Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nowy

japa543 napisał(a):

Nie wiem czy było ale...

Aktualizacja pór roku oraz zmiany pogodowe.

Aktualnie mamy 2 pory roku lato i zimę - zima jest paskudna należałoby poprawić ją poprzez zdjęcie liści z drzew bo wygląda to żałośnie przez co w ogóle nie korzystam z tej opcji. Można zamiast liści dodać na niektórych drzewach np: wiszące sople lodu na gałęziach.

Dodanie nowej pory roku - jesień

- zmiana koloru trawy na ten z m2 (bardzo pasuje jest pomarańczowo rdzawy) zmiana koloru liści na drzewach na pomarańczowy (niektóre drzewa już takie są można zmienić kolor na żółty i pomarańczowy na wszystkich drzewach) oraz dodanie animacji opadających liści z drzew (nie w całej krainie jak w przypadku opadów śniegu) tylko jakby spod nich.

Wiosna i lato nie różnią się zbytnio więc dla tych pór roku można zostawić obecny domyślny wygląd.

- Na wiosnę i lato wywalić inne kolory liści na drzewach i pozostawić jedynie zielony (oraz zmienić kolor trawy w m2 na zielony)

Zmiany pogodowe

Dodanie nowej pogody a raczej kilku wariantów

Obecny - słoneczny (proponowałbym podczas takiej pogody ustawić go we wszystkich krainach także w m2)
      Pochmurnie - Wiadomo szarówa ale bez deszczu
      Deszczowo - to chyba oczywiste dodanie animacji deszczu (może także dźwięk) tak jak w przypadku opadów śniegu
      Burza - Animacja i dźwięk deszczu + animacja błysków na niebie oraz co jakiś czas dźwięki grzmotów
      Mgła - Mleko wokół nas nieco konkretniejsze niż dotychczas (niebo białe no chyba że noc wówczas czerń)
      Burza piaskowa - Animacja pędzącego piasku w powietrzu (tylko pustynia Yongbi)

Jeżeli chodzi o noc to pogoda także wchodzi w grę (burza, deszcz, burza piaskowa na Yongbi oraz oczywiście mgła jeżeli chodzi o pogodę słoneczną i pochmurną to w słoneczną dodać gwiazdy na niebie)

Zmiany pór roku odbywałyby się cyklicznie tak jak w życiu (coś jak na zasadzie dnia i nocy obecnie)
      Zmiany pogodowe byłyby losowe (coś jak na zasadzie pojawiania się rud) z tym że ich częstotliwość byłaby dużo mniejsza a czas trwania znacznie dłuższy.

Gracze nie mieliby wpływu na zmiany pór roku i zmiany pogodowe natomiast mogliby je wyłączyć w opcjach przed odpaleniem klienta (tak jak w przypadku nocy)
      takie pomysly nie maja sensu bo w grze poza wygladem wizuarlnym nic nie zmieniaja i nie wnosza do sensu gry to moze jeszcze niech dodadza ksiezyc w nocy a w dzien raz pochmurne niebo a raz czyste to ironia akurat z mojej strony ....
    • Nowy

Wizualne:
      Fajnie by wyglądał efekt pozostawiania śladów działający na zasadzie noszonego talizmanu typu talizman lodu ślady zamarznięcia, ognia jakaś magma, mrok jakaś pustka czarno fioletowa itp itd.. zalążek już jest od efektu spowolnienia wystarczy podmienić co nie co :P i np. im większy + talika to efekt mocniejszy.

Gra:

Brakuje mi sztabek o większej wartości 5kk i 10kk zwykłe ułatwienie, jak wiadomo ktoś chcę się wymienić item + dopłata czasem chce tej dopłaty 40kk czasem 70kk... często łatwowierni są stratni z wiadomych przyczyn...
      Wiersz pt. do Iksminy: przemykasz codziennie na niewidoKu, mijamy się ciągle, niczyja tO wina, ma dłoń płonie gdy Ciebie widzę, gdy przemawiasz na ogólnym mój świat milknie,
      czytam i cHłonę wiAdomości twe na czacie, jesteś ulotna, za Monitorem skryta, wiecznie zabiegana, bądź nieuChwytna, daj jakiś znak czy dasz mi szanse,
      a gdy chcesz poznać skryte me zdanIe, masz z wielkich liter szczere wyznaniE. - Jan Akwarystowski 04.05.2018
    • Nowy

CzoskowyBob napisał(a):

akwarysta93 napisał(a):

Gra:

Brakuje mi sztabek o większej wartości 5kk i 10kk zwykłe ułatwienie, jak wiadomo ktoś chcę się wymienić item + dopłata czasem chce tej dopłaty 40kk czasem 70kk... często łatwowierni są stratni z wiadomych przyczyn...
      Przecież można dać zestakowane bodzie np.
      można tyle, że nie każdy chce :P bo chciałby żebyś mu dał część potem 2 część a on Ci da Item i kończy się tak, że zostajesz z połową :P
      Wiersz pt. do Iksminy: przemykasz codziennie na niewidoKu, mijamy się ciągle, niczyja tO wina, ma dłoń płonie gdy Ciebie widzę, gdy przemawiasz na ogólnym mój świat milknie,
      czytam i cHłonę wiAdomości twe na czacie, jesteś ulotna, za Monitorem skryta, wiecznie zabiegana, bądź nieuChwytna, daj jakiś znak czy dasz mi szanse,
      a gdy chcesz poznać skryte me zdanIe, masz z wielkich liter szczere wyznaniE. - Jan Akwarystowski 04.05.2018
    • Nowy

Nowa aktulizacja !
      Klasa sura BM
      zredukowanie anntymagi do 20%
      ( usunięcie) magii bonus z kostium z ++
      dodanie nowej lepsze optymalizacji dysku metina cilent 2
      o co tu chodzi wiadomo logowanie lepsze używało by grafiki... własnej albo odpowiednio dobranej .. na danym sprzęcie
      tu musiało by być wygrane... od firmy Wedzew.. łącznie z pomysłem od Ymira...
      grafika tzw fps... nie pokazywało by tego tylko ... przy wyłączonej opcji
      propozycja tabelki do grafki
      minimalne- srednia wysoka o wyższej nie ma mowy bo to gra video
      od teraz przedmioty TYP
      zielone duże mikstury
      Fioletowe Duże mikstury male średnie ( nie zależnie od wyciągnięcia nie równo z magazynu.. lub wydropione mogą zostać połączone
      ulepszacze dopalacze ku ,pd pele mogą zostać układane do 200 szt na 1 slocie
      Handel
      Pierścienie Doświadczenia ( opis Zdatne do handlu od teraz ) mają opcje wystawiania na prywatnym shopie.)
      Peleryna Męstwa od teraz ( opis Peleryna zdatna do handlu mają opcje wystawiania na prywatnym shopie)
      od teraz Zdatne do handlu będą sukna delikatne ale tylko te z tomboli.
      drop ze szkat Nemere Jotun thrym Razador ... został zmieniony
      Usunięto ulepszacze wypadające z zwykłych potworów
      usunięto exsp ze szkat
      dodano.. zmiany zielone dodania zielone ze szkat
      dodano zaczarowanie przedmiotu dodanie w szkatach Jotun Thrym Razador Nemre
      Usunięto przedmioty z szkat stalki +4 miecz żalu+4
      dodano 5bodzi 1 otwarcie ze szkaty
      dodano Magiczny Kamień ze szkat Jotun Thrym
      dodano... 10 20 30kk yang ze szkat razador nemere Jotun. Thrym
      Labirynt Ochao
      Możliwa zmiana kanału jest teraz ponownie dostepna
      Czytnik Ku dolny lewy róg. DD GG MM
      Czytnik.. biolog DD GG MM QUEST misja Biolog
      Zegar pod minimapą... na górze.. dzień miesiąc godzina rok
      drop.... zielonych fasolek ze szkat wyżej opisanych
      poprawiony drop jaj ze szkat
      Drop Talizmanów ze szkat Nemere Jotun Thrym.
      Razador skoro jest +200 no to... dlaczego by nie wprowadzić takiego czegoś
      proszę przesłać moje sugestie w razie pytań PW
      :55: Diumar :chunjo:

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Leper1025 ().

• Nowy

Serio nie wiem czy Ty masz po prostu radochę z wyrzucania tych spisów, ale pomijając 4-5 pomysłów które faktycznie byłyby przydatne,to inne po prostu kosz... i bez sensu je klepać bo nie będą wprowadzone. I wielu graczy będzie przeciw.
      Po jotunie kowal x5?? Kamień? Taliki? Oki,każdy ma jakieś pomysły,ale Ty się zbyt mocno rozpędziłeś.. nie może PL być jak priv,gdzie wszystko na wyciągnięcie ręki.
      :shinsoo:
      Negros

"Jestem jaki jestem-i NIKT tego nie zmieni' :monster:
      Warn? Chętnie :grumble: Dziki człowiek nie lubić jak inna pisać brzydko o dzika firma :phatgrin:

Wygrałem? Wygrałeś? PW poproszę.
    • Nowy

Maximoo napisał(a):

Serio nie wiem czy Ty masz po prostu radochę z wyrzucania tych spisów, ale pomijając 4-5 pomysłów które faktycznie byłyby przydatne,to inne po prostu kosz... i bez sensu je klepać bo nie będą wprowadzone. I wielu graczy będzie przeciw.
      Po jotunie kowal x5?? Kamień? Taliki? Oki,każdy ma jakieś pomysły,ale Ty się zbyt mocno rozpędziłeś.. nie może PL być jak priv,gdzie wszystko na wyciągnięcie ręki.
      to jest opcja... propozycji... to tak jak politycy proponują a opozycja proponuje coś innego... na takiej zasadzie czyli firma wybierze jeśli takowa informacja dotrze do nich wybierze najważniejsze... co do kowala to można poparwić tego w obecnym dt..
      :55: Diumar :chunjo: