Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Moim pomysłem jest kontrola dropu.
      Nie wiem czy jest to prawdą, ale wiele razy słyszałem o zbanowaniu na podstawie wykrycia czegoś przez skrypty. Słyszałem również o banach za kupywanie towaru od botów. Co za tym idzie proponuję aby skrypty, które wykryją podejrzany towar(poprzez np. jego ilość) oznaczają go pomarańczowym napisem "podejrzany". Ja sam kupując towar nie wiem przez kogo i w jaki sposób(legalnie/nielegalnie) został on zdobyty. W ten właśnie sposób zwykli gracze będą mogli uniknąć banów za (nieświadomą) współpracę z botami :)
      Dziękuję.
      deus vult!
    • Udoskonalenie!
      Zaklęty Las
      Od teraz wykonywanie misji na wejściówkę kamień driad stanie się dużo prostsze!
      Badacz Lasu
      każdy Gracz Postać aktywuje misje misja zawiera kompletny zestaw każda misja wykonywała by się automatycznie Z
      przedmioty do misji automatycznie by ukończyły Daną misje
      myślę ze ten system usprawnił by wykonywanie przepustek na Jotuna
      Usunięcie nowej ustawy od GF
      ustawa zawarta z aktu 19.4
      określa . że musimy mieć pionowe i poziome sloty by móc otworzyć szkaty
      nikt tego nie z nosi

DLATEGO PRZYWRÓCENIE W TRYBIE NAtYCHMIASTOWYM TAK ABY PRZEDMIOTY ZE SZKAT LECIAŁY NA ZIEMIĘ NIKT NIE JEST NA TYLE CIEMNY BY COŚ CENNEGO ZOSTAWIĆ
      poprawa ulepszania itemów na 100lv +
      Serwer 707 Diumar <3
      Kupię od Księgę łowcy potworów :?:
    • -Wprowadzenie dodatkowego magazynu u dozorcy obok zwykłego z tą różnicą że działałby tylko na daną postać i wszystko dałoby się tam włożyć np. szkate ucznia. Wiadomo pewne rzeczy zajmują miejsce w eq a kiedyś się przydadzą i tak byłyby te 5 magazynów na konto powiedzmy od 30lvl i dodatkowe sloty trzeba odblokować np. za yang

- Możliwość przechowywania yang/won u dozorcy aby łatwiej je można było przerzucać na pozostałe postacie
    • Leper1025 wrote:

Udoskonalenie!
      Zaklęty Las
      Od teraz wykonywanie misji na wejściówkę kamień driad stanie się dużo prostsze!
      Badacz Lasu
      każdy Gracz Postać aktywuje misje misja zawiera kompletny zestaw każda misja wykonywała by się automatycznie Z
      przedmioty do misji automatycznie by ukończyły Daną misje
      myślę ze ten system usprawnił by wykonywanie przepustek na Jotuna
      Usunięcie nowej ustawy od GF
      ustawa zawarta z aktu 19.4
      określa . że musimy mieć pionowe i poziome sloty by móc otworzyć szkaty
      nikt tego nie z nosi

DLATEGO PRZYWRÓCENIE W TRYBIE NAtYCHMIASTOWYM TAK ABY PRZEDMIOTY ZE SZKAT LECIAŁY NA ZIEMIĘ NIKT NIE JEST NA TYLE CIEMNY BY COŚ CENNEGO ZOSTAWIĆ
      poprawa ulepszania itemów na 100lv +
      Oni tego nie zmienią, bo mogłeś podnosić itemki innym kontem, nawet jeśli nie znikał z nich NICK gracza, który to dropnął. M.in 2x szkaty ucznia szło sobie ogarnąć na postać 1 lvl.

Grupa Steam Metin2 Polska:

steamcommunity.com/groups/Metin2Polska