Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dział "Wymiana/Sprzedaż" nie został zamknięty przez same zgłoszenia kradzieży, a przez team, któremu nie chciało się tego czytać. W sumie to głupota ludzka dać się okraść, jeżeli nie żalą się teraz na forum, to żale są w grze.
    • Ja chciałbym zaproponować coś aczkolwiek nie jestem pewien czy ktokolwiek już o tym pisał ale przeczytałem że nie mogę zakładać tematu w dziale forum i trzeba mieć 2 miesiące konto lub 200 punktów a punkty sprawdzamy klikając w lewym górnym rogu na nick z forum. Tutaj jest problem ja klikając nie mogę obejrzeć własnego profilu to jest absurd jakiś rozumiem że innych użytkowników nie można to jeszcze by przeszło w pewnym sensie ale ja nie mogąc obejrzeć własnego profilu i sprawdzić ile mam tych perfidnych punktów na forum to jest śmieszne. Teraz każdy człowiek zakładający konto musi nabija posty (punkty) lub czekać bezsensownie 2 miesiące żeby założyć temat w markecie. Uważam że powinni zmienić to w jakikolwiek sposób, wiem trzeba zapobiec spamom od nowych kont, złodzieja, podbijaniu cen no ale bez przesady...
      Szaman Leczenie
      Nyras - off :52:
    • Yazuke wrote:

Wie ktoś może czemu nie mogę zobaczyć profilu innych użytkowników ? Chciałbym napisać komuś na pw ale nie mogę ponieważ nie moge zobaczyć profilu.
      Z góry dzieki za odpowiedz.

Niedawno założyłeś konto przez co są na nie założone niektóre zabezpieczenia które z biegiem czasu się odblokują,bądź aktywny,a wszystko z czasem się odblokuje i będziesz mógł korzystać z całego forum bez ograniczeń :) (oczywiście niestety regulaminowo :>)
      Metin$

Zapraszam na REYMONTA 22 poczuj MAGIĘ!
    • tez uwazam ze pomysl jest do bani... majac ~180postow i 2miesieczny staz na forum dalej obowiazuje mnie blokada spamowa... kiedys tego nie bylo i zylo sie lepiej.. dzisiaj.. ehhh wystarczylo dac blokade do 100-150 postow..przeciez spam nie bedzie siedzial 24/7 zeby wbic 100-150 postow by moc pospamowac.. zreszta jagby chcial to i teraz te 300 nabije..

/ciach.
      Zbędne i nie zrozumiałe dla nikogo komentarze na temat

moderatorów proszę zachować dla siebie.
      Leneres.

The post was edited 1 time, last by Leneres ().

• CptMacMillan wrote:

Czy na forum dobrym pomysłem mogłoby być umieszczenie tabelki z danymi gry i serwerów, tak jakby status serwerów? Np.:
      Serwer Etolin
      Liczba graczy: 3451
      Gracze online: 1234

Ciekawe?
      Może i ciekawe. Zgłoszę to w przyszłym raporcie.

W Team nieprzerwanie od 08. maja 2010! :rolleyes:
    • Można by to ograniczyć wyznaczając liczbe graczy na podstawie zarejestrowanych mail-ów, ale jedynie zmniejszyłoby to niedokładność. Żadna inna lepsza metoda nie przychodzi mi do głowy. Pomysł jak najbardziej ciekawy, można by zrobić wyświetlacz graczy online na danym kanale i wtedy ktos ze słabszym sprzetem wybierałby kanał najmniej zatłoczony, z takim rozwiązaniem spotkałem się już kilkakrotnie ale nie wiem na jakiej zasadzie od strony technicznej funkcjonowało..
    • No kolega wyżej też podsunął bardzo ciekawy pomysł z danymi o kanale.

Laburra wrote:

CptMacMillan wrote:

Czy na forum dobrym pomysłem mogłoby być umieszczenie tabelki z danymi gry i serwerów, tak jakby status serwerów? Np.:
      Serwer Etolin
      Liczba graczy: 3451
      Gracze online: 1234

Ciekawe?

Każdy gracz ma kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt a nawet kilkaset kont, więc ta ogólna liczba graczy byłaby niemiarodajna.

A co z tego, że liczba użytkowników forum wynosi 305 tys. Jeżeli odejmiesz od tego liczbę zbanowanych, multikonta, osoby które zapomniały danych do konta i nie korzystają z nich to ta liczba może się zmniejszyć nawet o kilkanaście tysięcy.

tymczasowy3 wrote:

teraz kazdy kto zaczyna gre nie ma mozliwosci nawet kupna czegokolwiek mimo ze ceny sa male...

Ale forum jest tego nic nie winne :)
    • [Konkurs] Starcie Potęg Gildii

Wielki Event Gildyjny !

oOOO tak ;d będzie ciekawie!!! Pomysł na takie imprezy zapoczątkował MisQ (chyba, że było coś wcześniej jak jeszcze nie grałem w metina), ale dla Ascorana ogromny plus!!! Nareszcie coś się zacznie dziać na serwerach, gildie ożyją. aaa co do tego pkt nie masz co się martwić: •Event odbędzie się, jeśli zgłosi się minimum 10 gildii. Do WEG zgłosiło się coś około 200 gildii :) Czekamy na kolejne informacje;p
      "gdzieś tam słychać cichy płacz, nie dla Ciebie jest ta gra..."
    • szalonyszymn wrote:

Fajnie :) pewnie bedzie jak kiedys :)
      1. POkaz gildi wojny itp jako filmiki na YT
      2. Ciekawy ss
      3.Krzyzowka
      4. Itemki jakies mieć
      5. ?

można "gdybać" ;d
      1. filmik
      2. opowiadanie
      3. konkurs na IRCu
      4. "rozmazane ss"
      5. ----- :D nie wiem

Zagadką jest to, iż taki event organizuje moderator, ale mam nadzieje, że będzie chociaż jeden etap z gry ;)
    • Pomysl fajny ale co z tego?
      Zbroja HWANG tylko dla Lidera gildii?
      I Szkata ebonitowa ma mi zrekompensowac to ze moj lider bedzie mial takowa zbroje?
      No Kurcze to jest nie Fer bo to cala gildia bedzie o to walczyc a w sumie nagrode dostanie tylko jeden i najczesciej to jest postac z 40lv.
      Masakra pomysl fajny ale co mi po szkacie ebonitowej hihi :D
    • ...:::Kyrado:::... wrote:

Pomysl fajny ale co z tego?
      I Szkata ebonitowa ma mi zrekompensowac to ze moj lider bedzie mial takowa zbroje?
      No Kurcze to jest nie Fer bo to cala gildia bedzie o to walczyc a w sumie nagrode dostanie tylko jeden i najczesciej to jest postac z 40lv.

Liczy się zabawa,kiedyś tak wyglądała normalna gra,a teraz ta normalna gra została zastąpiona konkursem z czego masz szkatułkę. Nie narzekał bym. Do tego dochodzi również ''szpan'' w samej grze i to jest prawdziwa walka o Top 1 gildii serwera,a nie zadymy pod DT
      Dla mnie pomysł na konkurs fajny,kreatywnie zrobiony tak jak poprzednia edycja,zobaczymy co wyniknie,podpowiem że możliwe są nagrody za każdy dany poziom,np fasolki zen dodatkowe marmury czy coś. Tak jak było to w Wielkim Evencie Gildyjnym.
      Metin$

Zapraszam na REYMONTA 22 poczuj MAGIĘ!
    • ...:::Kyrado:::... wrote:

Pomysl fajny ale co z tego?

Czytanie ze zrozumieniem ;d "Przywódca, to lider gildii, bądź osoba wytypowana przez lidera na czas trwania eventu, która będzie się komunikować z Team." Nagroda jest dla przywódcy, a nie dla lidera :) Hwang fajna sprawa, ale tutaj chyba nie o to chodzi. Ważniejsze jest miejsce zajęte przez gildie i taka jakby sława, której nie zdobędziesz przez wygraną wojnę, ubicie jakiegoś bosa czy ulepszenie itemka. Liczy się zgranie i przede wszystkim zabawa. Do dzisiaj pamiętam takie gildie jak DragonRouge z Denifae na czele, DayBreak z youtuberem DariuszemIII, albo filmik gildii STARSZYZNA. Przez cały event poznaliśmy super ludzi, odwiedzaliśmy ts innych gildii z różnych serwerów, ale nie zapominaliśmy o rywalizacji. Uwierz mi turnieje pvp organizowane przez GM/ gracza, wojny trzech królestw, czy różne eventy nie są w stanie zastąpić tego wydarzenia. To jest najlepsze co może w tej grze być, przednia zabawa, którą wspomina się miesiącami siedząc wspólnie na ts'ie. Nagrody są dodatkiem ;) Już teraz zachęcam gildie do udziału, im więcej tym lepiej!!! mam nadzieję, że nikt z "góry" nie zepsuje tego eventu!! W WEG mojej gildii udało się zająć 3 miejsce, pozostała garstka graczy, która pamięta tamto wydarzenie. Dzisiaj jest nowa ekipa, nowi ludzie, tak samo na moim serwerze jak i na Waszym. Czas się zabawić! :d
    • ...:::Kyrado:::...
      Zabawa jest dla zgranych gildii, w których ludzie potrafią współpracować i razem się dobrze bawić bez względu na koszty czy nagrody.
      Jeśli jesteś w gildii, której lidera nie lubisz i ma on 40 lvl to współczuje i proponuje poszukać zgranej paczki.

Pamiętajcie moi drodzy ze to nie jest tak wielkie przedsięwzięcie jak WEG, jednak mamy nadzieje ze emocje będą równie wielkie i będziecie się dobrze bawić.

Wszystkim gildiom życzę powodzenia i weny twórczej :)