Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• nie pamiętam czy pisałem to już czy nie, ale powinni dodać drop quest itemów na wyspie do bossów i mobów bez rozpoczynania misji, oraz uzdatnić je do handlu... bo nie wiem czy znajdzie się ktoś tak wytrwały kto dojdzie do końca tych misji
      a tak idzie się dropić na mapy i przy okazji dropi się quest itemy, nie mam jeszcze tej misji, zostanie mi na później, zrobiłem misje? to sprzedam komuś, np jakieś postaci która nie może wydropić itema do misji
      Ileż można dropić bodzie i pd z metków i bossów ? a tak, podniosło by to range poszczególnych bossów i mobów.
      Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
      Gildia Seer
      HospesHostis + Seer = DemonyWojny
      Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)
    • Proponuje dodać skrzynki expa- system handlu expem.
      Dzialaloby to na zasadzie ze:
      -Ktos ma na postaci wbite 10kk expa.
      -Chce to sprzedac, bo nie chce dobijać lvla.
      -Kupuje specjalny item z is.
      -klika w ten item i wybiera ile expa chce zamknac w szkatułce (1kk,10kk,100kk,1kkk).
      -Po wybraniu, w eq pojawia się skrzynka która jest zdatna do handlu.

The post was edited 1 time, last by watus1992r ().

• Twój pomysł jest nie do przyjęcia. Pomyśl, że osoba z wystarczającą ilością yang na koncie mogłaby kupić jeden poziom postaci 90lv i bez jakiegokolwiek wysiłku osiągnęłaby prawie 67lv. Nie zabijajmy tej gry do końca. Niech chociaż lv. nie będzie na sprzedaż.
    • Tak jak 50 osób wcześniej napisało; najlepszym logicznym wyjściem w kwestii oszustów byłoby dodanie możliwości łączenia sztabek handlowych od Dozorcy, bo w tej chwili nie widzę kompletnie sensu ich istnienia. Maksymalna ilość yang przekazanych w handlu z użyciem tych sztabek to 34kk. Równie dobrze można przecież kupić item na tobołku za 34kk. Podsumowując- dodanie możliwości łączenia tych sztabek zamknęło by na zawsze ' biznes ' setek oszustów, tym samym ułatwiając grę uczciwym graczom.
    • Witam

Pomysł ??( polega na tym aby utworzyć nową mapę na której będą znajdować się 3 zamki lub pałace dla każdego z królestw.
      Co miesiąc lub dłuższy okres czasu organizowano by ataki gildi na zamek swojego królestwa. Zwycięska gildia mogła by przez ten czas korzystać i ulepszać fortyfikacje w razie kolejnego ataku. Zamek miał by również teleport do jego wnętrza (komnata baronówy czy azraela) coś podobnego tylko byśmy widzieli wnętrze zamku do tego jakiś tron na którym mógł by usiąść lider gildi :w00t: . Można było by wykorzystać w końcu bramy zamku które są na dzień dzisiejszy nieaktywne :mkay: . Dostarczyło by to mega dobrą zabawę dla graczy.

Mała wodza fantazji :love:

Pozdrawiam HUMBAK
    • Leneres wrote:

Twój pomysł jest nie do przyjęcia. Pomyśl, że osoba z wystarczającą ilością yang na koncie mogłaby kupić jeden poziom postaci 90lv i bez jakiegokolwiek wysiłku osiągnęłaby prawie 67lv. Nie zabijajmy tej gry do końca. Niech chociaż lv. nie będzie na sprzedaż.

Leneres spójrz na to z innej strony (finansowej :D ).
      Załóżmy że w is są 4 różne szkaty do zamknięcia expa(każda do innej ilości expa), przykładowo za 5sm-10kk,15sm-100kk,30sm-500kk,100sm-1kkk expa (chodzi tu tylko o kupno skrzynki).
      Do tego 4 różne klucze za np. 20sm.
      Dałoby to ogromne zyski dla GF, a przy odpowiednim zbalansowaniu ceny nie rozwaliłoby sytemu gry.
      Po za tym można by "expić zarobkowo" - dropić aby zarobić na exp, a nie tradycyjnie że bijemy moby i wbijamy lvl.

P.S te yangi i tak by trzeba było jakoś zarobić żeby kupić skrzynkę.

Wpadłem na jeszcze jeden pomysł, jak rozwiązać problem z maksymalną ilością yang w handlu (działa na podobnej zasadzie co powyższy ale różni się trochę).
      1.Gracz który chce handlować z innym graczem na sumę np 12kkk kupuje z is pakiet skrzynek np. 1skrzynka 2sm, pakiet 5 skrzynek 7sm, 10skrzynek 12sm.
      2.Klika w skrzynkę i wybiera jaka kwotę chce zamknać (nie więcej niż posiada).
      3.Otrzymuje odpowiednią skrzynię.
      3.Tradycyjnie handluje skrzynką.

The post was edited 1 time, last by watus1992r ().

• Przydaloby sie rozbudowac gildie np zrobic 30lvl gildii, jakos uatrakcyjnic system wojen czy cos w tym stylu ;) Oprocz tego jestem jak najbardziej za wprowadzeniem nowych, ciekawych misjii (nawet misjii gildijnych)...
      "Najważniejsze w życiu nie jest osiąganie sukcesu, ale uczynienie sukcesu z życia"

KUPIE NA ETOLINIE
      - branse z nieb lez hp+10 luda OFERTY PW
      - sokol+9 nno 15blok OFERTY PW
    • NNO. A właściwie teraz ONO. Temat poruszany od dawien dawna. Zgadzam się z poprzednikiem, że ten bon powinien działać ZAWSZE (pod warunkiem że założymy tarczę jako ostatnią). Dlaczego na każdym prywatnym serwerze dało się zrobić tak, aby te tarcze działały ZAWSZE, a na PL nie?
      s18 - 80lv www111 mental OFF :jinno:
      s24 - 55+ lv MrCapone dagger OFF :jinno:
      :54: - 100+lv wiatrok body OFF :jinno:
    • Zmiany które powinny wejść w życie do Metin2 ( według mnie )
      1. Aby za punkty miłosne był jakiś bonus
      2. Postacie z 5 skilami powinny miec 6
      3. Mozliwosc posiadania kd +5
      4. Lepsza grafika w metin2
      5. Aby z metków w red lesie wychodziły bossy ( tak jak było dawniej )
      6. Automatyczna zmiana CH bez ponownego logowania

Narazie to tyle :)

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
    • To moze i ja puszcze wodze fantazji :O
      1. Wprowadzenie dawnego dropu ze szkat po biologu od 70 +
      2. Mozliwosc zapisania kilku kont (przy logowaniu - klient)
      3.Szansa na dropniecie perel z metkow na mapach 90+ ( w koncu to troche czasu tez pochlonelo a skora jest nowa bizuteria to i perel potrzeba bedzie)
      4.To o czym wszyscy gadamy czyli nno na 100% (tylko na moby)
      5. Wszystkie itemki mozliwe do handlu ^^
      6. Wprowadzenie sztabek 500kk
      DO 31.12.2014 ŻEGNAM SIE Z GRA METIN2...

The post was edited 1 time, last by xAshgaNx ().

• Lorint wrote:

Zmiany które powinny wejść w życie do Metin2 ( według mnie )
      1. Aby za punkty miłosne był jakiś bonus. Jest użytkowanie biżu z IS xD
      2. Postacie z 5 skilami powinny miec 6 Woj body z kolejnym skillem silnym jak wir o nie nie :D
      3. Mozliwosc posiadania kd +5 Co za duzo to nie zdrowo +4 wystarcza na ten rozwoj gry
      4. Lepsza grafika w metin2 Owszem
      5. Aby z metków w red lesie wychodziły bossy ( tak jak było dawniej ) To się liczy z aktywowaniem bossow na nowych mapach co sie mija z celem troche
      6. Automatyczna zmiana CH bez ponownego logowania Zgodzę się

Narazie to tyle :)

Co do wcześniejszej wypowiedzi o zamykaniu yang w szkatułkach, powiedzmy sobie szczerze GF jest dość leniwy co do jakich kolwiek aktualizacji mimo że ostatnio i tak nie jest z nimi źle, gracze zadowola sie łaczeniem sztabek od dozorcy to nie wymaga duzego wysilku, i nikt nie bedzie marudzic ze znow cos z is. Nie kazdy ma ochote kupowac cos za sm aby spokojnie handlowac. Mogliby zrobic normalny dom aukcyjny na stronie i bylby spokoj mniej lagow bo sklepy by nie staly i problem z niebezpiecznym handlem tez by zniknal 2 w 1 ale 0 ochoty do jakich kolwiek dzialan. Nawet jakby to wprowadzili to znajac nasz kochany GF na poczatku masa bugów i znikajacego eq

<3 Gwiazdeczka & xNietoperz <3
    • Automatyczna zmiana CH bez ponownego logowania to by się przydało nie powiem :)
      Dodanie nowych skilli też fajnie by było po jednym skillo każdej postaci.
      Grafikę jakby ciut ulepszyli :)
      W normalnym handlu zwiększenie kwoty do 100kk.
      A najlepszy uczynek jaki GF może zrobić to Item Shop niemający wpływu na grę :)
    • Mazda jeśli by nie było isa to ta gra by nie istniała bo oni z tego maja zarobek z ta automatyczną zmiana ch to są + i - ze skilami też nie wypali bo jeśli ja mam 105 to już nie mógłbym wbić tego skila a drop pereł z metkow nie ma sensu gra by stała sie jak priv. Jedyne co by mogli zmienia to handel bez limitu w eq i na shopach .
    • Leneres wrote:

Twój pomysł jest nie do przyjęcia. Pomyśl, że osoba z wystarczającą ilością yang na koncie mogłaby kupić jeden poziom postaci 90lv i bez jakiegokolwiek wysiłku osiągnęłaby prawie 67lv. Nie zabijajmy tej gry do końca. Niech chociaż lv. nie będzie na sprzedaż.

/ciach
      co do zmian to i tak już nie gram. ale fajne misje/polowania by się przydały. Fajne mam tu na myśli misje w których robi się coś adekwatnego do nagrody. A nie bicie bosa przez tydzień za którego się dostanie 20kk expa a 10kk straci na padanie przez ten tydzień. Polowania 90+ fajna sprawa np 1 polowanie i 1 nagroda np 5 bon/ tasowanie/ czy jakiś zwój boga smoków np Handel bez limitu był by super sprawą a jak nie no to chociaż sztabki po 1-2kkk lub pełne listy postaci były by fajnym pomysłem. Teraz każdy robi sobie sklep lub kupuje postać obojętnie jaką i z niej kradnie, a na głównym koncie jest czysty.

Usunięto niewłaściwą wypowiedź.
      Leneres.

The post was edited 1 time, last by Leneres ().

• Moim zdaniem powini dodać taki coś ,że na np ktoś przez 1 godzine przeklnie np nwm 7 razy to żeby automatycznie dostał bana lub za spam powinien być jakiś limit.Oraz żeby jak się robi postać to była by taka opcja czy chcesz żeby miałeś misje lub nie bo moim zdaniem jak ktoś robi dropka lub buffa to ma cały ekran tych misji.Jescze może większe lv np 200 można wymieniać teko multum.Pozdrawiam !!! 8)

:51: :jinno: :lovemetin:

The post was edited 1 time, last by CichyWuj ().

• A moim zdaniem ciekawą opcją byłoby wprowadzenie zintegrowania konta w grze z kontem na forum. Rejestrujesz się w grze, od razu masz przypisane konto na forum z tym samym nickiem.
      Drugi mój pomysł to wykorzystanie tych wszystkich fantów co są nie potrzebne do niczego (szpon wilka, nos świni itp). Pozwoliło by to trochę ułatwić start niskim lvlom. Można by wprowadzić np. takiego mini epika. Tygre+9 przerabiasz na lepszą zbroję, potrzebujesz do tego 400 Kawałków Kamienia i 200 Zdobyczy Dzikusa. Fajnie by się grało.
      Na s52 kupie:
      sam nie wiem