Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nowy

RXTER141x2 napisał(a):

Deinoss napisał(a):

RXTER141x2 napisał(a):

Z racji że w metina gra coraz mniej osób dobrą opcją wydaje mi się stworzenie serwera globalnego na którym gracze ze wszystkich państw mogliby grać razem i byłaby również możliwość przeniesienia na ten serwer swoich obecnych postaci z (z eq lub bez) jeśli byłoby to przeniesienie bez eq to rozgrywka nabrałaby wydaje mi się nowego życia bo trzeba by zdobywać od nowa eq co spowodowałoby znów zakwit handlu i rywalizację o drop każda postać dostałaby powiedzmy podstawowe eq na swój lv (tak jak to jest w przypadku gdy zaczyna się grę nową postacią). Przeniesienie swoich postaci jest możliwe co udowodnił kiedyś serwer beta gdzie takowe przeniesienie postaci się odbyło. Albo przynajmniej kopia naszego konta dzięki czemu nasze postacie zostały by na obecny serwerze z eq (wiele osób zainwestowało grubą kasę w eq i niechętnie by z niego zrezygnowało) a na globalny serwer czyste postacie tylko z podstawowym eq. Dzięki czemu moglibyśmy grać na rodzimym metku jak i na globalu tą samą postacią ale z innym eq.
      taki serwer już powstał było tak dużo ludzi, że można było bić się o psa w m1 ale równie szybko upadł
      Jeśli był taki serwer to chyba za czasów kiedy w metka grało mnóstwo ludzi a na dzień dzisiejszy gdy w m1 jest nawet tak malo sklepików że można je policzyć na palcach jednej ręki coś takiego moim zdaniem miałoby sens
      ten serwer był właśnie całkiem niedawno i dużo ludzi tam poszło ale ludzi było aż za dużo i nagle ich zabrakło przecież ten serwer powstał na steamie
    • Nowy

"Podłączyć" wierzchowce pod zdjęcie konia (oraz dalsze odpowiedniki dla bojowca i militara) po prostu nie tak jak jest teraz że zakładamy pieczęć i od razu jedziemy na nim a potem trzeba ją ciągle zdejmować i znowu zakładać. Pieczęć byłaby cały czas na swoim miejscu w eq czyli w kostiumach a my przywoływalibyśmy naszego wierzcha tak jak normalnego konia - to byłoby dużo wygodniejsze i można by było przywoływać wierzcha skrótami klawiszowymi od 1 do 4 i f1 do f4 oraz odwołując go nie ściągalibyśmy pieczęci z jej miejsca
    • Nowy

japa543 napisał(a):

"Podłączyć" wierzchowce pod zdjęcie konia (oraz dalsze odpowiedniki dla bojowca i militara) po prostu nie tak jak jest teraz że zakładamy pieczęć i od razu jedziemy na nim a potem trzeba ją ciągle zdejmować i znowu zakładać. Pieczęć byłaby cały czas na swoim miejscu w eq czyli w kostiumach a my przywoływalibyśmy naszego wierzcha tak jak normalnego konia - to byłoby dużo wygodniejsze i można by było przywoływać wierzcha skrótami klawiszowymi od 1 do 4 i f1 do f4 oraz odwołując go nie ściągalibyśmy pieczęci z jej miejsca
      A teraz jak wsiadasz na wierzcha? Masz skrót klawiszowy,aby wejść na wierzcha.Także nie wiem co faktycznie Twoja zmiana by miała wnieść. Koń, o którym wspomniałeś,przywołany biega koło postaci, moim zdaniem dodatkowo przeszkadza i aby na niego wejść musisz użyć skrótu klawiszowego lub kliknąć na niego i wybrać odpowiednią opcje. Chyba,że coś źle w Twojej propozycji zrozumiałem
      Grupa Steam Metin2 Polska:

steamcommunity.com/groups/Metin2Polska
    • Nowy

Extaza napisał(a):

japa543 napisał(a):

A teraz jak wsiadasz na wierzcha? Masz skrót klawiszowy,aby wejść na wierzcha.Także nie wiem co faktycznie Twoja zmiana by miała wnieść. Koń, o którym wspomniałeś,przywołany biega koło postaci, moim zdaniem dodatkowo przeszkadza i aby na niego wejść musisz użyć skrótu klawiszowego lub kliknąć na niego i wybrać odpowiednią opcje. Chyba,że coś źle w Twojej propozycji zrozumiałem
      Chyba chodziło o to by móc od razu wsiąść na wierzchowca a nie czekać aż postać bedzie w bezruchu:) Ciężko wsiąść na niego jak coś Cię biję.
      Tak mi się wydaje, nie wiem czy zrozumiałam @japa543