są one powiązane z oceniającymi w sposób ścisły.
      Event bardzo fajny.

P.S. Unikajmy sytuacji, które mogą rzutować na rzetelność oceny.
    • SpokojnySmok
      Dla wyjaśnienia :
      Członkowie Zespołu mogą używać przemiany w smoka czy mikołaja tylko w szczególnych okolicznościach (globalne święta), zatem to co widziałeś na YT to zapewne sklejki z dość dawnych wydarzeń.
      Żaden członek Zespołu nie wesprze w jakikolwiek sposób gildii biorących udział w zabawie.
    • aaa no jest Czerwony Smok i Mikołaj ;D hmm
      Też widziałem kilka filmików, dużo różnych pomysłów: własne piosenki, czytana historia, będzie ciekawie ;d
      PLUS: wiele interesujących pomysłów na prezentacje
      MINUS: nie każda ekipa ma "wyszkolonego" osobnika, który potrafi robić genialną grafikę itp. a nauka w kilka dni w tym całym SonyVegasie to graniczy z cudem xD
    • Muzha wrote:

SpokojnySmok
      Dla wyjaśnienia :
      Członkowie Zespołu mogą używać przemiany w smoka czy mikołaja tylko w szczególnych okolicznościach (globalne święta), zatem to co widziałeś na YT to zapewne sklejki z dość dawnych wydarzeń.
      Żaden członek Zespołu nie wesprze w jakikolwiek sposób gildii biorących udział w zabawie.

Hej :)
      Po pierwsze: W regulaminie pisze, iż ,,Film musi być specjalnie nakręcony na SPG. Nie może być nagrany wcześniej, bo wtedy gildia zostanie zdyskwalifikowana z tego etapu!".
      W krótkim czasie, który dostaliśmy od TEAM'u na czas zrobienia eventu z tego co wiem nie było żadnego Eventu ze smokiem, mikołajem, w sumie nie było żadnego ,,globalnego" eventu :)
      Na filmie smoka leje tylko jedna gildia :) Gram już w ta grę 6 lat, kilka smoków widziałem, ale żadnego prywatnego, czy globalnego smoka, którego bili gracze tylko z jednej gildii, bez graczy z innych królestw czy gildii sobie nie przypominam :> Nawet na drobniejszych eventach zawsze jest więcej ludzi :>
      Ciężko mi uwierzyć, że te nadzwyczajne stworzenia były globalne :P i to globalne nagrane praktycznie w ciągu tygodnia czasu :>
    • JosChrap
      Ty chyba nie potrafisz zinterpretować poprawnie tego pkt. regulaminu: ",,Film musi być specjalnie nakręcony na SPG. Nie może być nagrany wcześniej, bo wtedy gildia zostanie zdyskwalifikowana z tego etapu!" - idąc Twoim tokiem rozumowania, gildie biorący udział w tej zabawie nie mogą również:
      - wstawiać urywku filmiku z jakies wypasionej wojny, którą mieli np. 2 tyg wcześniej,
      - nie mogą wstawić filmiku z bicia smoka/expa w grocie co robili np. kilka dni wcześniej,
      - nie mogą wstawić jakiegoś ciekawego wydarzenia z przeszłości, które jest godne odnotowania,
      - itp. itd…
      W skrócie tu chodzi o całość projektu, a nie pojedyncze kadry wycięte z 4 minutowego filmiku. Jeśli komuś coś jest nie na rękę ,to zacznie wszędzie węszyć i doszukiwać się jakiś spisków… :pillepalle:
    • Kolega piszący o smoku i mikołaju zapewne pije do filmu mojego autorstwa. Zapewniam nie było tam GMa, istnieją marmury smoka / mikołaja więc chill :D takich konszaktów z GMami nie mam xD Cieszę się że film wywołał takie Twoje emocje (bulwersa), pozytywne czy negatywne, ważne, że emocje :)
      Mikropłatności 2k19

The post was edited 1 time, last by incognitoUNBAN ().

• Zgadza się co do marmurka Mikołaja ;d bo kiedyś w czasie WEG (trochę już czasu minęło, więc może mi się nie oberwie) wystąpił błąd, a mianowicie gildie, które coś tam osiągnęły w którymś etapie otrzymały do depozytu marmurki, ale nie były to marmurki dzikusów, czy tam pająków tylko właśnie... Mikołaja. U nas na serwerze nie ostał się żaden, gdyż z tego co pamiętam lider naszej gildii został zastraszony, że samo wyjęcie takiego marmuru może skutkować blokadą konta. Marmury zostały wymienione na właściwe ;d może i tutaj, gdzieś, kiedyś ktoś się pomylił i gracz taki otrzymał marmur Czerwonego Smoka (i się do tego nie przyznał ;d). Osobiście nie kojarzę żeby w grze był organizowany event, którego nagrodą był taki marmur, chyba, że było to tak dawno, jak jeszcze FuBu grał xD noo ale historia tego gracza jest związana z serwerami pierwszymi, a nie ostatnimi ;) Na Metin2.pl chyba są jednakowe eventy na każdym serwerze, u nas nie ma "rumakowania", wiec... skąd mieliście taki marmur? xD ( zjada mnie ciekawość ;p) chyba, że to naprawdę tajemnica.
    • powiem szczerze Mulder i Scully z Archiwum X próbowali się tego dowiedzieć, nie dali rady..... Nie ma sensu o tym dyskutować :) wiara czyni cuda xDD Ale żaden GM nie ingerował w to :D chyba, że uwierzysz, że biegaliśmy za GMem pisząc daj fmsa a dał marmur hehe :D (oczywiście żartuje :) )
      Mikropłatności 2k19

The post was edited 2 times, last by incognitoUNBAN ().

• Denifae
      cytuję:
      "JosChrap
      Ty chyba nie potrafisz zinterpretować poprawnie tego pkt. regulaminu: ",,Film musi być specjalnie nakręcony na SPG. Nie może być nagrany wcześniej, bo wtedy gildia zostanie zdyskwalifikowana z tego etapu!" - idąc Twoim tokiem rozumowania, gildie biorący udział w tej zabawie nie mogą również:
      - wstawiać urywku filmiku z jakies wypasionej wojny, którą mieli np. 2 tyg wcześniej,
      - nie mogą wstawić filmiku z bicia smoka/expa w grocie co robili np. kilka dni wcześniej,
      - nie mogą wstawić jakiegoś ciekawego wydarzenia z przeszłości, które jest godne odnotowania,
      - itp. itd…
      W skrócie tu chodzi o całość projektu, a nie pojedyncze kadry wycięte z 4 minutowego filmiku. Jeśli komuś coś jest nie na rękę ,to zacznie wszędzie węszyć i doszukiwać się jakiś spisków… :pillepalle:"

A na ss powyżej masz odpowiedź Ascorana. :)
      Pozdrowienia.

Event Wielki Plus oby więcej takich było.
      Motywuje on gildie do wspólnych działań.
    • SpokojnySmok wrote:

A na ss powyżej masz odpowiedź Ascorana.
      Pozdrowienia.
      Nie chcę się kłócić o rzeczy, które nie dotyczą mnie bezpośrednio ale chcę cos sprostować: Ascoran wyrażenie napisał powinny, a nie że muszą. Powinien to taka wytyczna/zlecenie, a nie zobowiązanie. Powinno nie jest równoznaczne z musi.

A wracając do głównego wątku, nie wiem po co w ogóle jest czepianie się o takie pierdoły, o parę sekund ze starego filmu. Akurat w kwestii marmurów można udowodnić to, że część była nakręcona wcześniej i można by było wyciągnąć jakieś konsekwencje tego.
      Ale jeśli np. ktoś wrzucił film z pokazu expa (np. z grudnia) – to jak dojść do tego? Wtedy działania mające na celu karanie nie są konsekwentne i w efekcie niesprawiedliwe wobec pozostałych. To jest spór z którego nie ma wyjsc na obecną chwilę.

Zostało tylko cieszyć się zdrową rywalizacją i dążyć do wygranej :mkay:
      a poziom niektórych filmików jest naprawdę wysoki (nie mylić z oprawą graficzną) :)
    • Widzę, że muszę się wtrącić. Nie pozostawiacie mi wyboru. :D

Owszem filmik powinien być nakręcony/zmontowany specjalnie na potrzeby SPG, ale wstawienie tam kadrów z przeszłości jest dozwolone. Nic nikomu się nie stanie, jak tam będą. Być może jakaś gildia chciała etapowo pokazać/zaprezentować się.
      Nie oglądałem osobiście jeszcze filmików, dopiero się do tego zabieram. Ale członkowie komisji, którzy już ocenili nie mieli żadnych zastrzeżeń.

W Team nieprzerwanie od 08. maja 2010! :rolleyes: