Zmiany/eventy na Forum - komentarze i opinie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• pomysł jak najbardziej na + ale wykonanie lipa straszna.
      Wprowadzając taka zmianę zmuszacie graczy do czynnego udziału w życiu forum a nie każdy ma ochotę czytać i wypowiadać się na forum, znam osoby które konto miały tylko do działu market i nie wypowiadały się w innych tematach a z tego co zrozumiałem takie konta nie będą miały już racji bytu...
      Ta zmiana pokazuje tez kto jest aktywny na forum ale od tego mamy liczbę postów pod awatarem i range użytkownika:)
      Lepiej zabrać dostęp do działu wymiana serwerowa nowo założonym konto ale dział market powinien być otwarty.
      s8 SonGoku1990 78lv off
      s21 MyTrunks 99lv off
      s21 SPYCHU33 105lv off
      s21 Croakre 105lv off

s21 RemendyLove 105lv off
      s21 Tiya 105lv off
      s21 Xurs 105lv off

METIN 2 OFF
    • jak nie wymiana to założą gdzieś indziej temat czyli wyjdzie tak
      jak by wgl. nie było ograniczeń mi się tam podoba teraz przynajmniej
      mam większe szanse na dokonanie transakcji ;] a nie tylko marnować czas
      na rozmowy z oszustami bo myślą że każdy da się okraść ;p
      edit.
      Ajć, fakt o tym nie pomyślałem ;p Ale zobaczymy jak to "wyjdzie w praniu"
      kto wie może okaże się to strzałem w dziesiątkę?

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Surekk ().

• Zmiany na Forum

Jak najbardziej na tak ! Chciałbym jeszcze dodać ze robicie kawal dobrej roboty ostatnio bardzo wiele rzeczy na + . Rok temu zakończyłem swoja przygodę z metinem na s3 z powodu braku nowości jakiegokolwiek pójścia na przód ... Nie dawno się zalogowałem z ciekawości i powiem szczerze ze jestem mile zaskoczony postępami jakie przez ten rok miały miejsce i oczywiście z tego powodu zaczynam przygodę na nowo BARDZO DUŻY + dla Teamu oby tak dalej jeszcze tylko te boty wywalić i będzie miodzio :). Pozdrawiam DziadekS
    • Czasem zaglądam na forum .. i moim zdaniem ta zmiana prowadza pewne ograniczenie... moim zdaniem forum Metina to martwy dział tej gry. Zamiast promować i próbować spowodować zeby było potrzebne dawało jakieś korzyści rozrywkę możliwość nauki nabywania umiejętności w grze, wymianę poglądów kolejne ograniczenie. Zawsze w grach lubiłem zerkać na forum gdyż jest to ... globalne ujęcie gry tu to nie działa dlaczego ? bo nie jest potrzebne i nie ma nic ciekawego (oczywiście mówie z własnej perspektywy) Nawet info w sprawie gry trafia szybciej na Facebooka niż forum :(. No nic powodzenia
    • z jednej strony przydałaby się informacja od ilu postów użytkownik forum będzie upoważniony do wystawiania w markecie, z drugiej strony jesli to będzie 10 czy 20 to ktoś mający pojęcie o grze nabije je w jeden dzień, tak czy siak liczbę spamerów zwiększy to na pewno, a czy poprawi bezpieczeństwo w handlu.. czas pokaże

EDIT: o, i jak od 100 to właśnie się załapałem :D
    • Pomysł ogólnie in plus, ale... Zawsze jest jakieś ale.
      Już ktoś wspomniał wyżej, że ktoś kto będzie chciał oszukać - po prostu oszuka :c. Czy to w tym nawet wątku pojawi się 10 postów tego samego użytkownika o treści "1" albo "indkajksdad aw" to nie ma żadnego sensu w tym momencie.
      Chociaż jest napisane, że prawo do udziału w markecie otrzymają osoby wypowiadające się z głową, więc istnieje jakaś szansa, że to zniechęci potencjalnych złodziei. No ale cóż...

Czas pokaże :crazy:
      Pozdro z phantosu Locust ! :love:
    • Mimo, że nie moderuję żadnego marketu, pomysł bardzo mi się podoba, oprócz tego, że jest to pewnym ograniczeniem może zachęcić użytkowników do zajrzenia do innych działów na forum, może trafić na temat, który mu pomoże rozwiązać dany problem (np. w dziale PiW). Jestem jak najbardziej za tą zmianą! :thumbup:

baygon napisał(a):

Zacznie się spam w tematach, żeby nabić posty... :(
      Przecież bezsensowny spam zostaje w miarę możliwości na bieżąco wyłapywany przed moderatora danego działu, jak ktoś chce nabijać posty pisząc coś typu "popieram pana up", "+1" itp., to zamiast nabitego posta dostanie ostrzeżenie.. :crazy:
    • mi sie osobiście pomysł nie podoba i nie patrze na wątek z perspektywy mojej osoby
      mam znajomych w grze, co konta na forum maja tylko do działu market, a są to uczciwi gracze
      nie można kogoś zmuszać do dyskusji na forum, blokując im w ten sposob np market
      nie każdy ma ochote i czas tutaj sie udzielać
      mam nadzieje ze nie zniechęcicie w ten sposob sporo osob do handlu który i tak już kuleje
      hmmmm dużo postów, odblokowany market, świetna reklama by oszukać kogoś tym bardziej w handlu, zrobić to raz a konkretnie, jakiś duży wałek a potem miecha czasu i mamy nowe wspaniałe konto an forum i powtarzamy proces... od czasu do czasu można sobie dorobić:)
      można mieć 2 posty i chęc sprzedania itema, bądz obejrzenia tylko ofert na forum, być w 100% ucziwym graczem, a można mieć 100 postów i być zwyklym złodziejem
      czy podczas gry tylko low lv to złodzieje? czy nie trafiają sie złodzieje z wiekszym lv? wykorzystujący poziom i renome?
      takie coś jak teraz nie zmniejszy ilośći kradziezy, jeśli chcecie poprawić handel, musicie go usprawnić w grze, a więc odblokowanie pewnych barier ograniczających nas
      jeśli chcecie bezpieczny handel miedzy serwerami stworzcie coś w rodzaju domu aukcyjnego
      rozwiązań może być dużo i dużo lepszych
      rozumie chęc pomocy ze strony administracji, ale w tym temacie mało możecie pomoc, w tym temacie może pomoc tylko GF i wykupienie patcha od ymir który naprawde usprawni handel
      Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
      Gildia Seer
      HospesHostis + Seer = DemonyWojny
      Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)
    • Nie koniecznie może iść złodziejom tak ''łatwo'' jak to mówicie. Wydaje mi się że nie od razu po założeniu konta da się ''nabijać'' posty. Zresztą fakt, na dobrego złodziejaszka nic nie podziała ale od tego mamy też głowę. Jeśli dzięki tym ograniczeniom w dziale marketu uspokoi się od nowych nieznanych kont to już przerzedzi może nie tyle co oszustów a ludzi nie koniecznie zdolnych do transakcji na poziomie forum... Chodzi mi o to, że może się zdarzyło wam nie raz, nie dwa trafić na osobę która de facto nie chciała itemu sprzedać a pochwalić się lub no nie wiem, wszystkich tych którym nie tylko handel w głowie. Co do zmian mam mieszane uczucia ale z góry też nie ma co mi osądzić bo nie wiem też jakby to miało wyglądać i jaka aktywność jest wymagana. Wszystko wyjdzie w praniu.
      Foreign Sand
    • ja mam to konto tylko po to by coś sprzedać lub kupić na agronasie :c posty nabijałem sobię w dyskusji agronasu i w jakiś pierdołach ,
      nie wiem po co dla nudy .. Strasznie wkurzające na początku było ograniczenie , że 1 post co 900 sekund , po tygodniu założenia co 600 s..

A ta opcja nie podoba mi się , bo miałem kiedyś konto na forum które miałem kilka lat
      ( za pomniałem pasów po powrocie do gry i e-maila na którym konto zrobione było a administracja nie może podawać takich danych .. :( )
      i tylko market był odwiedzany postów miałem może 3-10 , bo wiadomo że za market się nie dostaje posta więc byłbym brany za potencjalnego złodzieja . :/
      McGrath : s55.
    • Pytam się...

Jak niby aktywność na forum ma decydować o czyjejś reputacji?? Czy wy w ogóle rozumiecie, że forum to dla wielu spokojnych, wydających na tę grę ludzi, tylko i wyłącznie miejsce wymiany itemów, a nie kłótni z pyskatymi małolatami czy dysputy o niczym? Jak czyjeś predyspozycje mentalne (bycie introwertykiem) mają świadczyć o czyjejś reputacji??? Koronnym wręcz przykładem głupoty takiego rozumowania byłby przykład ciach, będzie mógł pisać na forum, bo jest tu wg ilości postów aktywny, choć KAŻDY, łącznie z WAMI, wie kim on jest; ja natomiast pozostaję tajemnicą, ponieważ nigdy nikogo nie okradłem ani nawet nie raczyłem się tą 'oczywistą oczywistością' z gawiedzią podzielić... Pisz i niech o tobie piszą, nieważne jak, byleby nie przekręcili nicku, tak? Gratuluję bystrości i znajomości psychiki człowieka. Poznam was z moimi rybkami, to sobie inteligentnie pokonwersujecie. ROZUMIEM INTENCJE ale gratuluję wylania dziecka z kąpielą. Myślicie, że jakaś tam liczba naspamionych postów o czymś decyduje?? O czym?? Od dziś nie macie moralnego prawa dawać nikomu bana za spam. Ci ludzie zrobią to, bo po prostu będą chcieli normalnie pohandlować. Przed czym ma to niby ochronić użytkowników? Że niby złodziej chcący sobie pohandlować na forum nie da rady naspamić kilku postów, bo się będzie wstydzić?? Odpowiadając waszym językiem na wasze pseudointeligentne pomysły: 'OMG, rzal, bul, ban, nob, won'. Czy już mam dość postów na forum żebym mógł spokojnie handlować czy jeszcze mam się postarać? ciach Jak ktoś może nie czaić, że coś takiego w ogóle nie przeszkodzi w niczym złodziejom od których aż się roi w tej grze..

Moderator Vathavar:
      Zaczepki zachowaj dla siebie jeśli już piszesz. Ponadto oczernianie graczy to pomówienie czyli obraza i następnym razem tak zostanie tego typu treść potraktowana

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Vathavar ().