Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• mi brakuje map/expowisk przedział 65/75 a nawet 80 a nie tylko pająki... Coś na zasadzie lasu dla 95+ może by szło wolniej ale przyjemniej i dla przedziału 90-95 bo grota to katorga na poziomie od 92... Rozwiązano by problem z lagami ( mniej graczy w 1 miejscu) podczas dropu blisko okey czy innych itemow z metinów i mobów... I jak dla mnie więcej misji oczywiście nie obowiązkowych jak nie chce klepać to zdobywają exp i itemy z misji tylko jakieś sensowne a nie futro z wilka coś co by ruszyło "stojanych" do gry... W lesie jest podobna rzecz zrobiona z npc jakieś małe misję exp leci a mało bicia...dlaczego tu jest na odwrót że duży lvl ma łatwiej z expem a małe męka... Nie mówię tu o30/50 a od 85+
    • Ja uważam, że przedział 65-75 ma wystarczająco miejsc do expa, proste chcesz szybko expić V2-V3, spoty praktycznie zawsze wolne stoją. A równie dobrze można klepać powiedzmy metki w red lesie dropic sobie a przy okazji wpadają %. A nowa mapa nie rozwiązała by problemu z lagami, to jest problem optymalizacji gry a nie dużej ilości osób na miejscówkach. Misje... rzeczywiście mogli by dołożyć jakieś np jakieś codzienne wyzwania aczkolwiek i tak już poprawili sytuacje, teraz z niektórych misji dostaje się zwoje egzo, rady itp :) Za to wielki plus
    • Nowy

Nowa Maszyna komputer... która miała by na zadaniu utrzymaniu tasami w normalnosci
      wymagania pc... jakie wam stawiam GF
      30GB ram 4 tera 5 grafa procek:) jak najlepszy chlodzenie cieczą
      macie problem z lagami to czasem zależne jest od przesyłu danych pakietowych usług internetu
      jak macie przykładowo jakiś system co wam piekielnie muli pc lub laptopy no to... sami widzicie dobry procek i ilośc ram robi swoje no i grafa klatki na sekunde niby nie istotne ale przy dużym skoku obiektu daje grafa o sobie znać
      :55: Diumar :chunjo:
    • Nowy

Za mało nas gra żeby to wypaliło, za dużo z tym pracy, bo aktualizacje w głównej mierze są dla większości krajów jednakowe więc musieli by do nas coś oddzielnie działać, z błędami sobie nie radzą a mają to ogarnąć ? I czy Ty zwariowałeś ? :D Chcesz żeby gf dawał na wosp ? :D Musisz być świeżym graczem skoro z takim pomysłem poleciałeś :D Pomysł fajny ale nierealny u nas.