Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mein wrote:

zabraliście handel odłamkami to dajcie możliwość łączenia mocy smoczego oka tak jak było kiedys
      heh, watpie ze dadza bo terazcoraz bardziej kroja. Ale pamietam jak kiedys na samym poczatku bylo z alchemia po 30 corow na konto sie robilo i nawet surowy kamien smoczej alchemi mozna bylo przelozyc na inna postac. Potem przycieli zablokowali mozliwosc przekladania tych pierwszych kamieni i mozliwosc byla dopiero od antyka. Ilosc dropionych corow na postac tez byla zmniejszona do 10 corow. A teraz to wiemy jak jest :P wiec moze przydaloby sie ze jak nie zrobisz corow dzisiaj a masz misje to nastepnego dnia idziemy do alchemika i odbierasz kolejna i wten sposob masz juz 10 do zrobienia itd. Ale watpie panie Mein zeby tak zrobili bo ludzie by dropili raz na tydzien mase corow co nie zmieniloby nic ale znacznie ulatwilo sprawe osobom pracujacym i majacym wlasna rodzine :P - Byloby to na Wielki PLUS, no ale szczerze watpie w to.
      Wygrałem, bądź co bądź napisz mi na PW forum. Thx

Poszukuje itemy: (czyste, gotowe lub mix)
      • Dobrego peta 3skilowego 81 lvl +
    • UPADASZ wrote:

Najlepsza byla by jedna mapa handlowa wielka dla wszystkich krolestw wspolna i ch tez jak w zodiaku 0. nie trzeba bylo by latac od krolestwa do krolestwa
      Popieram m4 mogłoby być taką mapą od biedy

ja mam z kolei inną propozycję - wprowadzenie do is opcji przenoszenia postaci na inne konto handel postaciami (mam na myśli za walutę z gry) byłby ułatwiony oraz można by przenosić postacie na inne konta bądź dołączać je do głównego. Oczywiście z zabezpieczeniami typu zgoda z maili obu zainteresowanych stron czy coś w tym stylu
    • Mapa zodiaku jest za mała. Nie dość, że przejść by się nie dało to jakiś einstain by potwierał multum blasków. Taka lokaliżącą musi być większa i całkowicie wyłączona funkcja pvp by boty shopów nie zabijały albo blaski.
      Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
      Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
      Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
      Pozdrawiam serdecznie
    • Dobra myśl, problem taki, że tylko królestwo jinno może wejść a co z innymi krajami?
      Każdy by musiał robić postaci 10 lvl i targać po obcych królestwach.
      Jak już to zrobić jedną sporą mapę albo dom aukcyjny z przedmiotami.
      Wywalanie notorycznie sklepów czy obciążenie PC/laptopa kosmicznym zużyciem procesora to horror.
      Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
      Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
      Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
      Pozdrawiam serdecznie
    • Wpadłem na bardzo ciekawy pomysł ^^ Nie wiem czy nie był tutaj już poruszany taki temat... Ale można by zrobić jakieś lotto w metinie. A polegało by to na tym ze ktoś wpłaca 10kk i podaje liczby. Za jakiś czas losowanie i ktoś zgarnie całą pule. mogło by to wyjść całkiem ciekawie gdyby dużo osób się tym zainteresowało... dajmy na to 100 osób, 100x10kk=10w (fajnie wygrać 10w za 10kk) oczywiście można by zwiększyć swoją szanse na wygraną dodatkowym losem :D. jeszcze nie wiem jak by to mogło dokładnie wyglądać, nie wiem jaki program najlepiej użyć, ale sie podjarałem hehe. Wszystko musiało by byc aktualizowane na podpiętym poście w grupie. Tylko może pasowało by zrobić troszkę łatwiejszą wersję niż prawdziwy lotek hehe, bo czekać latami az ktoś trafi to nie brzmi ciekawie xDD. To jest tylko luźna propozycja, jestem ciekaw reakcji :D. Mógłbym to poprowadzić, ale nie chcę bo chcę brać udział jeżeli dojdzie to do skutku.????
    • Z uwagi na cykliczne pojawianie się "natychmiastowy aukcji" w item shopie proszę o wprowadzenie opcji wyłączającej pojawianie się wyskakującego okienka. Pojawianie się okienka ze strojami, krwistymi kamieniami czy innym badziewiem jest strasznie irytujące. Jeśli ktoś chce brać w tym udział to i tak kliknie obracając się monetę. Pozdrawiam.
    • to może jednak to łączenie pierścienia doświadczenia nie było by głupie i popracować nad tym?

wprowadzenie nowej dodatkowej waluty do gry, która by obejmowała wymianę 10 wonów na 1 gal co by ułatwiło przechowywanie kasy oraz zakupu przedmiotów które wykraczają poza wartość jednego okna handlu

Moderator Ascoran:
      Połączyłem posty.

• Albo dodanie sztabek 1won. Oczywiście tym razem privizja powinna być zerowa. Plus takich sztabek (poza ułatwieniem handlu) to możliwość przechowywania u dozorcy.
      Kupię:
      - Wyborny szarif : odp ninja, sura, szaman.
      - oceanki 15 szpony, miecze, 10/15 2 reka + pż.
      - ebo/ grantatowe 15% miecze, szpony, 2 reka.
      -budda nno 10l.
    • Usunięcie limitu czasu z odłamków smoczego kamienia - skoro nie można tym handlować to po co to? Dzięki temu można by było je stackować a przy tym nie zawalałyby nam niepotrzebnie miejsca w EQ.

Wprowadzenie systemu LEGENDARNYCH kamieni duszy - jak sama nazwa wskazuje ich byłyby to kamienie praktycznie niemożliwe do zbobycia w grze - przykładowo drop 1 na mln metinów - takie kamienie byłyby kombinacjami obecnych +4 np woj+4 i antymagia+4 lub dwóch klas.
      Niemożliwe byłoby ich zdobycie z pudeł, ISu, tomboli itd. a rękawica złodzieja nie miałaby wpływu na ich drop. Ceny ich byłyby kosmiczne i taki początkujący gracz, który jakimś cudem dropnąłby tego typu kamień mógłby się ładnie rozwinąć na starcie.

Moderator Ascoran:
      Połączyłem posty.
      ETOLIN: kupię: hełm szaman 10l + 15magia / bransę z białego złota+9 10l 15 magia / rubinową bransolete hp + lud / rubinowy naszyjnik hp + abs / legendarną alchemie (diament / jadeit / szafir / rubin ) / sokoła+9 ono + 10 lud / peta min. typ 5 3skille (berek 12% + odp woj + odp ninja lub odp sura ) / szarfę - wysokie obrażenia magiczne

W razie pytań zapraszam na GG: 1059287