Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Alchemik

Naprawa błędu z usunięciem braku Możliwości handlu odłamkiem smoczego kamienia
      handel był by aby dostępny na handel 12 szt
      rynkowy shop odlamek był by za to nie zdatny do handlu
      POPRAWA SZANSY NA POMYŚLNE BONY BO ZACZAROWANIU PRZEDMIOTU SMOCZYM PŁOMIENIEM B ( bardzo syf) :D
      OD TERAZ SMOCZY PŁOMIEŃ DOSTĘPNY DO ZDOBYCIA Z BOSSÓW I METINÓW ( bez ,, B..)
      usunięcie starych Legendarnych kamieni po zrobieniu z 2 antycznych ( próba powodzenia od razu mityczny kamyk )
      :55: Diumar :chunjo:
    • - Przywrócenie handlu odłamkami bądź zniesienie limitów czasowych oraz zwiększenie mocy do 10
      - Stackowanie KU, PD, rękawic itd.
      - Poprawienie instrukcji - przykładowo instrukcja wir miecza - 70% na pomyślne przeczytanie lub możliwość czytania instrukcji co 6h - przy standardowym % szansy na pomyślne
      - Legendarne kamienie duszy - kilka tematów wyżej o tym pisałem
      - Naprawa polimorfii
      - Możliwość wyboru u biologa (matowe lody i certyfikaty) - atak magiczny bądź atak fizyczny
      - Dodanie dungeonów dla niższych lvl'i - wieża orków / ezotów / żab - większe możliwości zarobkowe, szanse na zdobycie rzadkich przedmiotów, dodania i zmianki do 40lvl'a - przyciągnęło by to troszkę nowych graczy
      - Poprawa nagród za misje - zarówno exp jak i nagrody (które są żałosne)
      - System rang - benefity od posiadanej rangi, zdobywanie rangi poprzez wyzwania
      - Możliwość zdobycia szkat blasku oraz heksagonalych - na co dzień z bossów i metinów przy niskim % szans
      - Całkowita zmiana dropu ze szkat bossów (PDki, bronie 32-45 +6/7 65-70 +5/6, PDki, pelerynki, itemki do biologa, magiczne nasionka, rekawice złodzieja)
      - Wprowadzenie szkaty Best. Kapitana (drop broni na 30lvl, instrukcji, przedmiotów do biologa, KD)
      - Umożliwienie handlu wszystkimi przedmiotami zdobytymi w grze jak i zakupionymi w IS (poza tymi ze skrzynek ucznia, systemu przyjaciół itd) - to gracz powinien decydować co mu się przyda a co nie
      - Benefity w małżeństwie - exp / drop / podwyższone statystyki - w zależności od punktów miłości - te zaś zdobywane poprzez wykonywanie wyzwań
      - Rozszerzenie do 30lvl'a konia - na tym etapie możliwość używania buffów z konia (odpalanie aury miecza, leczenia itd)
      - Rozwijanie skilli konnych - M / G / P - żeby był sens ich używać na co dzień
      - Metiny 60lvl w świątyni
      - Poprawienie dropów z metinów w pierwszym lesie - na drop standardowy jak z tych w Sohan
      - Balans doświadczenia - im większy lvl potwora tym więcej expa - tak, aby mapki typu Sohan, Doyumhwan, Las itd. stały się chodliwe - żeby ludzie nie szukali tam tylko metków a mogli sobie spokojnie expić - bez sytuacji, że pająk w V2 daje dużo więcej expa niż mob w lesie.., poprawienie dropu w tych lokalizacjach - nadal dropią tam śmieciowe bronie na 50lvl+0 - na co to komu ? Niech dropią na pustyni, wraz z poziomem potworów powinno wzrastać doświadczenie i jakość zdobydwanych przedmiotów
      - WSZYSTKIE bossy powinny zostać utrudnione do ubicia - nie powinno być sytuacji, że ubijamy bossa solo, czy to w smok czy 9 ogonów na sohanie - boss to ma być boss i ma być ubijany przez grupy / gildie, które powinny rywalizować i walczyć o jego ubicie - przy okazji zmiana dropu z bossów - żeby 7 poty były zasadne. Np. drop rzadkich przedmiotów bądź tych z IS.

Pomysłów jest naprawdę dużo, nie sądzę, żeby cokolwiek zostało kiedykolwiek wprowadzone - a szkoda. Gra miała potencjał, niestety od kilku lat wszystkie zmiany kręcą się wokół IS'a i zamiast przyciągać graczy dają efekt zupełnie odwrotny.
      Metin2 to tonący okręt..
      ETOLIN: kupię: hełm szaman 10l + 15magia / bransę z białego złota+9 10l 15 magia / rubinową bransolete hp + lud / rubinowy naszyjnik hp + abs / legendarną alchemie (diament / jadeit / szafir / rubin ) / sokoła+9 ono + 10 lud / peta min. typ 5 3skille (berek 12% + odp woj + odp ninja lub odp sura ) / szarfę - wysokie obrażenia magiczne

W razie pytań zapraszam na GG: 1059287
    • A ja mam propozycje z innej strony, moze by tak wprowadzic ranking zwierzakow? Np oddzielnie dla poziomu i wieku. Osobiscie jestem ciekaw ile jest zwierzakow na 105 itp. Albo ile dni ma najstarszy zwierzak w metinie. Mozna by to bylo wprowadzic u jakiegos npc w grze, lub na stronie glownej metina. Jesli juz ktos to proponowal to wybaczcie, ale powiem szczerze ze nie czytalem tego tematu;) tylko tak mi teraz przyszlo do glowy.
    • Poprawka do aktulizacji
      - naprawa błędu związana z ( gdy mamy otwarty handel ten mini to podczas jego aktywności nie zaznaczony przedmiot nie można go ruszyć na inny slot proszę się przypatrzeć bo to jest błąd
      minimalna poprawa dropu śmieci czyli karma do konia 1 roślina bez sensu? cofnąć ? tak pomysł spoko , ale tutaj dodałbym ! cofniecie takiego typu śmieci co dropiom na bardzo niskim poziomie gra jest przestarzała gra musi być lekko odświeżona , ale nie mam tu na myśli , że rebalans > tutaj chodzi aby był przedział lv taka by Na danym Lv dropiły takie rzeczy a nie inne np na 100 Lv juz nie dropił jakiś zal tylko przedmiot o lepszej zawartości
      :55: Diumar :chunjo:
    • Pobawiłem się troszkę Paintem i może doczekamy się w końcu łatki, która nam to ładnie posegreguje kolorami itemy, albo na ziemi, bo jest tutaj taki burdel że szkoda gadać, zanim ja ogarnę co tam leży, to zniknie mój nick z itemów i ich kolejność wyświetlania się zamienia i na nowo trzeba czytać ;x A tak, ulepszacz inny kolor, bronie, zbroje i inne pierdoły też. I w końcu niech wypieprzą z dropu średnie i małe poty. Na jaką cholerę postacią powiedzmy 50lvl + te potki i to po 1 sztuce? Klepiąc metka chciałbym pozbierać inne rzeczy, ale nie dostajesz niebieską małą potę, nie możesz jej użyć po PE max no i ... dupa. Chyba że to taki specjalny "zmniejszacz" dropu itemów mobów... Chociaż to zmieńcie na XXL dla lvl 75+...

Grupa Steam Metin2 Polska:

steamcommunity.com/groups/Metin2Polska
    • Extaza wrote:

Pobawiłem się troszkę Paintem i może doczekamy się w końcu łatki, która nam to ładnie posegreguje kolorami itemy, albo na ziemi, bo jest tutaj taki burdel że szkoda gadać, zanim ja ogarnę co tam leży, to zniknie mój nick z itemów i ich kolejność wyświetlania się zamienia i na nowo trzeba czytać ;x A tak, ulepszacz inny kolor, bronie, zbroje i inne pierdoły też. I w końcu niech wypieprzą z dropu średnie i małe poty. Na jaką cholerę postacią powiedzmy 50lvl + te potki i to po 1 sztuce? Klepiąc metka chciałbym pozbierać inne rzeczy, ale nie dostajesz niebieską małą potę, nie możesz jej użyć po PE max no i ... dupa. Chyba że to taki specjalny "zmniejszacz" dropu itemów mobów... Chociaż to zmieńcie na XXL dla lvl 75+...

a co to da? Ten sam smietnik tyle ze kolorowy, lepiej by bylo gdyby sie dalo wylaczac widok poszczegolnego dropu, czy nawet samego wyswietlania nazwy. Przykladowo, mielibysmy opcje ukrycia zdropionych zbrojek/broni/ulepow/potow kazde oddzielnie i w sumie wystarczy.
    • No przyjemniejsze i szybsze podnoszenie itemów, po jakimś czasie już po samym kolorze byś segregował. Ta opcja jest tylko dlatego,że znamy możliwości programistów, którzy tam pracują. Także to będzie najłatwiejsze dla nich xD Wiesz, mam multum innych pomysłów jak ogarnąć drop z metkow i bossów. Chociażby okno, które się pojawia po zbiciu metina i pokazuje co dropło dla Ciebie. Ale nie ma co liczyć na żadne z tych rzeczy. Te pomysły mają w 4 literach.
      Na pewno by dała wiele opcja stackowania itemów które leżą obok siebie,takie coś jak itemy w fortnite, amunicja wyrzucona stackuje już na ziemi.Wiele razy wypada po 5 ulep tego samego rodzaju.
      Dodatkowa opcja wyłączenia yang na ziemi.

Grupa Steam Metin2 Polska:

steamcommunity.com/groups/Metin2Polska
    • Extaza wrote:

No przyjemniejsze i szybsze podnoszenie itemów, po jakimś czasie już po samym kolorze byś segregował. Ta opcja jest tylko dlatego,że znamy możliwości programistów, którzy tam pracują. Także to będzie najłatwiejsze dla nich xD Wiesz, mam multum innych pomysłów jak ogarnąć drop z metkow i bossów. Chociażby okno, które się pojawia po zbiciu metina i pokazuje co dropło dla Ciebie. Ale nie ma co liczyć na żadne z tych rzeczy. Te pomysły mają w 4 literach.
      Na pewno by dała wiele opcja stackowania itemów które leżą obok siebie,takie coś jak itemy w fortnite, amunicja wyrzucona stackuje już na ziemi.Wiele razy wypada po 5 ulep tego samego rodzaju.
      Dodatkowa opcja wyłączenia yang na ziemi.
      Po wprowadzeniu rękawicy is 200% też pisałem o tym by dodano coś co ułatwi zbieranie dropu jak okno z podglądem co dropło, coś jak okno z magazynu gdzie prawym przyciskiem myszy zbierało by się itemki. Takie coś byłoby w standardzie z rękawicą złodzieja albo w is za 9 sm na 7d. W obecnych realiach przy 300+dropu zbijając 5 kamieni w 1 na ekranie mamy ponad 100 pozycji do ogarnięcia i ogromnego laga, tak by się dało ukryć nazwy i przeglądać w przejrzystym oknie.
    • Zdecydowanie popieram. Najgorzej jest jak są super-metki i trzeba drop podnosić 2 razy dłużej niż bić metina. Dodatkowo zastanawiam się po co leci z jednego metka tyle tych itemów w myśl Złoty Hak, Szafirowa Ozdoba, Brązowy Zacisk itp. utrudnia to tylko zbieranie itemów. Ponadto jakby to ograniczyć bardzo mocno to może coś to byłoby warte.
      Zło w innym człowieku nie czyni Cię dobrym. Na przestrzeni dziejów bestialstwo wrogów wykorzystywano by usprawiedliwić własne.
    • New

Naprawa respow metinow na niektórych mapach ? np. m2 respia się w zagrodzie stajennego.

Albo resp dowódcy huashin, żeby się nie respil w nieaktywnej komnacie smoka.

Dodac jakis drop do azraela bo jest naprawdę marny, a boss calkiem fajny i zapomniany.

Dodac możliwość w zakładce kostiumy, przycisk który pozwoli nam wybrać wygląd postaci np. 1 kostium, 2 ekwipunek. Mialo to by wygladac tak,

jesli mam ubrana full postac i jest kliknięty przycisk 1 to jak do tej pory bez zmian, a jesli 2 przycisk to zmienia się wygląd na
      ekwipunek moja zbroja i miecz oraz proponuje dodatkowy slot na fryzure z is bo jak jest kostium to w ogole nie jest uzywana i zaliczałaby się do wyglądu ekwipunek. Dodatkowych 2 dolnych slotow w kostiumach nie ruszac, tzn żeby nie mialy wpływu na te przyciski, szarfa stale jest pokazywana i wiadomo wierzchowiec nie ma nic do tego.

każdym dungeonie powinno być 5 minut na powrót po lognieciu, wywaleniu całego clienta, ale nie po umyslnym zmień postać, wtedy wywala normalnie.

Jak lognie np. w DT to jest masakra.