Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• zygzak napisał(a):

Temat ten być może był już poruszany . Chodzi o handel powyżej 1 kkk . Czy nie można wprowadzić do gry czegoś ogólnie dostępnego ( np . u handlarki )
      o wartości 200 czy 500 kk . Coś na wzór srebrnej sztabki tyle , że o dużej wartości . Wyeliminowałoby to oszustwa przy handlu powyżej 1kkk .Sam ostatnio zostałem w ten sposób oszukany dając jako zaliczkę 500 kk [ciach]
      Myślę , że to nie byłoby takie trudne . Wtedy za item o wartości np 1, 5 kkk daje się w handlu 3 np. sztabki o wartości 500 kk . Sztabki te można by odsprzedać u handlarki . Czy nie byłby to sposób na oszustwa ?

Wycięto nieregulaminowy fragment - Nautilus

To by Ci ceny rowniez podskoczyly i wszystko by bylo po staremu:). Nie mozecie tego zrozumiec? Ta blokada utrzymuje ceny na takim poziomie, ze nowi gracze moga jeszcze sie wybic jakos. Jezeli zas wprowadzimy jakies kupony o wartosci 500kk to jak taki maly lvl ma sobie na to zarobic jak itemy beda chodzil po paredziesiat kkk bo bedzie taka mozliwosc handlowania bez narazania sie na oszustwo? Prawda jest taka, ze oszusci w grze+ ograniczony handel= utrzymanie cen na poziomie "normalnym"

Naprawiono - Nautilus
      Ius est ars boni et aequi

mogęteżnapisaćbezspacjiijeślitociędenerwujelubmaszztymproblemytopolecampowrótdoszkolycelemdokształceniasięajeślinadalmaszproblemyto....czytaj ze zrozumieniem.
      ~VIKING

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Nautilus ().

• Lexioooo napisał(a):

zygzak napisał(a):

Temat ten być może był już poruszany . Chodzi o handel powyżej 1 kkk . Czy nie można wprowadzić do gry czegoś ogólnie dostępnego ( np . u handlarki )
      o wartości 200 czy 500 kk . Coś na wzór srebrnej sztabki tyle , że o dużej wartości . Wyeliminowałoby to oszustwa przy handlu powyżej 1kkk .Sam ostatnio zostałem w ten sposób oszukany dając jako zaliczkę 500 kk [ciach]
      Myślę , że to nie byłoby takie trudne . Wtedy za item o wartości np 1, 5 kkk daje się w handlu 3 np. sztabki o wartości 500 kk . Sztabki te można by odsprzedać u handlarki . Czy nie byłby to sposób na oszustwa ?

To by Ci ceny rowniez podskoczyly i wszystko by bylo po staremu:). Nie mozecie tego zrozumiec? Ta blokada utrzymuje ceny na takim poziomie, ze nowi gracze moga jeszcze sie wybic jakos. Jezeli zas wprowadzimy jakies kupony o wartosci 500kk to jak taki maly lvl ma sobie na to zarobic jak itemy beda chodzil po paredziesiat kkk bo bedzie taka mozliwosc handlowania bez narazania sie na oszustwo? Prawda jest taka, ze oszusci w grze+ ograniczony handel= utrzymanie cen na poziomie "normalnym"

Wybaczcie, zielone pismo, nie wiem jakim cudem.

Wg tego co powiedziałeś wynika że każdy kto sprzedaje coś za 1,5kkk i chce przedpłaty 500kk jest oszustem bo gdyby nie to cena itemku by wzrosła a jak jest tanio to znaczy że chce oszukać i ty tak rozumjuesz...To jak ja ci lexio zechce sprzedać moją ziemie na działce albo samochód czy dom za powiedzmy 150k PLN to powiem chce przedpłaty 50kPLN bo nie można handlować powyżej 100kPLN?! :D

Handel od samego powstania gry nie uległ zmianie...Powinny u handlary być do kupienia błogo życia aby dało się wygrać wojny bez isa...

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nautilus ().

• Czemu nie ma ros dających abs na obrażenie fizyczne? Są na magie, a na fizyczne nie? Jeśli się boją że będą pomagać w expie to niech zrobia by działały tylko na postacie a nie na moby. To się nazywa mieć równe szanse? Widzę że nadal trwa faworyzowanie wojów, miałem dłuższą przerwę w grze, a widzę że problem nadal istnieje i bez sensu jest zagladać do m2pl.
    • Oazis napisał(a):

Czemu nie ma ros dających abs na obrażenie fizyczne? Są na magie, a na fizyczne nie? Jeśli się boją że będą pomagać w expie to niech zrobia by działały tylko na postacie a nie na moby. To się nazywa mieć równe szanse? Widzę że nadal trwa faworyzowanie wojów, miałem dłuższą przerwę w grze, a widzę że problem nadal istnieje i bez sensu jest zagladać do m2pl.

Już to pisałem ale powtórzę raz jeszcze. Abs o jaki ci chodzi? bo abs na obrażenia fizyczne to głównie błogo które ma szaman smok a jest to postać magiczna.Mniejsza z tym bo bon ten działa wyłącznie na hity a nie na skile, więc chodziło ci zapewne o abs miecze tylko ten abs wpływa na hity i skile a magia tylko na skile więc musieliby wprowadzić abs wachlarze.Pomijając wszystko, fakt woje byłyby zrównane z szamanami ale sura WP nie bo już teraz to najlepsza postać w pvp a nie wiem czy wiesz ale ten abs czy abs magia nie działa na rozpro, wszystko by biło po 1k a rozpro 5,5k tak więc gratuluję wyobraźni.Jedynym rozwiązaniem jest stopniowe wycofywanie rosek na magie.
      Ale w jednym się zgodze bez sensu jest zaglądać na mt2.pl
    • LordSithWPiejdoj napisał(a):

Lexioooo napisał(a):

zygzak napisał(a):

To by Ci ceny rowniez podskoczyly i wszystko by bylo po staremu. Nie mozecie tego zrozumiec? Ta blokada utrzymuje ceny na takim poziomie, ze nowi gracze moga jeszcze sie wybic jakos. Jezeli zas wprowadzimy jakies kupony o wartosci 500kk to jak taki maly lvl ma sobie na to zarobic jak itemy beda chodzil po paredziesiat kkk bo bedzie taka mozliwosc handlowania bez narazania sie na oszustwo? Prawda jest taka, ze oszusci w grze+ ograniczony handel= utrzymanie cen na poziomie "normalnym"

Wybaczcie, zielone pismo, nie wiem jakim cudem.

Wg tego co powiedziałeś wynika że każdy kto sprzedaje coś za 1,5kkk i chce przedpłaty 500kk jest oszustem bo gdyby nie to cena itemku by wzrosła a jak jest tanio to znaczy że chce oszukać i ty tak rozumjuesz...To jak ja ci lexio zechce sprzedać moją ziemie na działce albo samochód czy dom za powiedzmy 150k PLN to powiem chce przedpłaty 50kPLN bo nie można handlować powyżej 100kPLN?!

Handel od samego powstania gry nie uległ zmianie...Powinny u handlary być do kupienia błogo życia aby dało się wygrać wojny bez isa...

Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem . Ja nie podejrzewam o oszustwo każdego , kto sprzedaje pow . 1kkk . Wcale tak nie napisałem . Zostałem oszukany dając pierwszy przedpłatę . Nie był to mój jedyny handel pow. 1 kkk .Raz nawet dawałem pierwszy 1, 5 kkk. Ale to tylko świadczy o uczciwości drugiej osoby . Niestety nie wszyscy są tacy . Ograniczenie handlu do 1 kkk wcale nie zapobiega cenom itemków .Wystarczy jak spojrzysz na ceny oferowane w markecie . Kwoty powyżej 2kkk wcale nie są rzadkością .Zaproponowałem wprowadzenie czegoś o dużym nominale co zapobiegłoby oszustwom .Blokada do 1 kkk tylko jest na rękę osobom którym uczciwość jest obca .
    • 1 poprawic lagi w metku bo na dt to porazka jest jak sie idzie na 3 konta
      2 szybszy resp metkow w red lesie i wiekszy resp ich bo tyle co jest to za malo na taki serw
      3 troche lepszy drop w red lesie z nobow i metinow
      4 pustynie mozna wykorzystac i dac cos na niej bo malo co uzywana mapa
      5 zwiekszyc spoty szponow w v1
      6 usunac u mentala z silnego ciala - chodzenia bo to robi slonia z postaci
      7 pt z ograniczeniem do 40 lvl nie 30
      8 usunac wszystkie bugi i zrb pozadek wrescie zeby chcialo sie expic i grac a nie ciagle bledy nuda i niechec przez lagi
    • inny kolor koperty i tekstu od przyjaciół z listy
      inny kolor koperty i tekstu od członków gildii
      inny kolor koperty i tekstu ludzi spoza tej strefy
      lv na handlu przydaje się, zwłaszcza high lv, ale co z mniejszymi lv ? jeszcze łatwiej podrobić konto, bo za problem robić konta około 30lv w celu jeszcze większej skuteczności oszukiwania ludzi tych z mniejszym lv... ktoś nie zauważy jednej literki podrobionej w niku , patrzy lv się zgadza no i po eq.
      Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
      Gildia Seer
      HospesHostis + Seer = DemonyWojny
      Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)
    • Według mnie powinni dać coś znów dla tych najwyższych lvl, ale też jakieś urozmaicenie dla tych mniejszych, nowe miejscówki do expa czy coś. Teraz to praktycznie V1>V2>Grota. Poza tym, to moim zdaniem najwazniejsze dla tych małych lvl coś i jakiś porządny samouczek, Bo jeśli ktoś zobaczy reklame metina i zaczyna grać to szybko sie zniechęci widząc koksów i ludzi którzy ogarniaja, bo on nie wie i nie umie zarobić na eq. A granie solo z eq +3 to jest mordęga, a bez doświadczenia nic lepszego pewnie nie załatwi : ) Do tego tak już całościowo patrząc w metinie powinno rozwinąć się system dungeonów jak w innych grach. Przykładowo dungeon co 10lvl dostępny jakiś nowy i trudniejszy. Do dungeonu wchodzą np. Grupy w których musi być każda klasa postaci, i każda klasa musi coś robic. Bo takto wiadomo jak by sie skonczylo sam wojownik/sura i 2 postaci ktore sa ciagniete. Kazda postac musi jakos bic i tyle. Znajdziecie na pewno sposób. Fajne nagrody za przejscie dungeona, a gdy sie go powtarza troche slabsze. Lub liczyc czas kazdego gracza w jakim go skonczyl i jesli pobije swoj rekord to wtedy nagroda.
      EDIT. Tak mnie jeszcze naszło. Serwery Priv. Obiło mi się o uszy, że WEBZEN miał ich gonić. Ja przepraszam bardzo, ale licencje na wyłączność na europe, nawet Polskę ma GF więc jak najbardziej ma prawo ich gonić. Jeden, dwa pozwy pokazowe, a reszta sama się zamknie ze strachu ^^

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mackoxp ().

• Nowości które mogą się przydać i zawieje świeżością w grze:
      • Wprowadzić do ISa kupony sm na stale

• Wprowadzenie sztabek 10kk,25kk,100kk,500kk do depo (z brakiem możliwości przeniesienia na inny serwer, chodzi o ułatwienie handlu miedzy graczami)

• Wprowadzone zostały mapki z metkami, dungeony, wiec pora na jakies mapki do expa na lvl 80,95,100

• Podejrzewam ze nowy biolog na 96 tez by nie zawadzał

To chyba na tyle ode mnie :phatgrin:
      DO 31.12.2014 ŻEGNAM SIE Z GRA METIN2...
    • xAshgaNx napisał(a):

Nowości które mogą się przydać i zawieje świeżością w grze:
      • Wprowadzić do ISa kupony sm na stale

• Wprowadzenie sztabek 10kk,25kk,100kk,500kk do depo (z brakiem możliwości przeniesienia na inny serwer, chodzi o ułatwienie handlu miedzy graczami)

• Wprowadzone zostały mapki z metkami, dungeony, wiec pora na jakies mapki do expa na lvl 80,95,100

• Podejrzewam ze nowy biolog na 96 tez by nie zawadzał

To chyba na tyle ode mnie :phatgrin:

Zgadza sie przydałby sie jakis dungeon a'la dt , na 80 lvl typu moobki z groty czy skadstam i do tego dodac jakies expowisko 100+
      Od siebie dodaje:

- Zmienic sposób wyswietlania wiadomości przekazywanych przez GM na czacie ogólnym, czesto nie można dostrzec co Administratorzy maja do przekazania.. Moze okienko jak na Oxie z pytaniami?
      - Dodac zwoj przywracania utraconych punktow umiejetnosci które nie weszły na 17 poziomie. Starym kontom duzo by to pomogło by wbic te 5x m na 86 czy 6x m na 103
      - Wprowadzić date i czas ktore byłyby wyswietlane w grze